PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت خرید هاست برای مشتریان

Bit-O-Byte
January 10th, 2016, 12:06
سلام دوستان

من برنامه نویسی انجام میدم و برای مشتریان نیاز به هاست دارم که معمولا خودشون آشنایی ندارن و خرید هاست و دامنه رو هم به من واگذار میکنند

به نظرتون من باید نمایندگی بگیرم یا اینکه مستقیما برای کاربر از شرکت ها خرید کنم؟

مورد دیگه بحث حقوقی و مسئولیت این کار هست، به نام خودم بگیرم یا مشتری؟ در حال حاضر من فقط مسائل مربوط به طراحی رو متقبل شدم و هاست و دامنه رو فقط برای رعایت مشتری مداری و ... میخوام انجام بدم

اما خوب مشتری ها هم آشنایی ندارند و من مجبورم در آینده هم هاست و دامنه براشون تهیه کنم برای همین میخواستم ببینم نظر شما چیه و پیشنهادتون برای اینکه بتونم از این به بعد هاست و دامنه رو هم به خدماتم اضافه کنم چیه؟

مشتری ها هم همه شرکتی و سازمانی هستند و تعدادشون کمه برای همین خرید نمایندگی به صرفه به نظر نمیرسه با توجه به قیمت هایی که دیدم - هاست ویندوز هم میخوام

از دوستان اگر کسی شرکتی میشناسه که در مورد نمایندگی هاست همکاری و انعطافپذیری مناسبی داره معرفی کنید، دنبال شرکتی هستم که روب پلن های فعلی خودش به من تخفیف بده و فضای نمایندگی با توجه به میزان نیاز من باشه و نه اینکه من الان 10 گیگ نمایندگی بگیرم اما نتونم به این میزان بفروشم و ضرر کنم. همچنین اگر شرکتی برای همه محصولاتش (سرور مجازی - هاست - دامنه) به این صورت همکاری کنه خیلی خوبه

اینم بگم که به هاستینگ و مسائل مربوطه کاملا مسلط هستم و قبلا هم کارم پشتیبانی فنی هاستینگ بوده. اما از نظر مالی و حقوقی نمیدونم چیکار کنم

پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم

zambi
January 10th, 2016, 12:10
شما نمایندگی هاست بگیر
با مشخصصات خودشون براشون پنل بساز و دامین ثبت کن
شرکت هم فراونه
شما داخل بخش درخواست یک پست بده براتون افر میدن
گزینش کنید و خریداری کنید

Bit-O-Byte
January 11th, 2016, 23:14
شما نمایندگی هاست بگیر
با مشخصصات خودشون براشون پنل بساز و دامین ثبت کن
شرکت هم فراونه
شما داخل بخش درخواست یک پست بده براتون افر میدن
گزینش کنید و خریداری کنید

ممنون از پاسخ شما

منتظر نظرات دیگر دوستان هم هستم

نمایندگی اعتباری رو در سایت چند شرکت دیدم، کسی تجربه کار با اینگونه نمایندگی رو داره؟