PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرینتر (لطفا معرفی کنید)

rn4j1m1
October 8th, 2010, 18:26
سلام دوستان
من یه پرینتر با مشخصات زیر لازم دارم
اول این که بتونم باهاش روی اجسام سخت مثل سی دی (نمیخام روی سی دی پرینت کنم، مثال هست) پرینت کنم (فقط واسه همین کارا میخام)
دوم :من فقط از یک رنگ استفاده میکنم (مهم نیست رنگی باشه یا نه)
سوم : قیمت !! :d مناسب باشه ! نمیخام باهاش کار صنعتی بکنم جنبه پژوهشی داره :d

alireza88
October 8th, 2010, 19:15
بزار بگم ميخواي :d پي دي اف بخوني باهاش؟؟؟ من يكي ديدم اچ پي ليزري تك رنگ 115 تومن فك كنم چيز بدي نبود. مدلشو نميدونم

nasa_de
October 8th, 2010, 19:18
خیر میخواد مدار چاپ بکنه / دی:

این نوع پرینتر ها هست که من یکیشون رو که سامسونگ بود پرسیدم 400000 بود /

rn4j1m1
October 8th, 2010, 19:22
خیر میخواد مدار چاپ بکنه / دی:

این نوع پرینتر ها هست که من یکیشون رو که سامسونگ بود پرسیدم 400000 بود /

درست حدس زدی :d
البته من با قیمت های خیلی پایینتر هم دیدم حدود 120 تومان
اون پرینتری که شما میگی فکر کنم واسه چاپ روی چیزایی مثل شیشه ، MDF و ... هست

nasa_de
October 8th, 2010, 19:25
این 120000 رو معرفی میکنی؟ / منم بهش احتیاج داشتم اما چون 400000 بود و کار من هم زیاد نبوذ بی خیال شدم / با پرینتر لیزری و یک اکواریوم اسیدی کار هام رو انجام دادم / اما اگه این مدلی که شما میگی باشه میرم میخرم / ارزش داره /

alireza88
October 8th, 2010, 19:45
والا يه هفته پيش بود بازار رضا رفتم و قيمت گرفتم. من گفتم ميخوام باهاش فقط متن پرينت بگيرم كارمم متوسطه كه اون اينو معرفي كرد و خيليم ميگفت راضي بودن مشتريا. ولي همينطور كه ميگم مدلشو يادم نمياد چون قصد خريد جدي نداشتم

------------------------------------------------------------------------------------------
ببخشيد دوستان تو تاپيك ديگه اينو ميگم.. كسي جواب اين سوالمو ميدونه؟؟
http://www.webhostingtalk.ir/f56/15772/#post155004

rn4j1m1
October 8th, 2010, 20:16
فکر کنم با canon pixma ip5300 بشه
روی سی دی و کارت که میشه پرینت کرد

nasa_de
October 8th, 2010, 20:22
نه عزیز / فرق میکنه / پرینتر های رنگی وقتی روی cd پرینت میکنن به راحتی با آب پاک میشه / الان من پرینتر d5363 hp دارم که روی cd هم پرینت میکنه روی فیبر مسی خیر ( رنگ به همه جا پخش میشه و ... ) / :)

sshiran
October 9th, 2010, 14:17
میبینم که شما هم مثل ما برقی هستی :109::67:
اگه برا تعداد بالا میخوای که چیزی سراغ ندارم ! اما اگه برا خودت و کارا خودت میخوای متونی از روش اتو و پیرینتر لیزری ( معمولی) استفاده کنی که خوب جواب میده

rn4j1m1
October 9th, 2010, 15:06
میبینم که شما هم مثل ما برقی هستی :109::67:
اگه برا تعداد بالا میخوای که چیزی سراغ ندارم ! اما اگه برا خودت و کارا خودت میخوای متونی از روش اتو و پیرینتر لیزری ( معمولی) استفاده کنی که خوب جواب میده

ایناها رو گذاشتم کنار :))
دقت خیلی بالا احتیاج دارم

robot
October 9th, 2010, 15:16
من بهتون چاپگرهای Epson رو معرفی میکنن !!! امکانات خوبی دارن قیمت کمی دارند!!!! برای کاری ک گفتید مناسبند !!! و از همه بهتر یه تانکر جوهر روش نصب میکنید :d

من r250 گرفتم !!! الان سری جدید سرعت بیشتر و قیمت کمتر اومده !!! حدود 125 تمن !!! این چاپگرها حرفه ای برای عکس هستند ;)

behrooz_iri
October 9th, 2010, 15:23
با اجازه صاحاب تاپیک
من هم به دنبال یک پرینتر که قابلیت مخزن رنگ و چاپ روی cd رو داشته باشه میگردم لطفا مدل - قیمت پرینتر و هزینه متوسط چاپ روی cd و برگ a4 رو بفرمایید

rn4j1m1
October 9th, 2010, 16:10
با اجازه صاحاب تاپیک
من هم به دنبال یک پرینتر که قابلیت مخزن رنگ و چاپ روی cd رو داشته باشه میگردم لطفا مدل - قیمت پرینتر و هزینه متوسط چاپ روی cd و برگ a4 رو بفرمایید

من اجازه نمیدم :d لطفا یه تاپیک جدید بزنید :d