PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بر طرف کردن مشکل iptables در ConfigServer Security & Firewall - csf v4.69

sodahost
May 19th, 2009, 15:38
سلام دوستان من
VPS Open VZ دارم با cPanel
هر وقت ConfigServer Security & Firewall - csf v4.69 رو اجرا حالت تست رو بر می دارم VPS Down میشه !
مشکل رو چطوری می تونم بر طرف کنم ؟

Nikihost
May 19th, 2009, 15:46
سلام دوستان من
هر وقت ConfigServer Security & Firewall - csf v4.69 رو اجرا حالت تست رو بر می دارم VPS Down میشه !
با سلام
دوست عزيز بطور معمول CSf بروي مجازي ساز OpenVz براي Cpanel كار نميده يعني سازي كار نيستند با هم. اينكه شما ميگين وي پي اس را Down ميكنه را تا حالا نداشتم. whm را لود نميكرد و با ارور unactive شدن لايسنس موجعه ميشدم كه csf را پاك كردم خوب شد.
و احتمالا لينك زير به شما كمك كند.من شخصا هنوز تست نكردم ولي ان شاالله يكي 2 روز اينده تست ميكنم

http://tutorials.ausweb.com.au/web/Tutorials/VPS-hosting-tutorials/How-to-install-CSF-Firewall-on-virtuozzo/

pishtazweb
May 19th, 2009, 15:48
سلام دوستان من
دوست عزیز شما باید از ادمین سرور خود (فروشنده وی پی اس ) بخواهید تنظیمات iptable را برای شما انجام دهد
با تشکر