PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پیدا کردن یک هاستینگ معتبر

saeid1346
January 13th, 2016, 17:10
سلام بنده سایت فیلم دارم
فایل های سایت روی یه سرور مطمئنه دنبال یه هاست برای خود سایت میگردم ولی متاسفانه هنوز جای مناسبی پیدا نکردم

اکثرا مشکلاتی مثل عدم پاسخدهی مناسب در کمترین زمان ، پشتیبانی نامناسب ، اپ تایم افتضاح و ... دارن

از دوستان خواهش میکنم هیچ گونه تبلیغی اینجا انجام ندن !

فقط دوستانی که تجربه استفاده از یک هاستینگ معتبر رو دارن نظر بدن

یوزر های 2014 به قبل البته !

باسپاس

hostorder
January 13th, 2016, 17:19
راستین دیتا هم می تونه تو لیست شما باشه همکار خوب ماست

saeid1346
January 13th, 2016, 17:30
دوست گرامی شرکتی که یک سالم از تاسیسش نگذشته باشه از نظر بنده اصلا معتبر نیست !

RoobinaServer
January 13th, 2016, 17:38
سلام بنده سایت فیلم دارم
فایل های سایت روی یه سرور مطمئنه دنبال یه هاست برای خود سایت میگردم ولی متاسفانه هنوز جای مناسبی پیدا نکردم

اکثرا مشکلاتی مثل عدم پاسخدهی مناسب در کمترین زمان ، پشتیبانی نامناسب ، اپ تایم افتضاح و ... دارن

باسپاس

با سلام و احترام

کاربر گرامی چون اینجا اکثرا فروشنده هستند شما در بخش درخواست سرویس ،سرویس مورد نظری که میخواهید را درخواست دهید و بعد در میان آفر دهندگان اسم آنها و برند آنها و سابقه یا هر مورد دیگری که مدنظر هست را تحقیق کنید.

اینگونه سریعتر به نتیجه خواهید رسید.

موفق باشید
باتشکر

tikweb.ir
January 13th, 2016, 17:38
بهتره در انجمن هایی که وبمستر ها بیشتر درش هستن این تاپیک رو بدید
البته نیاز به تاپیک هم نیست
یه سرچ کنید جوابتون رو میگیرید...

saeid1346
January 13th, 2016, 17:43
دوستانی که قصد کمک کردن ندارن پست ندن ممنون میشم !

- - - Updated - - -

با سلام و احترام

کاربر گرامی چون اینجا اکثرا فروشنده هستند شما در بخش درخواست سرویس ،سرویس مورد نظری که میخواهید را درخواست دهید و بعد در میان آفر دهندگان اسم آنها و برند آنها و سابقه یا هر مورد دیگری که مدنظر هست را تحقیق کنید.

اینگونه سریعتر به نتیجه خواهید رسید.

موفق باشید
باتشکر

همین کارو هم انجام دادم با سه شرکت معتبر کار کردم و متاسفانه هیچ کدوم سرویس دهی مناسبی نداشتن !

Hi Data
January 13th, 2016, 18:03
پیشنهاد بنده این هست که بصورت ماهانه از هاستینگ ها سرویس بگیرید و نحو پشتیبانی و خدمات را تست کنید

saeid1346
January 13th, 2016, 18:24
این کار یعنی اتلاف وقت و هزینه ولی چاره دیگه ای نیست ظاهرا !

mahdi2009
January 13th, 2016, 19:04
سلام بنده سایت فیلم دارم

باسپاس

سلام.

به خیلی موارد بستگی داره هاست مناسب برای هر کاربردی.

از هاست دی ال میتونید تهیه کنید هاستهای کانادا ولی هزینشون بسیار بالاس قاعدتا بهترین کیفیت رو دریافت میکنید(از هاست دی ال در دو سال اخیر تهیه نکردم شخصا ولی گروه معتبری بوده تا امروز)

از نت افراز میتونید تهیه کنید کیفیت و خدمات متوسط به بالا بوده بنده استفاده کردم.

اگر هم هاست ایران ارزان قیمت مد نظرتون باشه باید نظر دیگر کاربران رو در تاپیکها مطالعه کنید. بنده فعلا فقط یک ماه است استفاده میکنم و فشاری هم روی سایت نبوده که تست محسوب بشه.

rabis
January 13th, 2016, 19:16
سلام
وقت بخیر
خیلی از دوستانی که اینجا هستن معتبرن و خیلی هم به کاربراشون اهمیت میدن
اگر این عزیزان شما رو راضی نکردن هاست دی ال گزینه خیلی خوبیه
یکی از سایت ما هم روی هاست دی ال هست
سایت ما 160 هزار بازدید داره حدودا و 13 ترابایت اطلاعات،تا الان هیچ مشکلی نداشته
میتونه گزینه خوبی باشه براتون

navid2zp
January 13th, 2016, 19:41
hostdl.com

company_hosting
January 13th, 2016, 19:45
سلام بنده سایت فیلم دارم

باسپاس

سلام

معتبر از چندین نظر باید برسی کنید

این موارد اگر شرکتی داشته باشد بدین منظور هست که بی هدف نیست حتی اگر 1 هفته از عمرش بگذرد

ثبت شرکت + داشتن فعالیت
داشتن نماد شرکتی یا شخصی
داشتن شماره تماس ثابت
داشتن راه های متعدد برای پاسخ دادن به سوالات و ...
داشتن سابقه خوب یا نداشتن سابقه بد در انجمن ... و دیگر انجمن ها ...

موفق باشید

007
January 13th, 2016, 19:46
سلام بنده سایت فیلم دارم

باسپاس

س از همون سرور مطمین که فایلاتون روش هست استفاده کنین
و سایتتون رو هم روش قرار بدین!
بهترین پیشنهاد است.
ارادت

OmidX
January 13th, 2016, 19:49
سلام بنده سایت فیلم دارم

باسپاس

دوست عزیز در رابطه با پشتیبانی باید خدمتتون عرض کنم ، ک شما یکبار از یک سرویس دهنده خارجی سرویس بگیرید ، ک همشون هم زدن پشتیبانی 24/7 ، ببینید چطوری پشتیبانی میکنن ، دو بار ک تیکت زدید ، ب بهانه تعطیلات (!) پاسخ ندادن یا دو روز بعد پاسخ دادن ، اون موقع معنی کمترین زمان رو درک میکنید و قدر بعضی از سرویس دهنده های ایرانی رو میفهمید .

آپتایم افتضاح رو شما با چه ابزاری اندازه گرفتید ؟ سرور های اروپا و آمریکا اکثرا آپتایم ۹۹،۹۹ % دارند ، مگر اینکه مدیر سرور ناشی باشه .

موضوع سایت شما چیست ؟ بازدید در لحظه تون چقدر ه ؟ بگید من بهتون هاستینگ معتبر معرفی کنم !

sudo
January 13th, 2016, 20:09
مشکل فقط سرویس دهنده نیست خودمونی عرض میکنم. قصد جسارت ندارم.
متاسفانه بازار هاستینگ ایران آشفته هست.
دست توی این کار زیاد هست و همینطور هاستینگ های زیادی متولد میشن ..

یه صنف و نظارت مستمر که روی این زمینه نیست ..
همین باعث میشه هرکسی یه قانونی واسه سرویس هاش بزاره و همینطور هر قیمتی که فکر میکنن ...درسته !

واقعا هم مثل کیفیت سرویس ها ، هزینه های سرویسها هم اومده پایین !‌
زمانی که ما خودمان میخواستیم هاست تهیه کنیم! توی ایران چند تا شرکت بیشتر نبودن !‌
هزینه سرویس ها هم به قدری زیاد بود که ...
کاری به این موضوع ندارم!

متاسفانه در کنار پایین اومدن هزینه های خدمات و کیفیت آن ها !‌
توقع و خواسته مشتری ها هم بالا رفته!

هنوز این جا نیفتاده که ، دوست عزیزی که یک دهم هزینه واقعی سرویس رو میدی !‌حداقل خواسته و توقع ات رو هم نصف کن!‌

فکر کنم همین قدر توضیح کافی باشه

این نظر شخصی من هست!‌

-------------------------------------
در اخر هم به شما پیشنهاد میکنم بودجه خودتون رو افزایش بدید بجای سرویس میزبانی وب، سرور مجازی یا اختصاصی تهیه کنید. تا بلکن کمی از این مشکلات و نارضایتی های شما هم رفع بشه
موفق باشید

saeid1346
January 13th, 2016, 20:12
نمیدونم واقعا چیکار کنم با هاست دی ال و نت افزار کار کرده ام عالی ان ولی سایت بنده فیلمه نمیتونم از سرویس این دوستان استفاده کنم !
درمورد سرور فایل ها امکان انتقال سایت روی اون سرور نیست !

نظر شما درمورد سرور مجازی و اختصاصی چیه ؟ شنیدم دردسر زیادی داره برای کانفیگ !

amir2647
January 13th, 2016, 20:14
سلام بنده سایت فیلم دارم

باسپاس

با سلام چند شرکت معتبر معرفی میکنم که حدود 2 تا 3 ساله مشتریشون هستم
با توجه به نیازم از این سه شرکت خرید میکنم
اولین و معتبرترین
پارس پک = امنیت فوق العاده سرور هاشون مثال زده در یک کلام تو این زمینه به نظرم اول هستن فقط هزینه هاشون سنگین هست
نت افزار = دو سال هاست دارم بیش از 47 تیکت داشتم ازشون که رضایت 100 درصدی داشتم ازشون قیمت مناسب البته با توجه به نیاز شما متفاوت هست گفته من
ابتین وب = دیر جواب میدن بعضی وقتا اما فوق العاده هستن اپ تایم عالی دارن و وقتی راهنمایی میکنن دقیق جواب میدن حتی میتونید سوالات خارج از بحث بپرسید ولی در کمال دقت بازم جوابتونو میدن

در اخر نهایت دقت رو بکن هنگام خرید

امیدوارم کمکت کرده باشم

ashkanvaziri
January 14th, 2016, 03:24
سلام بنده سایت فیلم دارم

باسپاس

باسلام
http://www.netafraz.com

wapmaster
January 14th, 2016, 07:41
سلام
اگر هزینه مهم نیست !
از هاست دی ال استفاده کن و بعد طلاهاست !

saeid1346
January 14th, 2016, 19:36
درمورد لیست سرویس دهنده های زیر تجربه شخصی بنده

هاست دی ال : دیگه مثل قبل نیست برای دریافت سرویس گفتن باید سایتتو ثبت کنی !
نت افراز : فوق العاده مقرراتی و سرویسش به هاست اشتراکی محدوده ، البته اینم بگم از نظر پایداری سرور و پاسخگویی تیکت مشکلی ندارن.
طلاهاست : دیروز درخواست خرید هاست دادم هنوز جواب ندادن تیکت رو پشتیبانی ضعیفی دارن.

OmidX

درمورد حرف شما کسی که خودش کارش اینه باید طرفداری هم بکنه !

برای مثال عرض میکنم شرکت شاتل بنده چندین بار بیین ساعت 12 شب الی 6 صبح تماس گرفتم همیشه یک پشتیبانی داشتن که پاسخگو باشه !
استخدام یک نفر برای شیفت شب یا شیفت دوره ای شب چیز خاصی نیست که شما فک میکنی هیچ کسی درتوانش نیست برای پشتیبانی شرکتش این کارو انجام بده!!!

Rezash
January 14th, 2016, 20:14
با توجه به حجم فایل ها، ترافیک و هزینه مورد نظر پیشنهاد های مختلفنی میتونید داشته باشید
برای نمونه می تونید از ساب هاستینگ سرور مجازی تهیه کنید.
پتشیبانی نسبتا خوبی دارند. سرور ها مدیریت شده و پرداخت ریالی هم دارند.

websazha
January 14th, 2016, 20:38
با سلام

میزان بازدید روزانه خود و نوع اسکریپت مورد استفاده و لیست افزونه های فعال بفرمایید.تا بتوانیم پگیچ مورد نظر شما ارائه کنیم و از این مشکلات آپتایم و ... خلاص بشید.
فروش هاست ما عمومی نیست معمولا یوزر های قدیمی و سایت های خود ما هاست کردیم ولی ما فقط به دنبال مشتری ثابت هستیم و نه مشتری 1 ماهه.
در صورت تمایل با شماره همراه من در تماس باشید مکاتبه می کنیم .
البته اگر سایت شما بزرگ باشد که بخواین هزینه کنید چون قیمت هاست ما نسبت به همکار های گرامی حدود 3 برابر هست.

mhiizadi
January 14th, 2016, 21:07
سلام بنده سایت فیلم دارم

باسپاس

سلام .
عزیز اینکه شما با عدم پشتبانی خوب مواجه شده اید ؛ کیفیت نداشته ؛ اپ تایم نداشته ...
نتیجه یک انتخاب نا مناسب و از روی قیمت بوده !

yourhosting
January 14th, 2016, 21:11
یک سرور اختصاصی بگیرید که فقط با دیتاسنتر طرف باشید!
برای کانفیگ هم به یک فرد مورد اعتماد بدید انجام بده و اگر هم میتونید یک هزینه مانیتورینگ ماهانه بدید ک هیچ مشکلی نداشته باشید!

delta
January 14th, 2016, 21:38
یک سرور اختصاصی بگیرید که فقط با دیتاسنتر طرف باشید!
برای کانفیگ هم به یک فرد مورد اعتماد بدید انجام بده و اگر هم میتونید یک هزینه مانیتورینگ ماهانه بدید ک هیچ مشکلی نداشته باشید!

اگر میتونست شخص مورد اعتماد پیدا کنه که دیگه همون هاست رو هم تهیه میکرد ازش..تقصیری نداره بنده خدا..ایشون هم بالا بره پایین بیاد تا تجربه و قطعی سایت و هزینه نکنه نمیتونه هاست مورد علاقشو پیدا کنه..چون هر کسی از هاستینگ یک معیاری مد نظرش هست.تا بخواد ان شخص سازگار با کارش رو پیدا کنه طول میکشه..
کسانی بودند که از هاست دل هم بد گفتند با اینکه میدونید واقعا کارش درسته...هم از هاست ایران معروف و هم تاپیک هایی زدند برای میهن هاستینگ و غول های هاستینگ در اصطلاح بد گفتند!! حتی خود من همون نت افراز عامه پسند رو تست کردم منو بیرون کرد از سرورش!! با اینکه همه ازش تعریف میکنند..

saeid1346
January 14th, 2016, 22:16
بنده هم عرض کردم شاید نت افراز یا میهن وب هاست و ... برای سایت هایی با امار 400 پ500 ای پی یا نهایت چند هزار ای پی در روز مناسب باشن ولی زمانی که یک سایت پربازدید سرویس میخواد ازشون به مشکل برمیخورن از همه نظر !

امروز به یک سری غول های هاستینگ تیکت زدم برای درخواست هاست بعضی هاشون هنوز پاسخ ندادن بعضی ها هم مشکلات خاصی داشتن یکی ای پی اختصاصی نمیداد یکی وب سرور درست و حسابی نداشت و ....

جایی رو سراغ دارید دوستان سرور اختصاصی بگیرم ؟ ظاهرا این بحث هاستینگ به هیچ نتیجه ای نمیرسه

- - - Updated - - -

بنده هم عرض کردم شاید نت افراز یا میهن وب هاست و ... برای سایت هایی با امار 400 پ500 ای پی یا نهایت چند هزار ای پی در روز مناسب باشن ولی زمانی که یک سایت پربازدید سرویس میخواد ازشون به مشکل برمیخورن از همه نظر !

امروز به یک سری غول های هاستینگ تیکت زدم برای درخواست هاست بعضی هاشون هنوز پاسخ ندادن بعضی ها هم مشکلات خاصی داشتن یکی ای پی اختصاصی نمیداد یکی وب سرور درست و حسابی نداشت و ....

جایی رو سراغ دارید دوستان سرور اختصاصی بگیرم ؟ ظاهرا این بحث هاستینگ به هیچ نتیجه ای نمیرسه

hostorder
January 14th, 2016, 22:23
Hostdl.com

HiradHost
January 14th, 2016, 22:26
سلام بنده سایت فیلم دارم

باسپاس

دوست عزیز من هیچگونه تبلیغی برای شرکت خودم انجام نمیدم.
در تهیه سرویس به نکات زیر توجه نمایید.
از شرکتی با سابقه سرویس تهیه نمایید.
سروری که وب سایت خود را بر روی آن بارگذاری میکنید سروری قوی از نظر پردازش و رم باشد.
چون وب سایتتون موزیک و فیلم هست توجه کنید که سرور مجهز به لایت اسپید و رایانش ابری حتما باشد.
پورت سرور حتما 1 گیگ باشد برای لود بهتر سایتتون
بکاپ گیری به موقع انجام گیرد برای پست هایی که روزانه میگذارید حتما این مورد الزامی میباشد
پشتیبانی قوی
و در آخر قبل از خرید اشتراک تست دریافت نمایید.
موفق و پیروز باشید/

RoobinaServer
January 14th, 2016, 22:27

- - - Updated - - -

با سلام و احترام

شما روی ایران هم میتوانید میزبانی شوید ؟ مجاز هست سایتتون ؟ مگر آمار شما چه قدر هست ؟ حجم دیتابیس ؟

در صورت تمایل آدرستون را pm کنید در اولین فرصت که وقت شد حتما بررسی می کنیم.

موفق باشید

AbtinServer
January 14th, 2016, 22:42

ببینید فکر نکنید اگر سرور اختصاصی بگیرید مشکل شما حل خواهد شد.
اگر این فکر شما باشد به نتیجه ای نمیرسید.
سرور اختصاصی یا هر چیز دیگری که نیاز دارید با یک تاپیک باز کردن پیدا میشه ولی رفع مشکل شما در شرکت های بی نام و نشان نیز قابل حل است.
مشکل ما ایرانیا اینه که همش دنبال برند هستیم. همین میهن وب هاست که رتبه اول را داره که البته این رتبه در تعداد فروش است نه کیفیت شاید به دلیل جایگاه مناسب در گوگل شناخته شده باشد ولی تا به حال یک اسکن یا بررسی نموده اید که متوجه شوید به راحتی سرورهای این هاستینگ مثلا بزرگ قابل نفوذ است و تا دلتون بخواد راه ورود و خرابکاری داره ؟
نه قصدم تخریبه و نه سنگ خودم یا کسی رو به سینه نمیزنم. ولی دیدم سایت های پر بازدید زیادی رو که از سرور اختصاصی به هاست اختصاصی نقل مکان نموده اند.
در صورت نیاز خدمتتون ارائه میدم تا باور کنید خیلی راحت مورد شما قابل حل خواهد بود حتی در شرکت های ناشناخته.

یا حق

mrsaeidi
January 14th, 2016, 22:50
سلام دوست عزیز
من کارم میزبانی وبه و سرویسهای خوبی هم ارائه میدم ولی شاید یکم پشتیبانیم ضعیف باشه (بین 30 دقیقه تا حداکثر 12 ساعت پاسخ میدیم) اگه یک میزبان مناسب تر میخواین پیشنهاد میکنم از مارال هاست خرید کنید که یکی از دوستان و همکاران عزیز هستند .
اگر قابل بدونید میتونیم سایت شما را روی سرورهای خودمون میزبانی کنم و ضمانت کیفیت هم بهتون میدم حالا انتخاب باشماست
موفق باشید

mrsaeidi
January 14th, 2016, 22:57
بله دوستمون بسیار درست میفرمایند
شرکتهایی که معمولا به عنوان برند شناخته شدن (بعضی هاشون) به دلیل مخارج بالایی که شرکت و کارکنانشون دارن گاها مجبورن کیفیت را پایین بیارن و ممکنه شما نتیجه خوبی نگیرید
البته همه اینطور نیستند اما دلیل را روی برند ، قیمت و تبلیغات نذارید در همین وب هاستینگ تالک افرادی در حال فعالیت هستند که نه انماد دارن نه تاسیس سایتشون از یک سال تجاوز میکنه و نه نیروی پشتیبانی فعال دارن ولی سرویسهایی به شما میدن که شما در سال حتی یک دقیقه هم قطعی ندارید و نیاز به پشتیبانی هم ندارید . پس ملاکتون را برای بهترین بودن تغییر دهید
موفق باشید

m2n
January 14th, 2016, 23:07
از نظر من و جناب عالی هاست خوب یعنی اینکه:

1-روی سرور یدونه سایت نگه داری بشه و اون سایت ما باشه.
2-پشتیبانی نصف شب ساعت 5 تیکت زدیم جواب بدن.
3-تلفنی مشکلات مارو حل کنن.
4-هیچ وقت قطعی نداشته باشه.
5-همه نرم افزار های سرور با سایت ما همخوانی داشته باشه.
و...............

در یک کلام هاست خوب نه در ایران نه در کل جهان وجود نداره

حتی خودتونم سرور تهیه کنید بازم براتون باز دهی خوب نداره فقط باید یکم با هاست کنار بیاید.

چند مسئله هم هست:

1- هیچ وقت سابقه هاستینگ مد نظر نباشه مهم سایت هایی هست که الان رو سرور هستن و بدون مشکل کار می کنن.
2-هیچ وقت هاست سالانه تهیه نکنید.
3-قبل از خرید درخواست چند نمونه سایت هم ردیف سایت خودتونو بکنید.

ارادتمند

iwpanel
January 14th, 2016, 23:30
سلام بنده سایت فیلم دارم

باسپاس
پیشنهاد میکنم از سرویس دهنده های خارجی استفاده کنید بهتره

reza21biologist
January 16th, 2016, 08:16
ایران سرور
http://iranserver.com (http://iranserver.com)

javad159
January 16th, 2016, 09:31
سلام بنده سایت فیلم دارم

باسپاس

سلام و احترام

امیدوارم پست بنده تبلیغ به حساب نیاید فقط می خواهم کارتان راه بیوفتد .
تا کنون ما 5 سایت موزیک و فیلم را میزبانی کرده ایم که جزء سایتهای برتر ایران بودند ،در حال حاظر هم 2 سایت از آنها همچنان از ما هاست دارند و بر روی سرور ما میزبانی می شوند و مابقی هم از خودمان سرور دارند (به دلیل برخی مسائل نمیتوانم نام سایتها را ذکر کنم بجز سایتی که برای خودمان بوده سایت bbsmusic.ir که چند ماهی است غیرفعالش کردیم چون وقت رسیدگی بهش را نداشتیم)
برای اطمینان بیشتر میتوانید سایتتان را انتقال دهید بر روی سرور ما و 48 ساعت سایت را مانیتورینگ نماییم و در صورتی که مشکلی نبود که مطمئنن نیست میتوانید از ما سرویس تهیه فرمایید .
(مجددا ذکر میکنم این پست بنده تبلیغ به حساب نیاید فقط میخواهم کارتان راه بیوفتد )
آپتایم مانیتورینگ :
http://www.host-tracker.com/UptimeGraph/UptimeInfo/e5114302-692f-4331-8850-df76da22e886