PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست تبلغ هدفمند برای فروشگاه فیلم

3hdvd
January 18th, 2016, 12:57
دوستان عزیز, برای فروشگاه فروش فیلم (خانوادگی) نیاز به تبلیغات در سایتها پربازدید, گوگل, شبکه های اجتماعی, تلگرام و ... دارم.
البته مرتبط با فیلم باشه نه هر سایت یا شبکه ای که .....

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که چه نوع تبلیغی مناسبه و از کجا شروع کنم.

یا اگر کسی این نوع تبلیغات را انجام میده, لطف کنه همین جا یه توضیح مختصر راجع به نحوه کار و شرایط و مبلغ اعلام کنه تا درصورت تایید با هم کار کنیم.

almandata
January 18th, 2016, 13:03
سلام سایتتونو سئو کنید و تو گوگل بالا بیارین خیلی بصرفه تر هستش براتون و بازدهی بیشتری داره

3hdvd
January 18th, 2016, 13:14
بله, درست میفرمایید
تقریبا چند ماهیه روی سئو و این مسائل کار کردم. الان همین تعداد مشتری که دارم اکثرا از گوگل هستن.
از اونجاکه تبلیغات لازمه و از طرفی استفاده مردم از شبکه های اجتماعی و مسنجرها مثل تلگرام روز ب روز بیشتر میشه, دنبال انواع تبلیغات مناسب و از نظر مالی بصزفه هستم.

- - - Updated - - -

دوستان عزیز, من امکان پاسخگویی به پ.خ ندارم.
لطفا پیشنهادات و قیمتهاتون را همینجا بفرمایید.

ممنون

rahahosting
January 18th, 2016, 13:16
تبلیغات گوگل . بهترین گزینه

rabis
January 18th, 2016, 15:20
سلام
سایت فیلم مجاز هست رتبه 140
نیاز هست در ارتباط باشید برای راهنمایی بیشتر

pardazit.net
January 18th, 2016, 15:42
دوستان عزیز, برای فروشگاه فروش فیلم (خانوادگی) نیاز به تبلیغات در سایتها پربازدید, گوگل, شبکه های اجتماعی, تلگرام و ... دارم.
البته مرتبط با فیلم باشه نه هر سایت یا شبکه ای که .....

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که چه نوع تبلیغی مناسبه و از کجا شروع کنم.

یا اگر کسی این نوع تبلیغات را انجام میده, لطف کنه همین جا یه توضیح مختصر راجع به نحوه کار و شرایط و مبلغ اعلام کنه تا درصورت تایید با هم کار کنیم.

با سلام و عرض ادب

پیشنهاد میکنم سراغ تبلیغات گوگل نروید
بهترین مورد برای شما سئو + کانال های تلگرامی هست
برای سایتتان یک کانال فعال تلگرام بزنید تحت عنوان موضوع کارتان و آخرین عناوین فیلم ها را منتشر کنید همراه با قیمت
میتوانید حتی بخشی از فیلم ها را منتشر کنید و برای دیدن نسخه کامل و یا ادامه آن مشتریان را تشویق به تهیه فیلمتان کنید
و همچنین از کاربران به هر شکلی میتوانید بخواهید کانال شما را به دیگران معرفی و یا مطالب شما را به اشتراک بگذارند.

با آرزوی موفقیت برای شما