PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : adsl شاتل یا اسیاتک؟

ehsanyeganeh
January 11th, 2016, 20:01
سلام دوستان خسته نباشید
ظاهرا مخابرات برای سرویسهاش از این به بعد دانلود رایگان شبانه رو برداشته
و بنده هم از اونجایی که دانلود رایگان شبانه برام خیلی مهم هست قصد دارم نقل مکان کنم به سرویس دهنده دیگه
لذا برخی افراد میگن شاتل خوبه و برخی میگن اسیاتک
میخواستم نظرات شما رو هم بدونم
من از مخابرات سرویس 2مگ داشتم که 440ک سرعت میداد برای دانلود شبانه
در صورت امکان کسانی که از این سرویس دهنده ها سرویس دارند بفرمایند که وضعیت چجوریه و سرویسها و سرعت هاشون رو هم محبت کنند؟
یک مسئله دیگه اپلود برای هر دو سرویس دهنده رایگان هست؟
و اینکه میگن شاتل سرعت خوبی میده شبها مثلا برای سرویس 512ک سرعت دانلود 1.2مگ رو میده ولی اگر زیاد دانلود کنید شبها سرعت رو میارن پایین در حد 60ک!!!
این حرف ها وافعا درست هستند؟
یک سوال دیگه اینکه توی سایت اسیاتک من شمارم رو بررسی میکنم مینویسه محدودیت پورت: 1 این یعنی چی دقیقا؟
ممنون میشم اساتید کمک کنند تا سرویس دهنده خوب و سرویس خوب رو انتخاب کنیم
پیشاپیش از وقتی که قرار میدید کمال تشکر رو دارم

ParsWebIT
January 11th, 2016, 20:23
روی شاتل اگر مصرفتون در تایم رایگان زیاد باشه به شدت لیمیت میکنند
خطی که به من در روز 900 کیلوبایت میداد شب میشد 20-30 و کمتر و غیر قابل استفاده شد = در نتیجه کنسل شد.

آسیاتک رو باید شانس بیارید که برایتون اوک باشه کیفیتش
من 10 مگ گرفتم بعد از حدود 2 ماه که سرعت و کیفیتش فوق العاده داشت افت کرد از 1200 کیلوبایت به 150-200
دهها بار پیگیری کردم و دروغ شنیدم در آخر توسط یکی از دوستان ظرفیتشون رو در مرکز مخابراتی من چک کردیم و دیدم مشکل از زیاد فروشی اونا هست = در نتیجه کنسل شد.

تا این لحظه پارس آنلاین من بدون هیچ افتی داره کار میکنه - 62گیگ ترافیک 1ساله = 67.000 تومان (2 شب تا 7 صبح 1/3 بها) اگه 1گیگ دانلود کنید 300 مگ رو حساب مکنه براتون
2مگ هست پورت روی 16 بسته شده و میدونم که در هر ساعتی از شبانه روز زیر - 1500- kb1200 کیلوبایت دانلود ندارم و این راحتی خیال خیلی ارزش داره
درسته فول فری نیست اما میدونید که با شروع تایم فری اینترنت غیر قابل استفاده نمیشه براتون
اگه بین بد و بدتر باشید بهتره بد رو انتخاب کنید که آسیاتک معمولا بدتر هست در همه جا

ضمنا: لوکشن شما تاثیر بسزایی داره
تمامی این تستها برای من در مرکز شهید بهشتی تهران هست.
خصوصا در شهرستانها به دلیل دیر انجام شدن درخواستهای افزودن پهنای باند از طرف اداره مربوطه معمولا با مشکل پر شدن پهنای باند و زیاد فروشی در نتیجه اعتراض مشتریان تا ادد شدن پهنای باند جدید مواجه هستیم، همین مشکل برای DSL مخابرات بود در اکثر استانها تا اینکه متوقف شد فروش جدید در خیلی جاها

SaeedFazlollahzadeh
January 11th, 2016, 20:46
من قبلا مشترک 128 محدود شاتل بودم که در تقریبا سال اول، سرعت دانلودم بین اغلب روی 423 (بالاترین سرعت) بوده و بازه ی سرعت هم بین 370 تا 423 بود. هم چنین تمامی آپلود هام در تمامی ساعات شبانه روز هم رایگان بود.
بعد از تقریبا یک سال، سرعت دانلودم یهویی تا 700 افزایش پیدا کرد و تقریبا تا زمانی که سرویس رو نامحدود کنم، همین سرعت رو داشتم.
نت رایگان هم شبانه از 1 تا 8 بود که سرعت دانلودم در شب، دقیقا مساوی سرعت روزانه بود. البته اگر مصرف شبانه بیش از 50 گیگابایت میشد، ماه بعد سرعت شبانه رو کاهش میدادن، که سه ماه چنین کردم و سرعت روزانه ام رو هم به شدت پایین آوردن و منو تنبیه کردن!
الان هم که 128 نامحدود هستم، هرچند اون کیفیت محدود رو نداره، اما سرعت دانلودم بین 120 تا 250 هست و غالبا هم بالای 200ه.
موفق باشید

OmidX
January 11th, 2016, 20:49
من تا هفته پیش رو آسیاتک بودم ، این هفته رو شاتلم ، واقعا عالیه .

چرا بعد از شش سال منتقل شدم ؟

- علت اصلی قطعی ها ، اختلالات زیاد ، پشتیبانی داغون و د-زدی از حجم مصرفی (!) بود.

isn
January 11th, 2016, 21:10
شک نکن شاتل عالیه .

m2n
January 11th, 2016, 21:44
متاسفانه آسیاتک پینگش رفته بالا سرعت در طی روز تا ساعت 1 بامداد افتضاحه یعنی 56k فرقی نداره ولی بعد ساعت 1 بامداد یکم درست میشه که اینم چندان امتیازی محسوب نمیشه.
بنده سرویس 10 مگ دارم ولی 1 مگ بیشتر نیست.

- - - Updated - - -

متاسفانه آسیاتک پینگش رفته بالا سرعت در طی روز تا ساعت 1 بامداد افتضاحه یعنی 56k فرقی نداره ولی بعد ساعت 1 بامداد یکم درست میشه که اینم چندان امتیازی محسوب نمیشه.
بنده سرویس 10 مگ دارم ولی 1 مگ بیشتر نیست.

مینا-صیفی
January 11th, 2016, 23:11
منم اسیاتک 6ساله دارم راضی نیستم پینگ بالاست اگر هم پایین روی 150 بیاد مدت کم اینطور هست غروب به بعد هم تایپ اوتی میشه افت سرعت توی ی مسنجر همه صدا های دوستام قطع و وصل میشه پینگ را که میبینم time outi تابلو هست افت پهنا باند دارن در شب 1ماهه این مشکل را دارند چندین بار زنگ حل نشد کلا اسیاتک یه موقعی خوبه وقتی بارکه دیگه قشنگ میترکه تا چندین روز هفته و ماه میرسه تا خوب بشه حیف تو شهرمون شاتل نداره قبلا نمایندگی داشت جمعکرده وگرنه شاتل میگرفتم :(

n4ser
January 12th, 2016, 00:05
من اسیاتک و شاتل دارم راضیم اما از 4gایرانسل که دارم استفاده میکنم اصلا راضی نیستم تو شبکه ایرانسل لینک به خارج کشور داغونه اگر پینگتون بالا میره کاری نداره یک اکانت کاهش پینگ بگیرید خیلی تاپیر داره

shakib zero
January 12th, 2016, 01:32
درود

در کل انتخاب شرکت adsl تو ایران انتخاب بین بد و بدتر هست ولی بازم بنظر بنده بستگی به شهر شما و شرایط مرکز مخابراتیتون داره ...

بنده سه سالی هست که آسیاتک دارم و در سال های 89 به قبل چند سال شاتل داشتم .

اگه دانلود زیاد دارید آسیاتک بهترین گزینه هست . در ساعات شبانه بنده با سرویس 2 مگ 400 دانلود میکنم که راحت میتونم همه سریال ها و فیلم ها و فایلهایی که مدنظرم هست رو دانلود کنم ...

سیستم مشتریان آسیاتک خیلی عالیه بصورتی که با هر فعالیت حتی خرید سرویس امتیاز جمع آوری میکنید و میتونید با همون امتیاز ها حجم اضافه دریافت کنید .

در کل بنده که نه مشکل پینگ و نه سرعت دارم و کاملا راضیم

dark_7qe
January 12th, 2016, 02:00
سلام
شاتل چند مدتی میشه رایگان شبانه رو برداشته و تنها 25% ترافیک شبانه رو رایگان محاسبه می کنه
سرویس 1 مگابیت
سرعت دانلود 1.5 مگابایت بر ثانیه

Netfollower
January 12th, 2016, 02:29
شاتل سرویس art
بردار
فوق العادس

پنج ساله مشترکشونم فوق العاده راضیم

قزوین هاست
January 12th, 2016, 11:41
بله در صورت مصرف غیر منصفانه(طبق قوانین) سرعت شما لیمیت خواهد شد.
آپلود هم رایگان هست (طبق مصوبه سازمان تنظیم)
من پیشنهاد می کنم از فن آوا استفاده کنید.

ehsanyeganeh
January 12th, 2016, 14:27
سلام
شاتل چند مدتی میشه رایگان شبانه رو برداشته و تنها 25% ترافیک شبانه رو رایگان محاسبه می کنه
سرویس 1 مگابیت
سرعت دانلود 1.5 مگابایت بر ثانیه

جدا؟؟ شما شاتل دارید؟ واقعا برداشته شاتل رایگان رو؟

pbx9798
January 12th, 2016, 14:29
سلام

صد در صد شاتل پیشنهاد میشه چون پهنای باند عالی ای دارن ! و محدودیت آنچنانی هم ندارن

ehsanyeganeh
January 12th, 2016, 14:30
شاتل سرویس art
بردار
فوق العادس

پنج ساله مشترکشونم فوق العاده راضیم

ممنون میشه سرعت تون رو لطف کنید؟ (هم سرعت دانلود هم سرعت ی که خریدید)
سرویسهای eco سرعت بالاتری نمیدن؟ شبانه eco کاملا رایگان محاسبه نمیشه؟

bmi
January 12th, 2016, 15:06
با سلام و درود

شاتل توصیه میشه ، دنبال آسیاتک نرید.
دلیل : تجربه شخصی

با تشکر از شما

xphost
January 12th, 2016, 15:11
من آسیا تک رو بیش از 6 ماه روی 3 خط تجربه کردم
جز بعضی وقتا که رو اعصاب هستند
بقیه زمان ها کاملا راضیم
مخصوصا سرعت و کیفیتش

ehsanyeganeh
January 12th, 2016, 23:28
سلام

صد در صد شاتل پیشنهاد میشه چون پهنای باند عالی ای دارن ! و محدودیت آنچنانی هم ندارن

ممنون از پاسختون. ببخشیدمیشه بفرمایید سرعتتون چقدره؟ مخصوصا شبا. و اینکه شبانه رایگان داره یا خیر

peym@n
January 12th, 2016, 23:48
درود
شاتل 1 مگ نامحدود در اردبیل 500 میزنه

baraka7723
January 17th, 2016, 12:31
به نظر من بین شاتل و آسیاتک من آسیاتک رو انتخاب می کنم.چون دانلود شبانه رایگان بدون افت سرعت داره.اما شاتل شبانه محدودت می کنه.من خودم شاتل داشتم سرعتش خوب بود ولی همش قطع می شد.زنگ میردم پشتیبانی می گفت براتون خرابی ثبت کردم.هیچ کاریم نمی کردن.اما الان آسیاتک دارم حداقل از سرعت خیالم راحته.تعرفه هاشم هم ارزونتره هم تنوع بیشتره.سرعت 512 خریدم روی 12 مگ برام بستن.

Iranicaserver
January 17th, 2016, 12:44
سلام شاتل گزینه ی خوبی هست