PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شماره تلگرام رو از دست دادم!! چجوری اینو بر طرف کنم

armin.rf
January 7th, 2016, 01:01
سلام

من در تلگرام از شماره مجازی استفاده کردم اما یک مشکل!

گوشیم رو فلش کردم و الان دسترسی به پنل اون شماره ندارم http://ashiyane.org/forums/images/smilies/sadsmiley.gif(

اطلاعات مهمی داخلشه ایا میشه راهنمایی کنید

alireza_gh
January 7th, 2016, 01:25
اگر اشتباه نکنم الان میخوای لاگین کنی و اون شماره رو وارد میکنی اما کد فعال سازی بهش اس ام اس میشه ولی شما دسترسی نداری...
شاید راه های بهتری باشه ولی اگه بتونید در یک سامانه پیامکی عضو بشید (سایت هایی هستن که عضویت رایگان داره و بعد مقداری که نیاز دارید شارژ میکنید) و اگر امکان این رو داشته باشه که شماره ی مجازیتون رو به عنوان شماره ی سامانه استفاده کنید اون موقع اس ام اس حاوی کد فعال سازی رو در سامانه دریافت میکنید
البته باز مطمئن نیستم اما میتونید با مدیریت یه سایت که سامانه ارائه میده صحبت کنید

armin.rf
January 7th, 2016, 01:29
دقیقا مشکلم همینه

یعنی امکان داره سامانه بشه؟

alireza_gh
January 7th, 2016, 01:32
اگه شما بتونی شماره ی مجازیتو به عنوان شماره ی اصلی سامانه قرار بدی (اصلا اطلاعی ندارم که میشه یا نه) اون موقع حتی بدون هزینه هم کارت راه میفته...خیلی از سامانه ها عضویت رایگان دارن و بعد از شارژ پنل میتونید اس ام اس ارسال کنید اما هر کسی میتونه به شماره ی سامانه ی شما کاملا اس ام اس بزنه براتون و اصلا هم هزینه ای نداره...امتحان کنید اگر نشد که از شماره ی خودت استفاده کنی با مدیریتشون تماس بگیر چون شماره ی رایگان هم ارائه میدن خیلی هاشون احتمال اینکه اجازه بدن خیلیه..اما شاید فکر کنن میخوای استفاده ی غیرمجاز بکنی و اجازه ندن..در هر صورت امتحانش مجانیه

armin.rf
January 7th, 2016, 01:34
چک میشه عزیز

دوستان دیگه نظری ندارن؟

alireza_gh
January 7th, 2016, 01:47
یکی از دوستان راهنمایی کردن و گفتن که از هر سایتی تهیه کردید پنل داره و میتونید کاملا مدیریت کنید شماره رو..اما در مورد شماره هایی که به صورت رایگان ساخته میشن اطلاعی نداشتن

armin.rf
January 7th, 2016, 11:53
در پنلم نبود !!!!!!!!!!

راهنمایی لطفا :(

ra3ou1
January 7th, 2016, 13:32
کاریش نمیشه کرد دوست عزیز
باید شماره رو داشته باشین تا بشه
در صورتی که ایمیل پشت بند اکانت ست کردین به همون ایمیل به تلگرام پیام بدین شاید درست شد

dr18
January 8th, 2016, 22:54
شماره مجازیتو از کجا خریدی ؟
میدونم ربطی نداره ولی منم لازم دارم

Z.eus
January 9th, 2016, 11:12
فکر نمیکنم بشه کاریش کرد.
با تلگرام ارتباط برقرار کنید بلکه فرجی شد. گرچه احتمالش خیلی کمه.
اگر موارد امنیتی رو برای اکانتتون ست کردید شاید بشه از طریق اون ها دوباره اکانت رو برگردوند..