PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی یا معمولی ؟

shahab2005
October 10th, 2010, 02:24
سلام . این سایت منه
الکترونیک دانلود | کتاب جزوه پروژه آموزش برنامه نویسی (http://elecdl.com)
من تا یکی دو هفته پیش روزانه تقریباً 2000 بازدید داشتم . چند وقته بازدیدا خیلی شدن . ورودی گوگلم از 300 تا امروز رسید به 1000 تا . پهنای باند ماهیانه قبلیم 50 گیگ بود که تا اخر ماه 10 گیگ هم زیاد میومد . اما چند روزه تصاعدی رفته بالا و پس از 10 روز به 35 گیگ رسیده . عکسی از روزهای قبل پهنای باند دارم . لطفاً ببینیدشون .
http://electronix.persiangig.com/1.bmp
http://electronix.persiangig.com/2.bmp
این تغییر واقعاً منو شوکه کرد . هم خوشحال شدم هم ناراحت .
هاست جدیدم رو ماهیانه میگیرم . ماهی 10 تومن (3 ماهه دارمش) . 1گیگ با 50 گیگ پهنای باند . خیلی ازشون راضیم . خداییش چیزی کم نداره . اما قیمتهاش بالاست . الان نیاز مبرم دارم به پهنای باند . فضای زیادی لازم ندارم . اولش میخواستم این هاست رو نگه دارم برای سایتم و فایل هام رو توی یک هاست دیگه بزارم برای دانلود که پهنای باند اون هاست زیاد باشه و مشکلی نداشته باشم . اما بعد بهم گفتن باید سرور مجازی بگیرم برای این کار .
من سرویس های مجازی گیگفا رو دیدم. ماهی 12 تومن بود . تصمیم گرفتم باز دوباره تغییر هاست بدم .
هاستم رو از hostdl.com گرفتم و کاملاً راضیم. من در کل نیاز دارم یک هاست داشته باشم مثلاً با 3-4 گیگ فضا و 300 - 400 گیگ حداکثر پهنای باند . الان در حدود 150 گیگه (طبق روندی که توی عکسه ) که با توجه به روند رو به رشد سایت فکر کنم تا چند وقت دیگه به 300 - 400 گیگ نیاز داشته باشم . شما خودتون چی پیشنهاد می کنین ؟
سایت من تبلیغاتی نیست و بیشتر برای رفع نیازهای دانشجویان و اساتید رشته برقه . لطفاً یک راه خوب به من معرفی کتید . لطفاً اگه میشه زودتر منو راهنمایی کنین تا پهنای باندم تموم نشده چاره ای پیدا کنم .
لطفاً اقتصادی ترین روش رو پیشنهاد بدین
با تشکر

reza115
October 10th, 2010, 02:40
سلام
شما می تونید یه هاست از یه شرکت معتبر بگیرید با فضا و پهنای باند نامحدود !
هزینه سالیانه تقریبا 120 هزار تومان در میاد
این که گفتم کیفیتش خیلی خیلی عالی هست !

یه مورد دیگه هم هست که کیفیتش یکم پایینه(البته از هاست های ایرانی خیلی بالاتره ولی از بالایی که معرفی کردم منظورم بود) ولی با همین مشخصات و قیمت سالیانه 45 هزار تومان + یک دومین رایگان !

اگه مایل بودین پ خ کنید !

mamali5
October 10th, 2010, 02:48
سلام
اگه احساس میکنین هاست نیاز شما رو بر طرف میکن میتونین هاست بگیرین
چون سرور مجازی ممکن یخورده دردسر ساز بشه و اذیتتون کنه
بازم بستگی به خودتون داره
نیاز به هرکدوم(هاست+سرور مجازی) داشتین بگین تا قیمت مناسبی در اختیارتون بزارم
ضمنن سرور های مجازی ما مدیریت شده هستن و تنظیمات امنیتی و... هم انجام میشه
پهنای باند هاست هم به صورت نا محدود

rn4j1m1
October 10th, 2010, 02:52
اگه میتونید سرور رو مدیریت کنید بهتره همون vps بگیرید اما اگه نمیتونید طرفش نرید :d

Rezash
October 10th, 2010, 03:39
اگر هزينه كنيد و vps منيج شده بگيريد به نفعتون هست ! (قسمت هزينه كردنش به ضرر هست بقيه اش به نفع :دي)
ماهيانه چقدر ميتونيد هزينه كنيد ؟

1eng.ir
October 10th, 2010, 07:42
دلیل پیشرفتتون فکر کنم معرفیتون تو سایت مفید پیوندها باشه!

- اگه از همین شرکت راضی هستید پلن بالاتریو بگیرید! قطعاً باید هزینه ی بیشتری کنید!

IFACO.Net
October 10th, 2010, 12:18
یا از هاست دی ال هاست دانلود بگیرید و یا سرور مجازی حتما مدیریت شده همراه با اف تی پی بکاپ مستقل.

Doublex
October 10th, 2010, 12:37
یا از هاست دی ال هاست دانلود بگیرید و یا سرور مجازی حتما مدیریت شده همراه با اف تی پی بکاپ مستقل.

هاست دانلودش دیتابیس نداره

NovinServer
October 10th, 2010, 12:51
اگر سرور مجازی نیاز دارید بنده می توانم مدیریت شده به شما بدهم ...
سرور از هلند هست کاملا وارز هستش و پهنای باند هم نامحدود در حد 3 - 4 - 5 ترابایت روی پورت گیگابیت که به هیچ وجهی فکر نکنم کم بیارید !
اگر خواستید تا پلن به شما پیشنهاد کنم !

IFACO.Net
October 10th, 2010, 13:52
هاست دانلودش دیتابیس نداره

برای هاست دانلود، اونجا رو معرفی کردم، البته جاهای دیگری هم هستند که در مورد کیفیت و پایداری آنها باید تحقیق و بررسی بیشتری کرد.

shahab2005
October 10th, 2010, 14:17
از همه دوستان ممنونم . اینجا خیلی زود جواب آدم رو میدن . >:D<

شما می تونید یه هاست از یه شرکت معتبر بگیرید با فضا و پهنای باند نامحدود !
اگه احساس میکنین هاست نیاز شما رو بر طرف میکن میتونین هاست بگیرینراستش من هاست نامحدود ماهی 4000 تومن هم پیدا کردم ولی چندجا سرچ کردم بهم گفتن اینا اسماً نامحدود هستند و اینجوریها هم نیست . من با هاستینگ صحبت کردم گفت شما نباید برای دانلود فایل استفاده کنین از هاست نامحدود . نباید به سرور فشار بیارین . من گفتم 4-5 گیگ فضا لازم دارم با 300 - 400 گیگ پهنای باند گفت زیاده . من نمیدونم اگه این زیاده پس اسم نامحدود رو برای چی گذاشتن روش .

چون سرور مجازی ممکن یخورده دردسر ساز بشه و اذیتتون کنه
اگه میتونید سرور رو مدیریت کنید بهتره همون vps بگیرید اما اگه نمیتونید طرفش نریدمگه سرور مجازی دردسر داره ؟ من تاحالا با این جور هاست ها سرورکار نداشتم . برای مدیریت باید اطلاعات بخصوصی داشته باشیم؟ مگه مثل کنترل پنل های معمولی نیست ؟ من خودم نمیتونم سرورم رو مطابق میلم کانفیگ کنم ؟ خود هاستینگ این کار رو انجام نمیده . لطفاً اگه زیاد دردسر داره بگید نرم طرفش

ماهيانه چقدر ميتونيد هزينه كنيد ؟ من الان ماهی 10 نومن میدم . چیزی ار سایتم در نمیارم که بخواد جبران بشه . فکر میکنم نهایت دیگه 15 بتونم بدم .

اگه از همین شرکت راضی هستید پلن بالاتریو بگیرید! قطعاً باید هزینه ی بیشتری کنید! پلان بعدی 2 گیگ فضا با پهنای 100 گیگ هست . که باز پهناش کمه . پلان بعدیش 5 گیگ و 300 گیگ پهنای باند که میشه 25000 تومن ماهیانه که برام زیاده هزینش .

از هاست دی ال هاست دانلود بگیریدهاست دانلود 10 گیگ با پهنای 250 گیگ ماهی 10 تومنه . اگه بخوام اینو بردارم . باید فایل های دانلودی رو بزارم اینجا فقط و مجبورم تمامی آدرس ها رو جابجا کنم . کلی دردسر ساز میشه . توی این موندم که این کار رو انجام بدم یا سرور مجازی بگیرم که این به پیشنهاد شما دوستان متخصص این کار بستگی داره .

هدفم این بود حالا که می خوام هاست بگیرم vps بگیرم با منایع اختصاصی و پهنای بالا که هم سرعت سایتم بالاتر بره و هم اینکه دیگه مجبور نباشم دو تا سرور رو مدیریت کنم و آدرس های فایل هام رو عوض کنم .
در این بین هاستینگ هایی که سرور مجازی میدن رو دیدم . قیمت ها خیلی تفاوت داره . کسی مقل من که توی این کار ناوارده خیلی سریع گول میتونه بخوره و اشتباهی مهلک رو انجام بده .

دوستان در بالا سرورهای مجازی زیادی رو پیشنهاد داده بودن . اگه میشه اقتصادی ترین پلن رو برای 5 گیگ فضا و 500 گیگ پهنای باند ( یا بیشتر ) به من پیشنها بدین . بازدید روزانه رو تقریباً 10000 در نظر بگیرین ;;) ( شاید بازم پیشرفت کردیم ) و با توچه به اون cpu و ram , . . . مورد نیاز رو برام تخمین بزنین . انشالله با یکی از همین دوستان کنار اومدیم و مشتری شدیم .
شرمنده زیاد شد . خیلی از همه ممنونم .

mamali5
October 10th, 2010, 16:56
خدمتتون عرض کنم همچین دردسری هم نداره(چون فقط 1 سایت میزارین روش)
ما سرور های مجازی مدیریت شده میدیم خدمتتون و چون 1 سایت روش میزارین تو مشکلات و مدیریت کمکتون میکنیم
پهنای باند نامحدود
پورت سرور 1gb/s
برای اطلاعات بیشتر میتونین با ما تماس بگیرین

Rezash
October 10th, 2010, 20:27
خدمتتون عرض کنم همچین دردسری هم نداره(چون فقط 1 سایت میزارین روش)
ما سرور های مجازی مدیریت شده میدیم خدمتتون و چون 1 سایت روش میزارین تو مشکلات و مدیریت کمکتون میکنیم
پهنای باند نامحدود
پورت سرور 1gb/s
برای اطلاعات بیشتر میتونین با ما تماس بگیرین

عزيز جان اينجا بخش آموزشي هست !
# انجمن
# بخش آموزشی
# سرور مجازی
# سرور مجازی یا معمولی ؟
به جاي راهنمايي كردند آفر نديد ! افر مال بخش فروش هست نه اينجا !

مگه سرور مجازی دردسر داره ؟ من تاحالا با این جور هاست ها سرورکار نداشتم . برای مدیریت باید اطلاعات بخصوصی داشته باشیم؟ مگه مثل کنترل پنل های معمولی نیست ؟ من خودم نمیتونم سرورم رو مطابق میلم کانفیگ کنم ؟ خود هاستینگ این کار رو انجام نمیده . لطفاً اگه زیاد دردسر داره بگید نرم طرفش
هم دردسر هم هزينه ، منيج واقعي سرور مجازي ميتونه در كمترين حالت از ماهي 30 تا 60 هزينه داشته باشه ، منيج امنيتي هم هزينه ها بالايي داره به طوري كه به طور ساعتي حساب ميشه و بسته به طرف ممكن هست براي هر ساعت منيج 20 تومن بگيره و بيشتر
البته ايني كه ميگم يك منيج حرفه اي وواقعي هست
شما اگر نميخواي دردسر داشته باشي همون هاست اشتراكي براي دانلود از يك جاي معتبر بگير...بهر حال كيفيت و قيمت به نحوي با هم پيوند دارند...
جايي كه سرور مجازي فول منيج شده رو با رم 1 گيگ ماهي ميده 9 تومن پس فردا معلوم نيست باشه يا نه !
پس به نظر من از همون هاستينگ فعلي يك پلن بالاتر رو بگير و يا از يك شركت معتبر ديگه خرداري كن
با ماهي 30-40 تومن هم ميتوني يك سرور مجازي خوب بگيري ولي دردسرش در كل كم نيست
ضمنا سعي كن حتما هاستت رو از جايي بگيري كه استاندارد ها رو رعايت مي كنند و طرف يك ريسلر ساده نيست، يا روي يك وي پي اس معمولي شما + 10 سايت ديگه رو بالا نمياره چون قطعا هاست جوابگو نخواهد بود !
از شركت هاي معتبر مي توني بگيري و قبل خريد شرايط سايت رو باهاشون در ميون بذار
اين نكته رو هم در نظر بگير كه روي هاست اشتراكي فقط درصد مشخصي از منابع سرور رو ميتوني در اختيار داشته باشي ، حالا ممكنه روي سروري قرار بگيري كه فعلا زياد روش سايت هاست شده و براشون مهم نباشه بيشتر مصرف مي كني كه ايراد بگيرن ولي فردا روز ممكنه بهت گير بدن!
در كل بازديدت و مصرفت هر چي بالاتر بشه بايد بيشتر هزينه كني
فعلا هاست اشتراكي ممكن هست جوابگو باشه ، كمي بيشتر پيش بري هاست اشتراكي با منابع اختصاصي ، كمي جلوتر وي پي اس و بعد هم dedicated!
بنابراين يا بايد دنبال اسپانسر باشي ، يا تامين مخارج ميزباني سايت از خود سايت يا منبع ديگر.

badboysamir
October 16th, 2010, 23:43
دوست من قبل از این که هر کاری بکنی این جا را هم یک نگاه ی بکنی بد نیست !

Premium Hosting (http://byethost.com/index.php/paid-hosting)

از نظر کیفیت من خودم داشتم عالیه ، از نظر قیمتم که خودت مقایسه کنی بهتره

خواستی همین جا بگو البته این ها همش هاست هست ، VPS نیست!

اگر VPS هم خواستی این جا را نگاه کن بد نیست من خودم فعلا از این شرکت VPS میگیرم

Budget VPS Hosting at BurstNET (http://burst.net/linvps.shtml)

در مورد این شرکت هم بهتره من توضیح ندم تو انجمن سرچ کنی زیاد در موردش هست ولی من که تا حالا مشکلی ازش ندیدم!;)

اگه خواستی همی جا بگو!

در ضمن میشه اسم سایتتونم بدونم :->؟

shahab2005
October 17th, 2010, 00:29
سایت من اینه :
الکترونیک دانلود | کتاب جزوه پروژه آموزش برنامه نویسی (http://elecdl.com)
یکی از دوستان تصمیم گرفت سرور اختصاصی بگیره و با هم شریک شیم . گفتیم اینجوری بهتره .
قیمت ها خیلی بالا بود . تصمیم گرفتم یکم هم روی تبلیغات وقت بزارم تا حداقل بتونم یکم از پول سرور رو جور کنم بعد vps کنم .
شما خودتون نماینده vps این سایت که معرفی کردین هستین ؟ خودتون خدمات میزبانی ارائه میدین ؟ منظورم اینه که وب سایت هاستینگ دارین ؟

J4vad
October 17th, 2010, 00:31
با سلام ،

به شما پلان های شرکت آوا سرور - ارائه دهنده خدمات هاستینگ - نمایندگی هاست -سرور مجازی و اختصاصی -مدیریت سرور - طراحی وب سایت (http://www.avaserver.com) را پیشنهاد می کنم .

موفق باشید .

hasan.najaf
October 20th, 2010, 20:43
سلام
من هاستینگ سرا رو به شما پیشنهاد میدم
هاست با سی پنل ----> 15 گیگ فضا ---> ترافیک نامحدود ماهیانه --> برگشت پول شما تا 15 روز ====> سالیانه 60 هزار تومن
( اگر بنر سایت ما رو هم تو سایتتون بزنید 10 الی 30 هزار تومن تخفیف به شما میدهیم!!)
*** قیمت های سرور مجازی ما هم از ماهیانه 8000 تومان شروع میشود! :)
هاستینگ سرا، تحولی نوین در ارائه هاست نامحدود ، سرور مجازی و... (http://hostingsara.com)

trueenzo
October 21st, 2010, 06:49
1
تبلیغات بذار که هزینه که در میاری که هیچی در آمد هم بشه واست
2
اگر وقت و حوصلشو نداری وی پی اس نگیر وگرنه در کل آزادتر و بهتره
3
هر جا که می گیری قبلش همه نیازهاتو باهاش شرط کن
4
با همون قیمت 15 تومن هم می تونی وی پی اس نامحدود کیفیت متوسط بگیری