PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم آپلود

bronze
January 15th, 2016, 23:21
با سلام

در مورد سرور مجازی ام مشکلی داشتم ممنون می شوم که در صورت اطلاع از راه حل با من مطرح بفرمایید

مشکل:
در سرور وقتی که اسکریپت آپلود نصب میکنم (مثلا آپلود فایل) امکان آپلود ندارد، بنظر خودم شاید مشکل از پرمیشن ها باشد ولی نمی دانم چه پرمیشنی را بررسی کنم یا اصلا چطور بررسی کنم؟ یا شاید مشکل از جای دیگری باشد؟
سرور لینوکس سنتوس با دایرکت ادمین است

davood_71
January 15th, 2016, 23:45
با سلام

در مورد سرور مجازی ام مشکلی داشتم ممنون می شوم که در صورت اطلاع از راه حل با من مطرح بفرمایید

مشکل:
در سرور وقتی که اسکریپت آپلود نصب میکنم (مثلا آپلود فایل) امکان آپلود ندارد، بنظر خودم شاید مشکل از پرمیشن ها باشد ولی نمی دانم چه پرمیشنی را بررسی کنم یا اصلا چطور بررسی کنم؟ یا شاید مشکل از جای دیگری باشد؟
سرور لینوکس سنتوس با دایرکت ادمین است

وقتی اپلود میکنید آپلود نمیشه؟
اگر اشتباه نکنم توی تنظیمات توسط مدیر هاستینگ یه قسمتی داره ، که کارابران میتونن فایل اپلود کنن ، حالا یا از طریق ftp یا php
فکر کنم همچین چیزی باشه
منتظر استادان باش اونا در زمینه وارد هستن

bronze
January 15th, 2016, 23:50
وقتی اپلود میکنید آپلود نمیشه؟
اگر اشتباه نکنم توی تنظیمات توسط مدیر هاستینگ یه قسمتی داره ، که کارابران میتونن فایل اپلود کنن ، حالا یا از طریق ftp یا php
فکر کنم همچین چیزی باشه
منتظر استادان باش اونا در زمینه وارد هستن

ببینید میدونم که تنظیم داره که قابلیت آپلود فعال باشه و فعال هم هست ولی فایل آپلود شده که باید از قسمت tmp به قسمت مورد نظر ما منتقل بشه (مثلا وقتی یک فایل بزرگ آپلود میکنیم مدت زمان بیشتری طول میکشه که آپ شه ولی فایل نهایی در محل مورد نظر انتقال پیدا نمیکنه) این انتقال انجام نمیشه سرور هم هیچ log خطایی نمیده

davood_71
January 15th, 2016, 23:56
ببینید میدونم که تنظیم داره که قابلیت آپلود فعال باشه و فعال هم هست ولی فایل آپلود شده که باید از قسمت tmp به قسمت مورد نظر ما منتقل بشه (مثلا وقتی یک فایل بزرگ آپلود میکنیم مدت زمان بیشتری طول میکشه که آپ شه ولی فایل نهایی در محل مورد نظر انتقال پیدا نمیکنه) این انتقال انجام نمیشه سرور هم هیچ log خطایی نمیده

باید حجم مجاز مشخص شه
مثلا حداکثر حجم مجاز واسه آپلود 8 مگ
بیشترش کنید (البته فکر کنم)

bronze
January 16th, 2016, 00:10
فایل کوچک هم آپلود نمیشه!!

davood_71
January 16th, 2016, 00:39
فایل کوچک هم آپلود نمیشه!!
راستش اینو من دیگه نمیدونم
صبر کن اساتید وارد هست توی موضوعات ، راهنماییت میکنن

bronze
January 17th, 2016, 10:31
لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند

- - - Updated - - -

..؟؟؟

persian.developer
January 17th, 2016, 11:36
سلام
تمامی اسکریپت ها یک فولدر شبیه upload برای آپلود فایل ها دارند اون فولدر را پیدا کنید
اگر نتوانستید مشکل را حل کنید مشخصات را بفرستید من بررسی میکنم

bronze
January 17th, 2016, 13:22
سلام
تمامی اسکریپت ها یک فولدر شبیه upload برای آپلود فایل ها دارند اون فولدر را پیدا کنید
اگر نتوانستید مشکل را حل کنید مشخصات را بفرستید من بررسی میکنم

به نظر شما مشکل مربوط به permission انتقال فایل (کات فایل) نیست؟ (move_uploaded_file)