PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در پیدا کردن سرویس دهنده خوب!!!

3hdvd
December 31st, 2015, 14:44
دوستانی که تجربه خرید و استفاده از vps دارن (نه فروشنده ها)

لطفا یک شرکت خوب با سرویسهای پایدار که چند ماه ازش استفاده کردید را به من هم معرفی کنید!

چند روزه دنیال یه سرور مجازی خوب (از هر احاظ) برای انجام کار تحقیقات میگردم
اما متاسفانه هنوز موفق نشدم

لازم ذکر کنم سرویس شاخی هم نمیخوام:
یه سرور مجازی اروپا (ترجیحا هلند) با منابع اختصاصی
رم 2 گیگ
هارد حدود 40 یا 50 گیگ
ویندوز 2003
با اجازه دسترسی به روت و امکان تغییر سیستم عامل(درصورت نیاز)

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایید و از این بلاتکلیفی نجاتم بدید.

Z.eus
December 31st, 2015, 17:06
دوست عزیز پارس پک از لحاظ کیفیت مناسبه.
پشتیبانی سریعی هم دارن.

ehsansetarehdan
December 31st, 2015, 17:17

لطفا یک شرکت خوب با سرویسهای پایدار که چند ماه ازش استفاده کردید را به من هم معرفی کنید!

رم 2 گیگ
هارد حدود 40 یا 50 گیگ
ویندوز 2003

بهترین شرکت فکر می کنم نیک سرور باشه ، تو همین انجمن هم بگردید تاپیک مرتبطش هست.
من که 4 سال کار می کنم باهاش از هر لحاظ راضیم
http://nikserver.com

ambo77
December 31st, 2015, 17:25
سلام

عزیز همکارانی که اینجا هستند همشون سرویس هاشون پایدار و از کیفیت کافی برخوردار هستند

با میزبان سرور چندین بار کار کردیم سرویس هاشون عالی بودند

3hdvd
December 31st, 2015, 17:33
پشتیبانی سریعی هم دارن.

متاسفانه تجربه خوبی در هاستینگ هاشون ندارم. اوایل خوب بود, اما الان افتضاحه.

ahmad_pc
December 31st, 2015, 17:37
سلام

عزیز همکارانی که اینجا هستند همشون سرویس هاشون پایدار و از کیفیت کافی برخوردار هستند

منم میزبان سرور دارم، سرور هلند دارم، 100 گیگ، 2 گیگ رم، پردازنده 2 کور، سرعتشم حتی تایم شبانه از 40 مگ بر ثانیه کمتر نمیشه، خلاصه خیلی راضی ام

3hdvd
December 31st, 2015, 17:40
سلام

منظورتون کدوم میزبان سرور هست؟ دات کام یا دات آی آر؟

دات آی آر که قیمتهاش فضاییه!
دوتا دیگه هم هست که نمیدونم منظورتون کدومه؟
mizban.com
mizbanservers.com

ambo77
December 31st, 2015, 17:43
منظور بنده این ادرس بود دوست عزیز

http://mizbanservers.com

3hdvd
December 31st, 2015, 17:43
منم میزبان سرور دارم، سرور هلند دارم، 100 گیگ، 2 گیگ رم، پردازنده 2 کور، سرعتشم حتی تایم شبانه از 40 مگ بر ثانیه کمتر نمیشه، خلاصه خیلی راضی ام

ممنون میشم ادرس سایت یا تاپیک در انجمن را بفرمایید.
توی گوگل سرچ کردم, چندتا میزبان سرور آورد با آدرسهای متفاوت!

navid2zp
December 31st, 2015, 18:29
سرور های هلند نوین وی پی اس کیفیت خوبی دارند

taksis
December 31st, 2015, 19:25
آلما هاست هم عالیه
هم کیفیت هم قیمت
رد استیشن هستن پینگ خوبی هم به ایران داره نسبت به سایر

mahdi2009
December 31st, 2015, 21:08

رم 2 گیگ
هارد حدود 40 یا 50 گیگ
ویندوز 2003

بنده در این چندین سال تجربه یوزر بودن سرویس دهنده (واسط) سراغ ندارم گرامی که بگویم سرویس پایدار و مناسب و معقولی دارد!

نکاتی که بسیار میتونه برای شما مفید باشه قبل از هر چیزی نوع مجازی سازی است. غیر از kvm از مجازی ساز دیگری سرور مجازی تهیه نکنید به نظر بنده.

حتی با وجود شبیه ساز kvm هم متاسفانه اورسل صورت میگیره!!! سرعت هارد و تست هارد رو بخواهید از سرویس دهنده. و درخواست گارانتی ثبات همان کیفیت هارد. تجربه بنده ثابت کرده اورسل در اولین جایی که خودش رو نشون میده هارد دیسک است.

در مورد لوکیشین هم اگر نیازتون مرتبط با کپی رایت نیست خودتون رو محدود به لوکیشین نکنید.

تاپیک فروش فروشنده ها یا افر هایی که بهتون داده میشه رو مطالعه بکنید.(تا حدود کمی نظر یوزرها شاید در این تاپیکها مشخص بشه) البته نه یوزرهایی که ساخته میشن که صرفا ! افر بدن یا صرفا تعریف و تمجید بکنن!!!

ashkan54
December 31st, 2015, 22:34
پشتیبانی سریعی هم دارن.

با احترام به نظر شما، باید عرض کنم پارس پک گر چه پشتیبانی سریعی داره اما تجربه من این بود که منابع را اورسل می کنند. و پاسخگویشان هم چندان کاربردی نبود مگر آنکه هزینه ای را پرداخت کنید تا خودشان مشکل را رفع کنند.

takpar7
January 1st, 2016, 00:28
سلام
آلما هاست پشتیبانی عالی داره و سرویس هاشونم عالی هستند سرو ررداستیشن انگلیس پینگ مناسب و همینطور پورت قوی با سخت افزار خوب سرور

مینا-صیفی
January 1st, 2016, 12:07
top-vps.com
afraserver.com
تنها کسانی که در سرور مجازی چند ماه بودم این 2 بود تو این چندین سال همش انتقال میدادم بنا به دلایل مختلف جاهای زیادی داشتم ولی اینا 2 الان یادم هست که مناسب کار من بودند .

Ramezanloo
January 1st, 2016, 12:18
درود.
سرویس های نوین هاست با مجازی ساز kvm فکر میکنم براتون مناسب باشه.

ashkan54
January 5th, 2016, 10:07
و درخواست گارانتی ثبات همان کیفیت هارد. تجربه بنده ثابت کرده اورسل در اولین جایی که خودش رو نشون میده هارد دیسک است.

با سلام. ممکنه در این مورد کمی بیشتر توضیح بدید؟ چگونه متوجه اورسل شدن هارد می شدید؟ سیستم عاملی که استفاده میکردید لیناکس بود یا ویندوز؟

با تشکر

davood_71
January 5th, 2016, 10:53
دوست عزیز سرور میخوای جون داشته باشه زور داشته باشه از هاست دی ال استفاده کن
ولی داخل ایران هست (فکر کنم جدیدا خارجی هم آورده باشه)
ولی یه خوبی داره هکر های ایرانی نمیتونن هکت کنن اگر هکت کنن میتونی شکایت کنی ازشون
ولی کانفیگ و مدیریت ندارن باید خودت همه کاراشو کنی
------
اگر هم سرور میخوای که پشتیابنیش واقعا عالی باشه ، قشنگ جوابت رو بده ، سایت mihanmizban.com
هم مدیریت میکنه هم خودش کانفیگ میکنه از سرور هاش استفاده نکردم ولی از هاستش استفاده کردم خارجی بود واقعا سرعتش عالی بود هچی کم و کسر نداشت

من خودم سرور از هاست دی ال گرفتم دادم میهن میزبان برام مدیریتش کردن و اقعا هم خوب مدیریت میکنن
--------
اینو هم بگم یادم رفت ، هاست دی ال واقعا خوبه ولی یه مشکلی داره ، چون سایت های خیلی خفن رو میزابنی میکنه اون سایت های خیلی خفن هم فکر کنم (اصلا مطمئن نیستم) ، شب ها ساعت 12 شب به اون ور بک آپ گیری میکنن سرعت هارد میاد پایین ( بازم میگم مطمئن نیستم یه تحقیقی کنید)
ولی تا جون داره سرور ازش کار بکش آخ نمیگه لامصب :D

mahdi2009
January 13th, 2016, 12:13
با سلام. ممکنه در این مورد کمی بیشتر توضیح بدید؟ چگونه متوجه اورسل شدن هارد می شدید؟ سیستم عاملی که استفاده میکردید لیناکس بود یا ویندوز؟

با تشکر

سلام.

هر سرور مشخصات سخت افزاری مشخصی داره و مشخصات هارد(sata-ent-....) هم معلوم هست. مثلا در ویندوز به اسونی با نرم افزارهایی مانند hdtune مشخص میشه که چه مقدار از منابع ازاد است یا در حال استفاده.

NikMizban.Com
January 13th, 2016, 12:23

رم 2 گیگ
هارد حدود 40 یا 50 گیگ
ویندوز 2003

آپتایم خیلی خوب و پشتیبانی عالی دارند .

irwebco.com

davood_71
January 13th, 2016, 13:11
پیشنهاد من فقط سرور های www.hostdl.com (http://www.hostdl.com) با مدیریت مهن میزبان www.mihanmizban.com (http://www.mihanmizban.com)

دیگه خودت حساب کن هرچی سایت خفن دانلودی و زور داره روی هاست دی ال هست ، مجازی سازی هم vmware هست
تا میتونی از سرور استفاده کن ، هیچ کس نمیگه سرور مجازی هست کمتر استفاده کن
اصلا بزن بپوکون (دیدم که میگم نمونه سایتش هم 98ia) زد قشنگ هارد رو سوزنود از بس ازش کار کشید بوش تو کل دیتا سنتر آسیا تک بلند شد
تنکلوژی شون هم raid هست ، دیگه اگر هاردت چیزیش بشه یه هارد دیگه اضافی داری
قیمت هاش نسب به چیزی که میدن واقعا کمه ، 1 ترابایت پهنای باند 89 تومن
ولی فقط یه بدی داره
که بدیش هم خیلی بزرگه

سرورها اصلا مدیریت نمیشه ، کانفیگ هم نمیشه
و چون سایت های خیلی خفن و بزرگ روی اون سرور ها هست ، کلی حمله همیشه به دیتا سنتر و اون سایت ها میشه ، دیگه اگر امنیت سرور رو تامین نکنی مورد حمله اونا قرار میگیری و دیگه ....
که راه چاره هم داره بده به میهن میزبان یا جاهای دیگه امنیتش رو برات تامین کنن با خیال راحت استفاده کن