PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا دینا سنتر گیگا بد شناخته شده ؟

liandata
October 7th, 2010, 03:17
یا سلام خدمت استادان عزیز
چرا دینا سنتر گیگا بد شناخته شده ؟
خواهش میکنم با دلیل و مدرک صحبت کنید
ممنون میشم
:x

1eng.ir
October 7th, 2010, 04:19
http://www.webhostingtalk.ir/f6/10235/
و ...

Kambiz
October 23rd, 2010, 23:46
هیچ ارزونی بی دلیل نیست علی جان
در انتخاب دیتا سنتر بسیار تحقیق کن و با دقت انتخاب کن
موفق باشی

M-Soltani.ir
October 24th, 2010, 00:01
فرت و فرت جریمه صادر میکنند! :|

MagicVps.Com
October 24th, 2010, 01:36
داستان زیاد داره خصوصا اون قضیه پهنای باند نامحدودش که خیلی ها چوبش خوردن و یک دفعه سرورشون پورتش تعطیل شد

Doublex
October 24th, 2010, 01:42
چو دانی و پرسی سوالت خطاست .. عالم و آدم دارن میگن ***ی میکنه

kingoftehran
October 24th, 2010, 15:50
حالا که خیلی از دوستان دارند از این سرور استفاده و مشتری ها هم بدون اطلاع قبلی دارند می خرند ما هم هر چی بگیم فایده نداره

redhat10
October 24th, 2010, 20:59
هیچ ارزونی بی دلیل نیست علی جان
در انتخاب دیتا سنتر بسیار تحقیق کن و با دقت انتخاب کن
موفق باشی

هر شرکتی سیاستهای قیمت گذاری خودش رو داره
گیگا هزینه ماهیانه پایینی داره و سعی میکنه با این کسری رو با هزینه های جانبی دریافت ولی در کل هزینه مناسبی داره

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

داستان زیاد داره خصوصا اون قضیه پهنای باند نامحدودش که خیلی ها چوبش خوردن و یک دفعه سرورشون پورتش تعطیل شد
مگه تا حالا پورت شما رو قطع کردند؟
ما که تا به حال از این مشکلات ندیدیم ازش میشه مشخصات بدین قطع شدن سرور شما رو بررسی کنم ببینم داستان از چه قراره

---------- Post added at 07:59 PM ---------- Previous post was at 07:57 PM ----------

فرت و فرت جریمه صادر میکنند! :|

جریمه بابت چی صادر میکنه ؟
abuse?

kingoftehran
October 24th, 2010, 22:53
http://www.webhostingtalk.ir/f6/10235/
و ...

سلام دوستان حتما این لینکی که دوستمون ارسال کرده را بخونید کل جواب ها اینجاست خیلی جالبه

MagicVps.Com
October 25th, 2010, 03:57
هر شرکتی سیاستهای قیمت گذاری خودش رو داره
گیگا هزینه ماهیانه پایینی داره و سعی میکنه با این کسری رو با هزینه های جانبی دریافت ولی در کل هزینه مناسبی داره

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

مگه تا حالا پورت شما رو قطع کردند؟
ما که تا به حال از این مشکلات ندیدیم ازش میشه مشخصات بدین قطع شدن سرور شما رو بررسی کنم ببینم داستان از چه قراره

[COLOR="red"] اره عزیزم 2 بار اتفاق افتاد از همکارتون هم تهیه شده بود پورت محدود شد به پورت 10 پورت 10 هم = با پشم برای 12 تا ویپیاس که بخوان همزمان فعال باشن سرعت در حد چندی کیلو بایت شده بود

که کلا قید سرور زدیم در دو زمان مختلف این اتفاق افتاد که یکشون 5 روز بود که شارج مجدد شده بود و همکارتون هم هیچ گونه همکاری نکردن و گفتن ما پرداخت کنند و تابع قوانین هستیم و فقط این وسط 200 تومن حق شارج من ضرر کردم بدون استفاده چون مجبور شدم فرداش برم یک سرور از جای دیگه تهیه کنم در قبال تعهدم نسبت به مشتری

abuse?

در این مورد نمیخواستم صحبتی کنم ولی چون سوال کردین من هم گفتم