PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا فروش هاست سود دارد؟

majidnew
January 8th, 2016, 20:50
سلام خدمت دوستان عزیز

بنظر شما آیا فروش هاست و خدمات هاستینگ سود آنچنانی دارد یانه؟ :39::39:
بنده میخوام یک پنل نمایندگی هاست هتزنر بگیرم و خدمات هاستینگ ارائه دهم ، بنظر شما این کار بیهوده است و پولم تلف میشه؟:((
کدوم قسمت از این حرفه را به من که تازه کارم پیشنهاد میکنید؟لطفا دلایل خود را هم ذکر کنید

زیرساخت
January 8th, 2016, 20:54
سلام
اگر تخصص فنی بالا و بازاریابی ندارید به هیچ عنوان وارد اینکار نشوید.
اینکار زحمت بالایی دارد و اگر عاشق اینکار نباشید به هیچ عنوان نمی توانید توفیقی کسب کنید.

OmidX
January 8th, 2016, 20:57
سلام خدمت دوستان عزیز

بنظر شما آیا فروش هاست و خدمات هاستینگ سود آنچنانی دارد یانه؟
بنده میخوام یک هاست نامحدود هتزنر بگیرم و خدمات هاستینگ ارائه دهم ، بنظر شما این کار بیهوده است و پولم تلف میشه؟
کدوم قسمت از این حرفه را به من که تازه کارید پیشنهاد میکنید؟

هاست نامحدود وجود نداره دوست عزیز .

Majiiid
January 8th, 2016, 21:04
با توجه به اینکه بازار رقابتی شده قطعا باید ماه ها ضرر بدین بعد به یه درآمد بخور نمیر برسین البته برای دستیابی به این درامد هم باید تبلیغات و هزینه تبلیغات بدین کسی که الان بخواد از صفر شروع کنه کار خیلی دشواری رو پیش رو خواهد داشت که در اکثر مواقع منجر به کناره کشیدن از این کار میشه

farmanrava
January 8th, 2016, 21:04
سلام خدمت دوستان عزیز

بنظر شما آیا فروش هاست و خدمات هاستینگ سود آنچنانی دارد یانه؟
بنده میخوام یک هاست نامحدود هتزنر بگیرم و خدمات هاستینگ ارائه دهم ، بنظر شما این کار بیهوده است و پولم تلف میشه؟
کدوم قسمت از این حرفه را به من که تازه کارید پیشنهاد میکنید؟

با هاست نامحدود میخواید خدمات هاستینگ ارائه بدید ؟ /:)

متاسفانه حرفه هاستینگ و میزبانی وب یه جورایی بازیچه دست شده ! هاست نامحدود و خدمات هاستینگ ؟
اصلا هاست نامحدود داریم ؟ کی هارد نامحدود اختراع شده که هاست نامحدودش وجود داشته باشه ؟ این ها همه اصطلاح بازار گرمی میباشد

شما برای راه اندازی خدمات هاستینگ برای شروع اگر میخواهید قوی استارت بزنید حداقل یک سرور مجازی نیاز دارید ، اگر نه باید یک پنل نمایندگی تهیه فرمایید ... و بعد از اون با زیاد شدن مشتری سرور اختصاصی
شما که تازه کار هستین در این زمینه چه اطلاعی دارید ؟ اگر در این زمینه دانش کافی ندارید این حق رو ندارید که با اطلاعات کاربران بازی کنید . این مورد رو در نظر داشته باشید که باید از پس مسئولیت این کار بر بیایید .

موفق باشید

xphost
January 8th, 2016, 21:20
ببین حداقل 6 ماه اول باید ضرر بدی
اینو من دارم میگم که واقعا داخلش بودم
بهترین سرور هارو بخوای جمع کنی باید هزینه کنی
ولی اگر بیکاری بلند شو بیا تو کار ما که رفتیم
اگر شغل اولت میخواد بشه بیا
ما کارخونه داریم برای علاقمون اومدیم تو کار الانم میریم
یعنی عملا شغل دوم میشد برامون که برای ما خیلی خوب بود ولی به بعضی استرس هاش نمیرزه

joomla2
January 8th, 2016, 21:33
سلام.
همینجور که دوستان گفتند چند ماه اول فقط باید ضرر بدید. باید دانش فنی برای پشتیبانی از مشتری هم داشته باشی.
پیدا کردن مشتری خیلی سخت شده و ممکنه هاست راه اندازی کنید و تا چند ماه اول حتی یه سرویس هم نفروشید!
یکی از دوستانم بعد 4 ماه تعطیل کرد سایتش را چون مشتری خیلی سخت به هاستینگ های تازه کار اعتماد میکنه که خرید کند.
به نظرم وقت و سرمایه رو صرف کار دیگه ای کنید..

سپاس

alimosavi
January 8th, 2016, 22:56
شما بقالی هم بخوای بزنی باید پشتکار ، علاقه ، صبر و دانش اون رو داشته باشه وگرنه ضرر هست .
اگر این موارد رو می تونید آماده کنید شروع بکنید شاید موفق باشید .

takpar7
January 9th, 2016, 00:05
سلام
من تو کار هاستینگ نیستم,
ولی یه اصول کلی هست تو هرکاری اگه هدف سود باشه با سود کوتاه مدت نهایت کار ضرر میشه اگه هدف خدمات واقعی و پشتیبانی عالی(با دانش فنی لازم تو زمینه مورد نظر)باشه تو کوتاه مدت هم ضرر بده نهایت کار سود سرشاره

Z.eus
January 9th, 2016, 10:58
شما بقالی هم بخوای بزنی باید پشتکار ، علاقه ، صبر و دانش اون رو داشته باشه وگرنه ضرر هست .
اگر این موارد رو می تونید آماده کنید شروع بکنید شاید موفق باشید .
:))

-------------------
ببین دوست عزیز، اگر اومدی که بمونی، شروع کن و اگر میخوای محک بزنی خودتو، بهتره سراغ اینکار نیایی.
البته بماند که مسئولیت های زیادی دارد و بعضی مواقع میشه که شما باید از شب تا صبح بیدار باشید تا مشکل مشتری رو حل کنید.

به هر حال تو هر کاری علاقه نباشه پولی هم نخواهد بود. اگر شما بخاطر پول میخوایی شروع کنی بهتر هست که شروع نکنی.