PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود برای چه سایت هایی مناسبه ؟

yunes1380
January 18th, 2016, 13:58
سلام
برای چه سایت هایی هاست دانلود مناسبه ؟ من فکر میکنم برای سایت هایی که حجم فایل ها دانلودشون بالا هست مناسبه .

سایت من حجم فایل هاش حداکثر تا 5 مگ هست (ولی تعدادشون بالاست)
نیاز هست هاست دانلود داشته باشه ؟

bigm
January 18th, 2016, 14:05
سلام
برای چه سایت هایی هاست دانلود مناسبه ؟ من فکر میکنم برای سایت هایی که حجم فایل ها دانلودشون بالا هست مناسبه .

نگاه کنید هاست دانلود از اسمش پیداست برای کسانی که میخواهند چیزی رو صرفا برای دانلود بزارند
و برای اینکه سایتتون افت نکنه بهتره از سرور دانلود استفاده کنید
و از طرفی خیلی از هاستینگ ها نسبت به استفاده هاست معمولا برای دانلود فایلرو نقص قوانین میدونند (برای اطلاعات بیشتر باید به بخش هاستینگ تیکت بزنید)
و به نظرم استفاده از هاست دانلود معقول تر هستش جه سرعت جه هزینه و ..

ambo77
January 18th, 2016, 14:34
سلام

سلام
ببینید حجم فایل مهم هست ولی تعداد دانلود فایل های شما هم به همون اندازه و حتی بیش تر از اون مهمه .اگر میزان دانلود فایل هاتون زیاد نباشه و به سرور فشار وارد نکنه می تونید با میزبانتون به توافق برسید و روی همون هاست میزبانیتون بزارید باشن

masterphp
January 19th, 2016, 19:19
در صورتی که تعداد دانلود از فایل هاتون زیاد هست باید هاست دانلود تهیه کنید
استفاده از هاست میزبانی برای فایل های حجیم یا فایل هایی که به دفعات هزش دانلود میشه و به سرور فشار میاره اشتباهه

kool
January 19th, 2016, 19:23
از نظر حجم خیلی کم هست... ولی اگه دانلود خیلی بالا باشه و سرعت سایتتون پایین میاد و یا هاستینگ شما در این رابطه اخطار بده، باید از هاست دانلود استفاده کنید.

mohammadkia
January 19th, 2016, 20:37
به نظرم از یه آپلود سنتر استفاده کن اگه حجم فایلات کمه

pardazit.net
January 19th, 2016, 20:40
سلام

میزان ترافیک مصرفیتون چقدر هست ؟
و اینکه همزمان ممکن هست چند نفر دانلود کنند و ...

این موارد مهم است اما در نهایت بستگی به سرویس دهنده شما دارد

pbx9798
January 19th, 2016, 20:58
سلاملطفا مشاهده کنید :http://tikweb.ir/portal/host-download