PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این مشکل با iis چطور میشه بر طرف کرد ؟

sodahost
October 8th, 2010, 20:05
سلام دوستان یک سوال
من IIS رو راه اندازی کردم و فایل ها , index.html رو هم داخل wwwroot گذاشتم ولی وقتی اجرا می کنم
Directory Listing Denied
This Virtual Directory does not allow contents to be listed.
میده
باید چکار کنم تا صفحه لود بشه ؟

Sajad
October 8th, 2010, 20:13
در حالت عادی index.html رو به عنوان صفحه ایندکس نمیشناسه. و شما باید نام فایل رو به index.htm تغییر بدید.
یا اینکه روی propertis سایت کلیک کرده و در تب documents در لیست enables default content page فایل index.html را هم اضافه کنید.

sodahost
October 8th, 2010, 22:44
این کار رو انجام دادم ولی

You are not authorized to view this page
You do not have permission to view this directory or page due to the access control list (ACL) that is configured for this resource on the Web server.

Please try the following:

* Contact the Web site administrator if you believe you should be able to view this directory or page.
* Click the Refresh button to try again with different credentials.

HTTP Error 401.3 - Unauthorized: Access is denied due to an ACL set on the requested resource.
Internet Information Services (IIS)

Technical Information (for support personnel)

* Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 401.
* Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled About Security, Access Control, and About Custom Error Messages.

داد به نظر من باید پرمیشن هارو عوض کنم ولی نمی دونم چطوری ؟!

sodahost
October 9th, 2010, 17:16
همچنان منتظر جواب !

Sajad
October 9th, 2010, 19:11
طبق همون مراحل بالا برید و راست کلیک روی وبسایت مورد نظر بجای propertis گزینه permitions رو بزنید و به کاربر iis حق دسترسی بدید.

Aria
October 9th, 2010, 19:15
سلام.

پس از انجام مواردی که سجاد عزیز ذکر کردند، می بایست فایل index رو از پوشه مورد نظر به پوشه wwwroot به حالت copy/paste انتقال بدید و تاکید می کنم که cut/paste یا move نکنید چون در اون حالت Permission ها به صورت Forceful apply میشه و IIS نمی تونه سطوح دسترسی مورد نظر رو روی فایل شما تنظیم کنه و فقط با copy/paste هست که IIS مجاز میشه که سطوح دسترسی رو درست تنظیم کنه.

با تشکر.

sodahost
October 9th, 2010, 19:48
من هم همین کار رو انجام دادم ولی نشد .

hostironi
October 9th, 2010, 22:23
داخل تنظیمات iis در قسمت web service extentsions چک کنید active server pages Allowed باشه

ehsaan
July 3rd, 2011, 09:15
توی iis روی difault web site راست کلیلک کنید و properties بزنید . در تب home directory تیک گزینه directory browsing را بزنید.

sgwgo
November 15th, 2012, 14:11
دوستان و دایرکتوری راه انداختم ولی از کجا میتونم پسوندهارو باز کنم؟
مثلا \سوند apk
zip
؟؟؟

DreamServer
November 15th, 2012, 14:17
برای اضافه کردن پسوند مثلا mp3 :

Start => Administrative Tools => Internet Information Services (IIS) Manager
Internet Information Services => Computer Name (Local Computer) => Web Sites => Default Web Site => Right Click => Properties => HTTP Headers => MIME Types => New
دو مقدار زیر را در فیلد های مورد نظر وارد کنید:
Extension = .mp3
MIME type = application/mp3
بر روی OK کلیک کنید
وارد محیط دستوری ویندوز سرور شوید،
Start => Run => cmd
دستور iisreset را تایپ کنید.
Type iisreset => enter

سپاس

sgwgo
November 15th, 2012, 14:25
خیلی مردی مشکلم حل شد

sgwgo
November 15th, 2012, 14:28
آقا یه سوال
بهترین روش برای اینکه نویسنده های سایتم بتونه اونا هم از وی پی اس برای ساخت لینک دانلود استفاده کنند چیه؟

sgwgo
November 15th, 2012, 14:49
و یه سوال دیگه اینکه چطورمیتونم کاری کنم فایل های سرور فقط از طرف سایت من قابل دانلود باشن یا به اصطلاح هات لینک فعال کنم؟