PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال از هاست به هاست دیگر

hasan2afm
January 14th, 2016, 19:49
با سلام

من یک هاست از یک شرکت خارجی خریداری کردم که cpanel هست

و حال یک هاست دارم که میخواهم به صورت کلی همه اطلاعات اونو به هاست جدید انتقال کنم

چیکار باید بکنم

دسترسی whm هم ندارم تا بتونم فایل رو ریستور کنم

لطفا کمکم کنید

GREAT
January 14th, 2016, 19:55
با سلام

و حال یک هاست دارم که میخواهم به صورت کلی همه اطلاعات اونو به هاست جدید انتقال کنم

چیکار باید بکنم

لطفا کمکم کنید

بصورت دستی انتقال میدیم بهتون در صورت نیاز
یا میتونید تیکت بزنید و درخواست ریستور بکاپ بدید!!!
تلگرام
telegram.me/yektazan

hasan2afm
January 14th, 2016, 20:16
دستی یعنی چطور میشه واضح تر بگید

تلگرام هم ریپورت هست ! باید 10 پیام بدین

https://telegram.me/An9nym0s

ambo77
January 14th, 2016, 20:20
با سلام

چیکار باید بکنم

لطفا کمکم کنید

با سلام و احترام

یک فول بک اپ تهیه کنید سپس توی هاست جدیدتون آپلود کنیدو... آموزش ریستور بک اپ به صورت دستی سرچ کنید آموزش های زیادی پیدا میکنید.در هر صورت میتونم براتون انجام بدم اگر خواستید تماس بگیرید

joomla2
January 14th, 2016, 20:38
با سلام

چیکار باید بکنم

لطفا کمکم کنید

سلام.
بدون نیاز به دانلود و آپلود، فایل ها را توسط آموزش زیر به راحتی به هاست جدید انتقال دهید. سپس محتویات پوشه شاخه روت (public_html) فایل بک آپ را به شاخه اصلی public_html هاست جدید move کنید و دیتابیس را هم دانلود و ایمپورت نمایید. سپس اطلاعات دیتابیس جدید را به فایل config سایتتون بدید تا سایت بالا بیاد.

https://palizhost.com/doc/cpanel/9-backup-remote-ftp-transfer.html

شما شروع کنید اگر مشکلی داشتید یا هرجا گیر کردید اطلاع بدید تا راهنمایی کنیم.

همچنین دقت داشته باشید که تغییر dns ها را پس از مرحله آخر انتقال اطلاعات انجام بدید تا سایتتون برای بازدید کننده ها از دسترس خارج نشود.

مشکلی بود مطرح کنید

یا علی

hasan2afm
January 14th, 2016, 21:11
سلام.
بدون نیاز به دانلود و آپلود، فایل ها را توسط آموزش زیر به راحتی به هاست جدید انتقال دهید. سپس محتویات پوشه شاخه روت (public_html) فایل بک آپ را به شاخه اصلی public_html هاست جدید move کنید و دیتابیس را هم دانلود و ایمپورت نمایید. سپس اطلاعات دیتابیس جدید را به فایل config سایتتون بدید تا سایت بالا بیاد.

https://palizhost.com/doc/cpanel/9-backup-remote-ftp-transfer.html

شما شروع کنید اگر مشکلی داشتید یا هرجا گیر کردید اطلاع بدید تا راهنمایی کنیم.

همچنین دقت داشته باشید که تغییر dns ها را پس از مرحله آخر انتقال اطلاعات انجام بدید تا سایتتون برای بازدید کننده ها از دسترس خارج نشود.

مشکلی بود مطرح کنید

یا علی

ولی چند مشکل هست که باید بگم

1- یوزر نیم فعلی با یوزر نیم هاست جدید متفاوت هست ( یعنی از قبل اون یوزر نیم بود نشد دوباره ثبت کنم )

2 ساب دامین ها و ایمیل اکانت ها هم منتقل میشن یا نه

3 در کل این فول بک آپ به حساب میاد یا نه

ممنون

joomla2
January 14th, 2016, 21:36
ولی چند مشکل هست که باید بگم

1- یوزر نیم فعلی با یوزر نیم هاست جدید متفاوت هست ( یعنی از قبل اون یوزر نیم بود نشد دوباره ثبت کنم )

2 ساب دامین ها و ایمیل اکانت ها هم منتقل میشن یا نه

3 در کل این فول بک آپ به حساب میاد یا نه

ممنون

خواهش میکنم.
شما سیستم مدیریت محتوای سایتتون چی هست؟ مثلا وردپرس، جوملا و یا ...

1- یوزرنیم بستگی به سیستم سایت که استفاده می کنید باید مسیر ها را به یوزر جدید ویرایش کنید. مثلا اگر جوملا باشه باید در فایل کانفیگ علاوه بر اطلاعات دیتابیس مسیر فایل های logs و temp با توجه به یوزر جدید ویرایش کنید

2- ساب دامین ها را هم در هاست جدید ایجاد کنید و محتویات ساب دامنه را از فایل بک آپ move کنید به روت ساب دامنه و سپس دیتابیس مربوط به ساب دامنه هم بسازید و ایمپورت کنید.
در رابطه با ایمیل ها هم باید اکانت های ایمیل خودتون را مجددا در هاست جدید ایجاد کنید.

3- بله با این روشی که در آموزش نوشتم فول بک آپ تهیه میشه به مسیری که در هاست جدید مشخص می کنید تا دیگه نیاز نباشه فول بک آپ را دانلود و آپلود کنید! یعنی به این صورت بعد که فول بک آپ منتقل شد شما باید فایل بک آپ را اکسترکت کنید و فایل های سایت با توجه به هر شاخه move کنید به مسیر های روت اصلی و ساب دامنه ها

باز هم سوالی داشتید یا به مشکل خوردید مطرح کنید

سپاس

hasan2afm
January 14th, 2016, 21:47
خیر از IP.Board استفاده میکنم و فکر کنم تنها تغییر کانفیگ کافی باشه براش ولی به هاست قبلی تیکت زدم که یوزر نیم رو نسبت به یوزنیم هاست جدید تغییر بدن متچ بشن

و این که گفتید باید باید ساب دامین ها و دیتابیس ها باید مجددا ساخته و ایمپورت شوند

پس چند روزی باید وقت بذارم :110:

joomla2
January 14th, 2016, 22:20
خیر از IP.Board استفاده میکنم و فکر کنم تنها تغییر کانفیگ کافی باشه براش ولی به هاست قبلی تیکت زدم که یوزر نیم رو نسبت به یوزنیم هاست جدید تغییر بدن متچ بشن

و این که گفتید باید باید ساب دامین ها و دیتابیس ها باید مجددا ساخته و ایمپورت شوند

پس چند روزی باید وقت بذارم :110:

حجم اطلاعات و تعداد ساب دامین هاتون زیاده؟
یک سایت معمولی با دیتابیس کم حجم و با چندتا ساب دامنه رو با این روش میشه کمتر از 15 دقیقه انتقال داد.

البته اگر در این زمینه تجربه ندارید می توانید لینک دانلود فول بک آپ را به مدیر سرور جدید بدید واستون ریستور کنند. خیلی از هاستینگ ها رایگان ریستور می کنند و بعضی ها هم با دریافت هزینه.

سپاس