PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حملات ddos layer7

upnull50
December 29th, 2015, 15:11
سلام دوستان من از یک هاستینگ خارجی سرویس دارم یک موردی جدیدا" پیش آمده که از دوستانی که تجربه دارن ممنون می شم منو راهنمایی کنن
به تازگی به خاطر شکایت کپی رایتی که شده بود هاستینگ به من ایمیل دادو گفت که 12 ساعت مهلت دارم که یک آی پی روسیه بخرم و آی پی را کانکت کنن به سرور وی پی اس ( چون سایت ها روی سرور فرانسه است و گفتن مالک کپی رایت دستور یکی از دادگاههای فرانسه را گرفته)من ازشون خواستم که کل سایت ها را ببرن روی سرور روسیه ولی گفتن سایت شدیدا" تحت حملات ddoas layer 7 هست و اگر سایت ها را منتقل کنم سایت ها down می شن و گفتن تا الان هم فقط به خاطر این که روی سروروهای فرانسه بوده انلاین مونده ( به خاطر سخت افزار آنتی ddos سرورهای فرانسه)

به خاطر همین آی پی اضافه روسیه ده دلار از من گرفتن بعد از نیم ساعت از تغییر آی پی error establishing a database connection می داد و سایت ها کامل down شد بعد از سه چهار ساعت مشکل حل شد و سایت فعال شدن و سرعت لود سایت ها بهتر شد...از دوستانی که تجربه دارید یا خودتون توی فروش سرور هستید آیا این هاستینگ حقیقت را گفته؟ یا مشکل از سرورهای خودشون بوده؟

yastheme
December 29th, 2015, 15:17
سلام دوستان من از یک هاستینگ خارجی سرویس دارم یک موردی جدیدا" پیش آمده که از دوستانی که تجربه دارن ممنون می شم منو راهنمایی کنن
به تازگی به خاطر شکایت کپی رایتی که شده بود هاستینگ به من ایمیل دادو گفت که 12 ساعت مهلت دارم که یک آی پی روسیه بخرم و آی پی را کانکت کنن به سرور وی پی اس ( چون سایت ها روی سرور فرانسه است و گفتن مالک کپی رایت دستور یکی از دادگاههای فرانسه را گرفته)من ازشون خواستم که کل سایت ها را ببرن روی سرور روسیه ولی گفتن سایت شدیدا" تحت حملات ddoas layer 7 هست و اگر سایت ها را منتقل کنم سایت ها down می شن و گفتن تا الان هم فقط به خاطر این که روی سروروهای فرانسه بوده انلاین مونده ( به خاطر سخت افزار آنتی ddos سرورهای فرانسه)

به خاطر همین آی پی اضافه روسیه ده دلار از من گرفتن بعد از نیم ساعت از تغییر آی پی error establishing a database connection می داد و سایت ها کامل down شد بعد از سه چهار ساعت مشکل حل شد و سایت فعال شدن و سرعت لود سایت ها بهتر شد...از دوستانی که تجربه دارید یا خودتون توی فروش سرور هستید آیا این هاستینگ حقیقت را گفته؟ یا مشکل از سرورهای خودشون بوده؟
خوب خود هاستینگ به دلیل داشت دسترسی اطلاعات کامل تری دارد و ما نمی توانیم بگویم مشکل دقیقا از کجاست چون اطلاعاتی نداریم.
اما چیزی که مشخص است این است فایروال OVH هیچ ارتباطی به حملات لایه 7 DDoS ندارد.

salar123
December 29th, 2015, 21:46
اگه میخوای یه هاست بدون حملات ddos داشته باشی هم بدون قانون کپی رایت. سرور های myloc تقریبا 80 درصد گیر نمیده. از یکی هاست تهیه کن که روی myloc سرور داشته باشه. و چک کن ببین سرور لودت رو چنده .

Hostpolis
December 29th, 2015, 21:53
حملات لایه هفت با Deep Packet Inspection جلوگیری میشن. هیچ دیتاسنتری بصورت اتوماتیک نمیتونه جلو این حملات رو بگیره.

یه دیتاسنتر بعد یک مدت یک سری pattern از حملات رو یاد میگیره و در IPS/IDS خودش قرار میده.

همه فایروال های رده دیتاسنتری یک mode دارند به نام storm control یا اگه نداشته باشن متخصصین security این mode رو بصورت دستی درست میکنن که برای فلان IP که زیر حمله لایه 7 هست به موقع روشن کنن و جلوی حمله رو بگیرن.

حملات لایه هفت رو میشه به سرعت تغییر داد. مهم اینه که با شرکتی کار کنید که بلد باشه pattern در بیاره.

حمله کننده هایی که از تکنیک های لایه 7 استفاده میکنن آدم های بیکاری نیستند که فله ای حمله کنن. وقت میذارن و صفحات سایت شما رو چک میکنن و دنبال ضعف توی فرم ها و المان های داینامیک سایت میگردند.