PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی adsl

n4ser
January 12th, 2016, 00:10
من میخوام نمایندگی adsl بگیرم مستقیم از شرکت ارائه دهنده شرایط چجوریه؟ چه چیزای میخواد ؟ کلا باید چیکار کنم؟کدوم شرکت ها شرایطش بهتر هست؟ کدوم شرکت ها به درد میخوره؟ اصلا من نماینده یک شرکت بشم یا چند تا شرکت؟ بنده میخوام نمایندگی فروش بشوم زیر مجموعه این چیزا نمیخام در حال حاضر شخص حقیقی هستم شرایط چجوریه؟ اصلا به صرفه هست؟ درامدش جطوره؟ چقد شرکت به نماینده پورسانت میده؟ چقد سرمایه اولیه میخواد؟ میخوام تازه شروع به کار کنم و از این راه کسب درامد کنم به عنوان شغل اصلی ولی خب تجربشو ندارم نمیدونم چه چیزای لازمه و باید چیکار کرد این بود که اومدم تاپیک زدم هرکی هرچی در این مورد میدونه بگه در صورت امکان کسی اگر علاقه و تجربه اینکارو داره بیاد با هم شروع کنیم شراکتی به نطرتون خوبه شریکی

لطفا به سوالاتم دقیق پاسخ دهید

omid1991
January 12th, 2016, 00:13
من میخوام نمایندگی adsl بگیرم شرایط چجوریه؟ چه چیزای میخواد ؟ کلا باید چیکار کنم؟

مجوز isp + پروانه کسب کافیه

n4ser
January 12th, 2016, 01:09
مجوز isp + پروانه کسب کافیه

این مجوز هارو چطور میشه گرفت با جزعیات کامل میشه توضیح بدید؟

farmanrava
January 12th, 2016, 03:08
فکر نمیکنم نمایندگی نیاز به مجوز داشته باشه ... منظور شما نماینده فروش هستش دیگه درسته ؟

اگر بله بفرمایید یک شماره ای بهتون بدم تا باهاشون صحبت کنید در این مورد

omid1991
January 12th, 2016, 10:40
این مجوز هارو چطور میشه گرفت با جزعیات کامل میشه توضیح بدید؟

باید تحقیق کنید .

فکر نمیکنم نمایندگی نیاز به مجوز داشته باشه ... منظور شما نماینده فروش هستش دیگه درسته ؟

اگر بله بفرمایید یک شماره ای بهتون بدم تا باهاشون صحبت کنید در این مورد

برای نمایندگی غیرمجاز (زیر مجموعه نماینده های مجاز) بله نیازی به مدرک نیست

NewConfig
January 12th, 2016, 10:53
اگر مغازه مثلا خدمات رایانه ای دارید، جواز کسبش هم کفایت میکنه و یا اگر شرکت هستید دیگه جواز کسب و... نمیخواد ارسال کنید.
مثلا توی سایت آسیاتک تو بخش زیر که ادرسش رو دادم یکسری اطلاعات و مدارک ازتون میخواد ارسال میکنید و باهاشون هماهنگ میکنید و دوره های آموزشی هم واستون برگزار میکنن.
http://www.asiatech.ir/%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4
اینجا هم عاملیت فروش حقوقی برای شرکتهاست و هم حقیقی برای مغازه هاییه که جواز کسب دارن

قزوین هاست
January 12th, 2016, 11:35
سلام
یا باید مستقیم نماینده بشید که شرایط خاصی داره.در سایت های ارائه دهندگان شرایط هست.
یا باید از نمایندگان ،نمایندگی بگیرید.
اگر خواستید ما در خدمتیم.به امضا مراجعه کنید.

ictpars
January 12th, 2016, 12:25
باسلام
نمایندگی صبانت می تونم بهتون بدم برای نمایندگی پورسانتش به فروشش هست قیمتی ها و تعرفه ها که به شما داده خواهد شد می فروشید و هزینه اتصال هم هست که اون هم از مشتری می گیرید در حال حاظر باید حداقل در ماه 4 کاربر بتونید ثبت نام کنید . نمایندگی پارس آنلاین هم هست اون سخت تر می شه باید مغازه یا دفترکار داشته باشید که بتونید نمایندگی دریافت کنید .

برای اطلاعات بیشتر از نمایندگی صبانت می تونید با ما تماس بگیرید : 09135472692 | 09330809684

n4ser
January 12th, 2016, 19:44
باسلام
نمایندگی صبانت می تونم بهتون بدم برای نمایندگی پورسانتش به فروشش هست قیمتی ها و تعرفه ها که به شما داده خواهد شد می فروشید و هزینه اتصال هم هست که اون هم از مشتری می گیرید در حال حاظر باید حداقل در ماه 4 کاربر بتونید ثبت نام کنید . نمایندگی پارس آنلاین هم هست اون سخت تر می شه باید مغازه یا دفترکار داشته باشید که بتونید نمایندگی دریافت کنید .

برای اطلاعات بیشتر از نمایندگی صبانت می تونید با ما تماس بگیرید : 09135472692 | 09330809684

من نمایندگی مستقیم از خود شرکت ارائه دهنده میخوام بگیرم زیر نماینده باشم به کارم نمیاد

- - - Updated - - -

باسلام

من نمایندگی مستقیم از خود شرکت ارائه دهنده میخوام بگیرم زیر نماینده باشم به کارم نمیاد

masterking32
January 13th, 2016, 05:11
درود،
دوستان، خب نمایندگی گرفتن از شرکتها خیلی ساده تره اما خب اگه شرکت برنامه نویسی و فناوری و اطلاعات باشیم، میتونیم isp جدید ثبت کنیم؟ مجوز بگیریم؟
کسی اطلاعی داره؟
ممنون و ببخشید داخل تاپیک شما مطرح کردم ...

saeed25
January 13th, 2016, 09:40
درود،
دوستان، خب نمایندگی گرفتن از شرکتها خیلی ساده تره اما خب اگه شرکت برنامه نویسی و فناوری و اطلاعات باشیم، میتونیم isp جدید ثبت کنیم؟ مجوز بگیریم؟
کسی اطلاعی داره؟
ممنون و ببخشید داخل تاپیک شما مطرح کردم ...

با دروود
به سبب ارائه مجوز های fcp دیگر امکان دریافت مجوز های پیشین (isp isdp pap) نمی باشد و تنها اینکه باید با شرکت های ارائه کننده سرویس های بستر fcp در تعامل باشید و جهت ایجاد شراکت با آنها صحبت کنید چه آنها که قصد ورود به سمت fcp رو دارند و چه اونا که fcp شدند ..

n4ser
January 14th, 2016, 23:22
اساتید من هنوز منتطر نطر های شما هستم لطفا کمکم کنید

قزوین هاست
January 15th, 2016, 15:25
اساتید من هنوز منتطر نطر های شما هستم لطفا کمکم کنید

سلام دوست عزیز
شما فرمودید نمایندگی مستقیم می خواید بگیرید.اینجا کسی نمیتونه کمکتون کنه.
باید برید سایت های اصلی ارایه دهندگان و در سایتشان شرایط دریافت نمایندگی را مشاهده کنید.
موفق باشید

n4ser
January 16th, 2016, 17:51
سلام دوست عزیز
شما فرمودید نمایندگی مستقیم می خواید بگیرید.اینجا کسی نمیتونه کمکتون کنه.
باید برید سایت های اصلی ارایه دهندگان و در سایتشان شرایط دریافت نمایندگی را مشاهده کنید.
موفق باشید
خب رفتم سایت اسیاتک و چند تا شرکت دیگه دیدم شرایط ولی بحث اینجاس که شرایط رو ندارم و از نظر مالی مشکل دارم اگر ببینم درامدش خوبه رو این کار سرمایه گذاری میکنم چون میخوام از این راه کسب درامد کنم من که تجربه این کار نداشتم میخوام ببینم درامدش ماهیانه چقده و خیلی چیزا واسه همین تاپیک زدم از تجربیات مردوم استفاده کنم که ببینم صرف میکنه یا خیر

قزوین هاست
January 16th, 2016, 18:14
شرایطش به صورت عمومی در تمامی نمایندگی شرکت ها
ارایه سفته و ضمانت
داشتن مجوز در زمینه فوق
داشتن یک مکان فیزیکی مناسب جهت مراجعه بازدیدکنندگان
داشتن پرسونل قوی در این زمینه برای پشتیبانی
تعهد در کار
تضمین جذب حداقل مشترک طی زمان حداقل
و....
این ها شرایط عمومی بود.حالا ممکنه اضافه بر این شرایط هم باشه
شرایط مالی هم
داشتن حداقل بوجه برای خرید /رهن/اجازه مکان
استخدام همکار فنی برای پشتیبانی و دادن حقوق و مزایا و بیمه
ثبت شرکت رسمی برای ارایه سرویس ها و مالیات
تعیین مقدار بوجه برای تبلیغات در شهر و مناطق تحت پوشش

- - - Updated - - -

ببینید با شرایط فوق می صرفه این کار رو بکنید یا خیر
موفق باشید

n4ser
January 21st, 2016, 01:46
درامد ماهیانه چقده؟ مثلا از هز فروش اکانت چقد پورسانت میدن؟ پشتیبانی با شرکته یا مشترای که خودم بهشون میفروشم خودم باید پشتیبانی کنم؟