PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا دریافت کارت ملی برای بازگشت هزینه مورد نیاز ست؟

majid rostami
December 31st, 2015, 22:56
با عرض سلام و احترام ...

یکی از همکاران برای ثبت دامنه از طریق سایتی اقدام کردند ، متاسفانه سایت مربوطه قادر به ثبت دامنه نبوده و بعدا دامنه توسط شخص دیگری ( یک فرد خارجی ) ثبت شده ست . حالا همکار ما درخواست کرده هزینه پرداخت شده رو برگشت بدن ، مدیریت اون وبسایت هم درخواست کارت ملی کردند ...

در طلاهاست وقتی برای ثبت دامنه های ملی مشکلی بوجود میاد ؛ طلاهاست بدون مشکل هزینه رو به هر شماره کارتی که ارسال کنید برگشت میدن ... همکارمون درخواست کردن پول به همون کارتی که پرداخت از ان انجام شده برگشت داده بشه ... که نشده و در اخر بر اثر پا فشاری ایشون ؛ مدیریت سایت تهدید به بن کردن یوزر کردند ...
میخواستم بدونم واقعا برای بازگشت هزینه ارائه کارت ملی ضروری هست ؟ پس چطور نت افراز ، آبتین وب ، کندو هاست و طلاهاست همچین برخوردی ندارند ؟؟؟

softlayer
December 31st, 2015, 23:20
خیر، اگر از طریق اکانت مربوطه اقدام کردید نیاز به ارائه کارت شناسایی نیست.
دلیل درخواست رو چه چیزی ذکر کردند؟
درون قوانین چنین بندی وجود داره؟

majid rostami
December 31st, 2015, 23:23
بخشی به نام قوانین توی کل سایتشون موجود نیست ...

اطلاعات ثبت نام با توجه به مشخصات فیک ( اطلاعات مورد نیاز برای ثبت دامنه us. ) بوده و به همین دلیل درخواست کارت ملی کردند ..

اسکن کردن و ارسال شاید 2 دقیقه هم طول نکشه ، ولی تا بحال با همچین چیزی مواجه نشده بودیم ... حتی در سایت های همکار ؛ مشخصات کارتی که هزینه واریز شده با کارتی که درخواست برگشت هزینه رو دادیم کاملا متفاوت بوده ست ... ولی درخواست همکارمون این بوده که هزینه به همون شماره کارتی که واریز با ان انجام شده ؛ برگشت بخوره ...

Abolijoon
December 31st, 2015, 23:27
سیاست کاری هر شرکت متفاوت است
در این شرایط بهترین کار را کرده اند
شما هم کارت ملی رو اسکن کنید بفرستید
اگر نگرانی دارید روی کارت ملی نیز بنویسید ارسالی کاربر برای شرکت فلان تا سو استفاده ای نکنند
موفق باشید

majid rostami
December 31st, 2015, 23:31
سیاست کاری هر شرکت متفاوت است
در این شرایط بهترین کار را کرده اند
شما هم کارت ملی رو اسکن کنید بفرستید
اگر نگرانی دارید روی کارت ملی نیز بنویسید ارسالی کاربر برای شرکت فلان تا سو استفاده ای نکنند
موفق باشید

کجاش بنویسیم ؟؟؟؟؟
اگر پایین یا بالا یا کنار کارت ملی روی برگه بنویسیم به راحتی قابل حذف هست ...
مشکل اینجاست که وقتی توی سایت هوایز گرفته میشه دامنه ازاد و قابل ثبت ست ولی بعدش قابل ثبت نیست ! این ضعف در سیستم کاری انهاست ...
از اونجایی که سایر شرکت های مطرح تر هیچ وقت همچین درخواستی نداشتند واقعا برای ما تعجب آور بود ...

Abolijoon
December 31st, 2015, 23:42
کجاش بنویسیم ؟؟؟؟؟
اگر پایین یا بالا یا کنار کارت ملی روی برگه بنویسیم به راحتی قابل حذف هست ...
مشکل اینجاست که وقتی توی سایت هوایز گرفته میشه دامنه ازاد و قابل ثبت ست ولی بعدش قابل ثبت نیست ! این ضعف در سیستم کاری انهاست ...
از اونجایی که سایر شرکت های مطرح تر هیچ وقت همچین درخواستی نداشتند واقعا برای ما تعجب آور بود ...

روی تصویر کارت ملی نه کنار و بیرون !

majid rostami
December 31st, 2015, 23:52
روی تصویر کارت ملی نه کنار و بیرون !

منظورتون به صورت واترمارک هست ؟
به نظرتون قبول میکنند ؟ الان که به مشخصات ثبت نامی ایراد وارد کردند ( گرچه ربطی به موضوع ندارد ) ، فردا نمیگن فتوشاپ بوده و قابل قبول نیست و ...؟؟؟؟؟

farssub
December 31st, 2015, 23:54
با فتوشاپ یه چیزی رو اسکن بنویسید نشه پاکش کرد بعد ارسال کنید

ServerDL.com
December 31st, 2015, 23:55
با عرض سلام و احترام ...

یکی از همکاران برای ثبت دامنه از طریق سایتی اقدام کردند ، متاسفانه سایت مربوطه قادر به ثبت دامنه نبوده و بعدا دامنه توسط شخص دیگری ( یک فرد خارجی ) ثبت شده ست . حالا همکار ما درخواست کرده هزینه پرداخت شده رو برگشت بدن ، مدیریت اون وبسایت هم درخواست کارت ملی کردند ...

در طلاهاست وقتی برای ثبت دامنه های ملی مشکلی بوجود میاد ؛ طلاهاست بدون مشکل هزینه رو به هر شماره کارتی که ارسال کنید برگشت میدن ... همکارمون درخواست کردن پول به همون کارتی که پرداخت از ان انجام شده برگشت داده بشه ... که نشده و در اخر بر اثر پا فشاری ایشون ؛ مدیریت سایت تهدید به بن کردن یوزر کردند ...
میخواستم بدونم واقعا برای بازگشت هزینه ارائه کارت ملی ضروری هست ؟ پس چطور نت افراز ، آبتین وب ، کندو هاست و طلاهاست همچین برخوردی ندارند ؟؟؟

بسته به سیاست کاری مدیر سایت دارد ...
و معمولا این مسائل لج و لجبازی هست به نظر بنده !

majid rostami
January 1st, 2016, 00:04
با فتوشاپ یه چیزی رو اسکن بنویسید نشه پاکش کرد بعد ارسال کنید
خواستیم انجام بدیم ولی همکارمون گفت دوباره گیر میدن میگن فتوشاپه و ....

بسته به سیاست کاری مدیر سایت دارد ...
و معمولا این مسائل لج و لجبازی هست به نظر بنده !
اگر لج و لجبازی باشه به خاطر 30 هزار تومن براشون پرونده درست میکنیم ...
ولی اگه سایر دوستان نیز همچین سیاستی دارند اعلام کنند ما هم اطلاع داشته باشیم و به قوانین اضافه کنیم ...

kool
January 1st, 2016, 00:59
حتی در سایت های همکار ؛ مشخصات کارتی که هزینه واریز شده با کارتی که درخواست برگشت هزینه رو دادیم کاملا متفاوت بوده ست

این اشتباه سرویس دهنده است و بعد شکایتی بشه خودشون گیر هستن!

- - - Updated - - -

منظورتون به صورت واترمارک هست ؟
به نظرتون قبول میکنند

واترمارک مشکلی نداره به صورتی که اطلاعات مشخص باشه باید قبول کنند... سیاست ها متفاوت هست ولی بهتره درخواست کارت ملی بشه چرا که ممکنه یکی با کارت متفرقه بیاد و پرداختی از درگاه شما بزنه و بعد فراد یکی شکایت کنه و .......

majid rostami
January 1st, 2016, 01:03
این اشتباه سرویس دهنده است و بعد شکایتی بشه خودشون گیر هستن!

- - - Updated - - -

واترمارک مشکلی نداره به صورتی که اطلاعات مشخص باشه باید قبول کنند... سیاست ها متفاوت هست ولی بهتره درخواست کارت ملی بشه چرا که ممکنه یکی با کارت متفرقه بیاد و پرداختی از درگاه شما بزنه و بعد فراد یکی شکایت کنه و .......

اگر به باید ها عمل کنند : باید هزینه واریز شده بابت ثبت ناموفق ؛ به همون شماره حساب و کارتی که واریز از ان انجام شده برگشت بخوره .

شما به هرصورتی که حساب کنید این جمله بولد شده قابل رد کردن نیست !!!!

با واترمارک براشون ارسال میکنیم ؛ اگر قبول نکردند به صورت قانونی ازشون شکایت میکنیم ...

ممنون بابت شرکت دوستان در تاپیک

takpar7
January 1st, 2016, 01:56
با عرض سلام و احترام ...

سلام و عرض ادب

بعضی از مدیران وقتی به قدرتی میرسن خودشونو خدا میبینن! نمونش سرور مجازی که یک ماه پیش خریداری شده بود و موقع خرید هارد اس اس دی نوشته شده بود بعد که متوجه شدم اس اس دی نیست اعتراض کردم گفتن بله اس اس دی نیست ولی شما دنبال مشکل هستید و بخاطر مشاهده تاپیک خرید سرور مجازی سرور رو خاموش کردن با صحبت هایی که شد طی دو ساعت گفتن سرو ررو روشن کردند!ولی سرور روشن نشده بود پیام دادم سرور خاموشه هنوز و جوابی ندادن تا ساعت 1 شب من بی دلیل تو شلوغترین زمان کاری سایت های من پنج شنبه دو هفته پیش 6 ساعت سرور مجازی من رو خاموش کردن!
و وقتی گفتم از بن دربیارید مدارک خواستن

بله یه همچین آدمهای مریضی هستند بعضی افراد.افرادی که شرکتی هم هستند نماد هم دارند و خودشونو حرفه ای میدونن!

بیشتر شرکت های این مدارک رو میگیرن تا فردا فرد مورد نظر نره تو جای دیگه گندکاری شرکت رو بگه و مشتریهاشونو فراری بده!

majid rostami
January 1st, 2016, 02:40
سلام و عرض ادب

بعضی از مدیران وقتی به قدرتی میرسن خودشونو خدا میبینن! نمونش سرور مجازی که یک ماه پیش خریداری شده بود و موقع خرید هارد اس اس دی نوشته شده بود بعد که متوجه شدم اس اس دی نیست اعتراض کردم گفتن بله اس اس دی نیست ولی شما دنبال مشکل هستید و بخاطر مشاهده تاپیک خرید سرور مجازی سرور رو خاموش کردن با صحبت هایی که شد طی دو ساعت گفتن سرو ررو روشن کردند!ولی سرور روشن نشده بود پیام دادم سرور خاموشه هنوز و جوابی ندادن تا ساعت 1 شب من بی دلیل تو شلوغترین زمان کاری سایت های من پنج شنبه دو هفته پیش 6 ساعت سرور مجازی من رو خاموش کردن!
و وقتی گفتم از بن دربیارید مدارک خواستن

بله یه همچین آدمهای مریضی هستند بعضی افراد.افرادی که شرکتی هم هستند نماد هم دارند و خودشونو حرفه ای میدونن!

بیشتر شرکت های این مدارک رو میگیرن تا فردا فرد مورد نظر نره تو جای دیگه گندکاری شرکت رو بگه و مشتریهاشونو فراری بده!

قصد تخریب و بی احترامی به همکاران نداریم ... وگرنه اسم سایت یا بهتره بگم شرکت مورد نظر رو ذکر میکردیم ...

ولی در این مورد گرچه خود بنده هیچ نقشی نداشتم ولی بسیار فکرمو درگیر کرد که این دوستمون از چی ناراحت شده بود که اینطوری برخورد کرد ؟ چون خرید انجام نشده ؟ خب مشکل از سمت خودتون بوده ؛ چون اطلاعات ثبت نامی با اطلاعات پرداختی فرق داره ؟ خب شما به شخص پرداخت کننده هزینشو برگردون ...

تهدید به بن کردن یا اینکه : برید سراغ شعبه فتا برای رسیدگی بیشتر ؛ دقیقا معنی جملات این دوستمون رو میده :

بعضی از مدیران وقتی به قدرتی میرسن خودشونو خدا میبینن!

خواهشمندم سایر دوستان در تاپیک شرکت نکنند تا تکلیف مشخص بشه !!! البته 30 هزار تومن توی دنیای امروز چیزی محسوب نمیشه ولی بعضی وقتا باید حق رو گرفت ...

pakradm
January 1st, 2016, 15:49
دوست عزیز و گرامی

شما شخص بسیار محترم و درست کاری هستید، اما سرویس دهنده چگونه می بایست به شما اعتماد نماید؟
اگر خدایی نکرده شخص دیگری با همین سناریو پیدا شود و این 30 تومان را با کارت ***ی پرداخت کرده باشد و اکنون تقاضای برگشت وجه به کارت دیگری نماید، آنگاه سرویس دهنده چگونه پاسخگوی پلیس و صاحب کارت ***یده شده باشد؟
اگر چنانچه شما هزینه را به صورت حواله کارت به کارت پرداخت کرده باشید سرویس دهنده میتواند هزینه را به شماره کارت مبدا برگشت بزند(از طریق اینترنت بانک میتوان شماره مبدا را به دست آورد)
اما چنانچه پرداخت شما از طریق اینترنت بوده و شاپرک گویا شماره کارت مبدا را نشان نمی دهد لذا تنها راه اطمینان فقط ارائه کارت ملی می باشد.
آن سرویس دهنده هایی که بدون در نظر گرفتن موارد امنیتی هر پولی را به هر کارتی برگشت می زنند خودشان بعدا دچار مشکل خواهند شد!!!

در پایان امیدوارم با همکاری شما و سرویس دهنده مشکل برطرف گردد.
با تشکر:53:

kool
January 1st, 2016, 16:37
با تشکر از pakradm عزیز منظور بنده رو بهتر منتشر کردند.
البته در این بین برخی شرکت ها نیز ممکنه بابت اذیت و از دست ندادن کاربر و مجبور کردن کاربر به استفاده از مبلغ این کار رو بکنن و یا از اطلاعات به درستی نگهداری نکنند که شما بهتره به خوبی روش واترمارک کنید (نام و تاریخ و دامنه سایت مربوطه) تا حداقل امکان سوء استفاده شدید وجود نداشته باشه.

majid rostami
January 1st, 2016, 19:16
دوست عزیز و گرامی

شما شخص بسیار محترم و درست کاری هستید، اما سرویس دهنده چگونه می بایست به شما اعتماد نماید؟
اگر خدایی نکرده شخص دیگری با همین سناریو پیدا شود و این 30 تومان را با کارت ***ی پرداخت کرده باشد و اکنون تقاضای برگشت وجه به کارت دیگری نماید، آنگاه سرویس دهنده چگونه پاسخگوی پلیس و صاحب کارت ***یده شده باشد؟
اگر چنانچه شما هزینه را به صورت حواله کارت به کارت پرداخت کرده باشید سرویس دهنده میتواند هزینه را به شماره کارت مبدا برگشت بزند(از طریق اینترنت بانک میتوان شماره مبدا را به دست آورد)
اما چنانچه پرداخت شما از طریق اینترنت بوده و شاپرک گویا شماره کارت مبدا را نشان نمی دهد لذا تنها راه اطمینان فقط ارائه کارت ملی می باشد.
آن سرویس دهنده هایی که بدون در نظر گرفتن موارد امنیتی هر پولی را به هر کارتی برگشت می زنند خودشان بعدا دچار مشکل خواهند شد!!!

در پایان امیدوارم با همکاری شما و سرویس دهنده مشکل برطرف گردد.
با تشکر

بنده تا حالا بررسی نکردم ، ولی میخواید بگید که امکانش نیست متوجه بشید پرداختی به شما از چه کارتی صورت گرفته ؟ درگاه های واسط این امکان رو دارند اونوقت به پرداخت یا شاپرک این امکان رو به افرادی که دارای درگاه اختصاصی هستند نداده ؟؟؟؟؟ مگه میشه ؟ درگاه واسط نیز از همین به پرداخت و سامان کیش و ... استفاده میکنند و اطلاعات کاملی رو به کاربر ارائه میدهند ، این اطلاعات به برخی داده میشه ولی برخی خیر ؟
چون درخواست ما بازگشت پول به حسابی بوده که توسط همان حساب واریز انجام شده ، اگرم به قول شما د-ز-د-ی بوده ؛ پول به صاحب اصلی بازمیگرده ؛ غیر از این ست ؟

با تشکر از pakradm عزیز منظور بنده رو بهتر منتشر کردند.
البته در این بین برخی شرکت ها نیز ممکنه بابت اذیت و از دست ندادن کاربر و مجبور کردن کاربر به استفاده از مبلغ این کار رو بکنن و یا از اطلاعات به درستی نگهداری نکنند که شما بهتره به خوبی روش واترمارک کنید (نام و تاریخ و دامنه سایت مربوطه) تا حداقل امکان سوء استفاده شدید وجود نداشته باشه.

ما هم پرداخت نکردیم که پشیمون بشیم ... پرداخت کردیم که دامنه برایمان ثبت کنند ، وقتی مشکل از سمت ارائه دهنده سرویس هست مشتری چه گناهی داره ؟ وقتی نمیشه خرید کرد خب باید هزینه مرجوع شود !!!

----------------------------------
پ . ن :
برخی دامنه ها برای ثبت نیاز به اینفو خاص دارند
برای ثبت نام دامنه us. باید از اینفو فیک مختص آمریکا استفاده کرد ... آدرس ، کد پستی ، شماره تلفن و شهر و کشور ... عملا اگه هرکدوم مربوط به ایران باشه دامنه به هیچ عنوان ثبت نمیشه ...
برای ثبت نام دامنه technology. نمیتونید از اینفو ایران استفاده کنید و باید مربوط به یک کشور خارجی باشد ...
زمانی که یک کاربر از طریق ناحیه کاربری اقدام به ثبت دامنه می نماید اطلاعات پروفایل به عنوان اطلاعات هوایز درج خواهد شد و نباید مغایرت داشته باشد ... ( گرچه در سیستم whmcs میشه چندین پروفایل ایجاد کرد ) .
با توجه به این تفاسیر => همکار ما با اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت دامنه های us. در ناحیه کاربری بسیاری از دوستان همکار رجیستر کردند و از امکانات استفاده کردند ...
علتش هم قیمت ثبت دامنه هست که هر پسوندی رو هرکدام از همکاران با یک آفر خاص ارائه میدهد ...
چندین بار عمل عدم ثبت اتفاق افتاده که به راحتی هزینه مرجوع شده ...به علت نوع دامنه های ثبتی این مسئله ای کاملا طبیعی ست متاسفانه ...
طلاهاست - کندوهاست - آذرآنلاین - بتینا - شیراز تکنولوژی - آفاق هاستینگ - کاکوهاست - نوین میزبان و سایر همکاران عزیز هیچ کدام برای بازگشت پول درخواست کارت ملی نکرده اند ...
هدف از ایجاد تاپیک صرفا مشخص شدن این قضیه ست که اگر این کار نرمال و منطقی ست و باید انجام شود ما هم جز قوانین سایت خودمان قرار دهیم و تبعیت کنیم ؛ ولی اگر به قول برخی دوستان فقط لج و لجبازی ست که ما هم با روش خودشان برخورد کنیم !!!
هدف توهین به شرکت خاصی یا شخصی نبوده و تماما سعی شده هیچ اسم و نشانه ای از سایت مذکور ، نوشته نشود تا تاپیک جنبه تخریب نگیرد ...
تشکر از تمامی سروران گرامی که در تاپیک حضور یافتند و نظر خود را اعلام کردند :53:

m_dg_farari
January 1st, 2016, 20:05
سلام.
دوست من خوشبختانه نامی برده نشده و نظر دادن در این تاپیک حد اقل توسط استارتر ، جانب گیری تلقی نمیشه.
پس
1- اگر همه اشتباه میکنند ، دلیلی نمیشه من نوعی هم اشتباه کنم!
فرم مربوط به عضویت هاستینگ ها در سیستم قضایی یا همون پلیس فتا رو پر کردید؟
تا حالا از آی پی های سرورتون شکایت شده!؟ که ببینید چطوری باهاتون برخورد میشه؟
اینکه فلان هاست و بهمان هاستینگ کارت ملی نمیگیرن ، دلیلی نمیشه گوگولی هاستم نگیره! طبق قانونی که در سایت پلیس سایبر هم ذکر شده ارائه دهنده سرویس میزبانی وب و ثبت دامنه ملزم به تایید هویت سرویس گیرنده هست!
2- خیر هیچ سرویس دهنده ی پرداخت آنلاینی شماره کامل کارت مبدا رو به دارنده ی درگاه نمایش نمیده. مطلقا هیچ درگاهی! 4 رقم اول و چهار رقم آخر قابل مشاهده هست اما کل شماره کارت خیر! دقت کنید متوجه میشید...
پس نمیشه تایید کرد که شماره ای که شما میدید قطعا همون شماره کارتی هست که ازش پرداخت انجام شده!
3- یکی از دوستان اشاره کردن! ممکنه کارت د-ز-دی باشه! باهاش پرداخت بشه و بعد درخواست بازگشت وجه بشه

اما در کل ، درخواست مدرک شناسایی توسط سرویس دهندگان آنلاین در هیچ جای دنیا چیز نامعقولی نیست و همه جا این اتفاق میفته!
مارک هم بزنید روی عکس ایرادی نمیگیرن! (اگر قصد فقط تایید هویت باشه... و سوء استفاده و اذیت کردن نباشه)

majid rostami
January 1st, 2016, 20:23
سلام.
دوست من خوشبختانه نامی برده نشده و نظر دادن در این تاپیک حد اقل توسط استارتر ، جانب گیری تلقی نمیشه.
پس
1- اگر همه اشتباه میکنند ، دلیلی نمیشه من نوعی هم اشتباه کنم!
فرم مربوط به عضویت هاستینگ ها در سیستم قضایی یا همون پلیس فتا رو پر کردید؟
تا حالا از آی پی های سرورتون شکایت شده!؟ که ببینید چطوری باهاتون برخورد میشه؟
اینکه فلان هاست و بهمان هاستینگ کارت ملی نمیگیرن ، دلیلی نمیشه گوگولی هاستم نگیره! طبق قانونی که در سایت پلیس سایبر هم ذکر شده ارائه دهنده سرویس میزبانی وب و ثبت دامنه ملزم به تایید هویت سرویس گیرنده هست!
2- خیر هیچ سرویس دهنده ی پرداخت آنلاینی شماره کامل کارت مبدا رو به دارنده ی درگاه نمایش نمیده. مطلقا هیچ درگاهی! 4 رقم اول و چهار رقم آخر قابل مشاهده هست اما کل شماره کارت خیر! دقت کنید متوجه میشید...
پس نمیشه تایید کرد که شماره ای که شما میدید قطعا همون شماره کارتی هست که ازش پرداخت انجام شده!
3- یکی از دوستان اشاره کردن! ممکنه کارت د-ز-دی باشه! باهاش پرداخت بشه و بعد درخواست بازگشت وجه بشه

اما در کل ، درخواست مدرک شناسایی توسط سرویس دهندگان آنلاین در هیچ جای دنیا چیز نامعقولی نیست و همه جا این اتفاق میفته!
مارک هم بزنید روی عکس ایرادی نمیگیرن! (اگر قصد فقط تایید هویت باشه... و سوء استفاده و اذیت کردن نباشه)

1- مسئله اینه که کدوم کار اشتباهه ، تا ما هم کار درست رو انجام بدیم

بله

شکایت شخص ثالث خیر

قانون کلی باید وجود داشته باشه ، من به دنبال همین قضیه هستم ...

یعنی من یه شماره کارت پیدا کردم که 8 رقم وسط آن با شماره کارت خودم یکی هست و اتفاقا هم تاریخ انقضا و هم cvv2 و هم رمز دومش رو پیدا میکنم ( یا هک میکنم ) و میرم دامنه ای خرید میکنم که تا ساعتی پس از خرید بنده هنوز ازاد هست و ارائه دهنده سرویس نمیتونه ثبت کنه (چون من اختلال در سیستم ثبت جهانی بوجود آورم) ، بعد درخواست برگشت پول میدم و خدانگهدار ... هیچ کس هم نمیتونه پیگیری کنه که شماره کارتی که برای برگشت پول دادم مربوط به کی هست و اصلا ایشون هم حضور خارجی نداره و مبلغ 30 هزار تومن در 26 بانک بین المللی گردش پیدا میکنه تا من به هیچ عنوان قابل پیگیری نباشم .
حالا این وسط این همه کار کردم و سرویس دهنده تصویر کارت ملی خواسته ، منم چون فتوشاپ بلد نیستم قادر به جعل نیستم و مثل چهارپایان گیر کردم توی این مسئله که چطور کارت ملی خودم رو جعل کنم ؛ یا اونی که میخوام پول به حسابش بره و بعد دچار گردش بشه و ...

جنبه طنز دادم و قصد بی احترامی نداشتم ، انشالله بی احترامی تلقی نشود ...

AHF-victory
January 1st, 2016, 20:25
یادم نیست,ولی توی این انجمن خواندم و فکر کنم از پلیس فتا بود... تحت هیچ شرایطی نباید کارت ملی یا شناسنامه ارائه شود.من سرهمین کارت ملی و شناسنامه توسط هزارنویس بیچاره شدم کلا توی نت پخش کرد (ایمیل تهدید هم موجود هست)زنگ زدم پلیس فتا گفتن تحت هیچ شرایطی نباید ارائه بشه,گفتم برای مثلا پیامک و.. چی؟ گفت اونم لازم نیست,موقع ثبت نام ادرس و کدپستی یکسان باشه /اسم و شماره ملی کافیه... ,برای برگشت هم به همان کارتی که پرداخت شده بازگشت میزنند.به کارت دیگه ای نمیزنن
این حرفی بود که اونا زدن باز شما زنگ بزنید بپرسید...

majid rostami
January 1st, 2016, 20:36
یادم نیست,ولی توی این انجمن خواندم و فکر کنم از پلیس فتا بود... تحت هیچ شرایطی نباید کارت ملی یا شناسنامه ارائه شود.من سرهمین کارت ملی و شناسنامه توسط هزارنویس بیچاره شدم کلا توی نت پخش کرد (ایمیل تهدید هم موجود هست)زنگ زدم پلیس فتا گفتن تحت هیچ شرایطی نباید ارائه بشه,گفتم برای مثلا پیامک و.. چی؟ گفت اونم لازم نیست,موقع ثبت نام ادرس و کدپستی یکسان باشه /اسم و شماره ملی کافیه... ,برای برگشت هم به همان کارتی که پرداخت شده بازگشت میزنند.به کارت دیگه ای نمیزنن

سلام دوست عزیز

لطفا پست خودتون رو ویرایش و نام ایشون رو حذف کنید ( تاپیک جنبه تخریب ندارد )
مسئله همینه که چه کنیم هم مورد قبولشون باشه و هم سواستفاده ای صورت نگیره . بازگشت به همان کارت پرداختی اصلی ترین دغدغه ذهنی بنده هست که چرا انجام نمیشه ...

viasky
January 1st, 2016, 20:36
هزارنویس؟!

AHF-victory
January 1st, 2016, 20:49
هزارنویس؟!
بله,

سلام دوست عزیز

لطفا پست خودتون رو ویرایش و نام ایشون رو حذف کنید ( تاپیک جنبه تخریب ندارد )
مسئله همینه که چه کنیم هم مورد قبولشون باشه و هم سواستفاده ای صورت نگیره . بازگشت به همان کارت پرداختی اصلی ترین دغدغه ذهنی بنده هست که چرا انجام نمیشه ...

بهترین کار تماس با پلیس فتاست ,منم سوال کردم همینو گفتن باز شما سوال کنید,اما منم مورد مشابه داشتم ولی برای دامین نبود...
زنگ زدم همینو گفتن,گفتن اولا از شرکت ثبت شده تهیه کنید(باید میکردید) و دارای نماد
بدشم کارت ملی و... تحت هیچ شرایطی اراسل نکنید چون سو استفاده خیلی میشه,بد هم گفتم برای بازگشت میگن باید این کارو کنید,گفت اگر کارت به کارت کردید که مشخص هست ان ها هم کارت به کارت میکنند,اگر آنلاین بوده بازگشت به حساب دارن
من ندارم ها,ولی خودشون گفتن کلا گزینه ای به نام بازگشت هست ,یعنی فرقی نداره من با چه کارتی پرداخت کردم,مثلا ملی بوده با درگاه ملت بازگشت میخوارد مشکلی نیست,اما من توی جهان پی به چشم نخوارد چنین چیزی حالا یا اشتباه کردن یا منظورشون درگاه خوده بانک بود
من آخرای تابستان زنگ زدم

نیازی به پاک کردن نیست,ایشون پارتی کلفتی دارن,همان زمان که این کارو کردن و خودشون هم بن شده بودن,تاپیک ایجاد کردم بقیه هم تایید کردن اما بعدش پاک شد,میان پاک میکنن چیزی نیست