PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در مورد سرور مجازی

alif118
October 9th, 2010, 09:24
سلام دوستان . من چندماه پیش یه هاست از یه شرکتی گرفتم دارای سرعت خوبی بود و بدک نبود اما پشتیبانی ضعیفی داشت مثلا یه هفته چون لایسنس سی پنلشونو نداده بودن من به سی پنل هاستم دسترسی نداشتم. اون زمون سایتم با 80 انلاین بدون مشکل آپ میشد و به سرعت بالا میومدo:-) . اما یه دفعه همه چیز خراب شد یه عده هکر عرب به خاطر ضعف سرور اونا تمام سرورشونو نابود کردن . کلا سایت ما رو دو هفته خوابوندن>:P بعد از دو هفته و با بدبختی تونستم از طریق تلفن باهاشون تماس بگیرم که چرا سایت بالا نمیاد و با وقاحت گفتن شرمنده بک آپ ها رو پاک کردن و دیگه بک آپی برای رستور کردن نیستX-( . که متاسفانه من قبلا بهشون از طریق تلفن اطلاع داده بودم که سایت ما به خاطر حجمش( بالای 5 گیگ) قابلیت دانلود بای ما نداره اما اونا توجهی به این موضوع نداشتن و سایت ما کلا برای یک ماه نابود شد:-o
یک هفته پیش از یه شرکت دیگه رفتم سرور مجازی گرفتم و دوباره سایتو نصب کردم و از صفر شروع کردم اما به خاطر محبوبیت سایتم دوباره بازدیدم بعد دو روز به بالای 13 هزار رسید:67: اما سرعت سرور مجازی من وحشتناک پایین اومده و وقتی به اونا درخواست پشتیبانی میدم که سایتم کند بالا میاد در پاسخ حق به جانب خودشون میگن شما دارید بیش از حد از منابع سرور استفاده میکنید و توقع نداشته باشید بیشتر از پلن سرور مجازیتون استفاده کنید:109: . قسمت جالب اینجاست که متوجه شدم اون شرکت قبلی که ازش هاست خریدم نماینده همین شرکتیه که الان ازش سرور مجازی خریدم:78: (از خوش شانسی ما از بی امنیتی اونا فرار کریدم بدتر شد)
اینجا دیگه همه با این چیزا اشنا هستن چندتا سوال از شما عزیزان دارم

اول اینکه میتونم از اون هاستینگی که باعث شد سایتم به خاطر ضعف امنیتیش نابود شه و از صفر شروع کنمو شکایت کنم؟ که بنا به دلایلی پاچه این شرکتی که ازش سرور مجازی گرفتمو بگیرم:-<

دوم اینکه به نظر پلن سرور مجازی لینوکس من با قابلیت : پهنای باند نامحدود و تعداد هسته سی پیو 3 core و درصد قدرت سی پیو 65 درصد و رم 1536 + 265 رم اضافی + 3072 رم کمکی و پروت 100 مگابیت بر ثانیه واقعا و با پنل دایرکت ادمین طاقت سایت من رو نداره !!! من دارم ماهی 75 تومن پس برای چی میدم:77:

سوم اینکه چطور میتونم بفهمم که سایت من داره بیش از حد مصرف میکنه یا نه8-}

چهارم اینکه ازشون درخواست انتی نصب انتی دیداس کردم و در پاسخ برام نوشتن : آنتی دی داس نرم افزاری هست ولی صد در صد پاسخ گو نیست . فایروال سخت افزاری نصب بشه 99 درصد حملات میگیره که اونم 150 دلار هزینه داره:-o

پنجم اینکه دیگه منو پشیبانی نمی کنن . یعنی جواب درخواست هامو با اینکه 4 روز ازشون گذشته نمیدن و پشتیبانی انلاینشون هم به محض اینکه وارد محیط گفتگو باهاشون میشم پاسخمو نمیده و دائما پیغام میده در حال حاظر قادر به پاسخگویی به شما نیستیم>:P

ششم اینکه من در زمان خرید در قسمت اضافات علاوه بر یه ای پی اضافی و 256 رم اضافی و یه دایرکت ادمین یه چیزی به نام تنظیمات امنیتی رو هم تیک زدم که قیمتش 20 هزار تومن بود و بعد از فعال شدن سایتمو نصب کردم و فردای روز نصب سایتم تنظیمات امنیتیشونو انجام دادن جالب اینجاست یه متغیری توی فایل php.ini به نام open_basedir رو بستن من که بلد نیستم درستش کنم هی به اونا نامه میدم که میگم بابا شما اینو دستکاری کردید لااقل درستش کنید هی میگن ما تنظیمشو برعکس میکنیم بازم شما میگید مشکل دارید . اخه مگه میشه درست نشه !!! سایت من جامعه مجازیه و یه جای در مورد این خوندم که مربوط به اپلود هستش و نبودس در اپلود مشکل ایجاد میکنه!!! :-<

یکی به من بگه چیکار کنم و از دوستان کسی سرور مجازی قوی سراغ داره به من پیشنهاد بده:-<

---------- Post added at 08:24 AM ---------- Previous post was at 08:11 AM ----------

شاید واقعا دارم بیش از حد مصرف میکنم نمیدونم دوستان معنی این نام خودکار سیستم چه؟
The system load average is 12.2110/05/2010
This is an automated message notifying you that the 1 minute load average on your system is 12.21.
This has exceeded the 10 threshold.

One Minute - 12.21
Five Minutes - 6.55
Fifteen Minutes - 3.49

1eng.ir
October 9th, 2010, 09:25
اول اینکه میتونم از اون هاستینگی که باعث شد سایتم به خاطر ضعف امنیتیش نابود شه و از صفر شروع کنمو شکایت کنم؟ که بنا به دلایلی پاچه این شرکتی که ازش سرور مجازی گرفتمو بگیرم
خواستن توانستن است! ولی تو ایران نه!

فایروال سخت افزاری نصب بشه 99 درصد حملات میگیره که اونم 150 دلار هزینه داره
فایروال سخت افزاری مجانی نیست که! قطعاً هزینه داره!

پ.ن: سایتتو بگو بینم چی به چیه!

alif118
October 9th, 2010, 09:46
خواستن توانستن است! ولی تو ایران نه!:106:

فایروال سخت افزاری مجانی نیست که! قطعاً هزینه داره!
من از اونا فایروال نخواستم انتی دیداس خواستم ! چون قبلا چند باری برای خراب کردن سایتم بعضی ها از این روش استفاده کردن /:)

پ.ن: سایتتو بگو بینم چی به چیه!
چهار روزه راه افتاده 200 تا عضوم برگشتن بازدیدم بالای 10000 رفته میگن داره سایتت بیش از حد استفاده میکنه نمیدونم اون هاستم که قبلا خریده بودم با چند هزار عضو و چند هزار بازدید چطور طاقت میورده پس!!! لابد تا یه ماه دیگه سرورشون میترکه:-w

RezaFH
October 9th, 2010, 10:04
:106:

من از اونا فایروال نخواستم انتی دیداس خواستم ! چون قبلا چند باری برای خراب کردن سایتم بعضی ها از این روش استفاده کردن /:)

ClobIran.Com - (http://www.clobiran.com)
چهار روزه راه افتاده 200 تا عضوم برگشتن بازدیدم بالای 10000 رفته میگن داره سایتت بیش از حد استفاده میکنه نمیدونم اون هاستم که قبلا خریده بودم با چند هزار عضو و چند هزار بازدید چطور طاقت میورده پس!!! لابد تا یه ماه دیگه سرورشون میترکه:-w

دوست عزیز
برای یک سایت پر بازدید ، بهتره سرور اختصاصی بگیرید تا منابع اختصاصی داشته باشید
این کار از دو لحاظ بهتر هست
1 - اینکه منابع شما اختصاصی هست و کسی نمیاد بگه دارید بیشتر از حد مجاز استفاده میکنید !
2 - منابع اختصاصی ، همیشه قوی تر از منابع اشتراکی هستند و لود سرور به همین سادگی بالا نمیره. (منظور از منابع سرور همان رم ، پردازنده ، هارد و پورت هست)

با همین 75 تومن ماهانه که برای سرور مجازی میدید ، یکم هم روش بذارید یه سرور اختصاصی با خیال راحت میتونید بگیرید و استفاده کنید

موفق باشید:)

alif118
October 9th, 2010, 10:16
متشکر رضا جان اما الان یه سرور اختصاصی در پایین ترین حالت 150 هزار تومان ماهانه پولشه من از سایتمو در امدی ندارم همین سرور مجازیم هم دارم با بدبختی میدم اگر هم قرار باشه کاری بکنم الان باید بکنم چون سایتم به طور متوسط روزانه 100 مگابایت به حجمش اضافه میشه !!!! اگر حجم بالاش نبود هیچ وقت مجبورنمیشدم به خاطر بک اپ سایتمو از صفر شروع کنم:(

vPsPersia.COM
October 9th, 2010, 10:18
دوم اینکه به نظر پلن سرور مجازی لینوکس من با قابلیت : پهنای باند نامحدود و تعداد هسته سی پیو 3 core و درصد قدرت سی پیو 65 درصد و رم 1536 + 265 رم اضافی + 3072 رم کمکی و پروت 100 مگابیت بر ثانیه واقعا و با پنل دایرکت ادمین طاقت سایت من رو نداره !!! من دارم ماهی 75 تومن پس برای چی میدم:77:

خیر ، خدا پدر این OpenVZ رو نیامرزه !!
اون مقدار 3072 گیگ رم کمکی وقتی قابل استفاده خواهد بود که سرور شما یعنی سرور اختصاصی که از روش وی پی اس به شما دادند 3072 گیگ رم خالی داشته باشه

63 درصد از CPU که به شما دادند همه و همه مثل این رم شما شیر هست و در صورتی که اون مقدار خالی باشه به شما تعلق می گیره

رم اصلی شما 256 هست نهایت به 1 گیگ هم اور کنه !!! این مشخصات که فرمدید جوابگوی سایت شما نیست . اون 75 تومان هم پول الکی دادید

کمی سرچ کنید ، اصلا مفهوم سرور مجازی رو متوجه شدید ؟ عذاب می کشم وقتی به دلیل پایین بودن سطح اطلاعات از یوزر کلاه برداری بشه

اما مقصر اول و آخر خود شما هستی

امضای من رو بخوان در مورد قابل از خرید سرور مجازی !!!

شما نیاد به یک VDS قوی دارید که رم و CPU تضمینی دارد ، و بعد یک کانفیگ درست حسابی و یک بهینه سازی ، پیشنهاد می کنم از LiteSpeed استفاده کنید

و کلی کار دیگه !!

سرور اختصاصی هم بخری وضع بهتر میشه ، اما بعد از مدتی تمام کمال سایت خراب میشه 2 باره . باید کانفیگ درست انجام بشه !!!

RezaFH
October 9th, 2010, 10:27
متشکر رضا جان اما الان یه سرور اختصاصی در پایین ترین حالت 150 هزار تومان ماهانه پولشه من از سایتمو در امدی ندارم همین سرور مجازیم هم دارم با بدبختی میدم اگر هم قرار باشه کاری بکنم الان باید بکنم چون سایتم به طور متوسط روزانه 100 مگابایت به حجمش اضافه میشه !!!! اگر حجم بالاش نبود هیچ وقت مجبورنمیشدم به خاطر بک اپ سایتمو از صفر شروع کنم:(

با حدود 80-90 تومن میشه یه سرور متوسط (خیلی بهتر از سرور مجازی فعلی شما) گرفت ;)

CiSCo
October 9th, 2010, 16:34
من میتونم یک سرور مجازی قوی بدم با سی پی یو قوی رم هم هر چقدر می خواین؟!
برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید :

البرز هاست - ارائه دهنده خدمات میزبانی وب ثبت دامنه و سرور مجازی و اختصاصی (http://www.alborzhost.com/linuxvps.php)

Yahoo ID : Saraco@att.net
eMail : VPS@Alborzhost.net
WebSite : www.alborzhost.net (http://www.alborzhost.net)

SabaData
October 9th, 2010, 18:58
با من در تماس باشید!
شاید بتونم کمکتون کنم!
SabaData.Com
فقط خودتون رو معرفی کنید!
از یاهو هم میتونید تماس بگیرید ولی کم آنلاین میشم تو یاهو!

info_dlsong
October 9th, 2010, 21:03
سلام

میتونم بهتون یک سرور مجازی با منابع اختصاصی بدم

سایتتون رو روش بالا بیارین اگه مشکل نداشتین بعد پول رو به حسابم بریزین

میتونم کار های انتقال رو جوری انجام بدم که داون تایم نداشته باشید

قیمت و مشخصات سرور ها هم اینجا موجوده گروه هاستینگ حامی (http://hamidata.com/vds.htm)

سرور هم 3 الی 6 ساعته تحویل میدم و کیفیت رو تضمین میکنم (آپتایم 100%)

تا 24 ساعت بعد از پرداخت اگه ناراضی بودین (با دلیل) پول رو بر میگردونم

هر گونه سوالی اگه داشتین با آی دی یاهوم تماس بگیرید! یا پ.خ کنید

mamali5
October 9th, 2010, 22:18
سلام
ما هم میتونیم کمکتون کنیم
مسئول جدا واسه پشتیبانی از مشتریان سرور مجازی هم داریم که آسایش رو پیش ما احساس میکنین :)
منابع کاملآ اختصاصی واسه سرور مجازی شما
پورت ارتباطی 1 گیگ
تنظیمات امنیتی هم انجام میشه
سوالی هم داشتین بفرمایید...
پشتیبانی تلفنی,تیکت,ایمیل

J4vad
October 9th, 2010, 22:34
با سلام ،

آدم جرات نمی کنه در این انجمن کمک بخواد ! دوستان با آفر میریزند سرش !

دوستان جای آفر دادن مشکل این بنده خدا را حل کنید ، همین حالا هم ایشون سرور مجازی دارند و مشکل ایشان فشاری است که بر روی سرورش می آید و نه خرید یک سرور مجازی دیگر ! که باز هم همون مشکل پا برجاست .

دوست عزیز بنده سایت های بزرگی را بر روی سرورم داشتم و با حملات شدید زیاد دست و پنجه نرم کرده ام اول باید مشکل سرور شما عیب یابی شود و بعد به دنبال راه حل برای آن عیب بود ، پس به جای از دست دادن پول های دیگر ابتدا بر روی همان سروری که هستید مشکل را پیدا کنید قبلا این موضوع بارها مطرح شده و دوستان و حتی خود بنده طریقه شناسایی مشکل را بیان نموده ایم .

هر گاه مشکل مشخص شد برای حل آن ما می توانیم به شما راه حل ارائه دهیم .

موفق باشید .

mamali5
October 9th, 2010, 22:49
اکی
پس بریم سر وقت help
خوب دوست عزیز شما به ssh دسترسی داری؟
از طریق اس ssh میتونین بفهمین که مشکل از کجاست و چه چیزی به سرور مجازی شما فشار میار :67:

info_dlsong
October 9th, 2010, 23:05
با سلام ،

آدم جرات نمی کنه در این انجمن کمک بخواد ! دوستان با آفر میریزند سرش !

دوستان جای آفر دادن مشکل این بنده خدا را حل کنید ، همین حالا هم ایشون سرور مجازی دارند و مشکل ایشان فشاری است که بر روی سرورش می آید و نه خرید یک سرور مجازی دیگر ! که باز هم همون مشکل پا برجاست .

دوست عزیز بنده سایت های بزرگی را بر روی سرورم داشتم و با حملات شدید زیاد دست و پنجه نرم کرده ام اول باید مشکل سرور شما عیب یابی شود و بعد به دنبال راه حل برای آن عیب بود ، پس به جای از دست دادن پول های دیگر ابتدا بر روی همان سروری که هستید مشکل را پیدا کنید قبلا این موضوع بارها مطرح شده و دوستان و حتی خود بنده طریقه شناسایی مشکل را بیان نموده ایم .

هر گاه مشکل مشخص شد برای حل آن ما می توانیم به شما راه حل ارائه دهیم .

موفق باشید .

سلام
جواد جان علت اینکه آفر دادم قسمت پایانی نوشتشون هست

یکی به من بگه چیکار کنم و از دوستان کسی سرور مجازی قوی سراغ داره به من پیشنهاد بده
آفر دادن هم خودش یه جور حل کردن مشکل ایشون هست
ولی بازم چشم 100% حرفت درسته

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

سوم اینکه چطور میتونم بفهمم که سایت من داره بیش از حد مصرف میکنه یا نه8-}
با زدن دستور top در محیط ssh میتونید بفهمید کدام پروسه ها دارن بیش از حد از منابع سرور استفاده میکنن

چهارم اینکه ازشون درخواست انتی نصب انتی دیداس کردم و در پاسخ برام نوشتن : آنتی دی داس نرم افزاری هست ولی صد در صد پاسخ گو نیست . فایروال سخت افزاری نصب بشه 99 درصد حملات میگیره که اونم 150 دلار هزینه داره
100% درست گفتن آنتی دیداس هیچ وجه 100% پاسخگو نیست و حملات دیداس مهارشون واقعا سخته
فایر وال سخت افزاری اگه 99% جلوی حملات رو میگرفت الان شرکت های بزرگ مثل مایکروسافت به مشکل نمیخوردن
فایر وال سخت افزاری امکان نصبش برای یک سرور مجازی نیست باید بر روی کل سرور نصب بشه که اونم هزینه داره (تو همین حدود ها)

پنجم اینکه دیگه منو پشیبانی نمی کنن . یعنی جواب درخواست هامو با اینکه 4 روز ازشون گذشته نمیدن و پشتیبانی انلاینشون هم به محض اینکه وارد محیط گفتگو باهاشون میشم پاسخمو نمیده و دائما پیغام میده در حال حاظر قادر به پاسخگویی به شما نیستیم
تو این زمینه فقط میتونم بگم از این به بعد از جاهای مطمئن خرید کنید

ششم اینکه من در زمان خرید در قسمت اضافات علاوه بر یه ای پی اضافی و 256 رم اضافی و یه دایرکت ادمین یه چیزی به نام تنظیمات امنیتی رو هم تیک زدم که قیمتش 20 هزار تومن بود و بعد از فعال شدن سایتمو نصب کردم و فردای روز نصب سایتم تنظیمات امنیتیشونو انجام دادن جالب اینجاست یه متغیری توی فایل php.ini به نام open_basedir رو بستن من که بلد نیستم درستش کنم هی به اونا نامه میدم که میگم بابا شما اینو دستکاری کردید لااقل درستش کنید هی میگن ما تنظیمشو برعکس میکنیم بازم شما میگید مشکل دارید . اخه مگه میشه درست نشه !!! سایت من جامعه مجازیه و یه جای در مورد این خوندم که مربوط به اپلود هستش و نبودس در اپلود مشکل ایجاد میکنه!!!
open_basedir رو منم توی منیج هام محافظت ازش رو فعال میکنم
شما با یک سرچ ساده توی Google (http://google.com) متونید نحوه غیر فعال کردنشو ببینید

یکی به من بگه چیکار کنم و از دوستان کسی سرور مجازی قوی سراغ داره به من پیشنهاد بده
آفر رو قبلا ارائه دادم و کیفیت رو هم تضمین میکنم

alif118
October 10th, 2010, 08:47
سلام
ممنون از تمامی عزیزانی که پاسخ دادن