PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک لینک قوی ارزان در سایت با قدمت 12 سال و قدیمی+نمونه کارها

abc
January 14th, 2016, 04:24
سلام
دوستان تصمیم گرفتم بک لینکهای سایت قدیمی و فعال www.naghola.com (http://www.naghola.com) رو که علاوه بر ایندکس زیاد بک لینک قوی و البته قدمت زیاد سایت و فعالیت طولانی مدت اون بیش از 12 سال پیاپی و پیج آتوریتی خوب 41 و بازدیدکنندگان بالای اون از امتیازات بارز و مفید اون در گوگل داره رو اجاره بدم/
آلکسا رنک 1600ایران و 70000جهانی

محل قرار گیری بک لینک ها بصورت رنگی و بزرگ که علاوه بر بک لینک بسته به موضوع کلیک خورهم ممکنه داشته باشه در پایین همه صفحات اصلی و فرعی سایت بصورت follow می باشد.
ظرفیت بک لینک ها محدود هست و لینک زیاد نمیگیرم باتوجه به مشتریان دائمی که دارم.

تعرفه ویژه:
1ماهه 16000 تومان
3ماهه 45000 تومان
6ماهه 80000 تومان
12ماهه 140000 تومان
ضمنا جهت بیش از یک لینک لینک دوم 5% تخفیف و لینک سوم 10% تخفیف مضاعف برای یک نفر سفارش دهنده لحاظ خواهد شد.
دقت کنید بک لینک هرچقدر طولانی تر باشه تاثیر بهتری نمود خواهد داشت. بنده در تعدادماه های زیاد تخفیف خوبی لحاظ کردم میتونید مشاهده کنید.

من برخی کلمات رو که برای سایت های مختلف هست رو که بالا آوردم رو براتون لیست میکنم
تور ترکمن صحرا در صفحه اول گوگل terminal.ir
راهنمای سفر در صفحه اول گوگل terminal.ir
هاستینگ ویندوز نتیجه اول گوگل برای kimiahost.com
هاست لینوکس ایران صفجه اول گوگل kimiahost.com
سایت بانوان صفحه اول گوگل banoo1.com
پیامک صوتی و مخابراتی صفحه اول گوگل alosalam.ir
هاست مخصوص جوملا در صفحه اول گوگل kimiahost.com

درصورت وجود سوال از همین طریق و یا تلگرام @anatayy و یا همراه 115****0912 تماس حاصل فرمایید.
ضمنا جهت تبلیغات هم میتونم در این سایت به قیمت عالی در خدمت باشم.

- - - Updated - - -

تعداد لینک ها محدود هستند

- - - Updated - - -

یک لینک با عنوان ابزار وبلاگ واگذار شد

abc
February 25th, 2016, 12:18
سلام
سایت جدیدمون هم برای اجاره بک لینک در این تاپیک اضافه شد
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=161105&p=1479691#post1479691

abc
April 17th, 2016, 12:32
خوشبختانه عمده بک لینکهاییی که ماه های گذشته ازمون سرویس داشتند تمدید کردند

abc
April 24th, 2016, 10:09
بک لینک جدیدی با عنوان خرید هواوی پی 9 در سایت درج شد
جهت بهره مندی از طرح تخفیفی ویژه سه ماهه 45 تومن میتونید همین الان پیام خصوصی ارسال کنید