PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد یک سرویس از چندین کالاستر سرور

FARZADFREE
January 15th, 2016, 17:48
با درود فراوان

ضمن عرض خسته نباشید ، سوالی داشتم در ارتباط با این که میخوام دو یا چندین سرور اختصاصی و به روشی بصورت (Master/slave) که احتمالا مفهوم سرور های کلاستر هم داره را با داشتن موارد زیر (هدف از ایجاد) به هم متصل و سرویس خود را اجرا کنم :

۱- در ابتدا یک سرویس تحت وب با پایتون نوشته شده است (Web Service)
۲- دیتابیس هم Cassandra هستن (البته فکر کنم تنظیمات خاصی واسه destributed رو چنتا سرور رو هم داره پیش فرض)
۳- سیستم بک آپ گیری هم انجام شود بطوری که با توجه به تغییر دیتا باشد نه وابسته به زمان (یعنی بک آپ زمانبندی نشده باشد که هر مثلا ۵ دقیقه انجام بده لحظه ای باشد)
۴- سیستم اجرا و تغییرات (امکان داره با توجه به راه توضیحی شما دوستان هم لحاظ شده باشد) بروی فایل و دیتابیس تو سرور اصلی (Master) به طبع در باقی سرور ها (Slaves) هم لحاظ شود بعبارتی هر تغییری در دیتابیس و فایل سیستم انجام شد رو بقیه سرور ها هم انجام شود و اجرا شود

با چنتا دیتا سنتر کار میکنم و دارم (سرور اختصاصی و مجازی)کمی هم درباره کلاسترینگ و یا جتی انجام Load Balancing تحقیق کردم اگه بتونید بیشتر کمکم کنید و البته راه رو روش و یا پکیچ هایی که باید نصب کنم (چه نرم افزاری چه با سفارش نصب سخت افزاری) لطفا بهم بگید و کمک کنید تا اجراش کنم. :63::63:

با سپاس و تشکر بسیار.