PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی هاست و سرور سایت اندروید

shadow-reza
January 14th, 2016, 23:27
سلام. با عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان.
والا خیلی گشتم و بلاخره تصمیم گرفتم که مشکلمو توی این بخش از موضوعات بذارم درهرصورت اگه هم خوانی نداره به بزرگی خودتون ببخشید. بذارین داستان رو از اول براتون بگم.
چندسال پیش با مدیر بزرگترین سایت اندروید ایران (با ف شروع میشه اسمشhttp://ashiyane.org/forums/images/smilies/58.gif) قرار گذاشتیم که من توی نوشتن مطلب و سایت کمکش کنم... اولش خودشو خیلی خوب جلوه میداد و بهم پیشنهاد پول داد و خیلی مشتاق بود که بهش بپیوندم و میگفت راضیت میکنم و... ولی من بهش میگفتم نه داداش ماکه این حرفارو نداریم و رفاقت که پولی نیست و...
خلاصه من ساده و احمق رو خر کرد... چند وقت بعد وقتی فهمید که من قصد دارم در آینده سایت اندروید بزنم برای خودم، یجورایی ترسید و دیگه از این رو به اون رو شد... طوری که دیگه جواب پیامامم بزور میداد...
بگذریم. بعد از حدودا 1سال و خورده ای من و دوستم تصمیم گرفتیم که بطور جدی یه سایت اندروید درست کنیم و واقعا هم اطلاعاتمون درباره سخت افزار و نرم افزار اندروید از تمام مدیرای سایت های اندروید بالاتره و توانشو داریم.
از اونجایی که تاحالا فقط تجربه سایت با هاست رایگانو داشتم چیز زیادی از هاستای پولی و سرور و... نمیدونم. سوالام رو هرکی میتونه جواب بده کمک بزرگی در حق من کرده

1)والا موندم هاست چی بخرم. ایرانی یا خارجی. در نظر داشته باشید برای اول کار نیازی به سرعت بالا و... نیست چون بازدید کننده ای نداریم و مهمترین چیز سئوی سایته(البت این نظر شخصیه منه). خیلی تحقیق کردم هرکسی یه چیزی میگه. آقای rezahc توی قسمت << مقایسه هاست داخل ایران با هاست خارج از کشور>> مطالب مفید و کپی شده زیادی گفتن!! دقیقا مثل منطق و فلسفه لیوان خالی و پر میمونه! توی هر پست یچیزی گفتن و در پست بعدی عین همونو انکار کردن! برای قیمت یبار گفتن هاست خارجی ارزونه یبار گفتن چون هاستای خارجی به دلارن گرون در میان. برای سئو هم یبار گفتن هاست خارجی سریع تره ربات هارو بیشتر ساپورت میکنه و بار بعدی گفتن گوگل سایتایی که میزبانشون از همون کشور باشه رو بهش توجه میکنه!! درمورد سرعت هم بهمین ترتیب...
برام سئوی سایت خیلی مهمه... کمکم کنید. فکر کنم برای اول کار یه هاست 1گیگ با رم1 کافی باشه ولی نمیدونم از کی از کجا؟ هاست خود آشیانه یجورایی مبهمه. فقط گفته حجم فلان با پهنای باند فلان. زمان آپ تایم چی؟ بک آپ چی؟ مانیتورینگ چی؟ اصن اگه خوبه چرا خودش از سرورای خودش استفاده نکرده؟

2) سرور مجازی اختصای (vps)
مشکل بعدی من اینه... اول میخواستم سرور آشیانه رو بخرم اون سروریش که 150تومن بود سالیانه...
ولی بعد شک کردم. چون کار ما اینه که باید به محض اینکه گوگل پلی برای دانلود چیزی بذاره سریع ازش دانلود کنیم و آپلود کنیم تو سایت خودمون... منتها سرورای ایرانی چون ipشون ایرانیه از تحریم گوگل پلی رد نمیشن؟ در واقع سوال منم همینجاست. سرورای ایرانی تحریمو رد میکنن یا نه؟

اگه کسی میتونه بهم کمک کنه که چطوری با ریموت دکستاپ گوگل پلی رو دور بزنم و بهش بفهمونم که دارم با گوشی ازش استفاده میکنم که بهم لینک و... بده؟

ما چون دونفر هستیم هردوتامون باید از سرور استفاده کنیم... اینکه زده مثلا این سرور با 1 آی پی ب فروش میرسه یعنی فقط یه نفر میتونه به این سرور وصل شه؟ اگه نه پس چه معنایی داره؟ مثلا اگه من 10تا ipبخرم باش چیکار میتونم بکنم؟

royl
January 14th, 2016, 23:38
باسلام
اینطور که میگن هاست بر روی سئو تاثیر داره نداره ولی تاثیر کمی داره
بیشتر مسائل لینک دهی تاثیر داره و محبوبیت
هاست بهتر است از کشور های اروپایی باشه تا هم پینگ مناسبی به ایران دارن و هم پیهنای باند ارزانی دارن (مثل المان و فرانسه)

من دقیق نمیدونم چطور میشه از گوگل پلی فایل apk رو دانلود کرد چون تخصصی تو این ضمینه ندارم اون مربوطه به خودتون میشه
ولی حتما باید سرور مجازی تون خارجی باشه تا مشکلی از نظر ای پی نباشه
سرور مجازی مانند یه کامپیوتر معمولی همیشه متصل به اینترنت هست
و میتونید روش بلو استک نصب کنید یا با روش های دیگه از گوگل پلی دانلود کنید
ای پی یه دونه کافی هست و هر چند نفر که خواستید میتونید بهش وصل بشید
بااحترام

shadow-reza
January 18th, 2016, 01:18
سلام

اگر مایل باشید بهتون 1 ماه سرویس تست میدیم تا درصورت رضایت از ماه بعد شارژ کنید

همچنین درصورت تهیه سرویس، ویسایتی بهتون معرفی میکنیم که با دادن لینک گوگل پلی، لینک نرم افزار را به شما میده

دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت
ممنون اما کار با وبسایت هایی که لینک گوگل پلی رو مستقیم میکنن غیر حرفه ایه
اگر مایل باشید بهتون 1 ماه سرویس تست میدیم تا درصورت رضایت از ماه بعد شارژ کنید
درباره این موضوع بیشتر صحبت کنید لطفا
سیستم اجازه نمیداد پیام خصوصی بفرستم مجبور شدم توی عموم مطرح کنم. معذرت

- - - Updated - - -

سلام. قصد تبلیغات ندارم...
ولی میشه بمن راهنمایی کنید هاست میزبان سایت http://www.ashiyanehost.com/linux-cpanel خارجی هستند یا داخلی؟ ipشون خارجیه؟
جریان Lite speed و warez چیه؟ میشه توضیح بدید؟

سرور های مجازی http://www.ashiyanehost.com/windows-vps چطور؟ خارجی هستند؟
اگر نیستند میشه یه سرور مجازی خارجی خوب معرفی کنید؟
خارجی که دیگه تبلیغت نمیشه :">

- - - Updated - - -

دوستان عزیز کسی کمک نمیکنه