PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام رشته دانشگاه علمی کاربردی

dellserver
January 4th, 2016, 10:57
سلام دوستان
برادر من میخواد بدون ازمون علمی کاربردی بره گفتن نیمه دوم دی ثبت نام شروع میشه الان مونده بره چی بخونه
از دوستان عزیز که تجربه دارند خواهشمندیم رشته مورد نظرشونو نسبت به بازار کار بدون در نظر گرفتن تعصب و علاقه بفرمائید
اگر تجربشو دارید حدودا شهریه چند درمیاد
و ممنون میشم رشته ای که معرفی میکنید با دلیل باشه
ممنون از همه

company_hosting
January 4th, 2016, 11:07
سلام

اگر دوست داری حقیقت بشنوی
نره بنفشه
بره برنامه نویسی 1 سال یاد بگیره ماهی 3-5 میلیون درامد داره ... خرجش کلا 2 میلیون نمیشه

اگر دوست نداری حقیقتو

بره از اول درس بخونه با رشته ریاضی پیش دانشگاهی تموم کنه بره
رشته فیزیک یا دکتری بخونه یا مهندسی ...

شهریه ازاد ، این روز حدود 1 میلیون ناقابل بجر رفت امد خرج دوستاش ، دوس دخ ترای که قرار پیدا کنه ....

زندگی به همین راحتی سخت هست

موفق باشید

keyhan7
January 4th, 2016, 11:09
سلام

اگر دوست داری حقیقت بشنوی
نره بنفشه
بره برنامه نویسی 1 سال یاد بگیره ماهی 3-5 میلیون درامد داره ... خرجش کلا 2 میلیون نمیشه

اگر دوست نداری حقیقتو

بره از اول درس بخونه با رشته ریاضی پیش دانشگاهی تموم کنه بره
رشته فیزیک یا دکتری بخونه یا مهندسی ...

شهریه ازاد ، این روز حدود 1 میلیون ناقابل بجر رفت امد خرج دوستاش ، دوس دخ ترای که قرار پیدا کنه ....

زندگی به همین راحتی سخت هست

موفق باشید

میشه بگید چه زبان هایی از برنامه نویسی؟

company_hosting
January 4th, 2016, 11:18
PHP
Java
Android

asp.net هم خوبه اما کارایش زیاد تو وب ایران نیست

NewConfig
January 4th, 2016, 11:30
من یه تجربه و شاید نصیحت رو میگم : هیچوقت بر اساس راهنمایی یا حرف کسی کاری رو انجام نده. اول از دلت کمک بگیر بعد تفکراتت رو باهاش هماهنگ کن و هر مشورتی میگیری سعی کن اون فکر رو به چالش بکشه که نقض هاش رو پیدا کنی.
چون کاری که بر اساس علاقه نباشه نمیشه پیش برد.
رشته های مدیریت و گرافیک اینجا جزو بدترین رشته هاست چون همه ناچار بهش رو میارن مگر تعداد انگشت شماری و همین افراد اکثرا موفق هستن و این رشته ها در کشورهای اروپایی و آمریکا معمولا خیلی معتبرن .... این ماییم که به رشته ها اعتبار میدیم نه اونا ;)

chichosting.net
January 4th, 2016, 19:45
سلام دوستان
برادر من میخواد بدون ازمون علمی کاربردی بره گفتن نیمه دوم دی ثبت نام شروع میشه الان مونده بره چی بخونه
از دوستان عزیز که تجربه دارند خواهشمندیم رشته مورد نظرشونو نسبت به بازار کار بدون در نظر گرفتن تعصب و علاقه بفرمائید
ممنون از همه

سلام من ترم آخر در دارم تموم میکنم مقطع کاردانی رشته شبکه های گسترده - اینترنت (فناوی اطلاعات)
نمی دونم این رشته در دانشگاه آزاد یا ملی تدریس میشه یانه
رشته بسیار خوبیه از همه زاویه ها

اما بدیش اینه که مدرک گرفتن از دانشگاه علمی کاربردی زیاد مورد پسند نیست .
مدرک های دانشگاه آزاد و ملی می توان گفت بین المللی هستند اما مدرک علمی کاربری خییییییییییییر
شهریه هم بین 580 الی 800 با توجه به تعداد واحد ها متغیر است .

مدرکش کاربرد داخلی می تواند داشته باشد با همراه پارتی

dellserver
January 4th, 2016, 20:25
ممنون منتظر نظرات دیگر دوستان هستیم

alimosavi
January 4th, 2016, 22:18
جز علاقه هر چیز دیگری بره آخرش شکسته ..

fireserver
January 5th, 2016, 01:57
سلام دوستان
ممنون از همه

سلام

نسبت به علاقه ای که داری تصمیم بگیره و باید اینو هم قبول داشته باشیم در دانشگاه های جز شریف و امیرکبیر و چند جای دیگه علمی باقی نمونده

بعضی از دوستان قبول ندارند ! باید مدرک رو به عنوان یه بلیط اتوبوس بگیریم که تو دستمون باشه یه جایی ممکنه کارمون رو راه بندازه ! کارمندی یا مثالاْ هنگام ازدواج بگن پسرم لیسانس یا ... هست.

امروز یکی یه جرفه ای رو بخواد یاد گیره باید خودش دنبالش بره و به دروس دانشگاه نباید امیدوار بشه !

داریم کسائی مثل استاد حامد فرنودی ! لیسانس کشاورزی ولی ترینر رسمی شرکت میکروتیک در 27 کشور جهان !

sms.bartarhost
January 9th, 2016, 21:05
سلام دوستان
ممنون از همه

رشته شبکه گسترده یکی از گرایشات فناوری اطلاعات
کادرانی ترمی 600 تا 700 در میاد