PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد درآمد زایی از سرور اختصاصی

masih11
December 30th, 2015, 00:06
سلام
نمی دونم جای درستی پست می ذارم یا نه اگه جاش درست نیست لطفا مدیران جابجا کنن
من دو تا سرور اختصاصی تو ایران دارم و فعلا رو یکیش هاستینگ اختصاصی دارم برای خودمون و قصد ندارم هاست عمومی بدم
می خواستم ببینم از این امکاناتی که دارم چطور می تونم استفاده کنم و درآمد کسب کنم
ممنون می شم دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن

007
December 30th, 2015, 00:08
س
تنها چیزایی به فکر میرسه فروش هاست عمومی و یا سرور مجازی ایران هست
ارادت

speednet
December 30th, 2015, 00:25
سلام
نمی دونم جای درستی پست می ذارم یا نه اگه جاش درست نیست لطفا مدیران جابجا کنن
من دو تا سرور اختصاصی تو ایران دارم و فعلا رو یکیش هاستینگ اختصاصی دارم برای خودمون و قصد ندارم هاست عمومی بدم
می خواستم ببینم از این امکاناتی که دارم چطور می تونم استفاده کنم و درآمد کسب کنم
ممنون می شم دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن

طبقه گفته دوست عزیزمون 007 میتونید هاستاشتراکی و وی پی اس بدید یا کلو کنید و سرور اختصاصی رو به یکی اجاره بدید

kool
December 30th, 2015, 00:30
سلام
بله، برای (اجاره - مجازی سازی - هاست اشتراکی) میتونید در نظر بگیرید

vpsmad
December 30th, 2015, 00:34
هاست اشتراکی که هم بایست مدیریت داشته باشید و هم پشتیبانی قوی ولی به نظرم اجاره بدید بهتر باشه سودش بیشتره موفق باشید .

masih11
December 30th, 2015, 01:07
ممنون از دوستانی که راه تمایی کردن اما خب من قبلا تجربه مدیریت هاست داشتم کاربر 10 هزار تومن پول می ده روزی 3 ساعت وقت آدمو می گیره و عملا باید براش همه کار کنی چون بهش هاست دادی
یه بارم کارش رو راه نندازی یا وقتی می گی این درخواست شما به سرور و هاست ربطی نداره راه می افته همه جا جار زدن که فلان کس هاست می فروشه پشتیبانی نمی ده ، هرچی بافتی پنبه می شه
برای اجاره دادن هم اینقدر قیمت ها متفاوته که ... ولی خب یه سرورش رو می ذارم برا اجاره
رو اون یکی سرور می شه مثلا ایمیل سرور تبلیغاتی راه انداخت یا چیزای دیگه که درآمد داشته باشه؟

jaheshserver
December 30th, 2015, 11:11
خب خود سرورهای اختصاصی رو اجاره بدید یا سرور مجازی بفروشید

amin0181
December 30th, 2015, 16:36
با سلام
در صوررتی که وقت و تجربه دارین
بهتر هست به صورت مجازی و یا هاست سرور ها رو مصرف کنید ( بستگی به مدل و کانفیگ سرور شما داره )
در صورتی که میخوایید راحت تر باشه میتونید به صورت اجاره کل سرور و ارائه کنید

mizban97
December 30th, 2015, 16:54
درود
سرور اختصاصی که کولو کردید اجاره بدید خودتون راحت کنید! تو این شرایط تعداد فروشنده های vps و هاست زیاد هست براتون صرف نمیکنه.
در پناه حق