PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتتاح حساب پی پال با آفر ویژه سال 2016 لارسا

larsa.soft
January 8th, 2016, 15:45
با سلام خدمت دوستان عزیز

با آفر ویژه سال جدید 2016 میلادی در خدمتتون هستیم ، قابل ذکر هست این آفر فقط برای 10 نفر میباشد.

افتتاح حساب پی پال با مدارک اختصاصی و ویژه همراه با ویزا کارت 9 ساله

قیمت آفر ویژه 175 هزار تومان ( ثبت نام رایگان + افتتاح حساب + ارائه مدارک کامل خدمت مشتریان عزیز+ ارائه ویزاکارت مجازی غیرقابل شارژ 9 ساله )

فقط به مدت محدود و برای 6 نفر

یک سری توضیحات هم در مورد حساب ها ارائه کنم تفاوت حساب های ما و حساب های آمریکایی و اروپایی به این صورت هست تمام حساب هایی که توسط افراد چه به صورت پریمر و بیزینس ساخته میشه همشون به صورت فتوشاپ و ..... هستند و دقت کنید بیشتر این حساب ها رو اگه تو نت سرچ کنید لیمت شدند و مجبور هستند با یک حساب بانکی با یک تلفن و موبایل و در بعضی مواقع با کد ملی آمریکا وریفای بشه و کلا درد سرهای خودشونو دارند.

و مهمترین ویژگی که به آفر جدید ما اضافه شده ویزا کارت غیر قابل شارژ 9 ساله هست ، شما با یه سرچ کوچیک میتونید ببینید که ویزا کارت های ارائه شده در اینترنت با هزینه بالا بیشتر 6 ماهه یا 1 ساله هستند هیچ کدوم 9 ساله نیستند.

--- ارائه مدارک اختصاصی برای مشتریان

--- صدور ویزا کارت 9 ساله برای وریفای حساب بانکی تا 9 سال

--- هر کاربر میتواند برای سایت و یا اسکریپت خود درگاه API در یافت کند.

--- قابل انتخاب ارز داخلی در داخل اکانت پی پال

ارتباط با ما :

شماره موبایل و تلگرام : 09337090173

آی دی یاهو : larsa_ir

آی دی اسکایپ : larsa.ir

وب سایت لارسا : larsa.ir (http://larsa.ir)

نظرات برخی ار مشتریان قبلی.... برای نمایش کلیک کنید. (http://larsa.ir/%d8%a7%d9%81%d8%aa%d8%aa%d8%a7%d8%ad-%d8%ad%d8%b3%d8%a7%d8%a8-%d9%be%db%8c-%d9%be%d8%a7%d9%84-%d9%88%d8%b1%db%8c%d9%81%d8%a7%db%8c-%d8%b4%d8%af%d9%87/)

آفر هفتم ارائه شد
بروز رسانی جدید 1 اسفند

-----------------------------------------------------------------------------------

به زودی.....

حساب پی پال همراه با کارت فیزیکی ....

http://up.vbiran.ir/uploads/38460145614022724096_paypal.jpg

yourhosting
January 8th, 2016, 16:57
مشخصات مربوط به کدوم کشور هست؟

xmohammadx
January 10th, 2016, 14:28
با سلام
سفارش بدیم چند روزه به دستمون میرسه

Obka
January 10th, 2016, 14:33
سلام
حساب پی پال برای چه کشوری هست ؟ نوع حساب چی هست ؟ وریفای شده ؟ در صورت بر خوردبه مشکل ایا مشخصات و مدارک حقیقی هست ؟

hnikdel
January 10th, 2016, 20:34
انگار نیستد.
چند روزه تحویل میدید؟
از چه کشوری؟
و چه مدارکی به ما میدید؟
اگر حساب ما لیمیت شد چطور باید درش بیاریم؟
larsa.soft
January 10th, 2016, 22:32
با سلام خدمت دوستان

مدارک اختصاصی از کشور سنگاپور و مالزی هست

بله وریفای شده با حساب 9ساله

مدارک کامل طرف برای شما ارئه میشه از جمله کارت ملی یا پاسپورت فیش بانکی فیش تلفن و پروف ادرس

بله مدارک حقیقی هستند مثل افراد دیگه نیست که حساب های آمریکا و دبی رو دارند همراه با اقامت جعل میکنند ;) نظرات مشتریان و کاربران رو حتما بخونید

سفارش ها هم 4 روز کاری هست

بازم سوالی هست در خدمتیم

Obka
January 11th, 2016, 00:22
سوالاتی که باقی میمونه این هست که حساب ها از چه نوعی هستند ؟ محدود هستند تجاری لیمیتید یا .... ؟
در صورت لیمیت شدن از چه طریقی باید رفع کرد ؟

mhiizadi
January 15th, 2016, 21:20
سلام .
بنده یک حساب پی پال دارم و متاسفانه به دلیل اینکه بالای چند هزار یورو در یک سال باهاش کار کردم لیمیت شده .
میخواستم بدونم این مشکل در حساب های شما چطور هست ؟ اگر این مورد پیش بیاد چی؟

ourweb
January 23rd, 2016, 10:02
جناب قنبری عزیز موجود هست ما سفارش دهیم

taninwp
January 23rd, 2016, 12:24
با سلام خدمت دوستان عزیز

با آفر ویژه سال جدید 2016 میلادی در خدمتتون هستیم ، قابل ذکر هست این آفر فقط برای 10 نفر میباشد.

افتتاح حساب پی پال با مدارک اختصاصی و ویژه همراه با ویزا کارت 9 ساله

قیمت آفر ویژه 155 هزار تومان ( ثبت نام رایگان + افتتاح حساب + ارائه مدارک کامل خدمت مشتریان عزیز+ ارائه ویزاکارت مجازی غیرقابل شارژ 9 ساله )

فقط به مدت محدود و برای 5 نفر
1 عدد فروش رفته
موجودی فعلی 4 عدد از اکانت

یک سری توضیحات هم در مورد حساب ها ارائه کنم تفاوت حساب های ما و حساب های آمریکایی و اروپایی به این صورت هست تمام حساب هایی که توسط افراد چه به صورت پریمر و بیزینس ساخته میشه همشون به صورت فتوشاپ و ..... هستند و دقت کنید بیشتر این حساب ها رو اگه تو نت سرچ کنید لیمت شدند و مجبور هستند با یک حساب بانکی با یک تلفن و موبایل و در بعضی مواقع با کد ملی آمریکا وریفای بشه و کلا درد سرهای خودشونو دارند.

و مهمترین ویژگی که به آفر جدید ما اضافه شده ویزا کارت غیر قابل شارژ 9 ساله هست ، شما با یه سرچ کوچیک میتونید ببینید که ویزا کارت های ارائه شده در اینترنت با هزینه بالا بیشتر 6 ماهه یا 1 ساله هستند هیچ کدوم 9 ساله نیستند.

--- ارائه مدارک اختصاصی برای مشتریان

--- صدور ویزا کارت 9 ساله برای وریفای حساب بانکی تا 9 سال

--- هر کاربر میتواند برای سایت و یا اسکریپت خود درگاه API در یافت کند.

--- قابل انتخاب ارز داخلی در داخل اکانت پی پال

تاپیک قدیمی سال 2015 افتتاح حساب پی پال .................... (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=148099)

ارتباط با ما :

شماره موبایل و تلگرام : 09337090173

آی دی یاهو : larsa_ir

آی دی اسکایپ : larsa.ir

وب سایت لارسا : larsa.ir (http://larsa.ir)

ایمیل آدرس : larsa@email.com

نظرات برخی ار مشتریان قبلی.... برای نمایش کلیک کنید. (http://larsa.ir/%d8%a7%d9%81%d8%aa%d8%aa%d8%a7%d8%ad-%d8%ad%d8%b3%d8%a7%d8%a8-%d9%be%db%8c-%d9%be%d8%a7%d9%84-%d9%88%d8%b1%db%8c%d9%81%d8%a7%db%8c-%d8%b4%d8%af%d9%87/)

بروز رسانی جدید 28 دی

آفر دوم ارائه شد

معذرت میخوام
چطور میتونم سفارش بدم/؟
و این که این مستر کارت مجازی که میفرمایید چه چیزی هستش که شارژ نمیشه؟
در حالت کلی بعد این 9 سال حساب پی پال کاربری میتونه پول ارسال کنه بهش؟
میشه درگاه گرفت برای سایتمون؟
با تشکر

larsa.soft
January 24th, 2016, 13:36
جناب قنبری عزیز موجود هست ما سفارش دهیم

خواهش بله درخدمتیم

- - - Updated - - -

معذرت میخوام
چطور میتونم سفارش بدم/؟
و این که این مستر کارت مجازی که میفرمایید چه چیزی هستش که شارژ نمیشه؟
در حالت کلی بعد این 9 سال حساب پی پال کاربری میتونه پول ارسال کنه بهش؟
میشه درگاه گرفت برای سایتمون؟
با تشکر

با سلام

سوال اولی اینکه مستر کارت نیست ویزا کارت هست بالا هم نوشته شده ما دونوع ویزا کارت یا مستر کارت داریم مجازی و فیزیکی که این مجازی هم دونوع هست قابل شارژ غیر قابل شارژ که غیر قابل شارژ هست 9ساله برای قابل شارژ بودن اصولاتو پی پال کم پیش میاد چون طرف پول تو پی پالش هست دیگه واسه چی بخواد باز تو کارتش بریزه حالا این افر هم به این قیمت هم ویزا 9ساله هست هم مدارک با این قیمت ویزا کارت 1ساله قابل شارژ 400 هزار تومان موجود هست میتونیم از اون هم بدیم یعنی کلا با مدارک 530 خواستین در خدمتیم

بعد 9سال بله میتونه تمدید کنه

بله درگاه هم میتونید بگیرید

exchange
January 24th, 2016, 22:31
مهندس در صورت لیمیت شدن موجودی چطور رفع خواهد شد؟من جوابمو بگیرم سفارش میدم.

larsa.soft
January 25th, 2016, 14:00
مهندس در صورت لیمیت شدن موجودی چطور رفع خواهد شد؟من جوابمو بگیرم سفارش میدم.

خدمت شما عرض کنم لیمیت در پی پال به چند مدل هست لیمیت بخاطر ارائه مدارک هویتی لیمیت بخاطر تغییر ای پی کشور و لیمیت بخاطر سورس و پول شما

حالا اگه دلار مورد دار دلار هکی دلار هایی که از قوانین پی پال پیروی نمیکند که بیشتر دلار های مجازی هستند بخاطر همینم بیشتر میرن پندینگ برای انالیز اگه از این مدل دلار ها استفاده کنید یا کلا خلاف باشه ازتون مدارک میخواد و توجیح برای چی دریافت شده از کی بابت چی دریافت شده اگه نتونید جواب بدین حسابتون لیمیت میشه و مجبورین بعد چند ماه یه حساب آمریکایی بدین واریز کنند به حسابتون

نه اگه واقعا یخواهید درست کار کنید و موردی پیش نیاد براتون شما دلار بانکی از یه فرد معتبر که دلار بانکی براتون ارسال میکنه خرید کنید نه پی پال میگه سورستون نا معتبره نه کسی باهاتون کار داره

مونده چه جوری از حسابتون استفاده کننید از هرکی اومد دلار خرید کنید نه به دردتون پی پال به کل نمیخوره

کلا دلارتون بانکی باشه و سورسش معتبر باشه هیچ موردی بر نمیخورین

بازم سوالی باشه درخدمتیم

kool
January 26th, 2016, 02:12
سلام عزیز
ظاهرا سایتتون مشکل پیدا کرده ارور 404 میده؟ آیا بکاپ دارید؟ نتونستم پیگیری کنم سفارش رو؟ البته ایمیلی نیومده و تا دو روز پیش بررسی کرده بودم. http://larsa.ir/my-account/
خاطرتون باشه من از سری اول سفارش داده بودم 25 دی ماه. اگه اطلاعات خرید نیاز هست فکر کنم اسکرین شات داشته باشم.
و حدودا برای چه زمانی حساب آماده میشه. دسترسی سرور مجازی و ایمیل هم از همون روز ارسال کرده بودم.

با تشکر

larsa.soft
January 26th, 2016, 13:34
مهندس من کماکان منتظر فیش تلفن و فیش بانکی هستم برای برداشتن محدودیت حساب .
تلگرام هم پیام دادم مثل اینکه به دستتون نمیرسه ...

انشالله کی انجام میشه ... از افتتاح حساب یک هفته گذشته ؟

سلام و خسته نباشید چون فیش ها بروز هستند تایم میکشه تا بفرستند فکر کنم تا شب یا فردا ظهر فیس های شما ارسال میشه

با تشکر

- - - Updated - - -

سلام عزیز
ظاهرا سایتتون مشکل پیدا کرده ارور 404 میده؟ آیا بکاپ دارید؟ نتونستم پیگیری کنم سفارش رو؟ البته ایمیلی نیومده و تا دو روز پیش بررسی کرده بودم. http://larsa.ir/my-account/
خاطرتون باشه من از سری اول سفارش داده بودم 25 دی ماه. اگه اطلاعات خرید نیاز هست فکر کنم اسکرین شات داشته باشم.
و حدودا برای چه زمانی حساب آماده میشه. دسترسی سرور مجازی و ایمیل هم از همون روز ارسال کرده بودم.

با تشکر

با سلام بله در جریان کار شما هستیم امروز و الان درحال ثبت نام حساب شما هستیم متاسفانه یا خوشبختانه چون سفارشات زیاد بوده و طول کشیده تا مدارک بفرستند و مال هر نفرو ثبت نام و اماده بشه یه چند روزی دیر شده

سیستم و قالب سایت چون در حال بروز رسانیه بخاطر همین انشالا تا شب همه چی تو لارسا اکی مشه

ایمیل شما هم رسید ممنون

ehsanyeganeh
February 1st, 2016, 22:30
سلام خسته نباشید ببخشید من میخواستم بدونم این حسابهارو میشه مستقیم از طریف بانکهای خرج از کشور شارژ کرد؟
کارمزدی چیزی میگیرن موقع واریز به حساب؟

OmidX
February 3rd, 2016, 17:09
استارتر محترم یک سؤال ، پی پال ب نام چه کسی باز میشود ؟ و منظور از مدارک دقیقا چه مدارکیه ؟ امکانش هست نمونه پ.خ کنید ؟

با تشکر ...

larsa.soft
February 4th, 2016, 11:17
سلام خسته نباشید ببخشید من میخواستم بدونم این حسابهارو میشه مستقیم از طریف بانکهای خرج از کشور شارژ کرد؟
کارمزدی چیزی میگیرن موقع واریز به حساب؟

با سلام میتونید یه ویزا کارت یا مستر کارت از خارج از کشور وصل کنید اونو شارژ کنید و با پی پال پرداخت کنید و یا از افرادی که حسابشون به حساب بانکیشون وصله بخواهید براتون دلار پی پال ارسال کنند که همون لحظه هم تو حسابتونه چون سورسش بانکیه

- - - Updated - - -

استارتر محترم یک سؤال ، پی پال ب نام چه کسی باز میشود ؟ و منظور از مدارک دقیقا چه مدارکیه ؟ امکانش هست نمونه پ.خ کنید ؟

با تشکر ...

با سلام یا نام یک فرد خارجی از مالزی یا سنگاپور مدارک هم یا پاسپورت یا کارت ملی طرف فیش تلفن برای وریفای پروف ادرس و فیش بانکی

- - - Updated - - -

خوب شما میگین غیر قابل شارژ - پس باید 1 شارژ اولیه داشته باشه..؟ اگر شارژ داره موجودیه اولیش چقدره؟

در حساب های پی پال شما دو مدل وریفای حساب تجاری دارید یکی اضافه کردن حساب بانکی یا اضافه کردن ویزا کارت و مستر کارت هست که حداقل باید 3 دلار شارژ داشته باشه که بله داره و پی پال یه تراکنش انجام میده و 3دلار رو میکشه بیرون و میگه کد 4رقمی رو بزن که وریفای بشه که انجام میدیم و وریفای میشه تو ایران هم ویزا کارت هارو یا 3 ماهه یا 6 ماهه یا فوقش 1 ساله هست یعنی شما مجبورید هی بعد چند ماه یه هزینه 40 50 تومن بدین که وریفای کنید اما اینجا ما 9 ساله ارائه میدیم که در نوع خودش خاص و به صرفه مشتری هست

mizban97
February 9th, 2016, 15:49
سلام
عذر میخوام اقای قنبری
اگر ما دوره 30 روزه پی پال شارژ نکنیم یعنی اون مراحلی که گفتن انجام ندیم چه اتفاقی میفته؟
100 دلار شارژ حساب + 5 تراکنش موفق اگر انجام نشه چی میشه؟
باتشکر

larsa.soft
February 10th, 2016, 15:57
سلام
عذر میخوام اقای قنبری
اگر ما دوره 30 روزه پی پال شارژ نکنیم یعنی اون مراحلی که گفتن انجام ندیم چه اتفاقی میفته؟
100 دلار شارژ حساب + 5 تراکنش موفق اگر انجام نشه چی میشه؟
باتشکر

سلام هیج اتفاقی اصلا شما میتونید بعد 3ماه شارژ کنید همون از 3مین ماه هرزمان که شروع کردین به شارژ کردن حساب میشه

erfan.shafie724
February 11th, 2016, 13:45
سلام
آیا در پی پال کپی رایت وجود داره
یعنی میشه محصولات کرک شده و...رو تو سایت گذاشت و از طریق پی پال فروخت؟

larsa.soft
February 17th, 2016, 03:12
سلام
آیا در پی پال کپی رایت وجود داره
یعنی میشه محصولات کرک شده و...رو تو سایت گذاشت و از طریق پی پال فروخت؟

با سلام خیر نمیتونید

Obka
April 6th, 2016, 18:34
سلام و درود
ایا همچنان حساب paypal قابل ارائه است و یا فقط ویزا کارت ارائه می کنید ؟

larsa.soft
April 7th, 2016, 01:52
سلام و درود
ایا همچنان حساب paypal قابل ارائه است و یا فقط ویزا کارت ارائه می کنید ؟

با سلام چرا قابل ارائه هست مدارک همراه با فیش ها و وریفای 9ساله

persiancoder
April 10th, 2016, 22:27
درود .. با این حساب ها امکان ساخت درگاه پرداخت آنلاین هم هست؟

larsa.soft
April 16th, 2016, 14:41
درود .. با این حساب ها امکان ساخت درگاه پرداخت آنلاین هم هست؟

با سلام بله دارند

انجمن گفتگو هم افتتاح شد

http://forum.larsa.ir/

- - - Updated - - -

سلام یک سفارش پی پال داده شد که تحویل گرفتم مدارکش برام ارسال کردند با تشکر

خواهش مبارکتون باشه درخدمتیم

Fracture
May 16th, 2016, 21:01
آقای قنبری 35 روزه منتظر مدارکم. ایمیلم از 23 روز پیش بی جواب مونده و الان موبایلتونم جواب نمیده!

amk
May 24th, 2016, 17:57
مهندس لطف میکنی به پیغامهام جواب بدی؟ تا حالا چندبار پیغام فرستادم.

misagh97
May 28th, 2016, 12:38
آفر جدید ندارید ؟
قیمت چند ؟
larsa.soft
June 8th, 2016, 16:26
آفر جدید ندارید ؟
قیمت چند ؟

با سلام و خسته نباشید

افتتاح حساب همراه با مدارک و وریفای 9 ساله 140 تومان میباشد

برای 5 نفر

larsa.ir/forum

amk
June 16th, 2016, 23:03
مهندس پیغام ها رو نگاه می کنی؟

science.hamid
May 10th, 2017, 11:32
با سلام به دوستان عزیز

متاسفانه جناب قنبری 7 ماه هستش که من رو امروز و فردا می کنن.
اکانت 7 ماه هستش که لیمیت شده و متاسفانه مدارکی که ارسال کردن تاریخ گذشته بوده، با تیم پشتیبانی آنلاین صحبت می کنیم می گن ترکیه هستن فلان ساعت بیاید آنلاین مکاتبه کنید که ارسال بشه، بعد همون ساعت که می ریم برای مکاتبه جواب نمی دم !!
از اونجایی که ip شناسایی می شه دیگه کلان جوابتون رو نمی دن !!

در کل اگه بخوایم یه بررسی اجمالی کنیم !! خودتون می تونید اکانت وریفای با هر آدرسی بسازید و با این اکانت ها هیچ فرقی نمی کنه !! چون وقتی هر 2تا لیمیت بشن هیچ کاری نمی تونید بکنید !!
فقط فرقش این هستش که اکانتی که خودتون درست کنید براتون 10$ خرج داره ولی با این سایت بیشتر از 100$
و اینکه خودتون بخواین درست کنید اکانت 3 روز طول می کشه ولی با این آقا بعد از 7 ماه هنوز که به نتیجه نرسیدیم ! ( من از پشتیبانی راضی نبودم )

کلا این طوری بگم خودتون با یه کارت مجازی وریفای کنید یا با این اکانت ها فرقش توی هزینه اش هستش

پیروز باشید

ourweb
May 11th, 2017, 10:32
سلام بنده هم اصلا رضایت ندارم از پشتیبانی ایشون اکانت من هم لیمیت شده و حاضر نیستن به پیام های بنده در تلگرام پاسخ بدن اصلا پیشنهاد نمیشن

science.hamid
May 11th, 2017, 11:00
خوب دوستان من بعد از 7 ماه دیروز نتیجه گرفتم !!
برام bankstatement ارسال شد و اکانتم وریفای شده !! ولی نمی دونم تا کی ادامه پیدا می کنه !!!

دوستان کسی بعد وریفای حقیقی و آدرس لیمیت شده ؟
می خوام ببینم آیا باز هم امکان لیمیت کردن داره ؟

ممنون

Gladiator25
June 5th, 2017, 17:47
دوستان این فرد کاملا کلاهبردار است و مشخصات سایتش در نماد که الان از سایت برداشتنش، اگر کسی از ایشان شکایت کرده اطلاع بده تا بنده هم سهیم بشوم.

این شماره تماس در وب سایت ایشان کاملا جعلی است:
شماره تماس:04433865526

تلگرام خودشان را نیز پاک کردند.

اسکایپ هم انلاین هستند و پاسخ نمیدهند.

http://up.vbiran.ir/uploads/429381496668168721_Capture25.PNG

- - - Updated - - -

هر کس از این فرد شاکی است بگه تا یک شکایت دسته جمعی علیه ایشان تنظیم بشه و پولاتون برگرده!

baback293
August 12th, 2017, 03:34
سلام دوستان

متاسفانه من هم چند روز پیش قربانی این کلاهبردار شدم، حالا کلاهبردار بودن ایشون به کنار، متاسفانه فاقد ادب و شخصیت هم هستن که باعث شد علاوه بر اینکه خسارت مالی ببینم توهین هم بشنوم. کاش قبل از سفارش حداقل یکم تو گوگل سرچ میکردم، حالا کاری هست که شده، بنده تصمیم دارم طی یکی دو روز آینده بطور کاملا جدی و پیگیرانه از طریق مراجع قانونی اقدام کنم، از اوجایی که من وکیل دادگستری هستم و قبلا هم اتفاق مشابه این واسم افتاده بود واسه همین با مراحل کار کاملا آشنا هستم، البته تعداد شاکی هیچ تاثیری در روند شکایت شخص بنده نداره اما چنانچه شما هم قصد شکایت از ایشون رو دارید (چه قبل از تاریخ ارسال این پست و چه بعد از آن) میتونید از طریق پیام خصوصی با من در تماس باشید.

viasky
August 16th, 2017, 20:54
ایشون از بنده تعداد بسیاری کارت مجازی معتبر از اروپا تهبه فرمودن
ماهیانه بیش از 10 کارت هم تهیه می کردن و همیشه پرداخت ها به موقع توسط ایشون انجام می شد
البته کارت های بنده 2 ساله و قابل شارژ بودن از ایتالیا اما اینجا قید شده 9 ساله و غیر قابل شارژ
امیدوارم مشکلی براش پیش نیومده باشه چون در زمانی که از ما خرید می کردن همیشه خوش حساب بودن و همه چیز مرتب بود
پیروز باشید

Gladiator25
August 20th, 2017, 20:27
سلام دوستان

متاسفانه من هم چند روز پیش قربانی این کلاهبردار شدم، حالا کلاهبردار بودن ایشون به کنار، متاسفانه فاقد ادب و شخصیت هم هستن که باعث شد علاوه بر اینکه خسارت مالی ببینم توهین هم بشنوم. کاش قبل از سفارش حداقل یکم تو گوگل سرچ میکردم، حالا کاری هست که شده، بنده تصمیم دارم طی یکی دو روز آینده بطور کاملا جدی و پیگیرانه از طریق مراجع قانونی اقدام کنم، از اوجایی که من وکیل دادگستری هستم و قبلا هم اتفاق مشابه این واسم افتاده بود واسه همین با مراحل کار کاملا آشنا هستم، البته تعداد شاکی هیچ تاثیری در روند شکایت شخص بنده نداره اما چنانچه شما هم قصد شکایت از ایشون رو دارید (چه قبل از تاریخ ارسال این پست و چه بعد از آن) میتونید از طریق پیام خصوصی با من در تماس باشید.

سلام، جز شما یک نفر دیگر هم با بنده تماس گرفتند من ساکن تبریزم ایشونم اهل اورمیه اگرم کس دیگه باشه لطفا پیام بده اقدام کنیم. بنده از طریق نماد و فتا نیز اقدام کردم
لطفا با این شماره تماس بگیرید
09394462143

ویرایش: دوستان شکایت ایشان در ای نماد و دادگستری ثبت شده، کسانی که این فرد ازشون کلاهبرداری کرده، شکایت خود را در سایت نماد به ادرس زیر:

http://www.enamad.ir/Opinions.aspx

ثبت کنید و همچنین مجدد از طریق ایمیل زیر متن شکایت خود را بفرستید.

opinion@enamad.ir

سپس با شماره 02142517 در وقت اداری تماس گرفته و نتیجه شکایت خود را بررسی کنید.

همچنین از طریق پلیس فتا این سایت را گزارش کنید

https://www.cyberpolice.ir/page/20911

البته صبح آنلاین هم میتوانید با کارشناسان مربوطه صحبت کنید.

fum_com
June 28th, 2018, 11:58
سلام دوستان

سلام وقت بخیر
دوستان بنده نیز از ایشان شکایت دارم، من یه جساب پیپال از ایشون خریدم ولی پسووردشو عوض کرده و هیچ خبری هم ازش نیست اصلا جواب نمیده!!
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید برای گرفتن حقم چیکار کنم ؟
به نظر میاد اطلاعاتی که تو اینمادش هست فیک باشه

vistaix
June 29th, 2018, 00:40
عجیبه من چندین بار با ایشون معامله داشتم
بسیار آدم خوبی بود و بسیار دقیق و بسیار حلال خور.
حتی به اصرار میخواستن مقداری از پول رو برای کاری که نصفه مونده بود بهم بدن و برای من هم واریز کردن.
حتما اتفاقی افتاده.

mohamad.ninja
July 22nd, 2018, 17:23
سلام. کسی هست در مورد این بحث پیش اومده توضیحی بده ؟
شفاف سازی کنید لطفا

seyyedmuhamad
October 10th, 2018, 19:04
سلام من هم از ایشان شکایت دارم
بعد از ۶ ماه وعده امروز فردای دروغ به من گفتند برو شکایت کن پولم پس نمیدهیم...!!!

dezchilds
October 12th, 2018, 21:02
موافقم ، من هم از این شیاد خرید کردم و هی امروز و فردا کرده منو
نخرید آقا نخرید این یک *** هست

ServerDL.com
October 12th, 2018, 21:35
دوستانی که حسابشون لیمیت شده می توانند به من در تلگرام پیام دهند تا رفع لیمیت کنیم
+
فروش ارز پی پال و پرداخت زیر قیمت اسکناس

09151000212 (tel:09151000212)
@afshar_ehsan