PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت فرم ساز حرفه ای فارسی

alirezakiani
January 6th, 2016, 13:48
سلام
راستش کل اسکریپت های اینترنتی رو گشتم اون چیزی رو که میخواستم گیر نیاوردم تصمیم گرفتم اسکریپتشو بخرم این سه تا سایت رو ببینید :
formbox.ir
ihttp://iranwebservice.com/
coms.ir
اینا فرم ساز فارسی میفروشن چیزی که مد نظرمه اینه که کاربر بیاد یه فرم عضویت رو پرکنه بعد از اینکه پرکرد یه نام کاربری یا پسورد یا کد رهگیر اصلا هر جی (فقط به انتخاب مدیر) بهش داده بشه کاربر بتونه لاگین کنه و در یک دسته ی خاصی قرار بگیره و بتونه یه سری اطلاعات خاص رو که مدیر تعیین کرده (اطلاعات یه سری افراد) رو ببینه و به دلخواه مدیر مبلغ پرداخت کنه.
با formbox.ir صحبت کردم همه این قابلیت ها حتی بیشتر رو هم داره منتها بدیش اینه که میگه برای یه دامین 200 تومان که فکر میکنم زیاده ... من روی تا دامین میخوام که قبول کردند کد تخفیف بدن جمعا برای دو دامین بشه 380 تومان !
نظرتون چیه ؟ جای بهتری رو سراغ دارید؟

vahab00
January 6th, 2016, 16:16
فکر کنم اسکریپت های فروش شارژ هم کار شما رو راه بندازن

alirezakiani
January 6th, 2016, 23:30
فکر کنم اسکریپت های فروش شارژ هم کار شما رو راه بندازن

سلام دوست عزیز ممنون بابت راهنماییتون امکانش هست بیشتر توضیح بدید؟ ممنون

vahab00
January 7th, 2016, 12:31
سلام دوست عزیز ممنون بابت راهنماییتون امکانش هست بیشتر توضیح بدید؟ ممنون

شما میتونید اکانت هایی بسازید و فقط به کاربر به قیمت مد نظر بفروشید
نمونه اسکریپت هم فریر هست

Z.eus
January 7th, 2016, 12:43
اصلا نیاز به خرید اسکریپت ندارید! همین اسکریپت فریر بدردتون میخوره. بعد از اینکه کاربر پرداختش رو انجام داد هر چیزی که تنظیم کرده باشید به کاربر نشون میده.

ms313
January 8th, 2016, 13:07
در صورت نیاز می تونم براتون اختاصی طراحی کنم .
نسبت به نیاز هاتون .
موفق باشید

alirezakiani
January 9th, 2016, 15:44
پیشنهادی نیست؟ جلل الخالق