PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه نمایش آیکن custombuild 2.0 در دایرکت ادمین

davood_71
January 5th, 2016, 13:57
سلام
کاستوم بیلد رو نصب کردم همه کانفیگ ها انجام شده مشکلی اصلا ندارم و سایت کامل بدون مشکل بالا میاد
ولی داخل دایرکت ادمین نیست آینکش نمایش داده نمیشه

چیکار باید بکنم نمایش داده شه؟
بعضیا پلاگینش رو نصب کردن (از طریق دایکرت ادمین) و مثل اینکه نمایش میده ، خب من پلاگین رو نصب کنم تنظیمات وب سرو و ... بهم نمیریزه یا پیشفرض نمیشه؟

با تشکر.

tikweb.ir
January 5th, 2016, 14:15
قالب کپری این مشکل رو داره
چیز خاص نیست

davood_71
January 5th, 2016, 14:19
قالب کپری این مشکل رو داره
چیز خاص نیست

اسم قالبش رو دقیقا نمیدونم چی ه ولی من قالب اصلا نصب نکردم و همون قالب اصلی دایکرت ادمین هست
خب اخه عکس هایی که تو نت زدن همه از قالب من اسفاده کردن و اصلا قالب دیگه ای نیست

هیچ راهی نداره؟

tikweb.ir
January 5th, 2016, 14:34
یه اسکرین بزارید

davood_71
January 5th, 2016, 15:07
یه اسکرین بزارید

اینو از سایت comodo waf پیدا کردم که داشت طریقه نصب کاستوم بیلد 2 و کومدو رو توضیح میداد
قالب منم همین قالب هست و اون آیکن کاستوم توش نیست

2956029561

OmidX
January 5th, 2016, 15:15
[آموزش] طریقه نصب و نحوه کار با PLUGIN CustomBuild 2.0 (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=121532)

davood_71
January 5th, 2016, 15:47
[آموزش] طریقه نصب و نحوه کار با PLUGIN CustomBuild 2.0 (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=121532)

خیلی عالی دستتون درد نکنه
یه سوال فقط

مال من الان ورژن 2 هست و هزینه کردم برا تنظیمش کردن و کانفیگش رو انجام دادم
الان اون پلاگین رو نصب کنم تنظیمات پیشفرض نمیشه؟ یا تغییری توی هیچ وب سروی یا هیچ تنظیمی انجام نمیشه؟

خلاصه هیچی نمیشه و فقط یه آیکن میاره میشه دتسرسی راحت تر داشت؟

OmidX
January 5th, 2016, 15:51
خیلی عالی دستتون درد نکنه
یه سوال فقط

مال من الان ورژن 2 هست و هزینه کردم برا تنظیمش کردن و کانفیگش رو انجام دادم
الان اون پلاگین رو نصب کنم تنظیمات پیشفرض نمیشه؟ یا تغییری توی هیچ وب سروی یا هیچ تنظیمی انجام نمیشه؟

خلاصه هیچی نمیشه و فقط یه آیکن میاره میشه دتسرسی راحت تر داشت؟

این پلاگین در حالتی ک شما فقط نصبش کنید ، تغییری ایجاد نمیکنه ... مگر اینکه خودتون تنظیماتش رو دستکاری کنید .

davood_71
January 5th, 2016, 18:38
این پلاگین در حالتی ک شما فقط نصبش کنید ، تغییری ایجاد نمیکنه ... مگر اینکه خودتون تنظیماتش رو دستکاری کنید .

تنظیمات قدیم انجام شده و من دستکاری هیچی نمیکنم فقط میخوام روی دایرکت ادمین باشه که اگر یه وقتی ورژن جدیدی از هر چی اومد من خبر داشته باشم

خیلی ممنون
خیالم راحت شد برم نصبش کنم نتیجه رو همین جا اعلام میکنم

- - - Updated - - -

خیلی ممنون
نصبش کردم بدون مشکل کار کرد و هیچ تنظیمی رو پیشفرض نکرد

موفق باشید
با تشکر.