PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع اتصال یوزر 2012 بعد از خروج

iran2008
January 14th, 2016, 17:05
سلام خسته نباشید؛
من یه مشکلی دارم و میخاستم ببینم قابل حل هست؛
وقتی که از ویندوز سرور 2012 که دارم، میام بیرون یوزر فعلیش اتصالشو قطع میکنه، یعنی کارهایی که در داخل داره انجام میده هم بسته میشن.
یه جوری تایم seasion یا همون جلسه اتصال منقضی میشه و یوزر به حالت لوگ-آف میره.
برا همین اگه مثلا برنامه ای مثل بلواستک که برا بازی کلش باید در حال اجرا باشه، نیز بسته میشه و وقتی مجددا وارد شویم همه چی متوقف شده.
یادمه یکی با تیم ویو یه نسخه توی سرور 2012 نصب میکرد و یکی تو سیستم خودمون.
هر وقت میخاستیم بهش وصل میشدیم و چیزی هم متوقف نمیشد.
کار با تیم ویو و نصبشو بلدم، ولی میخوام ببینم راه خاصی هست یا نه برا تنظیماتش.
الان هم ببینم باید با تیم ویو حلش کرد یا میشه تایم جلسه اتصال یوزر رو غیرفعال یا یکاریش کرد.

تشکر./

- - - Updated - - -

ماشالله این همه مدیر سرور؛
یکی پاسخی به ما نمیده!
نباید خیلی سخت باشه ها؛.....

davood_71
January 14th, 2016, 17:36
سلام خسته نباشید؛
من یه مشکلی دارم و میخاستم ببینم قابل حل هست؛
وقتی که از ویندوز سرور 2012 که دارم، میام بیرون یوزر فعلیش اتصالشو قطع میکنه، یعنی کارهایی که در داخل داره انجام میده هم بسته میشن.
یه جوری تایم seasion یا همون جلسه اتصال منقضی میشه و یوزر به حالت لوگ-آف میره.
برا همین اگه مثلا برنامه ای مثل بلواستک که برا بازی کلش باید در حال اجرا باشه، نیز بسته میشه و وقتی مجددا وارد شویم همه چی متوقف شده.
یادمه یکی با تیم ویو یه نسخه توی سرور 2012 نصب میکرد و یکی تو سیستم خودمون.
هر وقت میخاستیم بهش وصل میشدیم و چیزی هم متوقف نمیشد.
کار با تیم ویو و نصبشو بلدم، ولی میخوام ببینم راه خاصی هست یا نه برا تنظیماتش.
الان هم ببینم باید با تیم ویو حلش کرد یا میشه تایم جلسه اتصال یوزر رو غیرفعال یا یکاریش کرد.

تشکر./

- - - Updated - - -

ماشالله این همه مدیر سرور؛
یکی پاسخی به ما نمیده!
نباید خیلی سخت باشه ها؛.....

یعنی شما میخواین با نرم افزار تیم ویو به سرور متصل شین ، ولی وقتی خارج شدین هیچ چیزی قطع نشده باشه؟
درست متوجه شدم؟

iran2008
January 17th, 2016, 23:27
با تیم ویور بله؛ قبلا یه سرویس از یه نفر خریدم اوکی بود با تیم ویو. چون در حالت عادی وقتی از ویندوز 2012 ریموتش رو میبندی میای بیرون ، خود یوزر هم بحالت لوگآف میره.
یادمه رو ویندوز سرورهای 2003 و 2008 همچین چیزی نبود و وقتی از یوزر میومدی بیرون ، عملیات تو سرور همچنان در حال اجرا بود.
مثلا الان برنامه بلواستک رو سرور هست و بازی کلش هم در حال اجراست. داره کارشو میکنه، ولی همینکه از ریموت خارج میشی همه چی متوقف و یوزر بحالت لوگآف میره، بطوریکه وقتی مجددا ریموت بزنی به سرور یوزر داره عملیات لوگین رو انجام میده.
حالا نه اینکه حتما با تیم ویو باشه؛
اگه خود سرور 2012 هم راهی داره که مثلا یه برنامه ای که در حال اجرا هست قطع نشه و وقتی از ریموتش خارج میشیم همچنان در حال کار باشه، راهنمایی کنید.
تشکر./

- - - Updated - - -

با جستجوی عبارت :
timeout session remote desktop server 2012
در گوگل یه سری مطالب میاد که تقریبا نوشتن باید به مسیر گفت هبرویم و تایم اوت رو غیرفعال یا کم و زیاد کنیم:

Computer Configuration\Policies\Administrative Templates\Windows Components\Remote Desktop Services\Remote Desktop Session Host\Session Time Limits
User Configuration\Policies\Administrative Templates\Windows Components\Remote Desktop Services\Remote Desktop Session Host\Session Time Limits

- - - Updated - - -

انتظار داشتم این انجمن که عده کثیری متخصص شبکه و فروشنده هاست داره، جواب درستی حداقل نزدیک به راه حل بگیرم.
واقعا ما ایرانی ها حاضر به پیشرفت یکدیگر نیستیم.
راه حل خیلی ساده بود. باید تیک ریموت دسکتاب رو برای تیم ویو بزنید. تمام/