PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ايجاد راهنما براي سايت

pazis
January 17th, 2016, 10:00
براي يک سايت مربوط به مشخصات و قيمت گوشي و تبلت مي خوام بخش راهنماي خريد درست کنم. احتياج دارم به يک نفر که در زمينه ي خريد گوشي و تبلت خيلي حرفه اي باشه و بتونه راهنماي با کيفيت عالي تهيه کنه.

اولين کاري که بايد انجام بديد اينه که بررسي کنيد چه راهنماهايي براي سايت نياز هست.

بعدش بايد سايت هاي مختلف ايراني و خارجي رو بررسي کنيد و همه ي نکات مثبتش رو در بياريد.

بعد از بايد راهنما ها رو بنويسيد.

راهنمايي که مورد نظر من هست بايد علاوه بر اينکه جامع باشه، سعي بشه در حداقل تعداد کلمات ممکن بيان بشه و هر چه بيشتر از عکس و اينفوگرافيک استفاده بشه.

به نظرم هر راهنمايي که درست مي کنيد بايد بشه در عرض پنج دقيقه مطالعه، مطالبش فهميده بشه. اگر از اين حد بيشتر بشه کسي حوصله نداره بخونه و بي فايده هست.

چيزي که براي من توي اين کار خيلي اهميت داره کيفيت هست. براي زحمتي که مي کشيد هزينه ي مناسبي پرداخت مي کنم. فقط در صورتي که واقعا قرار هست با جون و دل کار کنيد و اهميت بديد پشنهاد بديد. اگر مي خوايد سر هم بندي کنيد، به احتمال زياد نتونيم کار رو پيش ببريم.

- - - Updated - - -

هیچکس تمایل به همکاری نداره؟

- - - Updated - - -

واقعاً هیچ کس حاضر نیست چند تا راهنما تهیه کنه؟!

nsf
January 17th, 2016, 10:20
سلام
این چیزی که شما میخواین تخصصیه و از پس همه بر نمیاد

pazis
January 24th, 2016, 02:22
کسی نبود بتونه انجامش بده؟؟ اصلاً بی خیال خیلی حرفه این نخواستیم! یه چیز معمولی کسی هست بخواد درست کنه برامون؟؟