PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت درگاه مستقیم از بانک بدون نماد اعتماد!

jox
January 15th, 2016, 11:59
باسلام

بعضی از سایت ها هستند که نماد اعتماد ندارند ولی درگاه مستقیم بانک ملت یا سامان رو دارند
منظورم درگاه های اختصاصی مستقیمی که درگاه های واسطه میدن نیست چون اونها یک مرحله به سایت خودشون ریدارکت میشه بعد به بانک متصل میشه

نمونه هاش یکی سایت باما
همچنین خود شرکت های درگاه های واسط مثل پارس پال پی لاین و ... هیچکومشون نماد اعتماد ندارن!
میشه بگید اینا چطوری درگاه گرفتن در حالی که نماد اعتماد ندارن؟

w.h.t
January 15th, 2016, 12:02
سلام دوست عزیز

سایت پارس پال و... رو نمیدونم
ولی اکثر همکارانم توی بخش هاستینگ ، درگاه اختصاصی میگیرن از واسط ها . یکی از ارائه دهنده های درگاه اختصاصی سیبا پال هست - جهان پی - زرین پال و...

هم درگاه واسط میدن - هم مستقیم - وهم اختصاصی که میتونین اطلاعات بیشتر رو توی تیکت از سایتهایی که گفتم کسب کنید

بروزباشید

jox
January 15th, 2016, 12:07
سلام دوست عزیز

سایت پارس پال و... رو نمیدونم
ولی اکثر همکارانم توی بخش هاستینگ ، درگاه اختصاصی میگیرن از واسط ها . یکی از ارائه دهنده های درگاه اختصاصی سیبا پال هست - جهان پی - زرین پال و...

هم درگاه واسط میدن - هم مستقیم - وهم اختصاصی که میتونین اطلاعات بیشتر رو توی تیکت از سایتهایی که گفتم کسب کنید

بروزباشید

اینو میدونم حتی پارس پال هم درگاه اختصاصی میده ولی تو آدرس بار مرورگر رو اگه نگاه کنید یک مرحله به پارسپال ریدارکت میشه بعد به درگاه بانک ملت یا سامان
ولی بعضی سایت ها اینجوری نیستن و خودشون مستقیم از بانک درگاه گرفتن بدون اینکه نماد داشته باشن!

OmidX
January 15th, 2016, 12:09
بانک ها بدون نماد درگاه ب کسی نمیدن ... یک زمانی میدادن ، ولی در شرایط فعلی خیر .

jox
January 15th, 2016, 12:15
بانک ها بدون نماد درگاه ب کسی نمیدن ... یک زمانی میدادن ، ولی در شرایط فعلی خیر .
پس درگاه های واسط چرا نماد ندارند؟
حتی اونهایی که امسال تاسیس شدن هم نماد ندارن

persiancoder
January 15th, 2016, 12:18

توی قانون قدیم درگاه های واسط شامل نماد اعتماد نمی شدند
اما توی آخرین اقدام باید نماد اعتماد بگیرند و گویا قوانین خیلی سختی هم داره ... نگران نباشید بزدی مجبور خواهند بود نماد بگیرند

OmidX
January 15th, 2016, 12:50

والا من تا حالا با اینا کار نکردم و اصلا نمیدونم سیستم شون چطوری هست ... اگر نماد ندارن از سایتی درگاه بگیرید ک یا نماد داشته باشه یا شرکت ثبت شده باشه ، مثل زرین پال .

زیرساخت
January 15th, 2016, 13:03
بله. سالهای قبل از 92 اینکار انجام می شد اما بانک ها مدارک بسیار زیادی می خواستند که با آمدن نماد ، بانک ها هم مدارک کمتری می خواهند و راحت تر اینکار انجام می شود.

sarwhost
January 15th, 2016, 13:10
این سایتهای درگاه واسط اکثرا میان روی یک دامنه دیگه مثلا خرید شارژ نماد می***ن و برای اون دامنه درگاه می***ن و....

javad159
January 15th, 2016, 18:03
باسلام

بعضی از سایت ها هستند که نماد اعتماد ندارند ولی درگاه مستقیم بانک ملت یا سامان رو دارند
منظورم درگاه های اختصاصی مستقیمی که درگاه های واسطه میدن نیست چون اونها یک مرحله به سایت خودشون ریدارکت میشه بعد به بانک متصل میشه

نمونه هاش یکی سایت باما
همچنین خود شرکت های درگاه های واسط مثل پارس پال پی لاین و ... هیچکومشون نماد اعتماد ندارن!
میشه بگید اینا چطوری درگاه گرفتن در حالی که نماد اعتماد ندارن؟

سلام و احترام

درگاه های واسط هم پرونده نماد اعتماد دارند و هم یک نوع تعهدنامه برای وزارت صنعت ، معدن و تجارت گواهی امضاء کرده اند و هم نام و دامنه اصلی شرکتشان دارای نماد می باشد ...
بیس هر درگاه واسط با یکدیگر متفاوت است ، برای مثال برخی از درگاه های واسط ، درگاه مستقیمشان لینک می شود به درگاه و حتی در مرورگر به نمایش در می آید ولی برخی از درگاه ها مانند ما هیچ لینکی به سایت درگاه نمیدهند و بصورت کامل مستقیم است ،از سایت پذیرنده مستقیم به درگاه بانکی میرود و از درگاه هم مستقیم برگشت داده می شود به سایت پذیرنده ،در درگاه اختصاصی که ارائه میدهند هم به همین شکل است برخی چند مرحله ای و برخی مستقیم به psp منتقل می شوند .

در حالت عادی دریافت درگاه بدون نماد غیرممکن است و در صورتی هم که پرونده داشته باشید تا یک مدت خاصی تا فعال شدن نمادتان بهتان درگاه میدهند و در صورتی که پرونده نماد تکمیل یا نماد فعال نشود درگاه را غیرفعال خواهند کرد .

موفق و پیروز باشید

mrsaeidi
January 16th, 2016, 01:14
دوستان گرفتن انماد همچین کار شاخی نیست
من خیلی راحت گرفتم و هزینشم کلا 70 تومن شد که 35 تومن انماد گرفت 27 تومن دفترخانه و 8 تومن هم پست پیشتاز گرفت
قبل از اینکه انماد داشته باشم هیچ جا درگاه بهم نمیدادن الان از بانک ملی ، ملت ، پاسارگاد ، سرمایه و... بهم پیام دادن که بیا درگاه بهت میدیم زیر 72 ساعت
برای درگاه ملی و ملت و رسالت اقدام کردم تا یکشنبه قول دادن تحویل بدن
شما هم همین کارو بکن منت سایتهای مزخرفی مثل زرین پال و جهان پی و پارس پال که میخوان درصد خون باباشون بگیرن نکش
من از هر سه تاشون درگاه داشتم اینقدر اذیتم کردن که اگه الان بگن بیا بهت سودم میدیم دیگه حاظر نیستم وارد سایتشون بشم
موفق باشید

javad159
January 16th, 2016, 01:22
من خیلی راحت گرفتم و هزینشم کلا 70 تومن شد که 35 تومن انماد گرفت 27 تومن دفترخانه و 8 تومن هم پست پیشتاز گرفت
قبل از اینکه انماد داشته باشم هیچ جا درگاه بهم نمیدادن الان از بانک ملی ، ملت ، پاسارگاد ، سرمایه و... بهم پیام دادن که بیا درگاه بهت میدیم زیر 72 ساعت
شما هم همین کارو بکن منت سایتهای مزخرفی مثل زرین پال و جهان پی و پارس پال که میخوان درصد خون باباشون بگیرن نکش
من از هر سه تاشون درگاه داشتم اینقدر اذیتم کردن که اگه الان بگن بیا بهت سودم میدیم دیگه حاظر نیستم وارد سایتشون بشم
موفق باشید

سلام

1- توهین نکنید ..!
2- درگاه های واسط اگر کارمزد میگیرند خیلی مزیت دارند که درگاه های مستقیم بانکی ندارند
3- حتما خلاف قوانین فعالیت میکردید که اذیتتون کردن
4- استارتر سوالشون در مورد این بود که چرا و چطور برخی از سایتهایی که نماد ندارند درگاه دارند و ... و پاسخ شما ربطی به سوال ایشون نداشت
5- شما که نماد گرفتید و اقدام به دریافت درگاه از بانک کرده اید موفق باشید حالا برنامه نویس مورد اعتماد پیدا کنید که برایتان ماژول ها را بنویسد ...

موفق و پیروز باشید و دیگه توهین نکنید ...

mohsen68
January 16th, 2016, 02:01
سلام

1- توهین نکنید ..!
2- درگاه های واسط اگر کارمزد میگیرند خیلی مزیت دارند که درگاه های مستقیم بانکی ندارند
3- حتما خلاف قوانین فعالیت میکردید که اذیتتون کردن
4- استارتر سوالشون در مورد این بود که چرا و چطور برخی از سایتهایی که نماد ندارند درگاه دارند و ... و پاسخ شما ربطی به سوال ایشون نداشت
5- شما که نماد گرفتید و اقدام به دریافت درگاه از بانک کرده اید موفق باشید حالا برنامه نویس مورد اعتماد پیدا کنید که برایتان ماژول ها را بنویسد ...

موفق و پیروز باشید و دیگه توهین نکنید ...
در مورد شماره 4:
ماژول های بانک هایی مثل ملت فکر کنم برای وردپرس به صورت رایگان هست و اگه ایشون سایتشون وردپرس باشه هیچ مشکلی ندارن، درسته؟
اگه هم اسکریپت اختصاصی داشته باشن که باز هم با گرفتن درگاه از شرکت های واسط فکر نکنم چیزی تغییر بکنه چون اونا که برای هر اسکریپتی نمیان ماژول درست کنن.(یعنی مشکل پیدا کردن برنامه نویس مورد اعتماد ...)

javad159
January 16th, 2016, 02:31
در مورد شماره 4:
ماژول های بانک هایی مثل ملت فکر کنم برای وردپرس به صورت رایگان هست و اگه ایشون سایتشون وردپرس باشه هیچ مشکلی ندارن، درسته؟
اگه هم اسکریپت اختصاصی داشته باشن که باز هم با گرفتن درگاه از شرکت های واسط فکر نکنم چیزی تغییر بکنه چون اونا که برای هر اسکریپتی نمیان ماژول درست کنن.(یعنی مشکل پیدا کردن برنامه نویس مورد اعتماد ...)

سلام

دوست عزیز شما هم دارید تاپیک را منحرف میکنید
بله برخی از psp ها ماژول برخی از سیستم های مدیریت محتوا را میدهند ، تا کنون برای وردپرس یا جوملا یا ... را تست نکرده ام ولی برای whmcs که بعضی ها مشکل داشتند ...
اسکریپت هم اگر اختصاصی باشد که وقتی درگاه از بانک میگیرند هم نیاز به ماژول نویسی دارند هم فایل هاستینگ (توابعی که در هاست جاگذاری می شود برای اتصال ماژول به درگاه )در این صورت هم باز درگاه واسط مزیت دارد و api میدهد و شما فقط در اسکریپت اختصاصی خود جاگذاری میکنید و تراکنش را انجام میدهید نه نیاز به ماژول دارید نه فایل هاستینگ ...
بنده فقط برای آگاهی بیشتر دوستان در اینجور بحث ها شرکت میکنم چون متاسفانه سایر همکاران این موارد را توضیح نداده اند و خیلی ها فکر میکنند درگاه واسط 4 خط کد است و یک قالب و واسطه گری میکندو کارمزد میگیرد !!

موفق و پیروز باشید دوست عزیز

jox
January 16th, 2016, 08:56
موفق باشید
گرفتن اینماد که راحته اما خیلیا به دلایلی نمیخوان ای نماد بگیرن از حمله خود من
دلایلم هم اینه که نمیخوام آدرس منزلم و شماره تلفن ثابتم رو کسی داشته باشه و هر دقیقه مزاحم بشن

abc
January 16th, 2016, 10:10
سلام
ما چندین سال پیش درگاه گرفته بودیم دوتا برای دو سایت جدامون
ولی چند بار اخطار دادن اگر ای نماد نگیری میبندیم
که برای یک سایتمون گرفتیم برای دیگری نگرفتیم که چند ماه پیش که اونی که نگرفتیم اومدن غیر فعالش کردن