PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شریک برای زدن سایت فیلم

arman021
January 14th, 2016, 18:12
سلام دنبال یک شریک میگردم برای زدن سایت فیلم سرمایه هم موجود هست ولی دنبال آدمی میگردم که پایه کار باشه و توانایی و مهارت لازم رو داشته باشه.

دوستان لطفا" نظر بی مورد در مورد این که میگیره یا نمیگیره ندید فقط اگه توانایی لازم دارید روزمه خودتون رو بفرستید با تشکر.

melina23
January 14th, 2016, 18:21
میخواید تازه شروع کار کنید ؟

میتونید حقوق بدید ؟

arman021
January 14th, 2016, 18:24
میخواید تازه شروع کار کنید ؟

میتونید حقوق بدید ؟
بله تازه میخوام شروع کنم .

بله میتونم بستگی به توانایی های شما داره بتونید نیازه های منو برطرف کنید یا خیر.
اول های کار نمیتونم حقوق بدم ولی بعد از این که سایت رو کار اومد و روال شد بله.

melina23
January 14th, 2016, 18:29
بله تازه میخوام شروع کنم .

بله میتونم بستگی به توانایی های شما داره بتونید نیازه های منو برطرف کنید یا خیر.
اول های کار نمیتونم حقوق بدم ولی بعد از این که سایت رو کار اومد و روال شد بله.

من کله کار ها رو بلدم

و از اولش حقوق میخوام .

و تا تهش

arman021
January 14th, 2016, 18:30
من کله کار ها رو بلدم

و از اولش حقوق میخوام .

و تا تهش

میشه یک رزومه بدید و بگید چه کارهایی بلدید انجام بدید

melina23
January 14th, 2016, 18:50
میشه یک رزومه بدید و بگید چه کارهایی بلدید انجام بدید

1. کا با وی پی اس
2. اف تی پی
3. ساخت سایت با وردپرس و نیوک
4. ادیت فالب
5. نگ انداختن رو موزیک
6. نحوه درست پست گذاشتن
و....

msl-ice
January 14th, 2016, 19:31
سلام
خسته نباشید...
3 سال در سایت های مختلف نویسندگی انجام دادم ... 1 سال اپلودر بودم ... نمونه سایت برای بررسی و مطمین شدن موجود هست
1 سال هست خودم سایت زدم و سعی کردم همه چیز رو اصولی انجام بدم و برنامه بلند مدتی داشتم
و تمام مراحل اپدیت فیلم و سریال و موزیک رو در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت خودم انجام میدم ( و باسایت های مطرح هیچ فرقی نداره) با زیر نظر داشتن چند روز سایت میتونید متوجه بشین ...
ارشیو مناسب سریال دارم و هر روز داریم گسترش میدیم ... و با یه جستجو میتونید ببینید روزانه بیشترین اپدیت سریال رو انجام میدیم حتی سریال های که مطرح نیست هم تو سایت قرار میگیره
...........
سایت سئو شده و بصورت ماهانه در حال پشتیبانی هست ..
تمام موارد مورد نیاز سایت موجود هست ....
فقط نیاز به یک شریک مالی قوی هستیم تا با چند درخواست سئو کار به صفحه اول گوگل بیایم ...
نمیتونم پیام خصوصی بدم ... یک راه ارتباطی معرفی کنید تا سایت رو مشاهده کنید و بیشتر صحبت کنیم

- - - Updated - - -

یک مطلب مهم رو بگم ................... لطفا اگه میخواین حرفه ای کار کنید پیام بدین .... و گذرا و زودگذر اگه هست بهتره همکاری نکنیم ... با تشکر

arman021
January 14th, 2016, 19:40
سلام
خسته نباشید...
3 سال در سایت های مختلف نویسندگی انجام دادم ... 1 سال اپلودر بودم ... نمونه سایت برای بررسی و مطمین شدن موجود هست
1 سال هست خودم سایت زدم و سعی کردم همه چیز رو اصولی انجام بدم و برنامه بلند مدتی داشتم
و تمام مراحل اپدیت فیلم و سریال و موزیک رو در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت خودم انجام میدم ( و باسایت های مطرح هیچ فرقی نداره) با زیر نظر داشتن چند روز سایت میتونید متوجه بشین ...
ارشیو مناسب سریال دارم و هر روز داریم گسترش میدیم ... و با یه جستجو میتونید ببینید روزانه بیشترین اپدیت سریال رو انجام میدیم حتی سریال های که مطرح نیست هم تو سایت قرار میگیره
...........
سایت سئو شده و بصورت ماهانه در حال پشتیبانی هست ..
تمام موارد مورد نیاز سایت موجود هست ....
فقط نیاز به یک شریک مالی قوی هستیم تا با چند درخواست سئو کار به صفحه اول گوگل بیایم ...
نمیتونم پیام خصوصی بدم ... یک راه ارتباطی معرفی کنید تا سایت رو مشاهده کنید و بیشتر صحبت کنیم

- - - Updated - - -

یک مطلب مهم رو بگم ................... لطفا اگه میخواین حرفه ای کار کنید پیام بدین .... و گذرا و زودگذر اگه هست بهتره همکاری نکنیم ... با تشکر
آدرس سایت رو بفرستید.

msl-ice
January 14th, 2016, 19:49
بالا گفتم پیام خصوصی نمیتونم بدم یک ادرس ایمیل یا راه ارتباطی بفرمایید تا اونجا ارسال کنم

nevergotme
January 17th, 2016, 16:02
سلام آدرس سایت رو برام بفرستید : helioswx یاهو

alializade3
January 17th, 2016, 16:33
من آقای میلاد رو بهتون پیشنهاد میدم

Milad11 (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=39828)

ایشون هم نیاز به یک شریک برای سایت فیلم دارن