PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعیین پهنای باند و انتخاب هاست در خارج از کشور

glmsite
October 9th, 2010, 23:12
با سلام خدمت اساتید محترم.
میخواستم بدونم برای یه سایت فروشگاه اینترنتی که روزانه از 10.000 تا 20.000 بازدید کننده داشته باشه در ماه حداکثر چه میزان پهنای باند نیاز داره ؟ خواهشن حداکثر رو لطف کنین بگین.

یه درخواستم داشتم ;)

میخوام یه هاست اشتراکی از خارج از کشور بگیرم برای همین فروشگاهی که گفتم. برای پرداختش مشکلی ندارم چون ویزا کارت مجازی دارم. فقط مشکل اینجاست که نمیدونم از کدوم شرکت خارجی بگیرم. که مشکل تحریم نداشته باشه . وریفای تلفنی هم نداشته باشه. بتونم آدرس ایران رو بدم و پرداخت کنم. اگه یه تعداد سرویس های خارجی که بتونه شرایط فروشگاه مورد نظر من رو با روزی 20.000 بازدید ساپورت کنه معرفی کنین ممنون میشم. البته با شرایطی که در بالا ذکر کردم.

Doublex
October 10th, 2010, 00:39
با سلام خدمت اساتید محترم.
میخواستم بدونم برای یه سایت فروشگاه اینترنتی که روزانه از 10.000 تا 20.000 بازدید کننده داشته باشه در ماه حداکثر چه میزان پهنای باند نیاز داره ؟ خواهشن حداکثر رو لطف کنین بگین.

آقا دست ما رو هم بگیر التماس دعا .....

میخوام یه هاست اشتراکی از خارج از کشور بگیرم برای همین فروشگاهی که گفتم. برای پرداختش مشکلی ندارم چون ویزا کارت مجازی دارم. فقط مشکل اینجاست که نمیدونم از کدوم شرکت خارجی بگیرم. که مشکل تحریم نداشته باشه . وریفای تلفنی هم نداشته باشه. بتونم آدرس ایران رو بدم و پرداخت کنم. اگه یه تعداد سرویس های خارجی که بتونه شرایط فروشگاه مورد نظر من رو با روزی 20.000 بازدید ساپورت کنه معرفی کنین ممنون میشم. البته با شرایطی که در بالا ذکر کردم.

توصیه نمیکنم سمت خارجیها برن با وضعیت شما ... هاست اشتراکی در خارج سریعا ساسپند میشین تحریمش هم جدا ...
بهترین کار خرید از ایران (شرکت معتبر) هست ...
ماشاالله شما که پول پارو میکنین .... چرا هاست اشتراکی از خارج ؟؟؟؟؟؟؟

pardishosting
October 10th, 2010, 01:21
بازدید یا بازدید کننده ؟

hamidjalalati
October 10th, 2010, 01:50
سلام.

شرکت ما خدمات زیر را ارائه میکند

-فضا:نامحدود
-ترافیک ماهیانه:نامحدود
-تعداد ایمیل:نامحدود
-تعداد زیر دامنه:نامحدود
-ftp:نامحدود
-مجهز به انواع نرم افزار های سایت ساز
-مجهز به هارد اینترنتی با امنیت بالا(i love my page )
-مجهز به کنترل پنل(cpanel )

admin@ip30.org

lvlehrad
October 10th, 2010, 03:12
همچی نامحدود ؟:))حتی فضا ؟:|

mamali5
October 10th, 2010, 03:36
سلام
منم اول خواستم بگم بهتر از ایرانی ها بگیرین به دلایل مختلف...
سرویس دهنده های خوبی تو ایران داریم که میتونن شما رو راضی کنن
خواستین در خدمتیم
آفر و...

glmsite
October 10th, 2010, 03:51
اگه ممکن است جواب مارو درست بدین. من در حال حاظر میخوام بدونم روزانه از 10.000 تا 20.000 بازدید کننده در ماه حداکثر چه میزان پهنای باند نیاز داره ؟ در ضمن سایت ما هنوز شروع به کار نکرده. ما قصدمون اینه که بازدیدکننده سایتمون رو برسونیم به 20.000 در روز. به همین دلیل هدف اینه که در شروع با یک هاست اشتراکی کارمون رو آغاز کنیم و در ادامه VPS یا سرور اختصاصی تهیه کنیم. در حال حاظر با 2 شرکت صحبت شده از طریق پشتیبانی سایتشون که با ایران مشکلی ندارن.

Web Hosting plans for only $1.99/mo by webhostingpad.com (http://www.webhostingpad.com)
در این شرکت حداکثر استفاده از CPU و RAM تنها 10% هستش. فکر میکنم در بازه زمانی 10 دقیقه.

Web Hosting Services, Virtual Private Servers, Secure Backup Service, and Dedicated Servers by HostICan (http://www.hostican.com)
این شرکت رو اطلاع ندارم

اول نظرتون رو راجب این 2 شرکت بیان کنید. به عنوان مثال با 10% استفاده از CPU و RAM چه مقدار در روز امکان بازدید از سایت وجود داره ؟

اگه ممکن سوال بنده رو در صورت امکان واضح پاسخ بدین ممنون میشم.

HugeServer
October 10th, 2010, 05:28
اگه ممکن است جواب مارو درست بدین. من در حال حاظر میخوام بدونم روزانه از 10.000 تا 20.000 بازدید کننده در ماه حداکثر چه میزان پهنای باند نیاز داره ؟ در ضمن سایت ما هنوز شروع به کار نکرده. ما قصدمون اینه که بازدیدکننده سایتمون رو برسونیم به 20.000 در روز

سلام،

با یک حساب ساده میشه فهمید که تقریبا، حداقل مصرف پهنای باند در حداقل بازدید ۲۰۰۰۰ نفر، یعنی فقط ۲۰۰۰۰ بار در روز چقد میباشد. فرض میگیریم که هر نفر فقط ایندکس سایت شما را باز کنه، و ایندکس سایت شما حدوده ۵۰۰ کیلوبایت باشه. پس میشه به نتیجه زیر رسید.

500kb x 20,000 x 30days / 1024 = 292968.75mb monthly = 300gb monthly

این 300gb در ماه، بصورت نسبی حساب شد. حالا شما اول باید ببینی که سایت شما حجمش چه مقدار میباشد. ؟ هرنفر که وارد میشه چند صفحه رو باز میکنه؟ برای مثال اگه هر نفر، ۱۰ صفحه رو باز کنه، و چک کنه و هربار هم یک بر رلود کنه. یعنی باید روی ۳ - ۵ ترابایت حساب کنید.

والی باز هم گفته میشه که همچی نسبی حساب شد و در واقیت ممکنه کمو زیاد باشه، چون که هر نفر مساوی نمیبینه، یا اینکه هرکی ممکنه صفحه کش بشه و اصلان پهنای باند از شما نره و ....

pardishosting
October 10th, 2010, 09:33
10 هزار تا 20 هزار بازدیدکننده به یک سرور 2 الی 4 هسته ایی نیاز داره . نه یک هاست اشتراکی !
البته اگر 10 هزار ip وروی رو ملاک قرار بدیم.

اگر هم منظورتون 10 الی 20 هزار بازدید هست که باز می شه بین 5000 الی 10000 بازدید کننده که باز حداقل به یک سرور مجازی پرقدرت یا یک سرور اختصاصی کوچک نیاز دارید.

glmsite
October 10th, 2010, 18:51
ممنون از پاسخ خوبتون. فقط اینکه راجب همون 2 تا شرکتی که در بالا بهش اشاره کردم. اگه اطلاعی دارین ممنون میشم بگین.

http://www.webhostingpad.com (http://www.webhostingpad.com/)
در این شرکت حداکثر استفاده از CPU و RAM تنها 10% هستش. فکر میکنم در بازه زمانی 10 دقیقه.

Web Hosting Services, Virtual Private Servers, Secure Backup Service, and Dedicated Servers by HostICan (http://www.hostican.com)
این شرکت رو اطلاع ندارم

اول نظرتون رو راجب این 2 شرکت بیان کنید. به عنوان مثال با 10% استفاده از CPU و RAM چه مقدار در روز امکان بازدید از سایت وجود داره ؟

SabaData
October 10th, 2010, 20:25
بهترین راه برای بدست آوردن میزان پهنای باند مصرفی این هست که شما یک ماه تست کنید! در غیر اینصورت هر چقدر هم که بگید یا زیاده یا کم!

hadi1371
October 26th, 2010, 21:18
چرا سرویس داخلی؟؟
از خارجی بگیر
10 برابر امکانات
1/10 قیمت
به پشتیبانی هم نیاز نداری چون مشکلی پیش نمیاد
البته اگه خوب باشه