PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به درگاه بدون کارمزد

hostorder
December 29th, 2015, 16:58
ما یک درگاه پرداخت نیاز داشتیم که بدون کارمزد باشه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

sepahanserver
December 29th, 2015, 17:02
درود

قبلا سیباپال ارائه میکرد ازشون سوال کنید

sarwhost
December 29th, 2015, 17:05
یکی از همکاران هم ارائه میده باهاشون صحبت کنید
http://itpardakht.com/

mnajafi33
December 29th, 2015, 17:11
سلام
یوپال
http://upal.ir

fadak
December 29th, 2015, 17:32
سلام
بعضی سایتها قبلا بدون مارمزد ارائه میدادن اما وقتی گرفت الان کارمزد میگیرن
البته باید توجه کرد اعتبار و امنیت خیلی مهمتر از یک یا دو درصد کارمزد هست

Computer
December 29th, 2015, 17:44
با سلام
می توانید از خدمات سایت ما بدون کارمزد بهره مند شوید
برای کلیه هاستینگ ها کارمزد 0 درصد می باشد.
تا 5 تسویه رزانه رایگان , بعد از آن کارمزد 500 تومان ( کارمزد بانک حداکثر 1000 تومان )
مدت زمان تسویه 10 دقیقه الی 10 ساعت / البته با توجه اینکه هاستینگ ها در زمان تسویه جهت پرداخت فاکتور های خود نیاز سریع به پول دارند
راهکاری نیز برای این موارد به آنها اعلام خواهیم کرد .که در زمان تسویه در همان 10 دقیقه اول پول را از حساب خود برداشت نمایند.
برای اطلاعات بیشتر با شماره های
08338369170
09388314148
info@itpardakht.com
در ارتباط باشید
آی تی پرداخت درگاه پرداخت آنلاین (http://itpardakht.com)
موفق باشید

nima17701
December 29th, 2015, 17:45
سلام دوست عزیز
با زرین پال کار کنید، درصورت دریافت زرین کارت؛ واریز آنی - بدون کارمزد خواهد بود.
چندین ساله که از خدماتشون استفاده میکنیم و راضی هستیم.
http://zarinpal.com
موفق باشید

hostorder
December 29th, 2015, 17:47
درود

قبلا سیباپال ارائه میکرد ازشون سوال کنید
من قبلا داشتم خیلی تراکنش ناموفق داشتم که به خاطر همون رفتم جهان پی

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
با زرین پال کار کنید، درصورت دریافت زرین کارت؛ واریز آنی - بدون کارمزد خواهد بود.
موفق باشید
از زرین پال متنفرم با اون پشتیبانی که دارند تو وب هاستینگ تالک!!!

javad159
December 29th, 2015, 23:36
ما یک درگاه پرداخت نیاز داشتیم که بدون کارمزد باشه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

سلام و احترام

دوست عزیز بدنبال درگاه بدون کارمزد نباشید ،دور از انصاف و منطق است یک شرکت کلی هزینه کند و سیستم راه اندازی کند ،هزینه ی سرور بدهد ،هزینه برنامه نویس بدهد و در آخر سرویس را رایگان ارائه کند !
شاید بعضی از همکاران که از خیلی چیزها بی خبر هستند در بحث ها شرکت کنند و بگویند بجای استفاده از درگاه واسط بطور مستقیم از بانک درگاه بگیرید تا کارمزد ندهید !
درست از درگاه از بانک کارمزد ندارد ولی تسویه زیر 24 ساعت هم ندارد ،بعد از گذشت مدتی از اداره مالیات با شما تماس خواهند گرفت و زیر مالیات خواهید رفت ،هزینه ی برنامه نویس برای ماژول دارید و نامه نگاری و ...
فکر نکنم 1 درصد کارمزد زیاد باشد در مقابل مالیات و هزینه و نامه نگاری درگاه مستقیم !
و هر درگاه واسط که بدون دریافت کارمزد درگاه ارائه دهد هم حق سایر همکاران را زیر پا گذاشته و هم به نوعی بازار گرمی کرده است (توهین به عزیزان و دوستان نشود بطور کلی عرض کردم)

Velex
December 30th, 2015, 12:08
سلام دوست عزیز
به شما پیشنهاد می کنم به جای کارمزد صفر درصد به دنبال شرکتی باشید که اعتبار کافی را داشته باشد و روزانه بدون محدودیت با شما تسویه حساب کند
موفق باشید

DeLtAvPs
December 30th, 2015, 12:29
پیشنهاد میکنم از جهان پی استفاده کنید
کارمزد ۱ درصد ( مستقیم ) نسبت به خدماتی که ارائه میکنند واقعا ارزش داره
www.jahanpay.com

mohsen1771
December 30th, 2015, 12:42
بهترین درگاه ایران
اول. پارس پال
دوم. جهان پی
سوم. پی لاین
(نظر شخصی)

hostorder
December 30th, 2015, 12:46
پیشنهاد میکنم از جهان پی استفاده کنید
کارمزد ۱ درصد ( مستقیم ) نسبت به خدماتی که ارائه میکنند واقعا ارزش داره
www.jahanpay.com

الان از جهان پی داریم که واقعا خیلی خوب هستند

- - - Updated - - -

بهترین درگاه ایران
اول. پارس پال
دوم. جهان پی
سوم. پی لاین
(نظر شخصی)

پی لاین خیلی کارمزد داره

tikweb.ir
December 30th, 2015, 12:46
سلام و احترام

دوست عزیز بدنبال درگاه بدون کارمزد نباشید ،دور از انصاف و منطق است یک شرکت کلی هزینه کند و سیستم راه اندازی کند ،هزینه ی سرور بدهد ،هزینه برنامه نویس بدهد و در آخر سرویس را رایگان ارائه کند !
شاید بعضی از همکاران که از خیلی چیزها بی خبر هستند در بحث ها شرکت کنند و بگویند بجای استفاده از درگاه واسط بطور مستقیم از بانک درگاه بگیرید تا کارمزد ندهید !
درست از درگاه از بانک کارمزد ندارد ولی تسویه زیر 24 ساعت هم ندارد ،بعد از گذشت مدتی از اداره مالیات با شما تماس خواهند گرفت و زیر مالیات خواهید رفت ،هزینه ی برنامه نویس برای ماژول دارید و نامه نگاری و ...
فکر نکنم 1 درصد کارمزد زیاد باشد در مقابل مالیات و هزینه و نامه نگاری درگاه مستقیم !
و هر درگاه واسط که بدون دریافت کارمزد درگاه ارائه دهد هم حق سایر همکاران را زیر پا گذاشته و هم به نوعی بازار گرمی کرده است (توهین به عزیزان و دوستان نشود بطور کلی عرض کردم)
قصد منحرف کردن تاپیک رو ندارم اما با یکی از همکاران بنده که از درگاه های واسط استفاده میکردن تماس گرفتن برای پرونده مالیاتی...

پس نمیشه گفت که اگر از درگاه واسط استفاده کنید مالیات نمیدید !

zambi
December 30th, 2015, 12:55
به نظر من با همون جهان پی ادامه بدید چون خودم تا الان با خیلی از در گاه های واسط کار کردم و بهتر از جهان پی ندیدم

hostorder
December 30th, 2015, 12:58
قصد منحرف کردن تاپیک رو ندارم اما با یکی از همکاران بنده که از درگاه های واسط استفاده میکردن تماس گرفتن برای پرونده مالیاتی...

برای این مشکل هم راه پیدا کردم

javad159
December 30th, 2015, 13:54

سلام
ممنون از توجه شما
دوست عزیز الویت مالیات بر روی شرکت ها می باشد
افرادی هم که گردش حساب بالایی دارند حقیقی یا حقوقی بعد از گذشت مدتی زیر مالیات میروند طبیعی است ولی ...
هر فرد در حال حاظر بیش از یک حساب بانکی دارد و وقتی با درگاه مطمئن و مورد اعتمادی کار کند دیگر نیازی به تسویه روزانه یا هفتگی نیست که تراکنش یا سقف درآمد را بالا ببرد و کسی که تسلط بر کسب و کار داشته باشد مطمئنن با یک حساب گردش مالی انجام نمی دهد و تقسیم میکند بین چند حساب بانکی با فاصله زمانی نامنظم ،در این صورت احتمال مالیاتی و ... پایین می آید .
احتمالا همکار شما نماد اعتماد هم داشته ،درست است ؟
تا جایی که بنده در جریان هستم کسانی که نماد دریافت میکنند بعد از مدتی به اداره مالیات معرفی می شوند .
کمی سبک سنگین کنید همه چیز قابل درک و شفاف است که چرا نماد راه اندازی شده است ، چرا کسب و کار ها را ساماندهی کرده اند ...

موفق باشید

yasein114
February 6th, 2016, 19:57
باسلام خدمت دوستان عزیز
بنده تازه با مهر پرداخت آشنا شدم با اینکه تازه کار هستند و سعی در جلب مشتری دارند و تسویه حساباشون خیلی خوبه و الان هم کارمزد شون صفر
حداقا به امتحانش می ارزه
متاسفانه بعضی از درگاههای قدیمی بعضا درست جواب گو نیستند

sani.sajadi
February 8th, 2016, 10:24

با سلام دوست گرامی در درگاه واسط شارژایران کارمزدها متغیر میباشد و گزینه بدون کارمزد را نیز دارا میباشد میتوانید با مراجعه به سایت : http://sharjiran-pay.ir/ اطلاعات کامل را کسب نمایید.

hoster
February 10th, 2016, 07:09
سلام دوست عزیز
موفق باشید
توصیه نمیشه
زرین پال تخلف های زیادی انجام داده..
نمونه: http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=156567

جالب اینجاس که در تیکتی که در حال مکاتبه باهاشون بودم به پی لاین نیز تهمت زده اند...

- - - Updated - - -

از جهان پی 2 ماهه استفاده کردم خوب بوده

از پی لاین 3 ساله استفاده کردم عالی بوده حتی مشکلات مربوطه به برنامه نویسی بنده رو تا حدودی رفع کردند

samansystems
February 10th, 2016, 12:05
توصیه نمیشه
زرین پال تخلف های زیادی انجام داده..
نمونه: http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=156567

جالب اینجاس که در تیکتی که در حال مکاتبه باهاشون بودم به پی لاین نیز تهمت زده اند...

- - - Updated - - -

از جهان پی 2 ماهه استفاده کردم خوب بوده

از پی لاین 3 ساله استفاده کردم عالی بوده حتی مشکلات مربوطه به برنامه نویسی بنده رو تا حدودی رفع کردند

اينکه کاربر متختلف توقيف ميشه از نظر شما تختلف هست ؟
زرين پال مطابق قوانين سايت با کاربران برخورد ميکنه.
اتفاقا زرين پال مخالف تخلف و تخطی از قوانين هست.
کاربر مورد نظر درخواست توقيف حساب کاربری خودشون رو داشتند و اين مورد هم انجام شده. ايشون خودشون ميتونن پيگير مورد و مشکل شناسه کاربری خودشون باشن.
لطفا در مورد موضوعی که اطلاعی نداريد، اطلاعات اشتباه هم ارائه نديد.
زرين پال آماده ارائه خدمات يکتا و منحصر به فرد (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=131725&highlight=) به کاربران خودش هست.

chaishpish
February 10th, 2016, 12:13
دوست عزیز اصلا درگاهی وجود نداره که درصد نگیره بانک هم درصد خودشو میگیره
بنده 4 ساله با پی لاین کار میکنم مشکلی ندارم
اگر نیاز دارید اول برای سایت نماد بگیرید بعد برید بانک ملت-صادرات-پاسارگاد-ملی اینا با نماد درگاه میدن

farmanrava
February 10th, 2016, 13:13
اينکه کاربر متختلف توقيف ميشه از نظر شما تختلف هست ؟
زرين پال مطابق قوانين سايت با کاربران برخورد ميکنه.
اتفاقا زرين پال مخالف تخلف و تخطی از قوانين هست.
کاربر مورد نظر درخواست توقيف حساب کاربری خودشون رو داشتند و اين مورد هم انجام شده. ايشون خودشون ميتونن پيگير مورد و مشکل شناسه کاربری خودشون باشن.
لطفا در مورد موضوعی که اطلاعی نداريد، اطلاعات اشتباه هم ارائه نديد.
زرين پال آماده ارائه خدمات يکتا و منحصر به فرد (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=131725&highlight=) به کاربران خودش هست.

دوست عزیز لطفا دیگه بیشتر از این خرابش نکنید ... شما سر همین موضوع توسط جناب s.w.a.t عزیز بن شدید .
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=156567&p=1447826&viewfull=1#post1447826

اونجا هم جوابی نداشتین که بدین ... پس لطفا الکی بحث نکنید و بیشتر از این خودتون و زرین پال رو خرابش نکنید !

شما پشتیبانی خوب و اخلاق خوبی ندارید ! تمام !
این رو همه کاربران از جمله بنده که با شما آشنا شدیم میدونیم . نیازی به معرفی بیشتر نیست .

بدرود

samansystems
February 10th, 2016, 14:05
دوست عزیز لطفا دیگه بیشتر از این خرابش نکنید ... شما سر همین موضوع توسط جناب s.w.a.t عزیز بن شدید .
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=156567&p=1447826&viewfull=1#post1447826

اونجا هم جوابی نداشتین که بدین ... پس لطفا الکی بحث نکنید و بیشتر از این خودتون و زرین پال رو خرابش نکنید !

شما پشتیبانی خوب و اخلاق خوبی ندارید ! تمام !
این رو همه کاربران از جمله بنده که با شما آشنا شدیم میدونیم . نیازی به معرفی بیشتر نیست .

بدرود

اگی مشکلی بود قطعا الان بن مونده بوديم.
لطفا در مورد چيزی که اطلاعی در موردش نداريد اطلاعات اشتباه ارائه نديد.
همچنين بيش ازين با تخريب ديگران تنور رو داغ نکنيد و تاپيک رو به حاشيه نکشيد.
حساب کاربر مورد نظر هم بدليل تخلف از قوانين سايت توقيف شده و قطعا با باز کردن تاپيک و موارد مشابه نميتونن حساب کاربری خودشون رو از توقيف خارج کنن.
بخوان مشکلشون حل بشه راه حل بهشون ارائه شده و ما هم در خدمت ايشون و ساير عزيزان هستيم.

98M!zban
February 10th, 2016, 15:01
خوب چرا درگاه واسط ؟ چرا از خود بانک مستقیم درگاه نگیرید ؟

ببینید واسط های کارمزد دارند + علاوه سودی که ماهانه جهت گردش حسابشون از بانک می گیرند

بانک ها به شکلی کارمزد داره و کارمزدش همون گردش حساب شماست که البته اگر حسابتون کوتاه مدت باشه در آخر ماه براتون سود واریز می کنند

SibaPal
February 10th, 2016, 15:07
خوب چرا درگاه واسط ؟ چرا از خود بانک مستقیم درگاه نگیرید ؟

ببینید واسط های کارمزد دارند + علاوه سودی که ماهانه جهت گردش حسابشون از بانک می گیرند

بانک ها به شکلی کارمزد داره و کارمزدش همون گردش حساب شماست که البته اگر حسابتون کوتاه مدت باشه در آخر ماه براتون سود واریز می کنند
هیچ سودی جهت گردش حساب وجود ندارد !
مبالغ کاربران ما معمولا قبل از تسویه بانک با شرکت , به حساب کاربران قابل واریز است
در واقع ما مبالغ بسیاری از سرمایه را جهت تسویه با کاربران به حساب شرکت واریز کرده ایم تا تسویه با کاربران انجام شود
لطفا سطح اطلاعات خود را در این خصوص افزایش دهید و به موضوع نادرست به صورت مکرر در تاپیک های مختلف اشاره ننمایید.

98M!zban
February 10th, 2016, 15:13
مبالغ کاربران ما معمولا قبل از تسویه بانک با شرکت , به حساب کاربران قابل واریز است
در واقع ما مبالغ بسیاری از سرمایه را جهت تسویه با کاربران به حساب شرکت واریز کرده ایم تا تسویه با کاربران انجام شود
لطفا سطح اطلاعات خود را در این خصوص افزایش دهید و به موضوع نادرست به صورت مکرر در تاپیک های مختلف اشاره ننمایید.

دوست عزیز من منظورم اصلا شما نبودین و راضی هستم از خدمات شما و هر چقد که این موارد برای شما سود داشته باشه یا نداشته باشه مشکلی ندارم . چون دارید زحمت می کشید و فعالیت می کنید

اتفاقا اگر جایی هم بخوام درگاه واسطی رو معرفی کنم بدون شک فقط و فقط سیبا پال رو معرفی می کنم . چون حتی اگر مشکلات ریزی در کار باشه باز هم صداقت و پاسخگویی خوبی که دارید همیشه رضایت دارم

من نسبت به حساب خودم تصمیم می گیرم در این باره . چون حساب خودم به این شکل هست که بابت تراکنش ها و ماندن هزینه ها شبانه سود میگیره . گفتم شاید حساب های بقیه هم به همین شکل باشه

Jahan Pay Co
February 10th, 2016, 15:21

سلام
همان طور که آقای نصر آبادی فرمودن بابت حساب هایی که جهت تسویه و نقل و انتقال وجوه پذیرندگان انجام میسه سودی تعلق نمی گیره و علت آن قرض الحسنه بودن حساب ها و عدم وجود خواب پول می باشد. در نظر داشته باشین که حداقل به میزان گردش روزانه باید از سرمایه شرکت نیز جهت تسویه حساب استفاده کرد که گاها مشکلاتی از قبیل عدم تسویه در سیکل تعیین شده یا مشکلات دیگر این میزان، نیز افزایش پیدا میکند
لذا علاوه اینکه به حساب های مذکور سودی تعلق نمی گیرد سود حاصل از سرمایه فعلی شرکت به دلیل نقل انتقال های روزانه نیز از بین می رود.

armin.rf
February 10th, 2016, 15:29
جهان پی پیشنهاد میشه

تقریبا 1 سال و نیم هستش باهاشون کار میکنیم ....
از همه نظر عالیه

BazPardakht.Com
February 10th, 2016, 15:40
علاوه سودی که ماهانه جهت گردش حسابشون از بانک می گیرند

شما اگر از درگاه واسط درگاه داشته باشید در روز چند مرتبه درخواست وجه میدید؟
اگر شما درخواست ندید خیلی از افراد دیگه هستن روزی بالای 20 مرتبه درخواست پول می دن
حتما اطلاع دارید اگر الان یک تراکنش رو درگاه انجام بشه حداکثر 24 ساعت بعد از سمت بانک با پذیرنده تسویه میشه
ولی شما زمانی که تراکنش رو درگاه واسط انجام میدید شاید همین الان درخواست وجه بدید ولی اینو مدنظر نمی گیرید که پول تراکنش 24 ساعت دیگه به حساب پذیرنده اصلی واریز میشه
در ضمن شما اگر همین الان درخواست وجه بدید با اینکه پول فردا به حساب درگاه واسط میاد خود شرکت درگاه واسط نیاز به وجود پول در حسابش هست تا بتونه زودتر با شما تسویه انجام بده
پس اگر حساب کنید با اینکه خود شرکت واسطه یک پولی از جانب خودش زودتر از موعد به حساب شما واریز می کنه هیچ پولی از شما در نزد اون شرکت نمونده تا سودی براش تعلق بگیره حتی اگر حساب کوتاه مدت باشه

SibaPal
February 10th, 2016, 15:44
شما اگر از درگاه واسط درگاه داشته باشید در روز چند مرتبه درخواست درگاه میدید؟
اگر شما درخواست ندید خیلی از افراد دیگه هستن روزی بالای 20 مرتبه درخواست پول می دن
حتما اطلاع دارید اگر الان یک تراکنش رو درگاه انجام بشه حداکثر 24 ساعت بعد از سمت بانک با پذیرنده تسویه میشه
ولی شما زمانی که تراکنش رو درگاه واسط انجام میدید شاید همین الان درخواست وجه بدید ولی اینو مدنظر نمی گیرید که پول تراکنش 24 ساعت دیگه به حساب پذیرنده اصلی واریز میشه
در ضمن شما اگر همین الان درخواست وجه بدید با اینکه پول فردا به حساب درگاه واسط میاد خود شرکت درگاه واسط نیاز به وجود پول در حسابش هست تا بتونه زودتر با شما تسویه انجام بده
پس اگر حساب کنید با اینکه خود شرکت واسطه یک پولی از جانب خودش زودتر از موعد به حساب شما واریز می کنه هیچ پولی از شما در نزد اون شرکت نمونده تا سودی براش تعلق بگیره حتی اگر حساب کوتاه مدت باشه
در حقیقت سرمایه خود شرکت پرداخت واسط در گردش است و اگر سودی تعلق گیرد به پولی که شرکت جهت تسویه زودتر با کاربران در حساب قرار داده تعلق خواهد گرفت

98M!zban
February 10th, 2016, 16:32
سلام
علت آن قرض الحسنه بودن حساب ها و عدم وجود خواب پول می باشد .

برای چی باید حساب قرض الحسنه باشه . توضیح بدین ممنون میشم جهت اطلاعات خودم میخوام

پس چطور هست که حساب بنده حتی بابت گردش حساب هم سود میگیره ؟ باز هم جهت اطلاعات عمومی خودم میخوام بدونم

پس اینطور که عنوان می کنید سرمایه شما که سود روزانه شما هست دائما در حال گردش هست

BazPardakht.Com
February 10th, 2016, 16:34
برای چی باید حساب قرض الحسنه باشه . توضیح بدین ممنون میشم جهت اطلاعات خودم میخوام

پس چطور هست که حساب بنده حتی بابت گردش حساب هم سود میگیره ؟ باز هم جهت اطلاعات عمومی خودم میخوام بدونم

پس اینطور که عنوان می کنید سرمایه شما که سود روزانه شما هست دائما در حال گردش هست

در رابطه با سیستم محاسبه سود بانکی آیا اطلاع دارید؟

98M!zban
February 10th, 2016, 16:40
در رابطه با سیستم محاسبه سود بانکی آیا اطلاع دارید؟

فقط همین قدر می دونم که در ضرایب مختلف داره و این ضرایب بر اساس آشنا بودن با مدیر بانک و ... هست

مثلا یک حساب من تا 22 % سود میگیره برای پولی که 6 ماه بلاک باشه

و حساب دیگرم 0.5 % سود میگیره بابت هر تراکنش وروودی و یک مقداری هم برای اینکه شبانه پول توی حساب بمونه

SibaPal
February 10th, 2016, 17:04
فقط همین قدر می دونم که در ضرایب مختلف داره و این ضرایب بر اساس آشنا بودن با مدیر بانک و ... هست

و حساب دیگرم 0.5 % سود میگیره بابت هر تراکنش وروودی و یک مقداری هم برای اینکه شبانه پول توی حساب بمونه
سرمایه شرکت در گردش است
پول کاربران در هر زمان و بدون تاخیر قابل واریز می باشد
به عنوان مثال ما بالای 100 میلیون تومان موجودی از شرکت در حساب ها برای تسویه داریم که جدا از فعالیت اگر در حساب بلاک باشد سودی بالای 2 میلیون به آن تعلق میگیرد
پس سرمایه خودمان را در این راه خرج کرده ایم

BazPardakht.Com
February 10th, 2016, 17:04

حالا با موارد دیگه کاری نداریم
محاسبه سود روزانه به این شکل هست
شروع ساعت 00:00 تا پایان شب 59 : 59 : 23
حالا در این بین ساعت 00:00 (10 میلیون تومان موجودی داریم) و ساعت 8 صبح بانک به حساب پذیرنده هاشون 10 میلیون دیگه می زنه
و مجموعا میشه 20 میلیون ولی بانک 10 میلیون رو بابت سود اون روز در نظر می گیره
حالا شما میاید از این 20 میلیون موجود 12 میلیون خرج می کنید و باقی مانده حسابتون میشه 8 میلیون بانک میاد 8 میلیون رو تا آخر شب مدنظر می گیره نه 10 میلیون رو
پس یکی از دلایلی که بانک ها شب باهامون تسویه نمی کنند به همین دلیل هست که سودی برای ما مدنظر گرفته نشه
حالا اگر پولی بیاد تو حسابمون و 2 روز بمونه کاملا حرف شما صدق می کنه البته بدون اینکه دست به اون پول بزنیم یعنی شروع روز بعد که موجودی شده 20 میلیون بانک تا آخر شب اگر دست به اون پول نزنی
20 میلیون رو مد نظر می گیره که اون میشه سود بانکی
ولی اگر توجه کرده باشید بانک پولو صبح به حسابتون می زنه چون سیستم محاسبه برای ساعت 00:00 بامداد هست و هر چه قدر در اون ساعت موجودی داشته باشید ملاک سود در نظر گرفته میشه
حالا صبحش شما میلیاردی توش پول بریز ولی محاسبه پول میلیاردی برای روز آینده اگر دست نخوره انجام میشه

soheil869
February 11th, 2016, 15:35

با سلام
درگاه مستقيم از بانك ها بگير كارمزد هم ندارن بهت امتياز وام هم ميدن خيلي بهتره اينجوري

Sent from my iPhone using Tapatalk

emperatoor73
February 11th, 2016, 15:52
سیبا پال هم توصیه میشه
بدون کارمزد
پشتیبانی عالی داره
من روز تعطیل ساعت 3 صبح پیام دادم در عرض 5 دقیقه مشکلم را حل کردن

mehrpardakht
February 13th, 2016, 21:08
با سلام و احترام
با درگاه پرداخت اینتر نتی مهر پرداخت در خدمتتتون هستیم

www.mehrpardakht.com (http://www.mehrpardakht.com)

SaMaN0861
February 13th, 2016, 22:07

پیشنهاد میکنم با چشمان باز برای تهیه درگاه اقدام کنید :71:
تا حد امکان از واسط ها استفاده نکنید ولی هستند درگاه هایی که بسیار با کیفیت در حال فعالیت هستند =;

SibaPal
February 13th, 2016, 22:12
پیشنهاد میکنم با چشمان باز برای تهیه درگاه اقدام کنید :71:
تا حد امکان از واسط ها استفاده نکنید ولی هستند درگاه هایی که بسیار با کیفیت در حال فعالیت هستند =;
پیشنهاد می کنیم از خدمات شرکت استفاده نمایید و در همین تایپک نظر خود را در خصوص نحوه تسویه حساب و پشتیبانی بیان کنید:)

SaMaN0861
February 13th, 2016, 22:34
پیشنهاد می کنیم از خدمات شرکت استفاده نمایید و در همین تایپک نظر خود را در خصوص نحوه تسویه حساب و پشتیبانی بیان کنید:)

با تشکر از شما
لازم به ذکر هست از شما خدمات داشته ام ، طبق تجربه ای که داشتم تسویه حساب های شما در وضعیت خوبی قرار داشت تنها مشکل ادامه ندادن کامزد بود !!
در حال حاضر خدماتی ارائه نمیکنم که نیاز به درگاه داشته باشم.

SibaPal
February 13th, 2016, 22:45
با تشکر از شما
لازم به ذکر هست از شما خدمات داشته ام ، طبق تجربه ای که داشتم تسویه حساب های شما در وضعیت خوبی قرار داشت تنها مشکل ادامه ندادن کامزد بود !!
در حال حاضر خدماتی ارائه نمیکنم که نیاز به درگاه داشته باشم.
همین که در ذهنتان تصویری بدی از ما شکل نگرفته باعث خرسندی است
ما همواره در این خصوص با کاربرانمان صادق بوده ایم
30012