PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل شبکه و ویندوز7

saeidj
October 10th, 2010, 16:00
با سلام
من یه مشکلی تو ویندوز7 پیدا کردم اونم اینه که وقتی وایرلس رو سرچ می کنم و متصل میشم ولی به اینترنت کانکت نمیشه مطابق عکس که ضمیمه کردم به لوکال وایرلس کانکت میشه اما به اینترنت نه . با یه وایرلس دیگه انجام دادم کامل کانکت شد گفتم حتما مشکل از اینترنته منه اومد خونه با یه سیستم دیگه تلاش کردم به اینترنتم کانکت بشم دیدم به راحتی کانکت شد...
اگه ویندوز یا سیستمِ من مشکل داره پس چرا با یه وایرلس دیگه کانکت میشه اگه اینترنتم مشکل داره چرا با یه سیستم دیگه کانکت میشه

http://0k.012.img98.com/out.php/i409789_saeidwin.jpg

ممنون میشم اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه

saeidj
October 10th, 2010, 19:43
حالا اگه یه تاپیک فروش هاست ویندوز بود همه منیجر و اینکاره ی ویندوز می شدن

Aria
October 10th, 2010, 19:47
سلام.

شما هزینه ای برای دریافت پشنیبانی در این انجمن پرداخت نمی کنید و افرادی هم که اطلاعات کافی در این ضمینه ها دارند، احتمالاً کارهای دیگری دارند و در هر صورت مشغول هستند و به همین دلیل پاسخی به این تاپیک داده نشده، لطفاً کم لطفی نفرمایید.

این مورد از طرف ویندوز شما نیست و در واقع به router شما مربوط می شود که اتصال اینترنت در آن detect نشده و این Connected منظور اتصال با router برقرار شده و نه با اینترنت.

با تشکر.

saeidj
October 11th, 2010, 00:21
سلام.

شما هزینه ای برای دریافت پشنیبانی در این انجمن پرداخت نمی کنید و افرادی هم که اطلاعات کافی در این ضمینه ها دارند، احتمالاً کارهای دیگری دارند و در هر صورت مشغول هستند و به همین دلیل پاسخی به این تاپیک داده نشده، لطفاً کم لطفی نفرمایید.

این مورد از طرف ویندوز شما نیست و در واقع به router شما مربوط می شود که اتصال اینترنت در آن detect نشده و این Connected منظور اتصال با router برقرار شده و نه با اینترنت.

با تشکر.

ممنون از پاسخگویی منتظرتون بودم. حالا با این تفاسیر راه حل چیه؟ اینو هم اضاف کنم که با همین router من الان با یک سیستم دیگه به اینترنت وصل هستم.
در ضمن اینو بگم از پست 2# منظورم این بود که سر فروش که میشه همه منیجر نشن:)

Aria
October 11th, 2010, 00:26
سلام.

Router شما احتمالاً هم wireless و هم wire رو پشتیبانی می کنه و باز هم احتمالاً شما منظورتون این هست که از طریق wire یک سیستم درحال استفاده از اینترنت هست.

خوب این مورد طبیعی هست چون شما میتونید از wire به درستی استفاده کنید ولی wireless درست route نشده در روتر شما و به همین دلیل مشکل پیش بیاد.

به شما پیشنهاد می کنم آخرین firmware مربوط به router خودتون رو نصب کنید (خیلی دقت کنید که مدل دقیق رو نصب کنید و در غیر این صورت router شما به کلی تخریب خواهد شد) و سپس تمام تنظیمات رو Reset factory کنید و از اول انجام بدید.

به احتمال زیاد با انجام مراحل بالا مورد کاملاً برطرف خواهد شد.

با تشکر.

saeidj
October 11th, 2010, 00:48
نه الان با 2 تا سیستم دیگه به صورت wireless دارم استفاده می کنم البته 12 تا پورت وایرلس داره مودمم باز با این حال تکی هم امتحان کردم باز نشد و با وایر هم امتحان کردم نشد.

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

اینو هم اضاف کنم یه سیستم دیگه هم قبلا داشتیم اونم ویندوز 7 داشت همین مشکل رو داشتیم منتها اونو نمیدونم برادرم چی کار کرد درست شد

Aria
October 11th, 2010, 00:48
سلام.

در این صورت مشکل یا از تنظیمات ویندوز هست و یا به دلیل تخریب شدنش با spyware های مختلف که در هر دو حالت بدون بررسی دقیق رایانه شما نمیشه جواب قطعی رو داد.

اگر همه چیز رو بررسی کردید و مشکلی نبوده، بهتر هست یک بار ویندوز رو از اول نصب کنید و مجدد امتحان کنید و اگر باز هم مشکل حل نشد تنها راه تماس با شرکت سازنده laptop شما هست چون احتمالاً مشکل سخت افزاری هست.

اینها همش احتمال هست و عرض کردم، تا دقیقاً و حضوری مورد بررسی نشه، جواب دقیقی نمیشه داد.

با تشکر.

saeidj
October 11th, 2010, 01:03
اخه با اینترنت های وایرلس دیگه هم تست کردم جواب داد فقط با اینتر نته من اینجوره.. یه دور ویندوز عوض کنم ببینم چی میشه.

فقط یه سوال رو سیستم هایی که مشخصات و قطعات بالایی دارند برای نصب ویندوز های قدیمی مثل xp که مشکلی نیست؟

---------- Post added 10-10-11 at 12:03 AM ---------- Previous post was 10-10-10 at 11:58 PM ----------

با این حال که می گم با وایرلس های دیگه مشکل نداره باز هم ممکنه سخت افزاری باشه؟ البته اونم کانکت نشد رفتم از تو وایراس منیجمنت تو قسمت add اضافه شد بعد کانکت شد!

M.S.R
October 11th, 2010, 01:16
سلام
ان سیستمی که مشکل داره . با 2 تا سرویس دهنده مختلف به اینترنت وصل شدین باهاش؟ (مثلا شاتل و نداگستر؟ یا ...)

saeidj
October 11th, 2010, 01:20
[/color]
سلام
ان سیستمی که مشکل داره . با 2 تا سرویس دهنده مختلف به اینترنت وصل شدین باهاش؟ (مثلا شاتل و نداگستر؟ یا ...)

بله

M.S.R
October 11th, 2010, 01:26
سلام
برای من هم یک همچین مشکلی به وجود امده بود که با زدن دستور زیر در cmd حل شد.
run-> cmd-> ipconfig /flushdns

srashedian
October 11th, 2010, 01:54
بله

احتمالا مشکل شما این هست که به کارت شبکه کامپیوترتون آی پی دستی دادید، در صورتیکه آی پی کارت شبکه رو دستی تنظیم کنید مودم شما رو وارد شبکه میکنه، اما اینترنت بهتون نمیده