PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مشکل خنده دار و یک فاجعه در سیستم بانکی کشور !!!!!

Netfollower
January 9th, 2016, 23:23
درود

خیلی برایم جالب است
که از دیروز عصر
کارت بانکی بنده عملا با یک تکه اشغال
هیچ فرقی ندارد

نه امکان خرید وجود دارد
نه برداشت !!!!

من فکر میکردم مشکل از بندست
دیشب نزدیک به ده عابر بانک رفتم
و بقیه مردم هم مثل من همین مشکل رو داشتند

بازهم من فکر کردم مشکل ناحیه ای بود یا....
که امشب از همکاران هم پرسیدم همینطوره
و همچنان ادامه دارد

دوس دارم بدانم
شخصی مثل من
که پول نقد خیلی کم حمل میکند
و به سیستم بانکی اعتماد میکند
باید با قطع سیستم شتاب
ان هم برای بیشتر از یک روز چگونه زندگی خود را بگذراند ؟؟؟؟؟
بنده دیشب پول سیگار هم نداشتم
حال اگر رستوران و یا کافه میرفتم چگونه باید پرداخت میکردم؟؟؟؟؟

اصلا ابروی مردم اهمیتی دارد؟
این واقعیت دردناک است یا خنده دار؟؟؟؟؟
انتخاب با شماست !!!

متاسفم

پ.ن
حداقل در تلویزیون تبلیغ نفرمایند که پول نقد کمتر حمل کنید و....
کشوری به پیشرفتگی ایران نباید چنین ضعف هایی داشته باشد !!!!

novinvps.com
January 9th, 2016, 23:28
سلام
این مشکلات همیشه من شاهد هستم به خصوص وقتی که قراره یارانه واریز کنند شبکه یجورایی میخوابه
اینقدر که بر اساس تجربه ای که داشتم به خاطر عدم داشتن پول نقد و همگی در کارتم بودند
شبی که در جاده بودم و سوخت ماشین رو به اتمام بود سعی داشتم بنزین بزنم وقتی نگاه به ساعت کردم ماشینو تند تند خودمو قبل موعد واریز یارانه به اولین پمپ بنزین رسوندم
چرا که تجربه قبل نشون داد ظاهرا ملت حتی نصف شب سرازیر میشن برای دریافت یارانه و.... باعث میشد شبکه بخوابه و مجبور شده بودم کارت ماشین بزارم پمپ بنزین..... و باقی داستان

amk
January 9th, 2016, 23:36
سبب خیر شده که سیگار نخریدین دیشب :)

اشکان
January 9th, 2016, 23:51
بابا به فکر خودتن می خواستن سیگار نکشی :|

Netfollower
January 9th, 2016, 23:59
سبب خیر شده که سیگار نخریدین دیشب :)

بابا به فکر خودتن می خواستن سیگار نکشی :|

چقدر خوشحالم فکر سلامتی من هستید
اما دوستان
اگر قرار بود ما با این چیزها ترک کنیم که.....

بگذریم
اصلا وضعیت جالبی نبود
به نظر شما کی حل میشه>؟

- - - Updated - - -

سلام
این مشکلات همیشه من شاهد هستم به خصوص وقتی که قراره یارانه واریز کنند شبکه یجورایی میخوابه
اینقدر که بر اساس تجربه ای که داشتم به خاطر عدم داشتن پول نقد و همگی در کارتم بودند
شبی که در جاده بودم و سوخت ماشین رو به اتمام بود سعی داشتم بنزین بزنم وقتی نگاه به ساعت کردم ماشینو تند تند خودمو قبل موعد واریز یارانه به اولین پمپ بنزین رسوندم
چرا که تجربه قبل نشون داد ظاهرا ملت حتی نصف شب سرازیر میشن برای دریافت یارانه و.... باعث میشد شبکه بخوابه و مجبور شده بودم کارت ماشین بزارم پمپ بنزین..... و باقی داستان

مگه مهلت پرداخت یارانه و هجوم مردم شریف
همیشه در صحنست؟؟؟؟

w.h.t
January 10th, 2016, 00:06
سلام خدمت تمامی دوستان

استارت عزیز شما توی ایرانی و خودت باید بدونی این اتفاق ها عادی هست
درگاه بانک ملی داشتیم.دو روز از داشتن درگاه گذشت قطع شد.بانک ملت داشتیم به همین شکل.کم کم دارن همه رو عادت میدن که اگه رفتید بیرون و کارتتون کار نکرد نگران نباشید چون وظیفه شما بوده که پول نقد + کارت بانکی حمل کنید!

علاوه بر عدم مدیریت بر فضای وب توی ایران - متاسفانه عدم مدیریت روی سایت های خودشون رو هم دارن که واقعا جای تاسف داره
صبر کنید انشالله تا فردا شب باید حل بشه بعد از ساعت 11 که میشه پایان واریزی ها!

بروزباشید

persian.developer
January 10th, 2016, 00:09
خوشبختانه من امروز مشکلی نداشتم!
از خودپرداز استفاده نکردم از درگاه آنلاین واریزی و پرداختی داشتیم و از pos هم مشکلی نبود

Netfollower
January 10th, 2016, 00:11
سلام خدمت تمامی دوستان

استارت عزیز شما توی ایرانی و خودت باید بدونی این اتفاق ها عادی هست
درگاه بانک ملی داشتیم.دو روز از داشتن درگاه گذشت قطع شد.بانک ملت داشتیم به همین شکل.کم کم دارن همه رو عادت میدن که اگه رفتید بیرون و کارتتون کار نکرد نگران نباشید چون وظیفه شما بوده که پول نقد + کارت بانکی حمل کنید!

علاوه بر عدم مدیریت بر فضای وب توی ایران - متاسفانه عدم مدیریت روی سایت های خودشون رو هم دارن که واقعا جای تاسف داره
صبر کنید انشالله تا فردا شب باید حل بشه بعد از ساعت 11 که میشه پایان واریزی ها!

بروزباشید

بعضی دوستان مثل شما
حرفای بنده رو خیلی خوب میفهمند
ولی عزیز
جدا این یک فاجعست!!!!
واقعا فاجعه تر از اون اینه برامون عادی شه

- - - Updated - - -

خوشبختانه من امروز مشکلی نداشتم!
از خودپرداز استفاده نکردم از درگاه آنلاین واریزی و پرداختی داشتیم و از pos هم مشکلی نبود

جسارتا کدام شهرید؟ کدام بانک؟
تهران که
عابرا که کلا از کار افتاده

اینترنتی هم خدمت شما
https://epayment3.bmi.ir/Remain

چک کنید عزیزدل خطا میده

persian.developer
January 10th, 2016, 00:21
بعضی دوستان مثل شما
حرفای بنده رو خیلی خوب میفهمند
ولی عزیز
جدا این یک فاجعست!!!!
واقعا فاجعه تر از اون اینه برامون عادی شه

- - - updated - - -

جسارتا کدام شهرید؟ کدام بانک؟
تهران که
عابرا که کلا از کار افتاده

اینترنتی هم خدمت شما
https://epayment3.bmi.ir/remain

چک کنید عزیزدل خطا میده
بوشهر
از درگاه آنلاین ملت استفاده میکنم در مورد pos هم توجه نکردم به دستگاه فروشنده

اشکان
January 10th, 2016, 00:37
چقدر خوشحالم فکر سلامتی من هستید
اما دوستان
اگر قرار بود ما با این چیزها ترک کنیم که.....

بگذریم
اصلا وضعیت جالبی نبود
به نظر شما کی حل میشه>؟

- - - Updated - - -

مگه مهلت پرداخت یارانه و هجوم مردم شریف
همیشه در صحنست؟؟؟؟
این که یه قطعی سادس
چند روز پیش فک کنم همین جا بود گفتن بانک ملت خرید زیر 5 تومن رو برداشته ، اینو کجای دلم بزارم :|

OmidX
January 10th, 2016, 00:43
پیشنهاد میکنم شما حتما یک مدت در کشور هایی مثل مالزی یا سنگاپور زندگی کنید (توریست نه ها ، برو زندگی کن :دی) ، تا متوجه این موضوع بشید ک این اتفاقات فقط در ایران نیست و در جاهای دیگه ای ک بعضی جهان اول حساب میشن (سنگاپور) هم رخ میده ، تازه ب مراتب بیشتر از ایران !

یعنی روزی یکبار قطعی در سیستم بانکی شون ب بهانه های مختلف هست ، قطعی یکی ~ دو ساعته و بعضا چند ساعته ... اینو گفتم ک بدونید بدتر از ایران هم هست :دی

درباره شبکه بانکی ایران هم ، فک میکنم این قطعی ها اتفاقی نیست و ... ... ... !

w.h.t
January 10th, 2016, 00:53
پیشنهاد میکنم شما حتما یک مدت در کشور هایی مثل مالزی یا سنگاپور زندگی کنید (توریست نه ها ، برو زندگی کن :دی) ، تا متوجه این موضوع بشید ک این اتفاقات فقط در ایران نیست و در جاهای دیگه ای ک بعضی جهان اول حساب میشن (سنگاپور) هم رخ میده ، تازه ب مراتب بیشتر از ایران !

یعنی روزی یکبار قطعی در سیستم بانکی شون ب بهانه های مختلف هست ، قطعی یکی ~ دو ساعته و بعضا چند ساعته ... اینو گفتم ک بدونید بدتر از ایران هم هست :دی

درباره شبکه بانکی ایران هم ، فک میکنم این قطعی ها اتفاقی نیست و ... ... ... !

سلام همکار گرامی

حرفتون قبول , توی تمامی کره زمین آدم ها مدیریت میکنن و همین باعث میشه همه جا قطعی باشه ولی خوب بازم باید دلیل رو اعلام بکنن!
یه عذر خواهی بکنن!یه آگهی بدن تی وی بگن این مشکل هست!سایتشون یه اطلاعیه بزنن یا...!

ولله بعضیا هستن به خاطر همین یک روز قطعی بیچاره میشن!

انشالله که مشکلی نیست و روال عادی بانک ها به سرجاش برمیگرده ولی انشالله دیگه شیرینی ازمون نگیرن که همه چیز رو درست کردن(مثل یکی از بانک ها که 5000 تومان از حساب همه برداشت کرد(مدیونین اگه فک کنین بانک ملی رو میگم :d ))

بروزباشید