PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضعیت تحریم حساب های ارزی؟

NewConfig
January 16th, 2016, 20:55
احتمالا خبر اجرا برجام رو شنیدید
و خیلی چیزهای دیگه در خصوص مزایای اجرای برجام شنیدم اما چیزی در خصوص وضعیت حساب های ارزی مثل پی پال و... نشنیدم.
ایا اونها هم شامل میشن؟ و یا در خصوص دیتاسنترها (او وی اچ) چطور؟
اگر کسی از دوستان اطلاع دازه ممنون میشم یه اطلاع رسانی کنه.

98M!zban
January 16th, 2016, 20:57
تمامی بنگاه های اقتصادی دوست دارند این مسائل حل بشه تا بتونند سریع با این کار کنند

OmidX
January 16th, 2016, 21:06
من ک فک نمیکنم تحریم حساب های ارزی برداشته بشه ...

درباره OVH هم ببینید این دیتاسنتر کلا با ایرانیا مشکل داره ، تحت هیچ شرایطی سمت این دیتاسنتر نرید (تجربه) ... حتی اگر کل دیتاسنتر های دنیا تعطیل شد و شما موندید و OVH ، بازم سمت OVH نرید.

این برجام هم مربوط ب تحریم های اینترنتی نمیشه ، زیاد خوشبین نباشید ، همین دیروز پری روز whmcs هم ایران رو تحریم کرد !

شب را بخاطر صبح ، روز را به عشق فردا و فردا را برای آینده نا معلوم دیگر میخواهیم! نقطه اتصال گذشته و آینده زمان حال است ، به بهترین شکل سپری کردن زمان حال ، شک نکن خود آینده را تمام و کمال خواهد ساخت!

بسیار زیبا بود ... (دلم نیومد نگم :دی)

sarwhost
January 16th, 2016, 21:17
ovh به دلیل تحریم امریکا ایران رو تحریم نکرده به دلایل کلاهبرداری با دلارهای هکی چند سال پیش یکی از دوستان هست

NewConfig
January 16th, 2016, 21:28
ovh به دلیل تحریم امریکا ایران رو تحریم نکرده به دلایل کلاهبرداری با دلارهای هکی چند سال پیش یکی از دوستان هست
یعنی با باز شدن فضای سیاسی و ارتباطی بین ایران و.... آیا امکان پیگیریش نیست؟
یعنی بنظرتون برجام نمیتونه تاثیر بزاره؟

OmidX
January 16th, 2016, 21:34
یعنی با باز شدن فضای سیاسی و ارتباطی بین ایران و.... آیا امکان پیگیریش نیست؟
یعنی بنظرتون برجام نمیتونه تاثیر بزاره؟

فک میکنم در جریان چند سال پیش و علت حذف شدن ایران از لیست ثبت نام ovh نیستید ... :دی

خلاصه ش میشه این : " اسم نمیبرم ، ولی چند نفر از هموطنان ما با کردیت کارت های هک شده ، ضرر بسیار زیادی رو ب ovh وارد کردن . " و ...

بعد از اون داستان ، هیچ وقت دیگه با ایرانیا مثل سابق نشد و اینکه ، وضعیت برای کاربران ایرانی در این دیتاسنتر هر روز داره بدتر از دیروز میشه ... من دو ساله ک بدون هیچ گونه مشکلی رو ovh م ، با این حال این ماه ب مشکل خوردم ، اگر ایرانی باشید ، یعنی هویت پنل تون با ملیت ایرانی وریفای شده باشه ، قطعا ب مشکل میخورید ، دیرو زود داره ، ولی سوخت و سوز نداره ... شاید الان باور نکنید ، منم تا سر خودم نمیومد باور نمیکردم ! ولی الان ... !

sarwhost
January 16th, 2016, 22:02
ovh از اون زمان تغییرات اساسی در سیستم مالیش داد و دیگه فکر نکنم هیچ وقت با ایرانی جماعت کار کنند در ضمن اون کلاهبرداری ها به نام فلانی در دیتاسنتر زده نشد به نام ایرانی بودن زده شد یعنی بر این باورند همه ایرانی ها اینطوری هستند
این برجام هم که دوستان میگند تحریم این حرفا اولا شرکتها و اشخاص امریککایی بازهم ایران را باد تحریم کنند و کشورها اروپایی هستند که میتونند با ایران کار کنندبانک های ایران به سوئیفت متصل میشه اما هیچ پولی مبادله نمیشه خلاصه خیالتون رو راحت کنم این برداشتن تحریم فقط اسمش برداشتن هست ماهیت و تحریم ها سر جاشه

AvalinHost
January 16th, 2016, 22:10
تحریم بانکی ایران برداشته نشده و هنوز هم نمیتونید از مبادلات ارزی قانونی استفاده کنیم!

novinvps.com
January 16th, 2016, 22:11

سلام
تایید میشه
و اگر نه طی ۴ سال اخیر حتی یک سرور ما مشکل بر نخورد به خاطر تحریم نزد ovh

farssub
January 16th, 2016, 22:13
ovh از اون زمان تغییرات اساسی در سیستم مالیش داد و دیگه فکر نکنم هیچ وقت با ایرانی جماعت کار کنند در ضمن اون کلاهبرداری ها به نام فلانی در دیتاسنتر زده نشد به نام ایرانی بودن زده شد یعنی بر این باورند همه ایرانی ها اینطوری هستند
این برجام هم که دوستان میگند تحریم این حرفا اولا شرکتها و اشخاص امریککایی بازهم ایران را باد تحریم کنند و کشورها اروپایی هستند که میتونند با ایران کار کنندبانک های ایران به سوئیفت متصل میشه اما هیچ پولی مبادله نمیشه خلاصه خیالتون رو راحت کنم این برداشتن تحریم فقط اسمش برداشتن هست ماهیت و تحریم ها سر جاشه
دقیقا اشخاصی بودن که با کردیت هک شده و .. خرید میکردن. قصد بد نام کردن کسیو ندارم و حتی توهین به کسی در همین انجمن هم موجود هستند یسری افرادی که باعث بد نامی بقیه شدند
ovh هم الان کل ایران رو مقصر میدونه!!!
سعید جان یسری از افراد مایه ننگ این جامعه شدن و کاریش نمیشه کرد

NewConfig
January 16th, 2016, 22:23
فک میکنم در جریان چند سال پیش و علت حذف شدن ایران از لیست ثبت نام ovh نیستید ... :دی

خلاصه ش میشه این : " اسم نمیبرم ، ولی چند نفر از هموطنان ما با کردیت کارت های هک شده ، ضرر بسیار زیادی رو ب ovh وارد کردن . " و ...

بعد از اون داستان ، هیچ وقت دیگه با ایرانیا مثل سابق نشد و اینکه ، وضعیت برای کاربران ایرانی در این دیتاسنتر هر روز داره بدتر از دیروز میشه ... من دو ساله ک بدون هیچ گونه مشکلی رو ovh م ، با این حال این ماه ب مشکل خوردم ، اگر ایرانی باشید ، یعنی هویت پنل تون با ملیت ایرانی وریفای شده باشه ، قطعا ب مشکل میخورید ، دیرو زود داره ، ولی سوخت و سوز نداره ... شاید الان باور نکنید ، منم تا سر خودم نمیومد باور نمیکردم ! ولی الان ... !
:d
پس فقط بحث دز دی از مشتری نیست
دز دی از دیتاسنتر هم سابقه داشته !
سازمان نظارتی یا ... تو اروپا نیست بخاطر این نوع برخورد گیر بده؟ یا نه این کار اختیارش کاملا دست خود دیتاسنتره و هر وقت و هر جور بخواد میتونه این دسته از سیاست هاش رو در خصوص مشتریهاش تعیین کنه؟

یعنی منظورتون اینه که حتی بانک های اروپایی هم اجازه ردوبدل نمیده؟ یا مشکل اصلی از این سازمان های اصلیه؟

xphost
January 16th, 2016, 23:29
زود نباید قضاوت کرد
روابط کاملا معلوم که داره نورمال میشه و این بسیار خبر خوبی هستش که بعد از 34 سال درده سر ها داریم با کشور های غربی روابط استاندارد بین المللی ایجاد میکنیم
ما کره شمالی نیستیم که غذا نداشته باشند علف بخورند
انشا الله به گذشته درخشان خود برخواهیم گشت
دوستان بدبین نباشند دلیل کندی برداشتن تحریم ها و کاهش قیمت ارز این هستش که اگر ناگهانی این مسئله پیش بیاد باعث برشکستی 80 درصد اقتصاد کشور خواهد شد
به همین دلیل در طی مدت طولانی کاهش های برنامه ریزی شده انجام خواهد شد
تحریم های اینترنتی شاید برداشته نشه ولی تحریم های بانکی به زودی زود به طور کامل حذف خواهد شد (به معنای واقعی)
روشن شدن و شفافیت روابط با آمریکا رو از چندین برخورد مناسب ایران با امریکا در روز های گذشته میشه دید
پس اندکی صبر نتیجه هارو خواهید دید

larsa.soft
January 16th, 2016, 23:48
تحریم های سیستم های بانکی مثل بانک مجازی پی پال و غیره ربطی به برجام و تحریم های این چند سال نداره و 30 سالو خورده ای هست که تحریم هست و درکل ربطی به توافق نخواهد داشت. البته امریکا اینجوریه احتمالا مال اروپا باز بشه

OmidX
January 16th, 2016, 23:51
دوستان در جریان هستید دیگه ، حتی خرید از علی اکسپرس (چین) هم برای آدرس های ایران از یکماه پیش تحریم شده ... پس توقع خوشبینی فک میکنم زیادی ، زیاد باشه :دی

larsa.soft
January 16th, 2016, 23:55
کلا مرد ایران ادم های خوش بینی هستند و اینش منو کشته و خیلی خوبه انشالا تا 100 سال اینده همه این موارد حل میشه و امید وار باشید البته اگه عمرتون کفاف بده حله

انشالا تا اون موقع بهترین با کیفیترین ماشین ها با اقساط چند ساله با درصد های پایین اینترنت پرسرعت چندین گیگی سفارهای خارجی بدون نشان دادن انگشت بخاطر ایرانی بدون داشتن بیزینس بدون مشکل بهترین خوردو خوراک و جنس ها رو استفاده کنیم

ارزو واسه فرد ایرانی هیچ وقت عیب نیست :-ss

NewConfig
January 16th, 2016, 23:56
تحریم های سیستم های بانکی مثل بانک مجازی پی پال و غیره ربطی به برجام و تحریم های این چند سال نداره و 30 سالو خورده ای هست که تحریم هست و درکل ربطی به توافق نخواهد داشت. البته امریکا اینجوریه احتمالا مال اروپا باز بشه
یعنی اگر در اروپا این مشکل حل بشه پی پال و.... هم آزاد میشه؟ یا نه به آمریکا بستگی داره؟
ممنون میشم یه توضیح کلی بدین

sarwhost
January 16th, 2016, 23:57
کلا مرد ایران ادم های خوش بینی هستند و اینش منو کشته و خیلی خوبه انشالا تا 100 سال اینده همه این موارد حل میشه و امید وار باشید البته اگه عمرتون کفاف بده حله

- - - updated - - -

:d :d
خبر دارید که از این ورم انتخاب امریکا نزدیکه و در این بره جمهوری خواها خواهان بیشتری دارن و اونا هم کلا مخالف ما هستند اصلا چشم اب نمیخوره

larsa.soft
January 17th, 2016, 00:13
یعنی اگر در اروپا این مشکل حل بشه پی پال و.... هم آزاد میشه؟ یا نه به آمریکا بستگی داره؟
ممنون میشم یه توضیح کلی بدین

کلا پی پال بیسش یک شرکت و بانک آمریکایی هست که تو California هست حالا دپارتمان هایی تو هرجای دنیا داره تو اروپا و آسیا ولی خوب سیستم و قوانین خود آمریکا رو پیروی میکنه ویزا کارت مستر کارت امریکن اکسپرس همشون شرکت هایه آمریکایی هستند کلا سیستم بانکی که بیسشون تو آمریکا هست همشون ایران در لیست تحریمشونن ربطی به این قضایای برجامو هسته ای اینا نداره

حالا بحث اروپا هم بانک هاش به این صورته که سیستم های مالی که خودشون مربوط به امریکا نمیشه اونا باز میشه

درکل بحث سیتم های مالی بحثش جداست

- - - Updated - - -

:d :d
خبر دارید که از این ورم انتخاب امریکا نزدیکه و در این بره جمهوری خواها خواهان بیشتری دارن و اونا هم کلا مخالف ما هستند اصلا چشم اب نمیخوره

امثال سال 94 شمسی هست چند سال دیگه میگیم ای کاش همون سال بود الان هروز بدتر از دیروزه آواز دهل شنیدن از دور خوش است

amir2647
January 17th, 2016, 00:48
ovh خلاصه خیالتون رو راحت کنم این برداشتن تحریم فقط اسمش برداشتن هست ماهیت و تحریم ها سر جاشه

سلام دوستان
بدونید ی کلاه بزرگ سرمون رفته و فقط این زمانه که نشون میده که چی داره به سرمون میاد ....

دقیقا دوست عزیز اشاره کردن به همه چیز
خلاصه سرکاریم ....

mohsen_sh
January 17th, 2016, 01:31
سلام دوستان
بدونید ی کلاه بزرگ سرمون رفته و فقط این زمانه که نشون میده که چی داره به سرمون میاد ....

دقیقا دوست عزیز اشاره کردن به همه چیز
خلاصه سرکاریم ....

بیشتر شبیه کاسب تحریم می مونی تا یه ایرانی!!!.....