PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل به جود آمده برای دیتاسنتر ovh و قوانین جدید

imostafa
January 4th, 2016, 18:48
دیروز یک ایمیل از سرویس دهنده سرور اختصاصی خودم گرفتن که متنش اینه :

با سلام
متاسفانه حدود 1 هفته ای هست در سال جدید میلادی دیتاسنتر یک هدیه بد به ما داده است و با این مشکل مواجه شده ایم که دیتاسنتر بسیار حساسیت نسبت به تمام سرور های که اسپم دارند و ابیوز دارند حتی 1 عدد و خیلی به سختی سرور ها که تشخیص می دهند تمدید می کنند و بعضی سرور ها کنسل می کنند. لذا از این رو ما هر سروری که پرداخت می کنید اگر در مدت 2 روز کاری تایید نشه و تمدید نکنند تماس میگیریم با دیتاسنتر و پیگیر تمدید می شویم و سعی می کنیم به هر طریقی شده تمدید انجام بشه و اگر هم قرار هست به هر دلیلی تمدید انجام نشود مدت زمان لازم برای انتقال یوزر از سرور باشد.

لذا طبق توضیحات داده شده تمام کاربرانی که سرور اختصاصی از OVH فرانسه از ما دارند باید فاکتور های تمدید سرور ها 7 روز قبل از سررسید پرداخت کرده باشند که بتوانیم پیگر تمدید باشیم که تمدید بشه و اگر مشکلی وجود داشت زمان لازم وجود داشته باشد که به یوزر اعلام کنیم و فاکتور های سیستم نیز دقیقا 7 روز مانده به سررسید ایجاد می شوند.

*** طبق این تیکت که برای تمام کاربران ارسال می شود هر کاربری که 7 روز قبل از سررسید پرداخت انجام ندهد و ما نتوانیم سرور کاربر را تمدید کنیم هیچ مسئولیتی برای دریافت زمان اضافه برای انتقال اطلاعات نسبت به کاربر نخواهیم داشت.

پس لطفا فاکتور های خود را 7 روز قبل از سررسید پرداخت کنید هیچ تفاوتی میان کاربران وجود ندارد و در صورتی مجبور به تماس با دیتاسنتر شویم و کاربر شرایط 7 روز رعایت نکرده باشد هزینه تماس تلفنی که دقیقه حدود 2 یورو هزینه دارد و حداقل مکالمه ها حدود 15 الی 30 دقیقه هست به صورت پیش دریافت می شود.

این مشکل چیه ؟

company_hosting
January 4th, 2016, 19:01
سلام

این مورد جدیدا برای خیلی ها پیش امده با توجه به کاربرانی که به پنل ما انتقال دادهاند

اما درمورد هزینه تماس هر دقیقه 2 یورو ، این مورد و تمام موارد اینچنینی ما رایگان انجام میدهیم ، این مورد درست نیست

اگر این چنین بود به رایگان انجام نمیدادیم

با تشکر

fireserver
January 4th, 2016, 19:30
دیروز یک ایمیل از سرویس دهنده سرور اختصاصی خودم گرفتن که متنش اینه :

این مشکل چیه ؟

سلام

این مورد برای اکثریت به وجود آمده است

یکی از کاربران اسپم داده بود که کل پنل رو با تهدید مواجه کرده بود

تمدید های ما طول می کشد تا تایید شود به کاربران نیز اعلام کرده ایم ولی متاسفانه کاربران فکر می کنند به سود خودمان این اطلاعیه را داده ایم

یکی از سرور ها در آستانه ی رفتن بود که با مصیبت زیاد صحبت کردن و ... مشکل را حل کردیم

این اطمینان را نمیشود به خود بدهیم که ما تمدید کنیم و کاربر حتماْ تمدید خواهد کرد در چند روز آینده

مواردی داشتیم که کاربری سفارش کرده بود حتماْ شما تمدید کنید تا درگاه واسته تسویه کنه یا ... تا پرداخت را انجام دهیم در آخر با کنسل کاربر مواجه شدیم و متاسفانه هزینه ی یک ماه را به ما ضرر وارد کردند.

imostafa
January 4th, 2016, 19:42
الان من خیلی استرس دارم
من تمدید سرور 6.1.2016 هست یعنی پس فردا
هزینه رو هم به این دیاکو وب دادم.
الان میخواستم ببینم مشکلی پیش نیاد ؟

fireserver
January 4th, 2016, 19:54
الان من خیلی استرس دارم
من تمدید سرور 6.1.2016 هست یعنی پس فردا
هزینه رو هم به این دیاکو وب دادم.
الان میخواستم ببینم مشکلی پیش نیاد ؟

باهاشون صحبت کنید در صورتی که تاییدیه پرداخت را از دیتا سنتر گرفته باشند مشکلی به وجود نمی آید.

حداقل درخواست پشتیبانی ارسال کنند به جای تماس

گرفتن هزینه درست نمی باشد در این مورد.

imostafa
January 4th, 2016, 20:45
باهاشون صحبت کنید در صورتی که تاییدیه پرداخت را از دیتا سنتر گرفته باشند مشکلی به وجود نمی آید.

حداقل درخواست پشتیبانی ارسال کنند به جای تماس

گرفتن هزینه درست نمی باشد در این مورد.

من بهشون گفتم میگن باهاشون ارتباط دارن و هنوز مشخص نیست که
آیا سرور من مورد مشکل هست یا نه !!!!!!!!!!!!!

دوستان اگه بخوام یه سرور بگیرم که این استرس ها رو نداشته باشم باید چکار کنم ؟

fireserver
January 4th, 2016, 20:50
اگر بخواهید از این موارد خلاص شوید از یک دیتا سنتر مثل هتزنر یا ... خریداری کنید.

از همکارانی خریداری کنید که تجربه ی بیشتری دارند در انجمن نظر سنجی کنید.

imostafa
January 4th, 2016, 20:58
اگر بخواهید از این موارد خلاص شوید از یک دیتا سنتر مثل هتزنر یا ... خریداری کنید.

از همکارانی خریداری کنید که تجربه ی بیشتری دارند در انجمن نظر سنجی کنید.

اخه هزینه رو پرداخت کردم
میترسم برم از یه جا دیگه سرور بگیرم اونا هزینه بدم
اینجا هم هزینه دادم !!!!!!!!!!

kool
January 4th, 2016, 21:11
اخه هزینه رو پرداخت کردم
میترسم برم از یه جا دیگه سرور بگیرم اونا هزینه بدم
اینجا هم هزینه دادم !!!!!!!!!!

قبل ار خرید مجدد ابتدا با سرویس دهنده کنونی خود دقیق صحبت کنید اگه قبول کردن برگشت هزینه بزنن و توافق و تصمیم بر این شد، اون زمان از سرویس دهنده دیگری سفارش بدید.

imostafa
January 4th, 2016, 21:22
قبل ار خرید مجدد ابتدا با سرویس دهنده کنونی خود دقیق صحبت کنید اگه قبول کردن برگشت هزینه بزنن و توافق و تصمیم بر این شد، اون زمان از سرویس دهنده دیگری سفارش بدید.
من دیروز پرداخت کردم برای ماه اینده تمدید کنه !
اگه تمدید نشده که باید برگشت وجه بزنه

meysam021
January 4th, 2016, 22:20
جناب سرور های ovh همیشه استرس بوده و هر کس که خریداری میکنه از هر سرویس دهنده ایرانی اون سرویس دهنده نمیتونه تضمین بده که مشکلی برای سرور شما پیش نمیاد زیرا OVH بسیار سخت گیر و اصلا خوشش نمیاد با ایرانی ها کار کنه
برای دوری از استرس و این جور مشکلات سرور از هتزنر خریداری نمایید

kool
January 4th, 2016, 22:26
من دیروز پرداخت کردم برای ماه اینده تمدید کنه !
اگه تمدید نشده که باید برگشت وجه بزنه

باید که بله، ولی اگه بعد از خرید سرور دیگر توسط شما، ایشون هم بگه تمدید کرده و واقعا هم تمدید کرده باشه شما زیان میکنید.
کار سختی هم ندارید که، بهش تیکت بدید و سوال کنید اگه تمدید نکرده باشه بگید برگشت هزینه بزنه و بگید که می خواهید از دیتاسنتر دیگری سرور تهیه کنید.

peym@n
January 4th, 2016, 22:28
درود.
خودتان و نیز کاربراتون بک اپ حتما داشته باشید*تجربه*
موفق باشید.

زیرساخت
January 4th, 2016, 22:33
در کل فرانسوی ها اثبات کردند خیلی ثبات رفتاری ندارند.
طبق تجربه ، دیتاسنتر leaseweb یکی از بهترین دیتاسنترهاست.
دیتاسنتر hetzner هم در کل خوب هست اما بعضا رفتارهای عجیبی نشان می دهند.

CYCLONER
January 4th, 2016, 22:38
با سلام

به نظر بنده هتزنر و رد استیشن خیلی خوبه

تا حالا دو تا سرور از هتزنر و ovh داشتم اصلا هتزنر کجا و ovh کجا وقتی ovh بودم شاید ssh برام باز میشد خیلی کند بود برکنار

الان بنده خودم 2 تا از هتزنر و 1 عدد از رد استیشن سرور دارم
سرور سایتم لینوکس هست و از هتزنر هست ( خوبه ) و دو تا سرور مجازی ویندوز که یکی از هتزنر هست و یکی از رداستیشن که عالی هستند

بنده ovh رو اصلا توصیه نمی کنم

زیرساخت
January 4th, 2016, 22:47
با سلام

به نظر بنده هتزنر و رد استیشن خیلی خوبه

تا حالا دو تا سرور از هتزنر و ovh داشتم اصلا هتزنر کجا و ovh کجا وقتی ovh بودم شاید ssh برام باز میشد خیلی کند بود برکنار

الان بنده خودم 2 تا از هتزنر و 1 عدد از رد استیشن سرور دارم
سرور سایتم لینوکس هست و از هتزنر هست ( خوبه ) و دو تا سرور مجازی ویندوز که یکی از هتزنر هست و یکی از رداستیشن که عالی هستند

بنده ovh رو اصلا توصیه نمی کنم

دوست عزیز ، دیتاسنتر red station در برابر ابیوزهای اسپم بسیار سخت گیر است. حتی از ovh هم سخت گیرتر است.
دیتاسنتر red station در وب به این مورد کاملا معروف است.

CYCLONER
January 4th, 2016, 22:50
دوست عزیز ، دیتاسنتر red station در برابر ابیوزهای اسپم بسیار سخت گیر است. حتی از ovh هم سخت گیرتر است.

خوب دوست عزیز اسپم ندید

باید هم سخت گیر باشند به چه دلیل باید اسپم داده شود ؟
این رو میشه با یدونه میل سرور حلش کرد

vpsmad
January 4th, 2016, 22:56
اصلا مگه دیتاسنتری هست به اسپم گیر نده البته که بایست جلوش گرفته بشه ولی به نظر من این همه استرس برای خریدار و مشتری زیاد جالب نباشه به نظرم موارد بهتر از ovh هم باشه که هم سود داشته باشه هم استرسش کمتر مثل رپید سوییچ - رد استیشن - هتزنر

imostafa
January 4th, 2016, 22:56
من باهاشون صحبت کردم میگن : مشکلی نیست و نگران نباش و از این حرفا
ولی به فراسوی ها که نمیشه اعتماد کرد و تجربه ثابت کرده با ایرانی زیاد دم نیستن

حالا شما میگید من چکار کنم

اگه سرورم بسته بشه همه چیر میره رو هوا
من یه سرور اختصاصی با 64 گیگ رم دارم که سرور دیگه هم ندارم .
نمیدونم بکاپ هام کجا ببرم تا این چند روز ببینم چی میشه

زیرساخت
January 4th, 2016, 23:00
خوب دوست عزیز اسپم ندید

باید هم سخت گیر باشند به چه دلیل باید اسپم داده شود ؟
این رو میشه با یدونه میل سرور حلش کرد

در سرورهای اشتراکی دریافت ابیوز اسپم طبیعی است. بالاترین کانفیگ فنی و امنیتی هم تا یک جایی از اینکار جلوگیری می کنند.
اما در کل با صرف نظر از موارد دیگر کیفیت سرورهای red station بسیار خوب است.

- - - Updated - - -

دوست عزیز توصیه می کنم هرگز بکاپ ها را صرفا در دیتاسنتری که سرور در آن قرار دارد نگهداری نکنید.
حتما لایه های دیگری نیز در دیگر دیتاسنترها لحاظ کنید. اینکار ریسک بسیار بزرگی است.

a.e
January 4th, 2016, 23:17
از هر دیتاسنتر با هر ثبات رفتاری و قوانین که سرور خریداری نمایید در زمانی که برای دیتاسنتر مشکل ساز شوید و پایبند قوانین دیتاسنتر نباشید انتظار رفتار مناسب از دیتاسنتر را نباید داشته باشید و این موضوع فقط مختص به دیتاسنتر ovh نمی باشد.

زیرساخت
January 4th, 2016, 23:22
از هر دیتاسنتر با هر ثبات رفتاری و قوانین که سرور خریداری نمایید در زمانی که برای دیتاسنتر مشکل ساز شوید و پایبند قوانین دیتاسنتر نباشید انتظار رفتار مناسب از دیتاسنتر را نباید داشته باشید و این موضوع فقط مختص به دیتاسنتر ovh نمی باشد.

این موارد کاملا مشخص است اما بحث اصلی این است که در مواقع بحرانی چه رفتاری از خود نشان می دهند.
برای مثال دیتاسنتر leaseweb در این مواقع حتی راهکار پیشنهادی ارائه می دهد و در صورت درخواست پشتیبانی راهنمایی لازم را انجام می دهند.

imostafa
January 4th, 2016, 23:29

اخه ما موردی به وجود نیاورده ایم
اینو برای همه کاربرای این سرویس دهنده ارسال کردند که ما هم از ایشون سرور گرفتیم
میترسم تر و خشک با هم بسوزن

- - - Updated - - -

یکی از دوستان یه سرور نداره بده من این بکاپ ها بریزم روی سرور
تا 6.1.2016 مشخص میشه که سرور من تمدید میشه یا نه
این ماه چون پرداخت کردم اگه تمدید کردن رو همین سرور میمونم
ولی از ماه بعد باید بفکر سرور باشم که این همه فکر و استرس نباشم

company_hosting
January 4th, 2016, 23:42

- - - Updated - - -

یکی از دوستان یه سرور نداره بده من این بکاپ ها بریزم روی سرور
تا 6.1.2016 مشخص میشه که سرور من تمدید میشه یا نه
این ماه چون پرداخت کردم اگه تمدید کردن رو همین سرور میمونم
ولی از ماه بعد باید بفکر سرور باشم که این همه فکر و استرس نباشم

چقدر دیتا دارید ؟

a.e
January 4th, 2016, 23:46
این موارد کاملا مشخص است اما بحث اصلی این است که در مواقع بحرانی چه رفتاری از خود نشان می دهند.
برای مثال دیتاسنتر leaseweb در این مواقع حتی راهکار پیشنهادی ارائه می دهد و در صورت درخواست پشتیبانی راهنمایی لازم را انجام می دهند.

دیتاسنتر OVH در بدترین حالت ممکن سرور شما را در حالت و دسترسی Rescue-FTP قرار میدهد تا امکان انتقال اطلاعات شما وجود داشته باشد و در هیچ شرایطی اطلاعات شما به دلایل ابیوز و ... از دست نخواهد رفت.

imostafa
January 5th, 2016, 00:08
چقدر دیتا دارید ؟

800 گیگابایت
رم برام مهم نیست
فقط میخوام فایل ها رو برای 2 روز بزارم روش ببینم چی میشه

- - - Updated - - -

دیتاسنتر OVH در بدترین حالت ممکن سرور شما را در حالت و دسترسی Rescue-FTP قرار میدهد تا امکان انتقال اطلاعات شما وجود داشته باشد و در هیچ شرایطی اطلاعات شما به دلایل ابیوز و ... از دست نخواهد رفت.
مطمئن هستید ؟؟؟؟؟
خدایی نمیدونید من چقدر استرس دارم

a.e
January 5th, 2016, 00:59
جهت صحت سنجی عرض بنده کافیست قوانین این دیتاسنتر را مطالعه نمایید.

javadezati
January 5th, 2016, 01:19
سلام
این همه پشت سر این دیتاسنتر صحبت کردین...
درسته قوانین سختی داره اما بک آپ میده
همچنین روی دست هلند و فرانسه من سرور خوب و پورت قدرتمند ندیدم
رد استیشن هاردهاش افتضاح هست و گرون هم هست
هتزنر هم پورتش ضعیف هست قوانین خیلی سختگیری هم داره
6 سال هست فعالیت داریم در کل ... و حرفهای تو خالی زیاد در مورد همه دیتاسنترها شنیدیم
کمی معقولانه نظر بدین و از روی احساس یا دو تا پست نظر ندین
ما شخصا با همه این دیتاسنترها همکاری داشتیم اما هلند واقعا یه چیز دیگه هست(هر چی پول بدین آش می خورین)
ضعیفترین دیتاسنتره هم از نظر شخص بنده هتزنر هست
موفق و سربلند باشید
باتشکر

kool
January 5th, 2016, 01:33

خوب قطعی صحبت کنید بعدا دسرسی قطع بشه امکان انتخاب ندارید.
حجم دیتا چقدر هست؟ البته باز بهتره یا تمدید یا سرور جدید تهیه و منتقل کنید.

imostafa
January 5th, 2016, 01:55
سلام
این همه پشت سر این دیتاسنتر صحبت کردین...
درسته قوانین سختی داره اما بک آپ میده
همچنین روی دست هلند و فرانسه من سرور خوب و پورت قدرتمند ندیدم
رد استیشن هاردهاش افتضاح هست و گرون هم هست
هتزنر هم پورتش ضعیف هست قوانین خیلی سختگیری هم داره
6 سال هست فعالیت داریم در کل ... و حرفهای تو خالی زیاد در مورد همه دیتاسنترها شنیدیم
کمی معقولانه نظر بدین و از روی احساس یا دو تا پست نظر ندین
ما شخصا با همه این دیتاسنترها همکاری داشتیم اما هلند واقعا یه چیز دیگه هست(هر چی پول بدین آش می خورین)
ضعیفترین دیتاسنتره هم از نظر شخص بنده هتزنر هست
موفق و سربلند باشید
باتشکر

ببین دوست عزیز ما احساسی حرف نمیزنیم
اگه بنا به تعریف و مقایسه باشه من خودم فرانسه رو انتخاب میکنم و دلیلش هم تجربه 2 ساله ای هست که دارم با این دیتاسنتر کار میکنم
الان سرور من مشکل براش بوجود شاید بیاد و چوت استرس دارم میخواستم دوستان نظر بدن من چکار کنم
چون فکرم خیلی مشغوله
در ضمن ما نگفتیم که ovh بده
ما نگفتیم که چرا به spam و غیره گیر میده

ما گفتیم ovh خوبه
ما گفتیم ovh کار خوبی میکنه که spam حساس هست و ... .

این سرور من مشکلش اینه که ممکنه یهویی بسته بشه

والا اگه بحث رو انتخاب باشه من خودم ovh رو باهاش کار کردم و دوستش دارم .

از دوستان خواهش میکنم اگه میتونید برای یه مدت چند روزه یه فضای centos به من بدید تا فایلهام رو بزارم اونجا

من 800 گیگ
برای مدت 3 تا 5 روز فقط !

AlmaHost
January 5th, 2016, 10:35

سلام
کاربر گرامی لطفا از مسئله ای که از آن مطلع نیستید اصلا صحبت نکنید
چون رداستیشن اتفاقا سخت گیری روی ابیوز ها ندارد در صورتی که کاربر به ان پاسخ دهد و مورد را پیگیری کند
بابت اسپم هم اصلا ابیوز اسپم در رداستیشن بی معنی میباشد چون ارسال ها از طریق ریلی خود دیتا سنتر ارسال میشود و نظارت روی آن قرار دارد و عملا کاربر نمیتواند اسپم بدهد
هر زمان نظری خواستید بدهید حتما مستند ارائه کنید شاید برداشت شما اشتباه بوده
موفق وپیروز

speednet
January 5th, 2016, 12:33
سلام
چون رداستیشن اتفاقا سخت گیری روی ابیوز ها ندارد در صورتی که کاربر به ان پاسخ دهد و مورد را پیگیری کند
بابت اسپم هم اصلا ابیوز اسپم در رداستیشن بی معنی میباشد چون ارسال ها از طریق ریلی خود دیتا سنتر ارسال میشود و نظارت روی آن قرار دارد و عملا کاربر نمیتواند اسپم بدهد
موفق وپیروز

سلام
همین که شما نمیتونید ارسال کنید چه معنی میتوان داشته باشد ؟؟ یعنی حساسیت و سخت گیری اگر اینطور نبود محدودیت ایمیل اینجور چیزا نمیزاشتن

company_hosting
January 5th, 2016, 12:35
سلام
همین که شما نمیتونید ارسال کنید چه معنی میتوان داشته باشد ؟؟ یعنی حساسیت و سخت گیری اگر اینطور نبود محدودیت ایمیل اینجور چیزا نمیزاشتن

سلام

این میتونه اسمش سخت گیری باشه

اما محدودیت نیست

اسپم کردن در انگلیس شامل هزینه ها و جریمه های سنگین هست به این دلیل سیستم ارسال ایمیل در رداستیشن به این شکل هست

زیرساخت
January 5th, 2016, 12:38
سلام
موفق وپیروز

شما باید این دفاعیه را ارائه کنید چون بحث منافع شما با توجه به نماینده بودنتان در میان است.
2 سال قبل سرور یکی از همکاران رو به همین دلیل بستند و درخواست 500 یورو خسارت کردند.

speednet
January 5th, 2016, 12:43
سلام

این میتونه اسمش سخت گیری باشه

اما محدودیت نیست

اسپم کردن در انگلیس شامل هزینه ها و جریمه های سنگین هست به این دلیل سیستم ارسال ایمیل در رداستیشن به این شکل هست

سلام
خوب عزیز خود کشور سخت گیری بیشتر از فرانسه داره چه برسه دیتا سنتر باز او وی اچ دستش باز تره اما راد استیشن نه
والا اینا همش محدودیته برای دیتا سنتر اینکه بخوایین از سرور های گوگل یا یاهو استفاده کنید یه جوری محدودیت رو دور میزنید به این معنی نیست که محدود نیست

دیتا سنتر او وی اچ برای من پدرم نیست که بخوام ازش تعریف تا تمجید کنم درسته خودم از او وی اچ سرویس میدم ولی دیتا سنتر او وی اچ جنگولک بازی زیاد داره بهتره تعصبی به قضیه نگاه نکنیم البته منظور بنده فقط شما نیستی امیر جان کلیه

آپدیت

این رو هم اضافه کنم دیتا سنتر او وی اچ کانادا چند سال پیش از یکی از سرور های ما اسپم شده بود 4 تا سرور اختصاصی رو بست و ترمینت کرد و جواب درست حسابیم نداد حتی بهشون گفتیم تنها اون سرور ترمینیت کنید که گفتن نمیدونیم کدوم سرورتون اسپم کرده

company_hosting
January 5th, 2016, 12:44
شما باید این دفاعیه را ارائه کنید چون بحث منافع شما با توجه به نماینده بودنتان در میان است.
2 سال قبل سرور یکی از همکاران رو به همین دلیل بستند و درخواست 500 یورو خسارت کردند.

سلام

این مورد 500 یورو ؟

اول که رداستیشن (انگلیس) واحد پولیش پوند اصلا امکان نداره درخواست یورو کنه ؟!!!!!

وقتی محدودیت (سخت گیری در ارسال ) دارد چطوری ارسال شده و انم شامل جریمه شده !؟!!

این مورد احتمالا از ارائه دهنده سرویس (سمت ایشون) درخواست شده

زیرساخت
January 5th, 2016, 12:52
سلام

این مورد 500 یورو ؟

اول که رداستیشن (انگلیس) واحد پولیش پوند اصلا امکان نداره درخواست یورو کنه ؟!!!!!

وقتی محدودیت (سخت گیری در ارسال ) دارد چطوری ارسال شده و انم شامل جریمه شده !؟!!

این مورد احتمالا از ارائه دهنده سرویس (سمت ایشون) درخواست شده

از قوانین و شرایط فعلی اطلاعی ندارم.
عدد 500 دقیقا درست است اما واحد پولی حق با شماست.
و اینکه تا جایی که اطلاع دارم پورت 25 رو برای این سرور مسدود و درخواست جریمه کرده بودند.
به همین دلیل این همکار مجبور به انتقال سرور شدند.

AlmaHost
January 5th, 2016, 12:54
سلام

دوست گرامی همه جای دنیا با اسپم مشکل دارند باز حداقل این دیتا سنتر برای اینکه ابیوز ارسال نشود برای ارسالها پلن دارد و این خود یعنی یک قدم جلوتر بودن
دوم اینکه به قول سرور دی ال واحد پول انگلیس پوند است
مورد سوم اینکه دیتا سنتر پنج سال پیش قبل از ایجاد ریلی برای ایمیل تنها کاری که میکرد اس ام تی پی را میبست و کاری با سرور نداشت تا مشکل حل شود
اگر دیدگاه شما این است که اسپم خوب است و جایی نباید برای ارسال نشدن اسپم سخت گیری نکند و یا پلنی داشته باشد تکلیف مشخص است
اگر ما به عنوان نماینده ورود پیدا کردیم به بحث شما دلیل اشرافی است که به موارد داریم در این دیتا سنتر و خلاف واقع مطرح کردن آن را پیگیری میکنیم
اما شما به عنوان یک مصرف کننده دیتا سنتر او وی اچ میخواهید در مورد دیتا سنتری که دوست شما چند سال پیش از ان استفاده کرده نظر دهید؟!!!
موفق وپیروز

company_hosting
January 5th, 2016, 12:56
سلام
خوب عزیز خود کشور سخت گیری بیشتر از فرانسه داره چه برسه دیتا سنتر باز او وی اچ دستش باز تره اما راد استیشن نه
والا اینا همش محدودیته برای دیتا سنتر اینکه بخوایین از سرور های گوگل یا یاهو استفاده کنید یه جوری محدودیت رو دور میزنید به این معنی نیست که محدود نیست

دیتا سنتر او وی اچ برای من پدرم نیست که بخوام ازش تعریف تا تمجید کنم درسته خودم از او وی اچ سرویس میدم ولی دیتا سنتر او وی اچ جنگولک بازی زیاد داره بهتره تعصبی به قضیه نگاه نکنیم البته منظور بنده فقط شما نیستی امیر جان کلیه

سلام

سخت فرانسه بیشترین مورد هست به چند دلیل

1 = بدون اعلام پرت ارسال ایمیل میبنده

در هتزنر لیزوب و رداستشین اخطار صادر میشه ...

2 = بصورت اسکور و امیتاز بندی هست اگر امتیاز بیشتر از 50 بگیری اسپم شناخته میشه ...

در هتزنر و رداستشین اینطوری نیست یا لیزوب ...

شما هیچ موقع نباید این موارد با دیتاسنتر های دیگه مقایسه کنی

به چند دلیل ...

مثلا

رداستشین سرور کمتر 250 هزار تومانی ندار... و او وی اج 130 140 هزارتومانی هم داره

رداستشین تحویل 2 دقیقه نداره او وی اپ داره

رداستیشن از نظر من بهترین ساپورت داره او وی اج بدترین ساپورت در تمام دیتاسنترها داره

....

AlmaHost
January 5th, 2016, 12:56
از قوانین و شرایط فعلی اطلاعی ندارم.
عدد 500 دقیقا درست است اما واحد پولی حق با شماست.
و اینکه تا جایی که اطلاع دارم پورت 25 رو برای این سرور مسدود و درخواست جریمه کرده بودند.
به همین دلیل این همکار مجبور به انتقال سرور شدند.

کلا پرت ۲۵ بسته است از زمانی که سرور را میگیرید چون ریلی دیتا سنتر در اختیار سرور است و این مورد از ابتدای کار رداستیشن بوده
به نظر من همکار شما گرفتار یک واسته زرنگ شده بوده بوده

speednet
January 5th, 2016, 13:10
سلام

سخت فرانسه بیشترین مورد هست به چند دلیل

1 = بدون اعلام پرت ارسال ایمیل میبنده

در هتزنر لیزوب و رداستشین اخطار صادر میشه ...

2 = بصورت اسکور و امیتاز بندی هست اگر امتیاز بیشتر از 50 بگیری اسپم شناخته میشه ...

در هتزنر و رداستشین اینطوری نیست یا لیزوب ...

شما هیچ موقع نباید این موارد با دیتاسنتر های دیگه مقایسه کنی

به چند دلیل ...

مثلا

رداستشین سرور کمتر 250 هزار تومانی ندار... و او وی اج 130 140 هزارتومانی هم داره

رداستشین تحویل 2 دقیقه نداره او وی اپ داره

رداستیشن از نظر من بهترین ساپورت داره او وی اج بدترین ساپورت در تمام دیتاسنترها داره

....

سلام
عزیز باز عرض میکنم بهتره تعصبی برخورد نکنیم و رو راست باشیم هم با خودمون هم با مشتری و هم کسایی که میخوان با خوندن این تایپیک سرویس از این دو دیتا سنتر تهیه کنند

او وی اچ هم بهتون ایمیل ارسال میکنه که اسپم کردید و باید مشکل رو رفع کنید بعد ای پی رو بلوک میکنه ولی بوده برای من هم این مشکل پیش اومده کلا عرض کردم جنگولک بازی زیاد داره و این بر میگرده به جنگولک بازیش

او وی اچ نیز سرور های قوی دارد بهتره بگیم او وی اچ پلن بیشتری داره و دست مشتری تو انتخاب باز تره و این مزیت میتونه باشه نه ایراد

بله او وی اچ ساپورت خیلی بدتری داره نسبت به تمای دیتا سنتر ها

اما بحث من تعریف و یا بد گویی از او وی اچ یا راد استیشن نبود اصلا بحث سر مقایسه دیتا سنتر ها نیست

بحث سر سخت گیری روی ایمیل و اسپم هست که مواردی که توی راد استین هست رو هم عرض کردم و هم مواردی که روی او وی اچ هست رو با هر دو دیتا سنتر کار کردیم

قبل اینکه آپدیت رو بزنم پست رو ریپلای نکرده بودید بعد اپدیت زدن ریپلای شد هیچ کس تو حرف زدنش سعی نمیکنه حرفی بزنه که نقیض حرف خودش باشه اما باید رو راست بود

ما چاکر شما هم هستیم امیر جان

- - - Updated - - -

کلا پرت ۲۵ بسته است از زمانی که سرور را میگیرید چون ریلی دیتا سنتر در اختیار سرور است و این مورد از ابتدای کار رداستیشن بوده

سلام
چندین سال پیش به اتفاق شخصی از شما سرور تهیه کرده بودیم که بنده قصد تمدید نداشتم به طرف هم گفته بودم به شما هم گفته بودم بعد اینکه سرور رو بعد 3 4 روز ساسپند کردین طرف اومد که سرور باز بکنید هزینشو من میدیم البته به صورت مستقیم با خودتون در تماس بود و خودتون باهاش مذاکره کردید شما گفته بودید که سرور ترمنیت شده و باید فلان مقدار پول بدین تا ریکاوری بشه بعد از واریز مقداری قابل توجه ای از مبلغ سرور رو روشن کرده بودید ایشون هم بک اپ گرفتند که از پرداخت ما بقی هزینه سر باز زده بودند . که در اون زمان فکر کنم 1 روز بعدش سرور ان شده بود که اگه قرار بود ریکاوری بشه اونم تو این مدت کوتاه یه 0 چیزی از قلم میفتاد که بدون هیچ تغییری سرور ان شده بود نمیدونم شاید ریکاوری شما و راد استیشن خیلی قوی بوده سیستم عامل سرور هم ESXI بوده شاید هم من از علم عقب هستم

company_hosting
January 5th, 2016, 13:14
سلام

سرور وی دی اس از هر دو سرور ارئه میکنه و اصلا تعصبی در کار نیست چون از هر دو شرکت ما سود میبریم به همین دلیل میگم اصلا مقایسه نباید بشه مگر در شرایط همسان خودش در دیتاسنترخودش (مقایسه (ها ) در یک دیتاسنتر قابل انجام هست ) نه از چند سرور ... و از چند دیتاسنتر

این دو مورد من بحثش بازتر میکنم

سلام
عزیز باز عرض میکنم بهتره تعصبی برخورد نکنیم و رو راست باشیم هم با خودمون هم با مشتری و هم کسایی که میخوان با خوندن این تایپیک سرویس از این دو دیتا سنتر تهیه کنند

قبل اینکه آپدیت رو بزنم پست رو ریپلای نکرده بودید بعد اپدیت زدن ریپلای شد هیچ کس تو حرف زدنش سعی نمیکنه حرفی بزنه که نقیض حرف خودش باشه اما باید رو راست بود

رداستشین اجازه ارسال نمیده که اسپم بشه و با استفاده از ریلی اگر اسپم شد خودش (رداستیشن) ایمیل بلاک میکنه
او وی اچ اگر اسپم شناخته بشه پرت میبنده قبل از اخطار (بعد از بستن پرت ایمیل میدهد ) و اجازه ارسال ایمیل نمیده

این دو مورد چون از 2 دیتاسنتر قابل مقایسه نیست

و هر دو تقریبا یک مشکل هست اگر بخواهید با دیتاسنتر 3ومی مقایسه کنی مثلا لیزوب

speednet
January 5th, 2016, 13:31
سلام

سرور وی دی اس از هر دو سرور ارئه میکنه و اصلا تعصبی در کار نیست چون از هر دو شرکت ما سود میبریم به همین دلیل میگم اصلا مقایسه نباید بشه مگر در شرایط همسان خودش در دیتاسنترخودش (مقایسه (ها ) در یک دیتاسنتر قابل انجام هست ) نه از چند سرور ... و از چند دیتاسنتر

این دو مورد من بحثش بازتر میکنم

رداستشین اجازه ارسال نمیده که اسپم بشه و با استفاده از ریلی اگر اسپم شد خودش (رداستیشن) ایمیل بلاک میکنه
او وی اچ اگر اسپم شناخته بشه پرت میبنده قبل از اخطار (بعد از بستن پرت ایمیل میدهد ) و اجازه ارسال ایمیل نمیده

این دو مورد چون از 2 دیتاسنتر قابل مقایسه نیست

و هر دو تقریبا یک مشکل هست اگر بخواهید با دیتاسنتر 3ومی مقایسه کنی مثلا لیزوب

عزیز عرض کردم خدمتت اینجا مقایسه بین کل دیتا سنتر نیست فقط حساسیت روی ایمیل و ابیوز هست

زیرساخت
January 5th, 2016, 13:50
همونطور که عرض شد کامل در جریان جزئیات نیستم فقط در حد اینکه چنین موردی براشون اتفاق افتاده.
در مورد واسطه هم سیاست خود ما هم به همین شکل هست که تنها بصورت مستقیم از دیتاسنتر سرویس بگیریم. هم از بابت پشتیبانی و هم از بابت جلوگیری از مشکلات. و دریافت آفرها.
ما از لیزوب و هتزنر سرویس داریم. لیز وب به خاطر نیم ساعت قطعی یک سرور مجازی قدرتمند 3 ماهه بصورت رایگان برای دلجویی هدیه داده.
هتزنر هم در پنل robot آفرهای خوبی برای سرورها میده که قیمت بسیار پایین تری دارند.
در کل از اطلاعات ارسالی دوستان عزیز ممنونم.
موفق باشید

OmidX
January 5th, 2016, 15:38
کاری ب پست های مربوط ب مقایسه دیتاسنتر ها باهم ندارم ، چون بحث پست اول با صفحات آخر تاپیک متفاوت هست .

استارتر عزیز ، وقتی هنوز مشکلی پیش نیومده ، شما دنبال راه حلش هستید ؟ ، پیشنهاد من اینه ک شما از هر دیتاسنتری سرور گرفتید ، یک هفته ~ ده روز قبل از سر رسید ، قاکتور مربوط ب ماه بعد رو پرداخت و سرور رو تمدید کنید.

- همین هتزنر ک دوستان میگن ، تاپیک های بستن پنل و فرمت کردن هارد در یکی ~ دو هفته اخیر در همین انجمن هست ، کافی هست ک جستجو کنید ! (در حالیکه ovh در بدترین شرایط هم ب شما دسترسی ftp میده.)

در هر دیتاسنتری ، شما اگر ب موقع پرداخت تون تایید نشه ، ب مشکل میخورید ، هیچ تفاوتی هم وجود نداره ، در خرید از دیتاسنتر ها و سایت های خارجی ، بعد از پرداخت نباید خیال شما راحت باشه ، تا زمانیکه پرداخت شما وریفای شه ، یعنی یک مرحله وریفای بیشتر از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی داخلی دارند ، ک شامل همشون میشه.

ب خاطر ابیوز برای یک آي پی ، ovh هیچ وقت با کل سروری ک چندین آي پی داره کاری نداره ، ارسال ایمیل اسپم وار هم در پنل کاملا مشخص هست و آی پی ک ب خاطر اسپم یا پورت اسکن یا دانلود از ترکر های عمومی تورنت (جدید) بلاک میشه رو شما ب راحتی میتونید آنبلاک کنید ، ب شرطی ک همیشه در کمترین زمان ممکن پاسخ ابیوز های دیتاسنتر رو بدید .

درباره تورنت ، این دیتاسنتر جدیدا (در ۲۰۱۶) قوانینی رو اعمال کرده ، دوستانی ک کاربر تورنتی دارن ، بیشتر از قبل باید دقت کنند .

با تشکر ...

websazha
January 6th, 2016, 12:11
سلام
کسی اینجا گفته بود رایگان تماس میگیره با دیتاسنتر و صحبت می کنه؟!وقتی خود شماره های تماس دقیقه ای هزینه دارند غیر از سیم کارتی که باید بین المللی باشه که بتونید اصلا این شماره ها رو بگیرین با خط ایران نمیشه.
OVH 2 rue Kellermann 59100 Roubaix
Technical support: 08.99.49.87.65 (€1.349/call + €0.337/min)
Commercial support: 08.20.69.87.65 (€0.118/min)
Fax: 03.20.20.09.58

- - - Updated - - -

سلام مجدد خدمت همکاران و ماهی گیران آبهای گل آلود.
باید به خدمت تمام دوستان برسانم همانطور که 10 مرتبه به یوزر گفتم هیچ مشکلی نیست نگران نباشید ولی ایشون کلا آدم استرسی هستن هیچ مشکلی نبوده منیجری که مسئولیت برسی تک تک سرور ها رو داشته 2 روز در دیتاسنتر نبود بعدش هم که تایید شد و تمدید شد بدون مشکل! نیازی به این همه بحث نیست!
از طرفی دوستانی که میگن بک آپ بگیرین وای بک آپ بگیر باز نمی کنند این چه حرفیه رویه نسبت به سالهای قبل عوض شده ما سرور خاموش شده که پول داده نشوده بود یوزر میخواست کنسل کنه فراموش کرده بود بک آپ بگیره 6 ساعت درخواست کردیم به صورت تلفنی و روشن شد برای بک آپ گیری البته به دردسرش نمی ارزه زمانی که زنگ میزنی باید با یک منیجر فرانسوی که صحبت کنی خیلی سخته متاسفانه با اینکه با پشتیبانی کانادا که صحبت کردم گفتن باید پشتیبان های فرانسه به زمان انگلیسی صحبت هم کنند با شما ولی اینکه نمی کنند اطلاع ندارم . خلاصه اینکه سرور های ما نمیزاریم مشکلی براشون پیش بیاد و نیومده.
و اینکه با یک ادمین در فرانسه تونستم دیروز صحبت کنم و این مورد رو به طور کلی حل کنیم ولی کاربر های ما باید ای پی های خودشون از لیست اسپم ها حذف کنند و جلوگیری کنند از اتک زدن و بسیار بسیار مراقب باشید که:

سایتی با محتوا عربی یا فارسی در مورد اخبار و اطلاعات گروه داعش روی سرور هاتون نباشه 1% اگر پیدا کنند به گفته همین ادمین که به ما گفتن همه سرور هاتون تمدید کنید مشکلی نیست دیگه کلا تیم امنیتی دیتاسنتر اجازه و خبر نمیده اگر ببینه حامی و یا هر وابستگی ..... دارید فرمت میکنه و تمام اکانت مسدود.

موفق باشید.

Z.eus
January 6th, 2016, 12:46
درسته، بعد از اون اتفاقاتی که در پاریس رخ داد کلا بفهمن shift + delete میکننتون :)

راستی! پس چرا سایت رنک اول داعش داره تو قلب فرانسه میزبانی میشه؟

http://daesh-news.com/

websazha
January 6th, 2016, 13:12
درسته، بعد از اون اتفاقاتی که در پاریس رخ داد کلا بفهمن shift + delete میکننتون :)

راستی! پس چرا سایت رنک اول داعش داره تو قلب فرانسه میزبانی میشه؟

http://daesh-news.com/
تک تک سایت ها نمیتونن نگاه کنن که کافیه ریپورت بره و بخون ریپورت رو و مطمئن بشه ناشر و دعوت کننده به گسترش داعش و ترورسیم کمک می کنه وب سایت.

imostafa
January 7th, 2016, 01:23
ضمن عرض سلام مجدد خدمن کلیه دوستانی که در این تاپیک من رو همراهی کردند.
لازم هست بگم من مشکلم حل شده و با وجود مردی مثل آقای میثم صادقی ، این همه استرس که داشتم بی خودی بوده .
این اقای صادقی مکه مدیریت سایت دیاکو وب هستند به من گفتند ( اقا نگران نباش - من نمیزارم سرور شما مشکلی براش به وجود بیاد )
اما من که نمیفهمیدم با کی طرفم خیلی استرس داشتم و میترسیدم که نکنه سرور بسته بشه و گوش بهشون ندادم و همش استرس استرس
اما ایشان خیلی لنسان با شرافتی هستند
ایشان سرور من رو تمدید کردند و از همینجا لازم میدونم بگم من چند ماهه با این مرد بزرگ دارم کار میکنم
و واقعا از خدماتش راضی هستم واقعا
اینقدر از ایشون راضی هستم که سرور جدید هم نگرفتم و همون رو دارم روش کار میکنم چون تمدید کردند .
همش به من میگفت آقا نگران نباش ولی من استرس داشتم که الان میفهمم چقدر در کارشون استاد و حرفه ای هستند .

ممنونم از جناب میثم صادقی مدیر دیاکو وب

Z.eus
January 7th, 2016, 10:50
شما همیشه تویه دیتاسنتر دیگه بکاپ داشته باشید که اینقدر استرس نگیرید

imostafa
January 7th, 2016, 11:48
بله درسته

websazha
January 7th, 2016, 13:43
ما به کاربر های ویژه خودمون که قرارداد رسمی به امضاء شرکتی و یا شخصی به صورت کامل می رسانند تضمین امنیت اطلاعات در دیتاسنتر می دهیم طبق قوانین دیتاسنتر و تضمین عدم تحریم و پرداخت و ... می دهیم که تنها موردی که دیتا ممکن هست تعهدید کند خرابی هارد ها هست و بس که اون هم اگر سرور رید 10 بگیرید دیگه 100% تضمین میشه و تمام.
ولی هزینه که دریافت میشه برای هر سرور کارمزد برابر 150 هزار تومان دریافت می شود. و هزینه مالیات ارزش افزوده نیز به فاکتور اضافه می کنیم.

کاربری که بخواهد 4 ترا یا 24 ترابایت بک آپ نگهداری کنه به صرفه تر هست هزینه جزئی کنه تا بیاد یک سرور معادل تهیه کنه.