PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرفتن اینترنت سرعت بالا در بستر وایرلس

taba2000
December 30th, 2015, 16:23
با عرض سلام و احترام
برای سرورم احتیاج به اینترنت 50 تا 100 مگابیت دارم همانطور که میدونید این امکان در قالب اینترنت های خطی adsl وجود نداره و در حال حاضر تا 16 مگابیت امکانات در ایران هستش .
در قالب فیبرنوری هم که نمشه چون نه خطم فیبر نوری هستش نه میشه فیبر نوریش کرد اگرم بشه هزینه خیلی زیادی داره تازه بشه هم شرکتی که بخواد باهمچین سرعتی بده نیست.
میمونه وایرلس الان بیشتر شرکت های اینترنتی پهنای باند اختصاصی بالای یک مگ رو با وایرلس ارائه میدن و هزینه تجهزایشم حدود 700 هزار تومانه و محدودیت سرعتی هم ندارن یعنی تا 200 مگ هم بخوای میدن (بعضی هاشون ) اما خب 200 مگ بهنای باند اختصاصی میشه ماهی 20 میلیون اما از اون جایی که پهنای باند اختصاصی نمی خوام و اینترنت اشتراکی می خوام قیمتش باید خیلی خیلی خیلی خیلی کمتره شاید با ترافیک 100 گیگ ماهی 200 هزارتومان شایدم کمتر اما مشکل اینجاس که شرکت اینترنتی پیدا نکردم که نت اشتراکی سرعت بالا رو در قالب همین وایرلس ارائه بده (میتونن بدنا سیاستشون نمیذاره)
حال شما دوستان شرکتی جایی در تهران سراغ دارید که بده همچین سرویسی رو ، اینترنت سرعت بالا در قالب وایرلس یه چیز تو مایه های وایمکس مبین نت اما پیشرفته تر
با تشکر

007
December 30th, 2015, 16:34
س
همچین چیزی پیدا نخواهید کرد چون شرکت های کوچک که اینقدر پهنای باندی میخوای ندارن حالا چه اشتراکی چه اختصاصی
و شرکت های بزرگم خوب معلومه نمیان سرویسی شما مدنظرت هست رو با 200تومن بدن البته شایدم پیدا بشه ولی به نظر من خیلی خیلی بعیده و نشدنی هست.
بعدشم قیمت برای 200مگ اختصاصی که گفتی بسیار کم هست برای قیمت صحیح به سایت مخابرات مراجعه کن
ارادت

taba2000
December 30th, 2015, 20:43
الان یعنی هیچ شرکتی کسی نمیشناسه که اینترنت اشتراکی 50 مگ با ترافیک مناسب و قیمت مناست در بستر وایرلس در تهران به من ارائه بده ؟
از زیر ساخت چی میشه گرفت

elementary
December 31st, 2015, 07:15
الان یعنی هیچ شرکتی کسی نمیشناسه که اینترنت اشتراکی 50 مگ با ترافیک مناسب و قیمت مناست در بستر وایرلس در تهران به من ارائه بده ؟
از زیر ساخت چی میشه گرفت

عزیز بالای 80 تا سرویس دهنده داخل تهران پهنای باند بالا ارائه میکنند !
شما کجای تهران هستید ؟ من از پتیاک سرویس میگیرم 60 مگ نامحدود و شاتل 40 مگ هم بک اپ داریم لینک ها روی هم لود شدن و جمعا 100 مگ پهنای باند داریم

- - - Updated - - -

قیمت ها بسیار متفاوت هست باید با سرویس دهنده ها صحبت کنید
البته عزیز در تمام isp ها استفاده از اینترنت برای مقاصد میزبانی وب ممنوع هست مگر درعقد قرارداد کامل که بعدا isp دبه نکنه

taba2000
December 31st, 2015, 10:49
دوست خوبم من منطقه 5 هستم شهر زیبا
شما از کجا گرفتی چه قیمتی ؟ در چه قالبی وایرلس یا فیبر نوری ؟
ممنون میشم پاسخ بدی
شاتل گفت به هر چند مگ بخوای نامحدود در قالب وایرلس میدیم اما پهنای باند اختصاصی که ماهی ..... تومان میشه ولی من اشتراکی میخوام با قیمت مناسب .

arc1o0
December 31st, 2015, 11:20
سلام

اشتراکی که نداریم دوست عزیز، شما باید حجمی بگیری

مثلا 10 مگ با 30 گیگ میشه ماهی 300 ت حدودا

چرا سرور رو نمیبری دیتاسنتر

Zagrio.com
December 31st, 2015, 11:42
با عرض سلام و احترام
برای سرورم احتیاج به اینترنت 50 تا 100 مگابیت دارم همانطور که میدونید این امکان در قالب اینترنت های خطی adsl وجود نداره و در حال حاضر تا 16 مگابیت امکانات در ایران هستش .
در قالب فیبرنوری هم که نمشه چون نه خطم فیبر نوری هستش نه میشه فیبر نوریش کرد اگرم بشه هزینه خیلی زیادی داره تازه بشه هم شرکتی که بخواد باهمچین سرعتی بده نیست.
میمونه وایرلس الان بیشتر شرکت های اینترنتی پهنای باند اختصاصی بالای یک مگ رو با وایرلس ارائه میدن و هزینه تجهزایشم حدود 700 هزار تومانه و محدودیت سرعتی هم ندارن یعنی تا 200 مگ هم بخوای میدن (بعضی هاشون ) اما خب 200 مگ بهنای باند اختصاصی میشه ماهی 20 میلیون اما از اون جایی که پهنای باند اختصاصی نمی خوام و اینترنت اشتراکی می خوام قیمتش باید خیلی خیلی خیلی خیلی کمتره شاید با ترافیک 100 گیگ ماهی 200 هزارتومان شایدم کمتر اما مشکل اینجاس که شرکت اینترنتی پیدا نکردم که نت اشتراکی سرعت بالا رو در قالب همین وایرلس ارائه بده (میتونن بدنا سیاستشون نمیذاره)
حال شما دوستان شرکتی جایی در تهران سراغ دارید که بده همچین سرویسی رو ، اینترنت سرعت بالا در قالب وایرلس یه چیز تو مایه های وایمکس مبین نت اما پیشرفته تر
با تشکر

سلام

از رسانه آوابرید (http://www.avabarid.com/) استعلام بگیرید.

قبلا شنیدم سرویس سرعت بالا (تا مقدار پستیبانی لینک شما) بصورت حجمی ارائه می دهند.

با سپاس

taba2000
December 31st, 2015, 11:55
عزیز این سرویسی که شما میگی برای Adsl هستش و حجمی بودن هیچ ربطی به اشتراکی که من گفتم نداره منظور از اشتراکی پهنای هستش و اینه که پهنای باند اختصاصی نباشه ، میشه مثل همین سرویس های معمولی که شما از شرکت ها میگیری و پهنای باند اشتراکی هستش . بعد از سرعت 2 مگابیت به بالا دیگه هر 10 مگ اشتراکی حدود 10 هزار تومان اضافه میشه و هرچی این مقدار بالاتر بره ارزان تر میشه و شرکت های اینترنتی روی ترافیک مانور میدن شما الان مثلا 2 مگ با 12 مگ صبانت یا شرکت های دیگه رو مقایسه کن 10 تومان فرقشه .اما از اون جایی که اینترنت با سرعت مثلا 50 مگ رو نمیشه از طریق adsl درایران انتقال داد و امکانات فیبر نوری نیست از طریق وایرلس ارائه میدن حالا من دنبال شرکتی میگردم پهنای باند اشتراکی رو با سرعت بالا در قالب وایرلس ارائه بده حالا شما اگه می تونید کمک کنید راهنمایی کنید .ممنون

Amy
December 31st, 2015, 12:06
با سلام :x

شرکت مبین نت تا 50 مگابیت اینترنت اختصاصی ارائه میدهد mobinnet.ir

و همچنین شرکت گستر صبا تا 5 مگابیت اینترنت اختصاصی ارائه میدهد adsltehran.com

و همچنین شرکت برلیان نت تا 10 مگابیت اینترنت اختصاصی ارائه میدهد bereliannet.net

و همچنین شرکت آسمان آبی به صورت توافقی اینترنت اختصاصی ارائه میدهد blueskyco.ir

و همچنین شرکت کال ویت می به صورت توافقی اینترنت اختصاصی ارائه میدهد callwithme.ir

و همچنین شرکت پردیس هم از اینترنت اختصاصی ارائه میدهد pardis.ir

و همچنین شرکت الکام اینترنت اختصاصی تا 5 مگابیت ارائه میدهد elecomsys.com

به طور کلی شرکت های زیادی هستند که اینترنت اختصاصی با پهنای باند اختصاصی در بستر وایرلس ارائه میدهند

شما میتونید به اندازه ی نیازتون تهیه کنید

پیشنهاد من ( مبین نت و کال ویت می ) هست

موفق باشید :53:

taba2000
December 31st, 2015, 12:24
عزیز مشکل دقیقا همینجاست من پهنای باند اختصاصی نمی خوام اشتراکی با سرعت بالا

elementary
December 31st, 2015, 12:53
عزیز مشکل دقیقا همینجاست من پهنای باند اختصاصی نمی خوام اشتراکی با سرعت بالا

ببینید فرقی نمیکنه باید با isp صحبت کنید

درضمن شما این قیمت هایی که بالا گفتید 10 مگ هم نمیشه گرفت

الان اسیاتک 10 مگ با ترافیک 100 گیگ ماهی 240 تومن هست

بعد شما مثلا 100 مگ نیازداری ! خب ما هر مگ اینترنت رو اگه 20 تومن حساب کنیم دربهترین شرایط 2 میلیون میشه هزینه اینترنت اشتراکیتون

و یک نکته هم اینکه شما 100 گیگ رو به صورت ناخواسته تو یک هفته تموم میکنی

Amy
December 31st, 2015, 12:58
دوست عزیزم در ایران اینترنت اشتراکی بالا تر 16 مگابیت ندیدم :-s

که اونم تقسیم بر 8 میشه

که میشه 16384 تقسیم بر 8 : 2.048

یعنی بالاترین سرعت آپلود و دانلودی که به صورت اشتراکی میتونن شرکت ها در اختیار شما بزار 2 مگابایت بر ثانیه است

البته دیده شده که بعضی از شرکت ها پهنای باند رو باز میزارن و بیشتر از اینا در اختیار مردم میزارن

مثلا بنده خودم دیدم سرعت 256 کیلوبایت مخابرات سرعت دانلود 600-700 کیلوبایت داشت در صورتی که باید 64 کیلوبایت ارائه بده

اما خوب این کارا بیشتر برای جلب مشتری هست

شما باید به دراز مدت نگاه کنید ، که در ایران قوانین به این شکله که بین 8 نفر تقسیم میشه

پس سرویس دهنده میتونه بدون اطلاع شما پهنای باند رو تقسیم کنه بین 8 نفر

و برای شما مشکل میتونه پیش بیاد

مثلا تا دیروز 6 مگ دانلود میکردید
از فردا 1 مگ دانلود میکنید

اگه هم زنگ بزنید و شکایت کنید

بهتون میگن ما کاری نکردیم ، طبق قوانین تقسیم بر 8 شده

و ما به شما لطف کرده بودیم که پهنای باند رو باز کرده بودیم

و راست هم میگن

عملا هم کاری از شما بر نمیاد

تنها راهش اینه که پهنای باند اختصاصی تهیه کنید

موفق باشید :x

taba2000
December 31st, 2015, 13:45
Amy (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=116323) : من فکر می کنم شما با پهنای باند اختصاصی اشنای ندارید و نمی دونید چیه .

ببینید پهنای باند اختصاصی رو برای شما توضیح میدم . فرض کنید شما یک ساختما مسکونی دارید با 50 واحد حالا می خواید به هریک از واحد ها 1 اینترنت با سرعت 2 مگ بدید در این حال شما نمی تونید یک اینترنت 2 مگ Adsl از شرکت مثلا اسیاتک بگیرید و به این 50 واحد بدید چون اینطوری اگه به طور مثال 10 واحد به طور مستقیم از اینترنت استفاده کنند به هر 1 نت 256 کیلوبیت میرسه و فکر کنید 50 نفر بخوان استفاده کنند دیگه چی میمونه ازش در این حالت مدیر ساختمان میاد اینترنت 2 مگ پهنای باند اختصاصی میگره یعنی میتونه به هر یک از واحد ها یک اینترنت 2 مگابیت بده . پس این سرویس پهنای باند اختصاصی به هیچ وجه به درد من نمی خوره چون بخاطر این استفاده قیمت بالایی داره
حالا اینی که شما میگی من
در ایران اینترنت اشتراکی بالا تر 16 مگابیت ندیدم که اونم تقسیم بر 8 میشه کاملا اشتباه و غلط اولا که امیدوارم شما فرق اینترنت اختصاصی و اشتراکی رو متوجه شده باشید. دوم در ایران تا 200
مگابیت برای خانگی و 10 گیگ شرکتی isp هم هست اما چون بیشتر مصرف کنندگان خانگی از adsl استفاده می کنند و خط ها تهش تا 16 ساپورت می کنند این حرف رو می زنی برای همینه که من می خوام در بستر وایرلس اینترنت پرسرعت بگیرم چون رو adsl نمیشه و فیبر نوری هم ندارم و امکانش نیست .
اینی هم که میگی که اونم تقسیم بر 8 میشه بازم اشتباه هستش در اینترنت های شرکتی حجمی این خبر ها نیست مثلا من الان 12 مگابیت صبانت دارم سرعت دانلودم روی 1.3 مگابایت هستش که کاملا درسته اما در اینترنت های مخابرات نامحدود مثلا سرعت 12 مگابیتش همین 12 مگ هستش ولی تقسیم بر هشت برای همین نسبت به این که نامحدود هست ارزانه حالا اگه مثلا در زمان استفاده اون 7 نفر دیگه درحال کار کردن نباشند سرعت شما میره بالا اگه 3 نفر درحال استفاده باشن سرعت شما کمی میاد پایین تر و اگه 8 نفر باهم در حال دانلود باشن ببینید چی میشه .
امیدوارم تونسته باشم شمارو درست راهنمایی کرده باشم .

Amy
December 31st, 2015, 13:58
دوست عزیزم من فقط میخواستم راهنمایی کنم ،قصد جسارتی نداشتم که

ولی شما یه بحث دیگه ای رو مطرح میکنید :(

بنده بحث رو ادامه نمیدم :)

چون میدونم به جایی نمیرسیم

حرف شما درسته

امیدوارم بقیه دوستان بتونن شما رو راهنمایی کنن و بهتون کمکی کنن
با تشکر از شما

موفق باشید

taba2000
December 31st, 2015, 14:15
elementary (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=101621) : دوست عزیز کاملا اشتباهه کی گفته هر مگ 20 تومان مگه جنگه شما 2 مگ اسیاتک
کیمیا 20 گیگ در ماه با 10 مگ شهاب 20 گیگ در ماه نگاه کن 3 هزار تومان بیشتره یک بار گفتم شرکت از یه سرعتی به بعد دیگه رو سرعت پول نمی گیره و روی ترافیک مانور میده یعنی این که سیا ستشون اینه که هرچی سرعت بالاتر باشه ترافیک سریع تر تموم میشه و طرف باید ترافیک بخره یعنی اگه 2 مگ تا 10 مگ 3 هزار تومان باهم تفاوت دارن 10 مگ با 50 10 هزار تومان هم نمیشه اما الان تنها دلیل اینکه نمی تونند به همه اینترنت با سرعت های بالا مثل 50 مگ ارائه بدن زیر ساخت کلی هست بستری فراهم نیست که بیان روش اینکارو انجام بدن امکانت adsl که فعلا تا 16 مگ هست . فیبرنوری همه جا نداریم وایرلس هم که نمی تونند به همه بدن چون ایستگاه کمی دارن وهمه جانیست و اگه فاصله ایستگاه ها تا مکان مورد نظر 10 کیلومتر فاصله داشته باشه 600 تومان پول تجهیزات وایرلس میکروتیک میشه که یه مصرف کننده خونگی معمولی اینقدر سرعت براش ارزش نداره که بیاد این هزینه رو بکنه . تمام ،حال اگه شما جایی رو میشناسی که بدن بگو نمیشناسی هم که هیچ
اون پهنای باند اختصاصی هستش هر 2 مگش 180 هزار تومانه اشتراکی 50 مگش با ترافیک 200 گیگ در ماه کمتر از 320 تومان باید باشه اونم تازه در شرکت های گرون مثل اسیاتک تجهیزات وایرلس هم بستگی به فاصله داره که در جایی که ما هستیم فکر نکنم بیشتر 200 بشه

apajang
January 2nd, 2016, 12:19
دوست عزیز من می تونم بهتون شرکت معرفی کنم روی بستر وایرلس تا جایی که رادیوتون بکشه سرویس ددیکیت حجمی بهتون بده هزینه ماهانه اش زیر 1 تومن در میاد
اگر خواستی شماره بذار باهات تماس بگیرم
به شرط کیفیت و راه افتادن کار شما

sav
January 2nd, 2016, 12:47
بنظر من اگر در محدوده 4g هستید از ایرانسل استفاده کنید
100 گیگابایت میده 170 تومن 12 ماهه !
وگرنه اگر پهنای اختصاصی میخواهید حداقل 300 تومن در ماه باید هزینه کنید سرعت هم یک مگابیت !!!!
بعدم اگر سرعت 100 مگابیت میخواهید باید برید داخل دیتاسنتر =))

apajang
January 2nd, 2016, 13:50
بنظر من اگر در محدوده 4g هستید از ایرانسل استفاده کنید
100 گیگابایت میده 170 تومن 12 ماهه !
وگرنه اگر پهنای اختصاصی میخواهید حداقل 300 تومن در ماه باید هزینه کنید سرعت هم یک مگابیت !!!!
بعدم اگر سرعت 100 مگابیت میخواهید باید برید داخل دیتاسنتر =))

من به شما 10 مگ ددیکیت میدم 300

sami-00
January 3rd, 2016, 00:09
برای 200 مگ اینترنت اختصاصی باید حداقل ماهی 40 میلیون بدید به شرکت ها مبنا میتونه ارائه کنه به شما چون مجوزش رو داره

- - - Updated - - -

دوست عزیز من می تونم بهتون شرکت معرفی کنم روی بستر وایرلس تا جایی که رادیوتون بکشه سرویس ددیکیت حجمی بهتون بده هزینه ماهانه اش زیر 1 تومن در میاد
اگر خواستی شماره بذار باهات تماس بگیرم
به شرط کیفیت و راه افتادن کار شما

میشه بگید محدوده اش کجا ها رو پوشش میده چه شرکتیه؟

elementary
January 3rd, 2016, 12:33
من به شما 10 مگ ددیکیت میدم 300

همراه با تضمین SLA ؟

ایا شما مجوز isdp هم دارید یا فقط isp ?

taba2000
January 3rd, 2016, 16:20
شاید من اشتباه فکر می کنم و اشتباه متوجه شدم مفهوم پهنای باند اختصاصی رو
بینید من پریسیدم 8 مگ پهنای باند اختصاصی سرعت دانلود 1 مگابایت میده و 8 مگی که خودمم دارم هم سرعت دانلود 1 مگابایت میده و الان برای من فقط سرعت دانلود و اپلود مهمه و این اختصاصی خیلی گرونه و معمولی مناسب
حالا اون چیزی که من از پهنای باند اختصاصی متوجه شدم اینه که میشه مثلا 8 مگ اختصای رو به n نفر داد یعنی n نفر همه از سرعت 8 مگ استفاده کنند 8 معمولی رو اگه مثلا به 8 نفر بدی هیچی ازش نمی مونه ! این درسته یا غلظ
الان
10 مگ ددیکیت یا اختصاصی اخر سر از لحاظ سرعت دانلود و اپلود برای یک یوزر چه فرقی دار ند باهم میشه توضیح بدید

apajang
January 3rd, 2016, 22:13
برای 200 مگ اینترنت اختصاصی باید حداقل ماهی 40 میلیون بدید به شرکت ها مبنا میتونه ارائه کنه به شما چون مجوزش رو داره

- - - Updated - - -

میشه بگید محدوده اش کجا ها رو پوشش میده چه شرکتیه؟

محدوده تهران رو رادیویی پوشش داریم

- - - Updated - - -

همراه با تضمین SLA ؟

ایا شما مجوز isdp هم دارید یا فقط isp ?

با SLA

با مجوز

- - - Updated - - -

شاید من اشتباه فکر می کنم و اشتباه متوجه شدم مفهوم پهنای باند اختصاصی رو
بینید من پریسیدم 8 مگ پهنای باند اختصاصی سرعت دانلود 1 مگابایت میده و 8 مگی که خودمم دارم هم سرعت دانلود 1 مگابایت میده و الان برای من فقط سرعت دانلود و اپلود مهمه و این اختصاصی خیلی گرونه و معمولی مناسب
حالا اون چیزی که من از پهنای باند اختصاصی متوجه شدم اینه که میشه مثلا 8 مگ اختصای رو به n نفر داد یعنی n نفر همه از سرعت 8 مگ استفاده کنند 8 معمولی رو اگه مثلا به 8 نفر بدی هیچی ازش نمی مونه ! این درسته یا غلظ
الان
10 مگ ددیکیت یا اختصاصی اخر سر از لحاظ سرعت دانلود و اپلود برای یک یوزر چه فرقی دار ند باهم میشه توضیح بدید

ببین دوست عزیز سرویس اختصاصی اصطلاحا سرویس های 1 به 1 ئه
شما اگر 8 مگابیت اختصاصی یا ددیکیت بگیری در تمام ساعات شبانه روز آپلود و دانلود شما 8 مگابیت خواهد بود یا 1 مگابایت سرعت آپلود و دانلود

سرویس اشتراکی که می فرمائید 8 مگ اشتراکی اولا آپ تو 8 مگ هستش شما فقط سرعت دانلودتون بالا می ره و عملا آپلودی ندارین تمام ساعات شبانه روز هم سرعت یکنواختی بهتون نمیده

اگر اون 8 مگ اختصاصی رو به n بدی مثل اینه که سرویس رو شیر کردی هر کدوم 8 تقسیم بر n سرعت خواهند داشت نه اینکه همه 8 باشند یک بار شیر میشه
ولی اگر 8 اشتراکی رو شیر کنی دوبار شیر میشه و عملا هیچی نمی مونه

10 مگابیت ددیکیت به شما آپلود و دانلود 10 مگابیت میده

iran-developers
January 3rd, 2016, 23:24

- - - Updated - - -

با SLA

با مجوز

- - - Updated - - -

شما اگر 8 مگابیت اختصاصی یا ددیکیت بگیری در تمام ساعات شبانه روز آپلود و دانلود شما 8 مگابیت خواهد بود یا 1 مگابایت سرعت آپلود و دانلود

سرویس اشتراکی که می فرمائید 8 مگ اشتراکی اولا آپ تو 8 مگ هستش شما فقط سرعت دانلودتون بالا می ره و عملا آپلودی ندارین تمام ساعات شبانه روز هم سرعت یکنواختی بهتون نمیده

اگر اون 8 مگ اختصاصی رو به n بدی مثل اینه که سرویس رو شیر کردی هر کدوم 8 تقسیم بر n سرعت خواهند داشت نه اینکه همه 8 باشند یک بار شیر میشه

درود
اگر با مجوز باشه
ما خریداریم باهامون در ارتباط باشید .
یا پل ارتباطی قرار بدید .

taba2000
January 3rd, 2016, 23:36

- - - Updated - - -

با SLA

با مجوز

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

با SLA

با مجوز

- - - Updated - - -

این جور که من از صحبت های شما برداشت کردم اولا که در پهنای باند اختصاصی سرعت دانلود و اپلود یکی و مثل الان نیست که سرعت دانلود 1 مگابایت باشه و سرعت اپلود 1 مگابیت .
بعد منی که الان 8 مگ دارم مثلا این 8 مگ من از یه پهنای باند 1 به 1 64 مگابیت اومده که تقسیم بر 8 شده ؟
بعد یعنی اگه من این اینترنت 8 مگ خودم رو بین 4 نفر تقسیم کنم یعنی به هر نفر یه نت 2 مگابیت نمیرسه ؟ چرا ؟ خب ممکنه سرعت اپلود بشه 256 ولی دانلود که باید 2 مگابیت باشه !
اما تو پهنای باند اختصاصی میتونم این کارو کنم و به هر 4 نفر سرعت اپلود و دانلود 2 مگابیت بدم ؟
خب الان تا اینجا اگه این چیزی که میگم درست باشه مزایای پهنای باند اختصاصی شد سرعت دانلود و اپلود یکی . یکنواختی سرعت . قابلیت تقسیم بندی و شیر
اما باز من نفهمیدم چرا همین نت خودم رو نمی تونم شیر کنم . چرا خب ؟ بعد من اصلا نیاز به شیر اینترنت ندارم یک نفرم و همین نتی که دارم تقریبا همیشه رو یه سرعت هستش و فقط اپلود پایینه که اونم فکر می کردم برای فشار به خط در adsl کم کردن ! بعد این پهنای باند اختصاصی تو پینگ هم تاثیری داره ؟
بعد من یه جا خوندم که اینترنت های اشتراکی 1 به 8 هستش حالا من اگه پهنای باند اختصاصی نخوام واشتراکی بخوام با سرعت 50 مگابیت در قالب وایرلس امکانش هست مثلا یه باند اختصاصی 100 مگ تقسیم بر 2 بشه یا نت 400 مگ اختصاصی تقسیم بر 8 بشه، هست همچین چیزی ؟ یعنی همه جا های دنیا که سرعت بالا دارن پهنای باند اختصاصی دارن کاربرای خونگی شون !؟
بعد اصلا یه سئوال دیگه این باند اختصاصی که از طریق وایرلس یا فیبر نوری میاد رو با چی تقسیم می کنند یعنی مثلا بخوام 8 مگ رو بین 4 نفر تقسیم کنند .به هر یک 2 مگ ، با وسیله و دستگاه خاصی اینکارو می کنند . تحقیق کردم با میکروتیک درسته ؟ میکرو تیک روتر وای فای هم داریم که اون نت تقسیم شده رو یه صورت وای فای ارائه بده ؟ بعد اگه این میکروتیک روتر به مودم adsl وصل کنی و بخوای پهنای باند اشتراکی خودتو تقسیم کنی میشه؟
واخرین سئوال
تا اینجا شد اینترنت حجمی شرکت ها و حالا اینترنت نا محدود مخابرات چطوریه مثال 8 مگابیتش که زده تقسیم بر 8 یعنی وقتی مخابرات میزنه 8 مگ یه پهنای باند اختصاصی رو بین 8 نفر تقسیم میکنه و میشه نفری 1 مگابیت و هر کدوم استفاده نکنند سرعت اون یکی میره بالا یعنی قابلیت افزایش سرعت رو میذاره در صورت استفاده نکردن دیگران ولی شرکتی میاد پهنای باند اختصاصی 64 مگ رو بین 8 نفر تقسیم می کنند و قابلیت افزایش سرعت رو در صورت استفاده نکردن دیگران روش نمیذارند . درسته ؟ این مثال ؟
کلا گیج شدم اگه پاسخ کل سئوال هامو بدی لطف بزرگی کردی . ممنون

apajang
January 4th, 2016, 09:14
درود
اگر با مجوز باشه
ما خریداریم باهامون در ارتباط باشید .
یا پل ارتباطی قرار بدید .

شماره تماس پ.خ کن تماس می گیرم

- - - Updated - - -

این جور که من از صحبت های شما برداشت کردم اولا که در پهنای باند اختصاصی سرعت دانلود و اپلود یکی و مثل الان نیست که سرعت دانلود 1 مگابایت باشه و سرعت اپلود 1 مگابیت .
بعد منی که الان 8 مگ دارم مثلا این 8 مگ من از یه پهنای باند 1 به 1 64 مگابیت اومده که تقسیم بر 8 شده ؟
بعد یعنی اگه من این اینترنت 8 مگ خودم رو بین 4 نفر تقسیم کنم یعنی به هر نفر یه نت 2 مگابیت نمیرسه ؟ چرا ؟ خب ممکنه سرعت اپلود بشه 256 ولی دانلود که باید 2 مگابیت باشه !
اما تو پهنای باند اختصاصی میتونم این کارو کنم و به هر 4 نفر سرعت اپلود و دانلود 2 مگابیت بدم ؟
خب الان تا اینجا اگه این چیزی که میگم درست باشه مزایای پهنای باند اختصاصی شد سرعت دانلود و اپلود یکی . یکنواختی سرعت . قابلیت تقسیم بندی و شیر
اما باز من نفهمیدم چرا همین نت خودم رو نمی تونم شیر کنم . چرا خب ؟ بعد من اصلا نیاز به شیر اینترنت ندارم یک نفرم و همین نتی که دارم تقریبا همیشه رو یه سرعت هستش و فقط اپلود پایینه که اونم فکر می کردم برای فشار به خط در adsl کم کردن ! بعد این پهنای باند اختصاصی تو پینگ هم تاثیری داره ؟
بعد من یه جا خوندم که اینترنت های اشتراکی 1 به 8 هستش حالا من اگه پهنای باند اختصاصی نخوام واشتراکی بخوام با سرعت 50 مگابیت در قالب وایرلس امکانش هست مثلا یه باند اختصاصی 100 مگ تقسیم بر 2 بشه یا نت 400 مگ اختصاصی تقسیم بر 8 بشه، هست همچین چیزی ؟ یعنی همه جا های دنیا که سرعت بالا دارن پهنای باند اختصاصی دارن کاربرای خونگی شون !؟
بعد اصلا یه سئوال دیگه این باند اختصاصی که از طریق وایرلس یا فیبر نوری میاد رو با چی تقسیم می کنند یعنی مثلا بخوام 8 مگ رو بین 4 نفر تقسیم کنند .به هر یک 2 مگ ، با وسیله و دستگاه خاصی اینکارو می کنند . تحقیق کردم با میکروتیک درسته ؟ میکرو تیک روتر وای فای هم داریم که اون نت تقسیم شده رو یه صورت وای فای ارائه بده ؟ بعد اگه این میکروتیک روتر به مودم adsl وصل کنی و بخوای پهنای باند اشتراکی خودتو تقسیم کنی میشه؟
واخرین سئوال
تا اینجا شد اینترنت حجمی شرکت ها و حالا اینترنت نا محدود مخابرات چطوریه مثال 8 مگابیتش که زده تقسیم بر 8 یعنی وقتی مخابرات میزنه 8 مگ یه پهنای باند اختصاصی رو بین 8 نفر تقسیم میکنه و میشه نفری 1 مگابیت و هر کدوم استفاده نکنند سرعت اون یکی میره بالا یعنی قابلیت افزایش سرعت رو میذاره در صورت استفاده نکردن دیگران ولی شرکتی میاد پهنای باند اختصاصی 64 مگ رو بین 8 نفر تقسیم می کنند و قابلیت افزایش سرعت رو در صورت استفاده نکردن دیگران روش نمیذارند . درسته ؟ این مثال ؟
کلا گیج شدم اگه پاسخ کل سئوال هامو بدی لطف بزرگی کردی . ممنون

ببین برادر من اصلا گیج شدن نداره
من پله پله براتون میام پایین

اول اینکه مصرف شما خانگی هست یا شرکتی؟ وقتی شما مصرف خونگی داری و خودت یه نفر هستی مهم نیست چقدر پهنای باند اختصاص داده میشه و تو شرکت ها میزان پهنای باندی که برای هر سیستم در نظر گرفته میشه مهمه ممکنه یکی تو سازمان مجبور باشه کلی دانلود کنه یکی اصلا دانلود براش ممنوع باشه اینجور shape کردن ها تو سازمان رو نمیشه با سرویس ADSL انجام داد.چون وقتی پهنای باند شما ثابت نیست هی داره تغییر می کنه شما چطوری می خوای نظارت کنی باید کنترل رو پهنای باند داشته باشی که بتونی به هر سیستم اختصاص بدی

بحث دوم اینه که وقتی مصرف شرکتی میشه علاوه بر دانلود آپلود هم مهم میشه شما نمی تونی به مشتری بگی آقا من آپلودم بسته است وایسا یک ساعت فایل من آپلود شه که

بحث سوم اون چیزی که شنیدی ADSL رو 1 به 8 شیر می کنن شما بذار کنار اینی که من میگم گوش کن
شما میری 8 مگابیت اینترنت اختصاصی می خری(به واحد دقت کن مگابیت) وقتی می خوای دانلود کنی نرم افزار دانلود سرعت رو به مگابایت به تو نشون میده ( دقت کن مگابایت) به خاطر همین وقتی دانلود می کنی با یه تبدیل واحد ساده دانلود شما و آپلود شما در طول 24 ساعت شبانه روز 1 مگابایت یا 8 مگابیت خواهد بود اما تو سرویس های اشتراکی مثل ADSL اول اینکه سرعت آپلود و دانلود شما برابر نیست دوما خود سرعت دانلود در طول شبانه روز تغییر می کنه

بحث چهارم: اگر می خوای قشنگ مفهوم اختصاصی برات جا بیفته یه اتوبان رو در نظر بگیر.تو اختصاصی مثل اینه که 4 تا باند اتوبان دست خودته می خوای آروم بری تند بری مشکلی ایجاد نمی کنه اما تو اشتراکی مثل ADSL تو همون اتوبان 2 تا ماشین هم بغل تو میاد یکی ممکنه جلوی تو قرار بگیره مجبور شی سرعت کم کنی یکی ممکنه کنارت باشه اجازه نده از عرض اتوبان بیشتر استفاده کنی باعث میشه محدود شی

بحث پنجم: شما وقتی سرویس رو رادیویی دریافت می کنی سرویس از رادیو میاد به یه روتر وصل میشه شما می تونی بگی از هر اینترفیس روتر چقدر دانلود و چقدر آپلود میشه گرفت بعد اگر می خوای وایرلس دریافت کنی اینترفیس روتر رو وصل می کنی به یه wireless accesspoint که بتونی وایرلس سرویس بگیری.

اگر باز سوالی بود من درخدمت شما هستم

taba2000
January 4th, 2016, 09:49
شماره تماس پ.خ کن تماس می گیرم

- - - Updated - - -

ببین برادر من اصلا گیج شدن نداره
من پله پله براتون میام پایین

اول اینکه مصرف شما خانگی هست یا شرکتی؟ وقتی شما مصرف خونگی داری و خودت یه نفر هستی مهم نیست چقدر پهنای باند اختصاص داده میشه و تو شرکت ها میزان پهنای باندی که برای هر سیستم در نظر گرفته میشه مهمه ممکنه یکی تو سازمان مجبور باشه کلی دانلود کنه یکی اصلا دانلود براش ممنوع باشه اینجور shape کردن ها تو سازمان رو نمیشه با سرویس ADSL انجام داد.چون وقتی پهنای باند شما ثابت نیست هی داره تغییر می کنه شما چطوری می خوای نظارت کنی باید کنترل رو پهنای باند داشته باشی که بتونی به هر سیستم اختصاص بدی

بحث دوم اینه که وقتی مصرف شرکتی میشه علاوه بر دانلود آپلود هم مهم میشه شما نمی تونی به مشتری بگی آقا من آپلودم بسته است وایسا یک ساعت فایل من آپلود شه که

بحث سوم اون چیزی که شنیدی ADSL رو 1 به 8 شیر می کنن شما بذار کنار اینی که من میگم گوش کن
شما میری 8 مگابیت اینترنت اختصاصی می خری(به واحد دقت کن مگابیت) وقتی می خوای دانلود کنی نرم افزار دانلود سرعت رو به مگابایت به تو نشون میده ( دقت کن مگابایت) به خاطر همین وقتی دانلود می کنی با یه تبدیل واحد ساده دانلود شما و آپلود شما در طول 24 ساعت شبانه روز 1 مگابایت یا 8 مگابیت خواهد بود اما تو سرویس های اشتراکی مثل ADSL اول اینکه سرعت آپلود و دانلود شما برابر نیست دوما خود سرعت دانلود در طول شبانه روز تغییر می کنه

بحث چهارم: اگر می خوای قشنگ مفهوم اختصاصی برات جا بیفته یه اتوبان رو در نظر بگیر.تو اختصاصی مثل اینه که 4 تا باند اتوبان دست خودته می خوای آروم بری تند بری مشکلی ایجاد نمی کنه اما تو اشتراکی مثل ADSL تو همون اتوبان 2 تا ماشین هم بغل تو میاد یکی ممکنه جلوی تو قرار بگیره مجبور شی سرعت کم کنی یکی ممکنه کنارت باشه اجازه نده از عرض اتوبان بیشتر استفاده کنی باعث میشه محدود شی

بحث پنجم: شما وقتی سرویس رو رادیویی دریافت می کنی سرویس از رادیو میاد به یه روتر وصل میشه شما می تونی بگی از هر اینترفیس روتر چقدر دانلود و چقدر آپلود میشه گرفت بعد اگر می خوای وایرلس دریافت کنی اینترفیس روتر رو وصل می کنی به یه wireless accesspoint که بتونی وایرلس سرویس بگیری.

اگر باز سوالی بود من درخدمت شما هستم

خب من الان شرکت ندارم برای سرورم می خوام در خانه ، 50 مگ می خوام حالا می خوام بدونم اصلا 50 مگ اشتراکی هست ؟ یا باید اختصاصی بگیر م اختصاصی نمیتونم قیمت هر ماهش میشه اندازه 2 تا سرور خودم !

apajang
January 4th, 2016, 14:33
خب من الان شرکت ندارم برای سرورم می خوام در خانه ، 50 مگ می خوام حالا می خوام بدونم اصلا 50 مگ اشتراکی هست ؟ یا باید اختصاصی بگیر م اختصاصی نمیتونم قیمت هر ماهش میشه اندازه 2 تا سرور خودم !

ببین دوست عزیز رو سرویس اشتراکی عرف تا 16 مگ هست که آپلودش نهایت تا 512k میشه
کلا بالاترین سرویسی که میشه اشتراکی adsl داد 24 مگ هست که یه شرکت داره ارائه میده
رو vdsl تا 50 مگ میشه داد که هیچ شرکتی به خونه شما نمیده می تونی 20 مگ ددیکیت بگیری با 100 گیگ ترافیک ماهانه هزینش زیر 1 تومن در میاد ماهانه

Amy
January 4th, 2016, 14:44
سلام :x

ببخشید که من باز دارم راهنمایی میکنم

دوست عزیزم برای کاری شما میخواید انجام بدید ( سرور )

یک کلام ( اینترنت اشتراکی ) مناسب نیست

چون کلی قطعی و اختلال و پینگ داره حالا میخواد 100 مگابیت باشه یا 1 گیگابیت ( اینجا ایرانه )

راه حل آخر : شما باید برید با یک شرکت Isp بشینید و حرف بزنید و توضیح بدید

باید اینترنت اختصاصی بگیرید ، حالا اگه نمی تونید از پس قیمتش بر بیاید

باید حرف بزنید و ببینید شاید باهاتون راه بیان و اگه ایده اتون خوب باشه و درامدزا اصلا شاید اسپانسرتون شدن و هزینه هم ازتون نگرفتن

شما برید با یک شرکت حرف بزنید و ببینید چی میشه

اگه حمایت نشدین و حتی نتونستید از پس هزینه اش بر بیاید

اون موقع یا بی خیال میشید یا اگه خیلی سخت بخواهید ادامه بدید و تسلیم نشید ( سیم آخر آی ثریا ) هست که من اصلا پیشنهاد نمیکنم ، همون بیخیال بشید بهتره

و انشاالله مشکلتون حل میشه و حمایت میشید

تلاش خودتون رو بکنید :53::x:63:

apajang
January 4th, 2016, 15:00
سلام :x

ببخشید که من باز دارم راهنمایی میکنم

دوست عزیزم برای کاری شما میخواید انجام بدید ( سرور )

یک کلام ( اینترنت اشتراکی ) مناسب نیست

چون کلی قطعی و اختلال و پینگ داره حالا میخواد 100 مگابیت باشه یا 1 گیگابیت ( اینجا ایرانه )

راه حل آخر : شما باید برید با یک شرکت Isp بشینید و حرف بزنید و توضیح بدید

باید اینترنت اختصاصی بگیرید ، حالا اگه نمی تونید از پس قیمتش بر بیاید

باید حرف بزنید و ببینید شاید باهاتون راه بیان و اگه ایده اتون خوب باشه و درامدزا اصلا شاید اسپانسرتون شدن و هزینه هم ازتون نگرفتن

شما برید با یک شرکت حرف بزنید و ببینید چی میشه

اگه حمایت نشدین و حتی نتونستید از پس هزینه اش بر بیاید

اون موقع یا بی خیال میشید یا اگه خیلی سخت بخواهید ادامه بدید و تسلیم نشید ( سیم آخر آی ثریا ) هست که من اصلا پیشنهاد نمیکنم ، همون بیخیال بشید بهتره

و انشاالله مشکلتون حل میشه و حمایت میشید

تلاش خودتون رو بکنید :53::x:63:

این آقا اشتباه اولش اینه که داره تو خونه سرور نگه میداره.خیلی راحت میتونه سرور رو ببره تو یه شرکت اینترنتی کولو کنه
بعضی شرکت ها برای کولو کردن و استفاده از سرویسی که داره رو سرورش ارائه میده حاضرن بهش رایگان سرویس دهی کنن.

Amy
January 4th, 2016, 15:07
این آقا اشتباه اولش اینه که داره تو خونه سرور نگه میداره.خیلی راحت میتونه سرور رو ببره تو یه شرکت اینترنتی کولو کنه
بعضی شرکت ها برای کولو کردن و استفاده از سرویسی که داره رو سرورش ارائه میده حاضرن بهش رایگان سرویس دهی کنن.

بله درسته ، خیلی از شرکت ها این روز ها از جوان ها و ایده هاشون حمایت میکنن
چون میتونن براشون پول ساز باشند

حالا نمیخوام اسم ببرم

اما خیلی از دیتاسنتر های ایرانی دارن سایت های دانلود رو اسپانسری میکنن

و از سایت مقابل هزینه ای دریافت نمی کنند و بهشون سرویس رایگان میدن

فقط بخاطر اسم و شهرت سایت و اینکه اسم شرکتشون زیر فوتر سایتشون قرار بگیره

که بسیار کار خوبیه و منم تایید میکنم :53::67:

حمایت افراد لایق در هر سطحی کار خوبیه :x

taba2000
January 4th, 2016, 16:13
دوستان واقعا ممنون از همتون به خاطر راهنمایی هاتون
مثل اینکه اخر باید پهنای باند اختصاصی بگیرم ! سرورو نمی خوام فعلا ببرم دیتا سنتر بله شرکتی مثل اسیاتک اگه سایت پربازدید و مفیدی داشته باشی خودش به عنوان اسپانسر بهت سرور میده هر چقدر که نیاز داشته باشی ولی فعلا یک سری نیاز ها دارم و یک سری تست که نیازه سرورو با یه نت خوب run کنم که دنبالشم .
فقط چندتا سئوال میمونه الان سرور هایی که در دیتا سنتره هستند بیشتر به یک پورت مرکزی 1 گیگ وصل هستند ومیشه گفت که میشه پهنای باند اختصاصی و همونطور که می دونید یک vps ایران با سرعت 100 مگابیت و رم 512 فضای 60 گیگ سی پی یو 2 هسته 60 هزار تومانه تازه send نامحدود و دانلود ماهیانه 1 ترا ! خیلی پهنای باند ارزان میشه .چرا ؟ بعد الان می تونند حالا چه اشتراکی چه اختصاصی هر سرعتی در قالب وایرلس به من بدند ولی با قیمت فضایی چرا اخه مشکلشون چیه من فکر میکردم تنها دلیلی که سرعت بالا نمی تونند بدند امکانات هستش اما الان با وایرلس میتونند بدند . بعد من اینو متوجه نشدم یکی مثلا تو کانادا نت 100 مگابیت خونگی داره اختصاصی هستش یا اشتراکی ؟ با فیبر نوری میگیرن ؟ اوناهم اشتراکی و اختصاصی دارند ؟
یعنی هیچ راهی نیست من اینترنت پرسرعت بگیرم با قیمت مناسب ؟ اگه نیست که از صبانت اختصاصی بگیرم هم به خونه میده هم تعرفش از همه جا بهتره هم 5 ساله ازش adsl گرفتم . راضیم

Amy
January 4th, 2016, 16:47
دوستان واقعا ممنون از همتون به خاطر راهنمایی هاتون
مثل اینکه اخر باید پهنای باند اختصاصی بگیرم ! سرورو نمی خوام فعلا ببرم دیتا سنتر بله شرکتی مثل اسیاتک اگه سایت پربازدید و مفیدی داشته باشی خودش به عنوان اسپانسر بهت سرور میده هر چقدر که نیاز داشته باشی ولی فعلا یک سری نیاز ها دارم و یک سری تست که نیازه سرورو با یه نت خوب run کنم که دنبالشم .
فقط چندتا سئوال میمونه الان سرور هایی که در دیتا سنتره هستند بیشتر به یک پورت مرکزی 1 گیگ وصل هستند ومیشه گفت که میشه پهنای باند اختصاصی و همونطور که می دونید یک vps ایران با سرعت 100 مگابیت و رم 512 فضای 60 گیگ سی پی یو 2 هسته 60 هزار تومانه تازه send نامحدود و دانلود ماهیانه 1 ترا ! خیلی پهنای باند ارزان میشه .چرا ؟ بعد الان می تونند حالا چه اشتراکی چه اختصاصی هر سرعتی در قالب وایرلس به من بدند ولی با قیمت فضایی چرا اخه مشکلشون چیه من فکر میکردم تنها دلیلی که سرعت بالا نمی تونند بدند امکانات هستش اما الان با وایرلس میتونند بدند . بعد من اینو متوجه نشدم یکی مثلا تو کانادا نت 100 مگابیت خونگی داره اختصاصی هستش یا اشتراکی ؟ با فیبر نوری میگیرن ؟ اوناهم اشتراکی و اختصاصی دارند ؟
یعنی هیچ راهی نیست من اینترنت پرسرعت بگیرم با قیمت مناسب ؟ اگه نیست که از صبانت اختصاصی بگیرم هم به خونه میده هم تعرفش از همه جا بهتره هم 5 ساله ازش adsl گرفتم . راضیم

بله
دیتاسنتر های ایرانی میتونن سرور با پورت ۱ گیگابیت هم بدن
یه جا هم که الان یادم نیست ولی دیدم که پورت ۱۰ گیگ هم داشتن
درمورد پهنای باند و ... باید باهاشون صحبت کنید نامحدود هم میتونن ارایه بدن

درمورد خارج از ایران
اینترنت اشتراکی و اختصاصی به این معنایی که ما داریم نیست

همه ی کاربرای خانگی در اروپا و امریکا میتونن با توجه به نیازشون ۱۰۰ مگابیت به بالا تهیه کنند و حتی در آمریکا در یک ایالت راه اندازی کردن که به هر مشترک خانگی اینترنت ۱ گیگابایتی بدن ( نه گیگابیت )

بدون مدارک و ... مثل ما :d که برای سرعت ۲ مگابیت به بالا ارایه میدیم

خب اونجا آمریکا است و ما ایرانیم ;)
و در اونجا چیزی به نام خرید ترافیک و ... بی معنیه
نه پینگ دارن و نه قطعی و نه *****ینگ و دسته بندی سرعت مثل ما

همه چیز نامحدود (‌البته ۸۰ درصد کشورا ) بازم کشورهایی شبیه ما هستند

و درمورد اشتراکی بودن یا تقسیم بر ۸ کردن کدوم کشورا انجام میدن رو نمیدونم

ولی اینو میدونم که دسته بندی پایه ی ارایه اینترنت در خارج معمولا ۱۰۰ مگابیت به بالاست

مثل ۱ مگابیت خودمون

خب به هر حال اگه تقسیم بر ۸ هم بشه

سرعت دانلودو آپلودی بین ۱۲ - ۱۳ مگابایت به شما میده

که دقت داشته باشیم ‌( بدون *****ینگ و بدون افت و کاهش سرعت و بدون پینگ و بدون محدودیت حجمی ) هست

که خودش خیلیه ۱۲ مگابایت سرعت ثابت

حالا اگه ۱ گیگابیت تهیه کنید در خارج

۱۲۵ - ۱۵۰ مگابایت به شما سرعت دانلود و آپلود میده

و در کل شما هزینه ی اندکی ماهیانه پرداخت میکنید که اصلا قابل مقایسه نیست با ما

و بعضی از کشور ها مثل امریکا در بعضی ایالت ها اصلا رایگان هم داره میده :109:

خب این از این موضوع

و اما موضوع کار شما

بله در ایران هم تهیه ۱۰۰ مگابیت به بالا وجود داره و هیچ ضعف زیر ساخت یا امکاناتی وجود نداره و همه چیز موجوده

این قوانین هستند که اجازه ی ارایه به کاربر خانگی رو نمیدن

وگرنه این شرکت ها از خداشون هست که سرعت بالاتر ارایه بدن و قیمت بیشتری بگیرن

خب سود داره براشون

اما فکر نکنم به کاربر خانگی بدن (‌ باید شرکت و یا پروانه کسب و یا ضمانت دولتی وجود داشته باشه )‌

بازم ۱۰۰ ٪ اطلاعی ندارم از قوانین جدید

باید برید خودتون بپرسید و از یک شرکتی تهیه کنید

موفق و موید باشید :x

taba2000
January 4th, 2016, 17:05
حالا از کجا بتونم بگیرم بهتره قیمت
کیفیت و نامحدود
و این متقارن و نا متقارن بودنشو کسی میدونه چیه ؟
برای استفاده به صورت تک و وای فای چه ابزاری لازمه ؟

- - - Updated - - -

کدوم اینا رو پیشنهاد می دید .
شاتل
رسپینا
صبانت
زیرساخت

apajang
January 5th, 2016, 08:32
بله
دیتاسنتر های ایرانی میتونن سرور با پورت ۱ گیگابیت هم بدن
یه جا هم که الان یادم نیست ولی دیدم که پورت ۱۰ گیگ هم داشتن
درمورد پهنای باند و ... باید باهاشون صحبت کنید نامحدود هم میتونن ارایه بدن

درمورد خارج از ایران
اینترنت اشتراکی و اختصاصی به این معنایی که ما داریم نیست

همه ی کاربرای خانگی در اروپا و امریکا میتونن با توجه به نیازشون ۱۰۰ مگابیت به بالا تهیه کنند و حتی در آمریکا در یک ایالت راه اندازی کردن که به هر مشترک خانگی اینترنت ۱ گیگابایتی بدن ( نه گیگابیت )

بدون مدارک و ... مثل ما :d که برای سرعت ۲ مگابیت به بالا ارایه میدیم

خب اونجا آمریکا است و ما ایرانیم ;)
و در اونجا چیزی به نام خرید ترافیک و ... بی معنیه
نه پینگ دارن و نه قطعی و نه *****ینگ و دسته بندی سرعت مثل ما

همه چیز نامحدود (‌البته ۸۰ درصد کشورا ) بازم کشورهایی شبیه ما هستند

و درمورد اشتراکی بودن یا تقسیم بر ۸ کردن کدوم کشورا انجام میدن رو نمیدونم

ولی اینو میدونم که دسته بندی پایه ی ارایه اینترنت در خارج معمولا ۱۰۰ مگابیت به بالاست

مثل ۱ مگابیت خودمون

خب به هر حال اگه تقسیم بر ۸ هم بشه

سرعت دانلودو آپلودی بین ۱۲ - ۱۳ مگابایت به شما میده

که دقت داشته باشیم ‌( بدون *****ینگ و بدون افت و کاهش سرعت و بدون پینگ و بدون محدودیت حجمی ) هست

که خودش خیلیه ۱۲ مگابایت سرعت ثابت

حالا اگه ۱ گیگابیت تهیه کنید در خارج

۱۲۵ - ۱۵۰ مگابایت به شما سرعت دانلود و آپلود میده

و در کل شما هزینه ی اندکی ماهیانه پرداخت میکنید که اصلا قابل مقایسه نیست با ما

و بعضی از کشور ها مثل امریکا در بعضی ایالت ها اصلا رایگان هم داره میده :109:

خب این از این موضوع

و اما موضوع کار شما

بله در ایران هم تهیه ۱۰۰ مگابیت به بالا وجود داره و هیچ ضعف زیر ساخت یا امکاناتی وجود نداره و همه چیز موجوده

این قوانین هستند که اجازه ی ارایه به کاربر خانگی رو نمیدن

وگرنه این شرکت ها از خداشون هست که سرعت بالاتر ارایه بدن و قیمت بیشتری بگیرن

خب سود داره براشون

اما فکر نکنم به کاربر خانگی بدن (‌ باید شرکت و یا پروانه کسب و یا ضمانت دولتی وجود داشته باشه )‌

بازم ۱۰۰ ٪ اطلاعی ندارم از قوانین جدید

باید برید خودتون بپرسید و از یک شرکتی تهیه کنید

موفق و موید باشید :x

ببخشید دوست عزیز ولی خیلی اطلاعاتی که به این بنده خدا میدی غلط داری میدی
اگر می خوای کشوری رو مثال بزنی که اینترنت مفتی به مردمش میده کره جنوبی رو مثال بزن نه آمریکا.آمریکا یکی از کشورهاییه که پهنای باند رو خیلی گرون برای مردمش حساب می کنه
از نظر سرعت هم باز کشور آمریکا رو مثال نزن چون 60% آمریکا وضعیت اینترنتشون خیلی خرابه

در مورد نحوه سرویس دهی هم الگوی مصرف اینترنت تو آمریکا با ایران خیلی تفاوت می کنه
شما تو آمریکا دانلود که نداری بگی من حجم دانلود می خوام ( حق کپی رایت و این داستانا ) یا سیاست مصرف منصفانه واسم اعمال کنن
اونجا دم در خونت یه فیبر داری که روی اون فیبر می تونی خیلی سرویس های اینترنتی رو دریافت کنی مثلا 5 دلار بدی اشتراک یه کانال رو بگیری برای 1 ماه تمام برنامه هاش رو روی فیبر خونت که وصل به تلویزیون بگیری
یا موزیک گوش کنی نمیری موزیک دانلود کنی setupbox ای که استفاده می کنی می تونه یه اپلیکیشن مثل soundcloud یا spotify داشته باشه حق اشتراک بدی موزیک استریم گوش کنی
برای وب گردی هم می تونی از همون نت استفاده کنی.
بعد هم اینکه برای بستر سیار هم مثل ایران نیست بری ایرانسل 10 هزار تومنی بخری بندازی رو آیفون 2 میلیونی
میری شرکتی مثل AT&T یه سیم کارت و با گوشی انتخاب می کنی contract برای با دو سال به وسیله پکیج سرویس های video , voice , text , Data هزینه رو طی1 یا 2 سال پرداخت می کنی.

اینکه اینجا امکانات نیست اتفاقا امکانات هست بهترین و به روزترین دیوایس ها هم هست ولی ما یه رگولاتور احمق داریم به نام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که مبنای کارش رو گذاشته رو فتوای چند نفر که هیچ سررشته ای از اینترنت ندارن و فتوا میدن " اینترنت بالای 2 مگ حرام است" یا "اینترنت 4G حرام است" بعد احمقانه تر از همه اینا اینه که نمی دونه چی رو به کی باید اختصاص بده بهترین کانال فرکانس 4G را که کانال 700 تا 800 مگاهرتز هست اختصاص داده به صدا و سیما و تلویزیون و رادیو.به خاطر همین خیلی سرویس های وایرلس به صورت indoor مشکل دارن

apajang
January 5th, 2016, 08:41
حالا از کجا بتونم بگیرم بهتره قیمت
کیفیت و نامحدود
و این متقارن و نا متقارن بودنشو کسی میدونه چیه ؟
برای استفاده به صورت تک و وای فای چه ابزاری لازمه ؟

- - - Updated - - -

کدوم اینا رو پیشنهاد می دید .
شاتل
رسپینا
صبانت
زیرساخت

شاتل و صبانت اصلا پیشنهاد نمیشه
رسپینا خیلی گرونه
زیرساخت پهنای باند به شما نمیده چون حداقل خریدتون در ماه باید 155 مگ اینترنت ازشون باشه

edward71
January 5th, 2016, 13:10
درود

دوست عزیز چرا از لودبالانس استفاده نمی کنید ؟ چند تا ده مگ شیر بگیرید و با هم لود بالانس کنید، پهنای باندتون در میاد

اگر با تکنولوژی لود بالانس آشنایی ندارید بنده میتونم کمکتون کنم، تخصصم شبکه اس

Sent from my iPad Air

Amy
January 5th, 2016, 21:47
ببخشید دوست عزیز ولی خیلی اطلاعاتی که به این بنده خدا میدی غلط داری میدی
اگر می خوای کشوری رو مثال بزنی که اینترنت مفتی به مردمش میده کره جنوبی رو مثال بزن نه آمریکا.آمریکا یکی از کشورهاییه که پهنای باند رو خیلی گرون برای مردمش حساب می کنه
از نظر سرعت هم باز کشور آمریکا رو مثال نزن چون 60% آمریکا وضعیت اینترنتشون خیلی خرابه

در مورد نحوه سرویس دهی هم الگوی مصرف اینترنت تو آمریکا با ایران خیلی تفاوت می کنه
شما تو آمریکا دانلود که نداری بگی من حجم دانلود می خوام ( حق کپی رایت و این داستانا ) یا سیاست مصرف منصفانه واسم اعمال کنن
اونجا دم در خونت یه فیبر داری که روی اون فیبر می تونی خیلی سرویس های اینترنتی رو دریافت کنی مثلا 5 دلار بدی اشتراک یه کانال رو بگیری برای 1 ماه تمام برنامه هاش رو روی فیبر خونت که وصل به تلویزیون بگیری
یا موزیک گوش کنی نمیری موزیک دانلود کنی setupbox ای که استفاده می کنی می تونه یه اپلیکیشن مثل soundcloud یا spotify داشته باشه حق اشتراک بدی موزیک استریم گوش کنی
برای وب گردی هم می تونی از همون نت استفاده کنی.
بعد هم اینکه برای بستر سیار هم مثل ایران نیست بری ایرانسل 10 هزار تومنی بخری بندازی رو آیفون 2 میلیونی
میری شرکتی مثل AT&T یه سیم کارت و با گوشی انتخاب می کنی contract برای با دو سال به وسیله پکیج سرویس های video , voice , text , Data هزینه رو طی1 یا 2 سال پرداخت می کنی.

اینکه اینجا امکانات نیست اتفاقا امکانات هست بهترین و به روزترین دیوایس ها هم هست ولی ما یه رگولاتور احمق داریم به نام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که مبنای کارش رو گذاشته رو فتوای چند نفر که هیچ سررشته ای از اینترنت ندارن و فتوا میدن " اینترنت بالای 2 مگ حرام است" یا "اینترنت 4G حرام است" بعد احمقانه تر از همه اینا اینه که نمی دونه چی رو به کی باید اختصاص بده بهترین کانال فرکانس 4G را که کانال 700 تا 800 مگاهرتز هست اختصاص داده به صدا و سیما و تلویزیون و رادیو.به خاطر همین خیلی سرویس های وایرلس به صورت indoor مشکل دارن

دوست عزیزم :x منم نگفتم همه جای امریکا
گفتم بعضی از ایالت ها8-|
درضمن مواردی که شما گفتی همه درست:113:
اما همیشه راه دور زدن وجود داره ، این حرفا برای مردم خودشون صدق میکنه:71:
ایرانی اگه کره ی مریخ هم باشه راهشو پیدا میکنه :113:

و شما میخواستی فقط به مثال زدن من گیر بدید ؟ :-s خب مثاله دیگ ( مثال یعنی اینکه فرض بگیریم ) نه این که 100 % واقعیت داره

این از این

بله با شما موافقم که سیاست گذاری های اشتباه و بی سوادی ها باعث این مشکلات شده:53:

خب دیگه ، کاریشم نمیشه کرد :-s

taba2000
January 6th, 2016, 00:18
درود

دوست عزیز چرا از لودبالانس استفاده نمی کنید ؟ چند تا ده مگ شیر بگیرید و با هم لود بالانس کنید، پهنای باندتون در میاد

اگر با تکنولوژی لود بالانس آشنایی ندارید بنده میتونم کمکتون کنم، تخصصم شبکه اس

Sent from my iPad Air

این سیستم ارزان تر از بقیه هستش . اما خب اطلاعات کافی ندارم خب من الان رو دو خط 2 تا 10 مگ گرفتم بعد وصل کردم به روتر حالا خروجی چه ای پی میده !؟ بعد ترافیک چطوری مصرف میشه اصلا نمیدونم چطوریه راستش اگه میدونی ممنونت میشم توضیح بدی . مثلا 2 تا خط یکی دانلود رو یک اپلود رو 10 با درخواست از ای اس پی یکی اپلود رو یک دانلود رو 10 چطور میشه خروچی گرقت که اپلود و دانلود 11 باشن هر دو اگه بشه خیلی به صرفه تره!

edward71
January 6th, 2016, 03:32
این سیستم ارزان تر از بقیه هستش . اما خب اطلاعات کافی ندارم خب من الان رو دو خط 2 تا 10 مگ گرفتم بعد وصل کردم به روتر حالا خروجی چه ای پی میده !؟ بعد ترافیک چطوری مصرف میشه اصلا نمیدونم چطوریه راستش اگه میدونی ممنونت میشم توضیح بدی . مثلا 2 تا خط یکی دانلود رو یک اپلود رو 10 با درخواست از ای اس پی یکی اپلود رو یک دانلود رو 10 چطور میشه خروچی گرقت که اپلود و دانلود 11 باشن هر دو اگه بشه خیلی به صرفه تره!

بهتون پیام خصوصی دادم

Sent from my iPad Air