PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال ایمیل در Windows Server 2003

H.G.N
January 7th, 2016, 15:38
سلام دوستان

یکی از استاد ما بعنوان پروژه خواسته با استفاده از POP3 در ویندوز سرور 2003 یک ایمیل با آدرس مثلا test@wht.local ارسال کنیم.
آموزش های مختلفی رو امتحان کردم متاسفانه ایمیل ارسال نمیشه.
ضمننا ویندوز سرور 2003 را با استفاده از Oracle VM VirtualBox بر روی سیستم خودم نصب کردم.

در صورت امکان راهنمایی فرمایید.

Zagrio.com
January 7th, 2016, 17:34
سلام دوستان

یکی از استاد ما بعنوان پروژه خواسته با استفاده از POP3 در ویندوز سرور 2003 یک ایمیل با آدرس مثلا test@wht.local ارسال کنیم.
آموزش های مختلفی رو امتحان کردم متاسفانه ایمیل ارسال نمیشه.
ضمننا ویندوز سرور 2003 را با استفاده از Oracle VM VirtualBox بر روی سیستم خودم نصب کردم.

در صورت امکان راهنمایی فرمایید.

سلام
سرویس POP3 را میتوانید از طریق Feature ها نصب کنید.
ضمن اینکه شما دارید هزینه کلاس می دهید و ویندوز 2003 رو تجربه میکنید؟
این سرویسی که شما از اون نام میبرید اصلا کاربری در این زمان ندارد. الان سال 2016 هست و بهتر هست با نرم افزارهای جدید کار کنید.

sarwhost
January 7th, 2016, 17:53
سلام
سرویس pop3 را میتوانید از طریق feature ها نصب کنید.
ضمن اینکه شما دارید هزینه کلاس می دهید و ویندوز 2003 رو تجربه میکنید؟
این سرویسی که شما از اون نام میبرید اصلا کاربری در این زمان ندارد. الان سال 2016 هست و بهتر هست با نرم افزارهای جدید کار کنید.
بله متاسفانه در دانشگاههای ما چیزهایی تدریس میشه که عملا منسوخ شده هستن مثلا من برنامه نویسی پیام نور رو نگاه میکردم در طراحی صفحات وب هنوز از تبلها داشتن استفاده میکردن (50سال پیش :d)
بعد میان میگن فارغالتحصیلان ما بار علمی ندارن