PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش هاست دانلود با 40 درصد تخفیف دائمی | تعداد محدود | ساران هاستینگ

parsvia
January 11th, 2016, 10:17
با سلام خدمت کاربران عزیز وب هاستینگ تاک. فروش ویژه زمستانه هاست دانلود ساران هاستینگ با 40 درصد تخفیف دائمی برای 5 سفارش اول و 40 درصد تخفیف اولین پرداخت برای سفارش های بعدی به مدت 14 روز آغاز شد

چگونه به کیفیت خدمات ساران هاستینگ اعتماد کنیم؟
ساران هاستینگ وب سایت فروش و خدمات هاستینگ و سرور شرکت ساران داده پردازان ارجان ( مسئولیت محدود ) به شماره ثبت : 3325 می باشد. در بیش از 1 سال فعالیت شرکت میزبان وب سایت های بسیاری بوده ایم و همیشه هدف ما ارائه بهترین پشتیبانی و کیفیت به مشتریان عزیزمان بوده
دفتر فروش مرکزی شرکت در خوزستان قرار دارد و شرکت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت است پس با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید
همچنین شما عزیزان می توانید نظرات برخی از مشتریان مارا در آدرس زیر مشاهده کنید
جهت مشاهده دیگر نظرات کاربران کلیک کنید (http://www.reviewcenter.ir/product/918/%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF)

معرفی کوتاه از شرکت :
شرکت ساران داده پردازان ارجان در آبان ماه 93 در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت شده و فعالیت خود را آغاز کرده
حوضه ی فعالیت این شرکت خدمات تجارت الکترونیک می باشد. ساران هاستینگ از تیمی حرفه ای و با تجربه از طراحان و برنامه نویسان , مدیران سرور مدیران فروش و کادر حرفه ای پشتیبانی تشکیل شده است که همگی سابقه ی درخشانی در زمینه ی فعالیت خود دارند و در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخ گوی نیاز های مشتریان می باشند
ساران هاستینگ همواره تلاش می کند که بهترین کیفیت و پشتیبانی خارق العاده ای را به مشتریان عزیز خود ارائه دهد

80 درصد تخفیف ویژه کد تخفیف : zemestan94

توجه کنید این تخفیف ویژه فقط به مدت 14 روز ادامه دارد
زمان آغاز فروش ویژه : 2016/01/11

برخی از ویژگی های سرویس هاست دانلود ساران هاستینگ:

آپتایم 99٪
استفاده از سرور های پر قدرت EX40 هتزنر آلمان
پشتیبانی 24 ساعته واقعی در 7 روز هفته از طریق سیستم پشتیبانی مشتریان , تماس تلفنی و چت آنلاین
32 گیگابایت رم
کنترل پانل قدرتمند دایرکت ادمین
امکان انصراف از سرویس و بازگشت وجه تا 7 روز

مشخصات سرور :

Intel® Core™ i7-4770
Quad-Core Haswell
incl. Hyper-Threading Technology
32GB Ram
HDD 2*2TB SATA 6 GB/s Enterprise
Connection 1 Gbit/s-Port
Guaranteed Bandwidth 200 Mbit/s

10GB DL
10GB فضای میزبانی
پهنای باند نامحدود
ساب دامین نامحدود
پارک دامین نامحدود
ادون دامین نامحدود
FTP نامحدود
ایمیل ندارد
دیتابیس ندارد
دیتاسنتر هتزنر آلمان
کنترل پنل دایرکت ادمین
8,000Toman ماهانه
21,000Toman سه ماهه

20GB DL
20GB فضای میزبانی
پهنای باند نامحدود
ساب دامین نامحدود
پارک دامین نامحدود
ادون دامین نامحدود
FTP نامحدود
ایمیل ندارد
دیتابیس ندارد
دیتاسنتر هتزنر آلمان
کنترل پنل دایرکت ادمین
14,000Toman ماهانه
38,000Toman سه ماهه

30GB DL
30GB فضای میزبانی
پهنای باند نامحدود
ساب دامین نامحدود
پارک دامین نامحدود
ادون دامین نامحدود
FTP نامحدود
ایمیل ندارد
دیتابیس ندارد
دیتاسنتر هتزنر آلمان
کنترل پنل دایرکت ادمین
20,000Toman ماهانه
55,000Toman سه ماهه

50GB DL
50GB فضای میزبانی
پهنای باند نامحدود
ساب دامین نامحدود
پارک دامین نامحدود
ادون دامین نامحدود
FTP نامحدود
ایمیل ندارد
دیتابیس ندارد
دیتاسنتر هتزنر آلمان
کنترل پنل دایرکت ادمین
32,000Toman ماهانه
90,000Toman سه ماهه

100GB DL
100GB فضای میزبانی
پهنای باند نامحدود
ساب دامین نامحدود
پارک دامین نامحدود
ادون دامین نامحدود
FTP نامحدود
ایمیل ندارد
دیتابیس ندارد
دیتاسنتر هتزنر آلمان
کنترل پنل دایرکت ادمین
50,000Toman ماهانه
140,000Toman سه ماهه

200GB DL
200GB فضای میزبانی
پهنای باند نامحدود
ساب دامین نامحدود
پارک دامین نامحدود
ادون دامین نامحدود
FTP نامحدود
ایمیل ندارد
دیتابیس ندارد
دیتاسنتر هتزنر آلمان
کنترل پنل دایرکت ادمین

90,000Toman ماهانه
250,000Toman سه ماهه

500GB DL
500GB فضای میزبانی
پهنای باند نامحدود
ساب دامین نامحدود
پارک دامین نامحدود
ادون دامین نامحدود
FTP نامحدود
ایمیل ندارد
دیتابیس ندارد
دیتاسنتر هتزنر آلمان
کنترل پنل دایرکت ادمین
135,000Toman ماهانه

1TB DL
1TB فضای میزبانی
پهنای باند نامحدود
ساب دامین نامحدود
پارک دامین نامحدود
ادون دامین نامحدود
FTP نامحدود
ایمیل ندارد
دیتابیس ندارد
دیتاسنتر هتزنر آلمان
کنترل پنل دایرکت ادمین
180,000Toman ماهانه

جهت ارسال سفارش کلیک کنید (http://saranhosting.com/my/cart.php?gid=9)

40 درصد تخفیف ویژه کد تخفیف :zemestan94

نظرات برخی از مشتریان :

شرکت ساران هاستینگ بی شک یکی از بهترین هاستینگ های ایران میاشد .طی چهار ماه که از هاست دانلود و پربازدید و سرور مجازی شرکت ساران هاستینگ استفاده میکنم هیچگونه مشکل جدی ای ندیده ام و رضایتمندی کامل را از این هاستینگ دارم و از برادر خوبم اقای سامان قدری تشکر ویژه ای جهت پشتیبانی 24 ساعته دارم با تشکر علی صمیمی مدیر هکس دانلود

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز در بحث هاستینگ از نظر بنده پشتیبانی حرف اول رو میزنه که واقعا شرکت ساران هاستینگ توی این زمینه بسیار بسیار عالی عمل میکنن .تشکر میکنم از تمام عاملان این شرکت و امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت روز افزونشون باشیم . بنده 2 تا از سایت های فیلمم رو این شرکت پشتیبانی میکنن در زمینه هاست میزبانی و راضی هستم

من واقعا از کلیه امکانات این شرکت و سایت معتربشون (ساران هاستینگ) و بقیه زیر مجموعه های این شرکت راضی هستم چرا که بهترین سرویس هارا در اختیار کاربران خود قرار میدهند همکاری بنده با این سایت به مدت 1 سال و نداشتن 1 بار قطعی این سیستم عرایض بنده را تایید خواهد کرد. و به خصوص از کارمند عزیز این شرکت آقا سامان واقعا تشکر میکنم بخاطر پشتیبانی عالی. موفق و موید باشید

با سلام خدمت تيم فني وپشتيباني شركت ساران هاستينگ از همه شما ممنونم بابت پشتيباني بسيار خوب والبته سرويس هاي باكيفيتتون به دوستاني تا به الان با اين شركت همكاري نداشتند توصيه ميكنم حداقل براي يكبار اين همكاري را تجربه كنند ومطمئن باشن كه ضررنخواهند كرد ممنون ازهمه كاركنان شركت ساران هاستينگ مديريت سايت نبض فيلم

جهت مشاهده دیگر نظرات کاربران کلیک کنید (http://www.reviewcenter.ir/product/918/%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF)

ساران هاستینگ
شرکت ساران داده پردازان ارجان - ثبت 3325
www.SaranHosting.com (http://saranhosting.com/)

تماس :
061-52730140
09382294343
Yahoo : sarandata