PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلاگین جالب این سایت

nazarkhani
January 7th, 2016, 15:07
http://web.yekmizban.com
این سایت از چه پلاگینی استفاده میکنiه که همه خبر ها رو خودش خودکار با لینک سایت ها میزاره؟ سیستمش وردپرس هست و خودگار تگ های با استفاده زیاد گوگل رو جمع اوری میکنه و پست میزنه

lizard.tiny
January 7th, 2016, 16:13
سلام

پ.خ شد

takpar7
January 7th, 2016, 17:22
لطفا و خواهشا وب ایران رو بیشتر از این به گند نکشید الآن این سایت های مزخرف بدون محتوا تو تعدادی از سرچ ها رنک های اولو گرفتن کاری نکنید که وب ایران هم مثل جامعش بشه!
هم افرادی که دنبال این موارد هستن و هم آموزش دهندگان این مسائل از دید یه وبمستر مجرمن!

nazarkhani
January 7th, 2016, 23:22
من با شما موافقم
اما باید چشم هارو باز کرد و از خواب بیرون اومد وب ایران خیلی وقته به گند کشیده شده

takpar7
January 8th, 2016, 00:16
من با شما موافقم
اما باید چشم هارو باز کرد و از خواب بیرون اومد وب ایران خیلی وقته به گند کشیده شده

چون به گند کشیده شده همه باید بیان بدترش کنن؟جلوی ضررو از هرکجا بگیری منفعته
اگه من طراح همچین سایتی طراحی نکنم و اگه شمای میزبان همچین سایتی رو میزبانی نکنید همه این سایت نماها جمع میشن
پریروز یه مشکلی داشتم رفتم سرچ کنم از بین 10 تا سایت 4 تاش از همین آر اس اس خون ها بودن بدون هیچ محتوای با ارزشی بدون اینکه هیچ کمکی بکنه فقط تبلیغ هر کدومشون فقط 7-8 تا پاپ آپ داشتن!
البته مطمئنا گوگل یه فکری براش میکنه که این سایت ها اصلا بالا نیان و الا دست ما بود نابود شده بود همه چی

company_hosting
January 8th, 2016, 00:21
لطفا و خواهشا وب ایران رو بیشتر از این به گند نکشید الآن این سایت های مزخرف بدون محتوا تو تعدادی از سرچ ها رنک های اولو گرفتن کاری نکنید که وب ایران هم مثل جامعش بشه!
هم افرادی که دنبال این موارد هستن و هم آموزش دهندگان این مسائل از دید یه وبمستر مجرمن!

سلام

تمایل دارید

ریپورتش بدهید

ساماندهی + پلیس فتا
میدنن چیکار کنن

takpar7
January 8th, 2016, 00:25
سلام

تمایل دارید

ریپورتش بدهید

ساماندهی + پلیس فتا
میدنن پیکار کنن