PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با هات اسپات میکروتیک

Subaru
January 10th, 2016, 19:11
سلام

من 2تا مشکل با هات اسپات میکروتیک دارم:
1
- در هنگامی که کلاینت قصد اتصال به هات اسپاتو داره اگر داخل مرورگر آدرس مثلا HTTPS://www.google.com رو تایپ کنه به صفحه لاگین میکروتیک ریدایرکت نمیشه چون که آدرس موردنظر HTTPS داره ولی در صورتی که آدرسو با HTTP وارد کنه مشکلی نداره و به صفحه لاگین میکروتیک ریدایرکت میکنه. چطور میشه این مشکلو حل کرد؟

2- در سیستم کلاینت هنگامی که کاربر به شبکه وایرلس وصل میشه صفحه لاگین پیج میکروتیک به صورت خودکار برای کاربر باز بشه یعنی اینکه به طور خودکار مثلا مرورگر فایرفاکس (مرورگر دیفالت سیستم) باز بشه و صفحه لاگین میکروتیکو نشون بده. برای اینکه این فرایند اتفاق بیفته چه کار باید کرد؟

با تشکر ...

fireserver
January 11th, 2016, 01:54
سلام

من 2تا مشکل با هات اسپات میکروتیک دارم:
1
- در هنگامی که کلاینت قصد اتصال به هات اسپاتو داره اگر داخل مرورگر آدرس مثلا HTTPS://www.google.com رو تایپ کنه به صفحه لاگین میکروتیک ریدایرکت نمیشه چون که آدرس موردنظر HTTPS داره ولی در صورتی که آدرسو با HTTP وارد کنه مشکلی نداره و به صفحه لاگین میکروتیک ریدایرکت میکنه. چطور میشه این مشکلو حل کرد؟

2- در سیستم کلاینت هنگامی که کاربر به شبکه وایرلس وصل میشه صفحه لاگین پیج میکروتیک به صورت خودکار برای کاربر باز بشه یعنی اینکه به طور خودکار مثلا مرورگر فایرفاکس (مرورگر دیفالت سیستم) باز بشه و صفحه لاگین میکروتیکو نشون بده. برای اینکه این فرایند اتفاق بیفته چه کار باید کرد؟

با تشکر ...
مشکل شماره ی یک از راه حل زیر قابل حل می باشد‌!

به آدرس زیر رفته و گزینه ی www-ssl را فعال کنید.

ip>>services

بعد به آدرس زیر رفته و گزینه ی https در پروفایل مورد نظر فعال کنید

ip>>hotspot>>server profile

تشکر شما باعث خرسندی ما خواهد شد :)

Subaru
January 11th, 2016, 11:28
مشکل شماره ی یک از راه حل زیر قابل حل می باشد‌!

به آدرس زیر رفته و گزینه ی www-ssl را فعال کنید.

ip>>services

بعد به آدرس زیر رفته و گزینه ی https در پروفایل مورد نظر فعال کنید

ip>>hotspot>>server profile

تشکر شما باعث خرسندی ما خواهد شد :)

ممنون از جواب شما.
من این راه حلو قبلا هم رفته بودم حتی سرتیفیکیت هم درست کردم و داخل میکروتیک ایمپورت کردم اما مشکل حل نشد.
دوستان اگر راه حل دیگری دارند لطفا بفرمایند.