PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره در خصوص رفتن از آلما هاست

shervinrv
January 18th, 2016, 21:03
سلام دوستان
بنده چند وقتیه دو تا وی پی اس از آلما هاست گرفتم که روی دیتا سنتر رد استیشن هست
واقعیتش آپتایم خیلی خوبی داره
ساپورت خیلی مودب و سریع که کار رو راه می اندازن
قیمتشم که خداییش خیلی خوبه
فقط یک مشکلی دارم
رو یکی از وی پی اس ها فقط یک وردپرس نصبه ولی سایت خیلی کنده
مشکل از اینترنت منم نیست. با سایت های تست سرعت هم که تست میکنم تا 30 ثانیه لود طول میکشه

یکی بخاطر قیمت مناسب یکی ساپورت خوب دوست ندارم عوضش کنم برای همین میخواستم نظر دوستان رو بپرسم
به نظرتون بخاطر اورسل هست ؟
کسی تجربه ای داره ؟
ممنون

ادیت یک روز بعد

خب دوستان
الان با بخش پشتیبانی آلما هاست صحبت کردم
مشکل دقیقا از خود بنده بود یعنی اون وی پی اسی که سرعتش 12 مگ بود در 19 روز گذشته 16 ترابایت دانلود کرده بود و دائم هم در حال دانلود بود که اصلا دلیلشو نمیدونم
و همین دانلود به سرور فشار آورده بود که وی پی اس دیگه هم توی همون سرور هست
وقتی خاموشش کردم سرعت رید و رایت به حدود 50 مگ رسید که نصف کل ظرفیت هارد هست و کاملا قابل قبوله

خلاصه فکر میکنم باید قبل از زدن این تاپیک با پشتیبانی صحبت می کردم
ممنون از همه دوستانی که توی بحث شرکت کردند

007
January 18th, 2016, 21:25
سلام
دلیل کندی خیلی موارد میتونه باشه بهتر هست اول دلیل کندی رو مشخص کنین در ضمن الماهاست فکر نکنم نیازی به اورسل داشته باشه:78:
ارادت

mizban97
January 18th, 2016, 21:26
سلام دوستان
فقط یک مشکلی دارم
مشکل از اینترنت منم نیست. با سایت های تست سرعت هم که تست میکنم تا 30 ثانیه لود طول میکشه

یکی بخاطر قیمت مناسب یکی ساپورت خوب دوست ندارم عوضش کنم برای همین میخواستم نظر دوستان رو بپرسم
کسی تجربه ای داره ؟
ممنون

احتمالا مشکل از هارد سرورتون هست.

shervinrv
January 18th, 2016, 21:28
سلام
دلیل کندی خیلی موارد میتونه باشه بهتر هست اول دلیل کندی رو مشخص کنین در ضمن الماهاست فکر نکنم نیازی به اورسل داشته باشه:78:
ارادت

البته مجازی سازشون kvm هست . تا اونجاییکه میدونم نمیشه روی kvm اور سل کرد درسته ؟

ambo77
January 18th, 2016, 21:29
سلام دوستان
فقط یک مشکلی دارم

کسی تجربه ای داره ؟
ممنون

سلام
ادرس سایتتون رو بفرستید

shervinrv
January 18th, 2016, 21:30
احتمالا مشکل از هارد سرورتون هست.
ممنون پس باهاشون صحبت میکنم / نتیجه رو هم میگم همینجا
دوستان دیگه هم نظری دارن بفرمایند

company_hosting
January 18th, 2016, 21:36
البته مجازی سازشون kvm هست . تا اونجاییکه میدونم نمیشه روی kvm اور سل کرد درسته ؟
سلام

کاری به اینکه از کجا سرویس دارید یا چگونه هستند نداردم

این فقط پاسخ سوالتون

در تمام مجازی ساز ها امکان اورسل میباشد

--------------

در مورد کندی

همان طور که دوستان گفتند هر دلیلی میتواند داشته باشد

امکان کندی

از هارد
از کانفیگ
از منابع
از قالب سایت
از cms یا پلاگین های اسفتاده شده

....

برای اطلاعات بیشتر در تماس باشید تا راهنمای های لازم صورت گیرد

با تشکر

ambo77
January 18th, 2016, 21:40
عزیز من سایتتون رو دیدم حجم قالب اصلیتون چقدر هست؟دلیل کم بودن سرعتتون به چندین عامل بستگی داره
1-کد نویسی سایت و قالبتون بهینه نیست
2-همکارمون هم اشاره کردن هارد سرور مورد داره
3-منابعی که بهتون دادن کم است یا واقعی نیست

shervinrv
January 18th, 2016, 21:43
عزیز من سایتتون رو دیدم حجم قالب اصلیتون چقدر هست؟دلیل کم بودن سرعتتون به چندین عامل بستگی داره
1-کد نویسی سایت و قالبتون بهینه نیست
2-همکارمون هم اشاره کردن هارد سرور مورد داره
3-منابعی که بهتون دادن کم است یا واقعی نیست

ممنونم
1- خود سایت که وردپرس هست و قالب هم عرض کردم امروز این قالب سنگین رو روش گذاشتیم و الان طراح داره روش کار میکنه
2- این مورد رو با ساپورت صحبت میکنم
3- والا رم 4 گیگ و دو هسته cpu هست یا حداقل قراره باشه

tikweb.ir
January 18th, 2016, 21:58
مصرف cpu رو چک کنید
احتمالا از سمت cpu محدود شدید

M.D.A
January 18th, 2016, 23:28
اولین پیشنهادی که به شما دارم این هست که یک تست سرعت از هاردتون بگیرید،نتیجه اعلام کنید تا بهتون بگیم چیکار کنین بهتره.

shervinrv
January 19th, 2016, 13:47
اولین پیشنهادی که به شما دارم این هست که یک تست سرعت از هاردتون بگیرید،نتیجه اعلام کنید تا بهتون بگیم چیکار کنین بهتره.

ممنونم.
البته امروز خیلی بهتره سرعت و گویا مشکل رو رفع کردن ولی این تست سرعت هارد
کم نیست ؟

16384+0 records in
16384+0 records out
1073741824 bytes (1.1 GB) copied, 34.4353 s, 31.2 MB/s

اینم وی پی اس دوم

16384+0 records in
16384+0 records out
1073741824 bytes (1.1 GB) copied, 89.2895 s, 12.0 MB/s

این یکی فکر کنم تو کماس
خدایی فلاپی هم سرعتش باید بیشتر باشه :-o

- - - Updated - - -

خب دوستان
مشکل دقیقا از خود بنده بود یعنی اون وی پی اسی که سرعتش 12 مگ بود در 19 روز گذشته 16 ترابایت دانلود کرده بود و دائم هم در حال دانلود بود که اصلا دلیلشو نمیدونم
وقتی خاموشش کردم سرعت رید و رایت به حدود 50 مگ رسید که نصف کل ظرفیت هارد هست و کاملا قابل قبوله

AlmaHost
January 19th, 2016, 14:04
ممنونم.
البته امروز خیلی بهتره سرعت و گویا مشکل رو رفع کردن ولی این تست سرعت هارد
کم نیست ؟

16384+0 records in
16384+0 records out
1073741824 bytes (1.1 GB) copied, 34.4353 s, 31.2 MB/s

اینم وی پی اس دوم

16384+0 records in
16384+0 records out
1073741824 bytes (1.1 GB) copied, 89.2895 s, 12.0 MB/s

این یکی فکر کنم تو کماس
خدایی فلاپی هم سرعتش باید بیشتر باشه :-o

- - - Updated - - -

خب دوستان

سلام
ممنون از شروین عزیز
چند نکته را در راستای همراهی با صحبت های شما عرض میکنم
۱:همیشه بهتر است ابتدا از پشتیبانی سرویس دهنده اقدام به مشاوره و کمک کنید چون سرویس دهندگان اشراف بیشتری نسبت به دیگران دارند
۲: همانطور که شروین عزیز در توضیحات اشاره کردند ما در تمامی مراحل تست و بررسی که حدود ۱۰ دقیقه زمان برد از ایشان خواستیم بررسی کنند تا شکی در رابطه با مستندات نداشته باشند
۳: در مورد اورسل هم باید خدمت آن دسته از عزیزانی که اعتقاد دارند در همه جا اورسل امکان پذیر است و ارتباطی با برند و شرکت خاصی ندارد باید عرض کنم این حرف کاملا غلط است چون آلما هاست به عنوان یک سرویس دهنده سرور اختصاصی و با رزومه ای که همه از آن مطلع هستند نه تنها اعتقاد به اورسل ندارد بلکه با توجه به توانمندی که در زمینه سخت افزار و دیتا سنتر هایی که در اختیار دارد عملا اورسل کردن بی معنی است
۴: در مورد لیمیت کردن ریسورس ها نظیر پورت یا پردازنده باید اعلام کنیم در این مورد هم ما هیچ محدودیتی قرار نداده ایم چون روی هر سرور بار استاندارد قرار میدهیم چون محدودیتی روی سخت افزار نیست
موفق وپیروز

shervinrv
January 19th, 2016, 14:15
بخاطر اشتباهی که در این مورد کردم وظیفه خودم میدونم نتیجه تست رو نیم ساعت بعد از خاموش کردن اون وی پی اس اینجا اعلام کنم

16384+0 records in
16384+0 records out
1073741824 bytes (1.1 GB) copied, 5.33482 s, 201 MB/s

company_hosting
January 19th, 2016, 14:15
سلام

کاری به اینکه از کجا سرویس دارید یا چگونه هستند ندارم

این فقط پاسخ سوالتون

--------------

در مورد کندی

امکان کندی

از هارد
از کانفیگ
از منابع
از قالب سایت

....

با تشکر

۳: در مورد اورسل هم باید خدمت آن دسته از عزیزانی که اعتقاد دارند در همه جا اورسل امکان پذیر است و ارتباطی با برند و شرکت خاصی ندارد باید عرض کنم این حرف کاملا غلط است چون آلما هاست به عنوان یک سرویس دهنده سرور اختصاصی و با رزومه ای که همه از آن مطلع هستند نه تنها اعتقاد به اورسل ندارد بلکه با توجه به توانمندی که در زمینه سخت افزار و دیتا سنتر هایی که در اختیار دارد عملا اورسل کردن بی معنی است

سلام

در رابطه با این صحبت

بنظر میرسه که ناراحت شدید که بیان میکنید

در متن من ، قسمت اول نوشتم هیچ ربطی به ارائه دهنده مورد نظر و ... نداریم و پاسخ بنده هم دقیقا به همون منظور بوده که شما معمولا به بد برداشت میکنید

اما در رابطه با اورسل کردن شاید شما علم کافی در مورد سخت افزار ندارید که میگوید غلط میباشد (کمی تجربه بدست بیاورید متوجه این موضوع میشوید)

موفق باشید

AlmaHost
January 19th, 2016, 14:50
سلام

در رابطه با این صحبت

بنظر میرسه که ناراحت شدید که بیان میکنید

در متن من ، قسمت اول نوشتم هیچ ربطی به ارائه دهنده مورد نظر و ... نداریم و پاسخ بنده هم دقیقا به همون منظور بوده که شما معمولا به بد برداشت میکنید

اما در رابطه با اورسل کردن شاید شما علم کافی در مورد سخت افزار ندارید که میگوید غلط میباشد (کمی تجربه بدست بیاورید متوجه این موضوع میشوید)

موفق باشید

سلام
قبل از اینکه شروع کنم نکاتی را اعلام کنم به شخص شما باید عرض کنم این تاپیک مربوط به آلما هاست بوده و مطالبی که عنوان میشود مستقیم در مورد موضوع تاپیک است
۱: اگر متن را خط به خط و مجزا معنی کنید بله اما وقتی در کنار هم قرار دهید معنی ان کاملا مشخص است و منظور گوینده
۲: نارحت خیر فقط صرفا خواستم بدانید اورسل را کسی میکند که توانمندی در تامین زیر ساخت ندارد و میخواهد غیر استاندارد در جهت کسب منافع عمل کند - فکر هم میکنم در راستای مطلب پست این عنوان شود که همه مجازی سازها این امکان را دارد بی ارتباط است یا پست اما وقتی زیر پست شخصی که گفته آلما نیازی به اورسل ندارد - بیان جملات شما رنگ دیگری میگیرد
۳: اینکه مخاطب را در یک گفتگو به نداشتن علم متهم کنید نوعی سفسطه و مغلطه است و فکر میکنم با قوانین انجمن هم در تزاد
۴: ما نیازی به اثبات کلامی سطح تجربه و دانش به شخص شما نداریم در عمل قابل تشخیص است
۵: اگر هم بخواهم به سبک شما با جملات بازی کنم اینگونه پاسخ میدهم" بنده هم منظورم شما نبودی اما از قدیم گفته اند اگر نکته ای را مطرح کنی صاحبش بر میدارد"
در آخر اگر نکته ای در راستای کمک به استارتر و نتیجه مبحث دارید عنوان فرمایید
موفق وپیروز

company_hosting
January 19th, 2016, 15:31
سلام
۱: اگر متن را خط به خط و مجزا معنی کنید بله اما وقتی در کنار هم قرار دهید معنی ان کاملا مشخص است و منظور گوینده
۲: نارحت خیر فقط صرفا خواستم بدانید اورسل را کسی میکند که توانمندی در تامین زیر ساخت ندارد و میخواهد غیر استاندارد در جهت کسب منافع عمل کند - فکر هم میکنم در راستای مطلب پست این عنوان شود که همه مجازی سازها این امکان را دارد بی ارتباط است یا پست اما وقتی زیر پست شخصی که گفته آلما نیازی به اورسل ندارد - بیان جملات شما رنگ دیگری میگیرد
۳: اینکه مخاطب را در یک گفتگو به نداشتن علم متهم کنید نوعی سفسطه و مغلطه است و فکر میکنم با قوانین انجمن هم در تزاد
۴: ما نیازی به اثبات کلامی سطح تجربه و دانش به شخص شما نداریم در عمل قابل تشخیص است
۵: اگر هم بخواهم به سبک شما با جملات بازی کنم اینگونه پاسخ میدهم" بنده هم منظورم شما نبودی اما از قدیم گفته اند اگر نکته ای را مطرح کنی صاحبش بر میدارد"
در آخر اگر نکته ای در راستای کمک به استارتر و نتیجه مبحث دارید عنوان فرمایید
موفق وپیروز

سلام

بله وقتی پاسخ ندهید حرف شما صحیح هست و وقتی پاسخ بدهید ؟!!!!

طبق همین پست مجدد شما میگوید خط به خط بله و ما منظوز همین معنی یعنی درست بودن صحبت من رو میده و منظور نبوده اما بعد از اون

سلام

کاری به اینکه از کجا سرویس دارید یا چگونه هستند نداردم

این فقط پاسخ سوالتون

در قسمت پایین من چه چیزی گفتم که به شما بر خورده ؟!!

--------------

در مورد کندی

امکان کندی

از هارد
از کانفیگ
از منابع
از قالب سایت

....

با تشکر

29719

شما این مورد خودتون مجدد برسی کنید که

باید عرض کنم این حرف کاملا غلط است چون

آلما هاست به عنوان یک سرویس دهنده سرور اختصاصی و با رزومه ای که همه از آن مطلع هستند نه تنها اعتقاد به اورسل ندارد بلکه با توجه به توانمندی که در زمینه سخت افزار و دیتا سنتر هایی که در اختیار دارد عملا اورسل کردن بی معنی است

"" در پاسخ به پیام من دادید در ادامه توضیح داده میشود ""

در تمام مجازی ساز ها امکان اورسل میباشد (صحبت شما یعنی صحبت من (علم من)غلط)

اعلام کردید اشتباه هست و این مورد با توجیه به
1- رزومه
2- نداشتن اعتقاد
3- داشتن سخت افزار خوب

توجیه میکنید

درصورتی که ما و خیلی از افراد همین سخت افزار دارند یا شاید بهتر و این مهم نیست با توجه به سوال کاربر و پاسخ من

در صورتی که سوال کاربر این بوده

منظور نرم افزار بوده ... ؟!!!اگر برسی کنید

و در مورد این مورد

گویا شما

طبق معنی فقط همین خط

باز طبق حرف شما

این کارو شما کردید چون پاسخ سوال کاربر ابتدا من دادم

امیدوارم مدیران عزیز پست بخوانند (به تریب) و نسبت به پست بنده اگر توهینی کردم اقدام کنن و هر کس اقدام به سفسطه ... و تهمت به نداشتن علم کرده ... اقدامات لازم بکنند

با توجه به این که شما پاسخ دادید و مجدد میگید عمل بنده را کاملا
غلط

نام بردید ، درصورتی که در مورد علم شما در پست اول هیچ صحبتی از کمبود ها نشده است و فقط قصد کمک به کاربر بوده

موفق باشید و کمی خوشبین نسبت به همکار خود ، نه اینکه همه را به چشم رقیب ببینید

AlmaHost
January 19th, 2016, 16:42
سلام

بله وقتی پاسخ ندهید حرف شما صحیح هست و وقتی پاسخ بدهید ؟!!!!

طبق همین پست مجدد شما میگوید خط به خط بله و ما منظوز همین معنی یعنی درست بودن صحبت من رو میده و منظور نبوده اما بعد از اون

29719

شما این مورد خودتون مجدد برسی کنید که

"" در پاسخ به پیام من دادید در ادامه توضیح داده میشود ""

در تمام مجازی ساز ها امکان اورسل میباشد (صحبت شما یعنی صحبت من (علم من)غلط)

اعلام کردید اشتباه هست و این مورد با توجیه به
1- رزومه
2- نداشتن اعتقاد
3- داشتن سخت افزار خوب

توجیه میکنید

درصورتی که ما و خیلی از افراد همین سخت افزار دارند یا شاید بهتر و این مهم نیست با توجه به سوال کاربر و پاسخ من

در صورتی که سوال کاربر این بوده

منظور نرم افزار بوده ... ؟!!!اگر برسی کنید

و در مورد این مورد

گویا شما

طبق معنی فقط همین خط

باز طبق حرف شما

این کارو شما کردید چون پاسخ سوال کاربر ابتدا من دادم

امیدوارم مدیران عزیز پست بخوانند (به تریب) و نسبت به پست بنده اگر توهینی کردم اقدام کنن و هر کس اقدام به سفسطه ... و تهمت به نداشتن علم کرده ... اقدامات لازم بکنند

با توجه به این که شما پاسخ دادید و مجدد میگید عمل بنده را کاملا
غلط

نام بردید ، درصورتی که در مورد علم شما در پست اول هیچ صحبتی از کمبود ها نشده است و فقط قصد کمک به کاربر بوده

آقای حسینی بهتر است با جملات بازی نکنید عنوان تاپیک به نام آلما هاست بوده آیا عنوان را خوانده اید ؟
یک بار دیگر عنوان را بخوانید - هر کاربری که زیر این پست صحبت یا نظری بدهد قاعدتا در رابطه با عنوان پست است نه اینکه مطلبی را عنوان کند که ارتباطی با پست نداشته
شما زیر جواب کاربری که گفته آلما هاست نیازی به اورسل ندارد مطالبی عنوان کردید که با توجه به عنوان تاپیک و پاسخ نفر قبل شما جهت دار به نظر میرسد حال اگر میفرمایید منظور شما این نبوده مشکلی نیست میپذیریم و صرفا یک اشتباه کلامی و نوشتاری میپنداریم
در رابطه با اورسل هم بنده گفته ام اگر عزیزی فکر میکند آلما اورسل میکند کاملا غلط است - حال اگر شما فکر میکنید آلما میکند پس غلط و اشتباه فکر میکنید بنا به دلایلی که گفتم اگر فکر میکنید که اینطور نیست پس جای بحث نیست
بابت جمله عدم علم و تجربه هم که فرمودید بنده توجیهی برای این جمله شما ندارم و باز آن را میگذارم پای برداشت اشتباه و سو تفاهم
ما نصبت به تمامی همکاران خوشبینیم و مخصوصا شخص شما و تا به حال اگر خلاف این مورد عمل شده خوشحال میشویم طی یک تماس تلفنی با ما مطرح کنید - البته فکر میکنم خود شما بیشترین گواه را میتوانید بدهید در زمینه فعالیت مشترکی در یک دیتا سنتر داشتیم چه خدمات و منافعی برای همکارانمان در این زمینه فراهم کردیم
شما هم موفق وباشید

company_hosting
January 19th, 2016, 17:13
آقای حسینی بهتر است با جملات بازی نکنید عنوان تاپیک به نام آلما هاست بوده آیا عنوان را خوانده اید ؟
یک بار دیگر عنوان را بخوانید - هر کاربری که زیر این پست صحبت یا نظری بدهد قاعدتا در رابطه با عنوان پست است نه اینکه مطلبی را عنوان کند که ارتباطی با پست نداشته
شما زیر جواب کاربری که گفته آلما هاست نیازی به اورسل ندارد مطالبی عنوان کردید که با توجه به عنوان تاپیک و پاسخ نفر قبل شما جهت دار به نظر میرسد حال اگر میفرمایید منظور شما این نبوده مشکلی نیست میپذیریم و صرفا یک اشتباه کلامی و نوشتاری میپنداریم
در رابطه با اورسل هم بنده گفته ام اگر عزیزی فکر میکند آلما اورسل میکند کاملا غلط است - حال اگر شما فکر میکنید آلما میکند پس غلط و اشتباه فکر میکنید بنا به دلایلی که گفتم اگر فکر میکنید که اینطور نیست پس جای بحث نیست
بابت جمله عدم علم و تجربه هم که فرمودید بنده توجیهی برای این جمله شما ندارم و باز آن را میگذارم پای برداشت اشتباه و سو تفاهم
ما نصبت به تمامی همکاران خوشبینیم و مخصوصا شخص شما و تا به حال اگر خلاف این مورد عمل شده خوشحال میشویم طی یک تماس تلفنی با ما مطرح کنید - البته فکر میکنم خود شما بیشترین گواه را میتوانید بدهید در زمینه فعالیت مشترکی در یک دیتا سنتر داشتیم چه خدمات و منافعی برای همکارانمان در این زمینه فراهم کردیم
شما هم موفق وباشید

سلام

برای ارتباط با جناب حسینی راه های ارتباطی

شمار تماس دفتر شرکت در شیراز 07137334824
شماره تماس شخصی ایشون 09374329173
ایمیل ایشون sahosseini2005@gmail.com

بنده همکارشون هستم

ذر مورد نظرم گفتم اگر ادامه به پاسخ میدهید منظور که میشه برداشت کرد اینکه که شما فکر میکنید من با شما کل کل دارم یا دعوا دارم یا از این قبیل موارد ..... که اصلا چنین نیست

اگر در عنوان پست : الما هاست که خوبه ، بلو هاست / هاست گیتور / گادددی یا خود وبهاستینگتاک . کام هم بود به اون توجهی نمیکردیم و نیاز نیست

وقتی شخصی انسانیت یا .... و با ایمان داشته باشد
و یک کاربر در بخش اموزشی پست بزند و نیاز به راهنمای دارد (نیاز به کمک دارد) هدف من از وقت گذاشتن و راهنمای به اون کمک به اون هست و اگر دیگران هم باشند مشکلی نیست اگر هدفی جز اون داشته باشد میشه برداشت های ناخوشایندی داشت که شما به من دارید ... و نیازی به اون ندارم و میگذرم ازش

حالا باز شما پست میدهید و کاری که من نکردم طوری رفتار میکنید که گویا منت هست یا منت میگذارید ، پست اول من چه ارتباطی به شما داشته ؟!!!! یا خدا
من حتا اسم شما را نمیدانم و نیاز هم نیست بدانم همانطور که شما برداشت دارید که من جناب حسینی هستم ؟ چرا نمیدانم

شما به عنوان یک شخص بحث میکنید و من پاسخ و بلعکس ....

در این مورد در کدام پست من اسمی از شرکت یا شخصی بردم و گفتم ایشون اینکارو به عمد یا غیر عمد انجام میدهد ؟ و میگید حال اگر شما فکر میکنید آلما میکند ...

بخش اموزشی هست نه بخش بحث جدل یا نوشتن تفرکات

من نه بحثی دارم نه کل کل یا ...

مایل هستید ادامه بدهید

با تشکر

AlmaHost
January 19th, 2016, 17:30
سلام
..........
..........
..............

بخش اموزشی هست نه بخش بحث جدل یا نوشتن تفرکات

من نه بحثی دارم نه کل کل یا ...

مایل هستید ادامه بدهید

با تشکر

سلام مجدد
بنده فقط پست کاربری که مشکل داشت و آن نتیجه اش مشخص شد جواب دادم و شما آغاز کردید این گفتگو را
از قوانین انجمن است که باید به عنوان تاپیک توجه کرد و اگر مخاطبی در آن مشخص شده موارد مربوط به آن باید گفتگو شود
شما فرمودید قصد و نیتی نداشتید بنده هم گفتم باشد قبول
در مورد جمله عدم دانش و تجربه هم که شما فرمودید عرض کردم توجیهی ندارم برای خودم تا آن را حل کنم باز هم گفتیم برگرفته از سو تفاهم است که شما اصلا پاسخی بابت این که منظور شما از این جمله چه بوده ندادید

جمله بالای شما حاصل تفکرات شما است نه بنده که البته توضیح آن را دادم و مجوعه شما از آن کامل مطلع است ولی شما چرا اینچنین فکر میکنید عجیب است
خلاصه کلام اگر فکر میکنید تمام موارد حاصل سوتفاهم است ایرادی نیست بحثی نیست جز آرزوی موفیت برای شما

shervinrv
January 19th, 2016, 18:18
دوستان میشه خواهش کنم بحث رو تموم کنید ؟
من یه مشکلی داشتم که اشتباه کردم اینجا مطرح کردم و خدارو شکر حل شد
الان دو تا مسئله رو فهمیدم
روی یک وی پی اس 10 هزار تومانی
سرعت هارد 200 مگ و سرعت آپلود حدود 950 مگابیت بر ثانیه بود یعنی یک پورت 1 گیگابیتی روی یک سرور که یک وی پی اس 10 تومنی کل اون پورت رو در اختیار داره و ساپورت به من هیچی نگفت و گفتن نخواستیم یوزر رو محدود کنیم
من اشتباه نوشتم وی پی اس داشته دانلود میکرده در واقع اتک بوده و داشته آپلود میکرده سرور

خلاصه مشکل حل شد
ممنون از همه