PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از طراح کلاهبردار ( لطفا راهنمایی کنید)

senatord
December 27th, 2015, 23:52
با سلام و خسته نباشید
من ی سایتی دارم از قالب رایگان استفاده میکنم که ی چند تا مشکل داشت
من به ی طراج پیام دادم و گفتم هزینه سئو و بهنیه سازی قالب چقدر میشه ؟ گفتش 150 ت بعد که قرار شد اوکی کنه سایت رو گفت رسپانسیو هم اوکی کنم 50 میگیرم گفتم اوکی کن . گفتش حدود سه چهار روز طول میکشه.
من مشکلاتی رو که خودم دیده بودم که خیلی جزیی بود و همش عوض کردن جای منو ها و آمارگیر و این جور چیزا بود حدود 14 تا شد براش فرستادم فرداش دیدم همه اینارو اوکی کرده به جز یکی دوتا مثل آمارگیرو ... (نصف پولو اول دادم بهش ) بعد گفت چک کن ببین مشکلات بر طرف شد بقیه پولو واریز کن . گفتم که این مشکلات هست هنوز و بعد جند روز که من هر روز میگفتم هنوز اینا مشکل داره ایشون بر طرف نکردن .بعد گفتم سئو سایت رو انجام ندادی گفتن هزینه سئو چند ملیونه و اونم انجام ندادن .منم دیدم ایشون کارو تموم نمیکنه بعد از چند روز دسترسی شونو بستم و گفتم که دیگه نمیخواد انجام بدید. ( ایشون فقط از اون 14 تا 10 تاشو بر طرف کرد و ن سئویی ن چیزه دیگه ای) بعد چون کارو نصفه ول کرد منم گفتم باقی پولو نمیدم یکی دو روز پیام دادیم بالاخره قانع شد .
بعد از ی ماه پیام داده بقیه پولو ندید ازتون شکایت میکنم و از این حرفا . منم گفتم شما کارو تموم نکردی میگه دسترسی بدید کارو تموم کنم. منم گفتم نمیخواد دیگه
جالا میگه ازتون شکایت میکنم اگه پولو ندید .
اینو بگم که من اسم این اقا رو تو یکی دوتا از سایتای که رتبه الکسا زیر 100 دارن دیدم به خاطر همین کار سپردم به ایشون
ایشون میتونه کاری کنه ؟؟؟

persian.developer
December 28th, 2015, 00:00
سلام
قرارداد کتبی دارید؟

- - - Updated - - -

سلام
قرارداد کتبی دارید؟

senatord
December 28th, 2015, 00:05
سلام
قرارداد کتبی دارید؟

- - - Updated - - -

سلام
قرارداد کتبی دارید؟

قرار داد کتبی ن ولی پیامایی بینمون رد بدل شده میشه گفت قرارداد کتبی ؟
شما فکر کن شما قراره سئو سایت رو انجام بدی با اون هزینه بعد بزنی زیرش که هزینه سئو میلیونیه بعد فقط اون مشکلات که بنده به شما گفتم را انجام بدی اونم به صورت ناقص بعد از ی هفته که مشکلات رو بر طرف نکردی منم دسترسی شما رو بستم

Abolijoon
December 28th, 2015, 00:07
خیر دوست عزیز نمیتونه کاری کنه
پیام های رد و بدلی قرار داد محسوب نمیشه

senatord
December 28th, 2015, 00:15
خیر دوست عزیز نمیتونه کاری کنه
پیام های رد و بدلی قرار داد محسوب نمیشه

اگه میتونه برام مشکل درست کنه پول و بدم بهش ( در صورتیکه اون پول اصلا حقش نیست)

amir2647
December 28th, 2015, 00:20
با سلام و خسته نباشید
من به ی طراج پیام دادم و گفتم هزینه سئو و بهنیه سازی قالب چقدر میشه ؟ گفتش 150 ت بعد که قرار شد اوکی کنه سایت رو گفت رسپانسیو هم اوکی کنم 50 میگیرم گفتم اوکی کن . گفتش حدود سه چهار روز طول میکشه.
من مشکلاتی رو که خودم دیده بودم که خیلی جزیی بود و همش عوض کردن جای منو ها و آمارگیر و این جور چیزا بود حدود 14 تا شد براش فرستادم فرداش دیدم همه اینارو اوکی کرده به جز یکی دوتا مثل آمارگیرو ... (نصف پولو اول دادم بهش ) بعد گفت چک کن ببین مشکلات بر طرف شد بقیه پولو واریز کن . گفتم که این مشکلات هست هنوز و بعد جند روز که من هر روز میگفتم هنوز اینا مشکل داره ایشون بر طرف نکردن .بعد گفتم سئو سایت رو انجام ندادی گفتن هزینه سئو چند ملیونه و اونم انجام ندادن .منم دیدم ایشون کارو تموم نمیکنه بعد از چند روز دسترسی شونو بستم و گفتم که دیگه نمیخواد انجام بدید. ( ایشون فقط از اون 14 تا 10 تاشو بر طرف کرد و ن سئویی ن چیزه دیگه ای) بعد چون کارو نصفه ول کرد منم گفتم باقی پولو نمیدم یکی دو روز پیام دادیم بالاخره قانع شد .
بعد از ی ماه پیام داده بقیه پولو ندید ازتون شکایت میکنم و از این حرفا . منم گفتم شما کارو تموم نکردی میگه دسترسی بدید کارو تموم کنم. منم گفتم نمیخواد دیگه
اینو بگم که من اسم این اقا رو تو یکی دوتا از سایتای که رتبه الکسا زیر 100 دارن دیدم به خاطر همین کار سپردم به ایشون

سلام
تک تک پیام ها مدرک محسوب میشه و قابل پیگیری هستن
اگه طبق گفته شما ایشون کار نیمه کاره ول کرده و طفره از انجام کار داشته برای شما هیچ مشکلی پیش نمیاد (فقط طبق گفته شما) قضاوت با خدا و قاضی

و ی نکته دیگه کار شکایت ایشون حقوقی هست (اگه بهش توهین نکرده باشین) کرده باشین که ...
و ی نکته قابل تامل برای درج شکایت چیزی حدود 40 تومن باید هزینه کنن (بگذریم از اینکه چندین بار باید برن) و چقد وقت بذارن در مقابل هزینه 100 والا چی بگم ...

بهتره باهاشون حرف بزنید .....

Majiiid
December 28th, 2015, 00:21
هیچ کاری نمیتونه بکنه و فقط میخواد شمارو بترسونه و بقیه پولو ازتون بگیره , به هیچ وجه پولو بهش ندین

company_hosting
December 28th, 2015, 00:25
با سلام و خسته نباشید

سلام

دوست عزیز برا 50-200 دنبالش نرو که دست به هیچ کجا بند نیست .... وقتت تلف میشه

CloudSupport.ir
December 28th, 2015, 00:25
به نظر من ی پاتونو بزارید روی اون یکی پاتون آب پرتقال بنوشید

senatord
December 28th, 2015, 00:31
سلام
تک تک پیام ها مدرک محسوب میشه و قابل پیگیری هستن
اگه طبق گفته شما ایشون کار نیمه کاره ول کرده و طفره از انجام کار داشته برای شما هیچ مشکلی پیش نمیاد (فقط طبق گفته شما) قضاوت با خدا و قاضی

و ی نکته دیگه کار شکایت ایشون حقوقی هست (اگه بهش توهین نکرده باشین) کرده باشین که ...
و ی نکته قابل تامل برای درج شکایت چیزی حدود 40 تومن باید هزینه کنن (بگذریم از اینکه چندین بار باید برن) و چقد وقت بذارن در مقابل هزینه 100 والا چی بگم ...

بهتره باهاشون حرف بزنید .....

توهین که نشده بهشون.
باهاشون حرف زدم گفتم که کارو نصفه ول کردید گفتن شما حق تعیین ندارید ! حرفتون غیر منطقی هس .. میدونید من طراح هستم و به این قوانین آشنا هستیم پس خواهشا دلیل موجه برامون ذکر کنید یا هزینه رو واریز کنید ! سئو و بهینه سازی سایت هم من بخشیش رو انجام دادم تا حدی که اوکی بود وگرنه با دویست هزارتومان بیاید صفحه اول گوگل یه توقع بیجاست .تغییر h1 تا h6 ها و ... جز سئو هست.
من کدای قالب رو چک کردم ولی h1 تا h6 با قالبی که مشکل داشت یکیه یعنی تغییری نکرده

- - - Updated - - -

هیچ کاری نمیتونه بکنه و فقط میخواد شمارو بترسونه و بقیه پولو ازتون بگیره , به هیچ وجه پولو بهش ندین

منم همین فکرو میکنم ولی گفتم باز سوال کنم که شکم بر طرف شه

kool
December 28th, 2015, 00:32
نصفش رو گرفته و برای 100 تومن فکر نکنم بخواد کاری بکنه. مخصوصا که یک ماه از روش گذشته باشه ... اگه مواردی که نوشتید دقیق و حقیقت داشته باشه بیخیال پیام هاش بشید و اگه هم روزی نامه اومد برید و حقیقت رو بگید طوری نیست ...

senatord
December 28th, 2015, 00:39
سلام

دوست عزیز برا 50-200 دنبالش نرو که دست به هیچ کجا بند نیست .... وقتت تلف میشه

من شکایت ندارم ایشون میگه پولو ندی شکایت میکنم. در صورتیکه کارو کامل انجام نداده

- - - Updated - - -

نصفش رو گرفته و برای 100 تومن فکر نکنم بخواد کاری بکنه. مخصوصا که یک ماه از روش گذشته باشه ... اگه مواردی که نوشتید دقیق و حقیقت داشته باشه بیخیال پیام هاش بشید و اگه هم روزی نامه اومد برید و حقیقت رو بگید طوری نیست ...

به نظرم 100 تومن برای اینکارا زیادشم هست
1- Jaye kadre Emroz chandome va sokhane bozorgan kolan bardashteh she jash 2 ta banner 468-60 GOzashteh shavad dar avaz bakhshe sokhane bozorgan biad jaye peygame modir (peygame modi hazf she) va footer mesle footer site animationfa.com ijad shavad.
2- To Menoye samte rast , Akharin Nazarat , Barchasb ha , Akharin Didgah Bardashte shavad.
3- Amar gir site va amar gir mataleb moshkel dare .
4- onvane matlab hyperlinke nadare ke ba clic ro onvene matlab
5- fasele beyne ax va matlab to gesmate editor wp ok hast ama vagti bazbini ya enteshar ro mizani on faselehe vohjod nadre .
6- toye edame matlab jaye matalebe tasadofi bannertabighati 468.60 Gozashte she.
7- TOye edame matlab on bala zadeh matalebe mortabet mikham on beshe post sabet tablighti.jori ke ham to safe asli bashe ham to edame matlab.
8- menoye daste bandi mikham mesl in site bashad ke vaghti roye yek daste bandi negah midari moso baz shav http://www.scriptcamp.ir .
9- range matn haii ke link midi ham beshe abi kam rang.
10- permlink ham bejaye inke injoir benvise /?p=31 beshe /trikhe enteshar/onvane matlab.
11-vagti esme site ro to goole mizanid bala maid zir majmoe ham ijad beshe baraye nemone site dlha vagti to google searsh mishe, be on shekl she .
12-menu ye samte chap tedad akharin ersaliha be 5 ta kahesh peida kone alan ziade.
13- dar edame matlab to tap browser neveshe esm site>edame matlab felan ke aslan malom nist ke in edame matlab kodom post hastesh shoma to site dlha berid edeme matlab yek post va gesmate tap morogareton ro bebinid , neveshte ye edame matlab tap mororgar ontori shavad.
13- Afzooone haye mored niaz ham nasb shavad.
14- be onvan ham link dadeh beshe.
dar akhar ham khodeton pishnahadi ya edea dashtin ro galeb piade konid tnx .

Black Carboh
December 28th, 2015, 01:37
دوست عزیز شکایت که می تونه بکنه شما رو هم می بره دادگاه ولی محکوم نمی شید

همه چیز توافقی حل بشه بهتره .

T.Toosi
December 28th, 2015, 01:52
اگر همشهری شما هست شکایت کنه باید برید فتا همونجا مشکلتون را حل میکنند هیچوقت واسه 100ت پرونده نمیره دادگاه، اگر همشهری نیست باید باید پاشه بیاد شهر شما که باید 2 برابر 100ت خرج کنه.

takpar7
December 28th, 2015, 02:03
با سلام و خسته نباشید

سلام

منظور از سئو تو مکاتبات سئوی قالب بوده
سئو قالب این هزینه رو داره و بالا آوردن تو گوگل هزینه بیشتری داره شاید سئوی قالب رو انجام دادن و من نمیدونم پیام های بعدی شما به چه شکل بوده و نمیشه یکطرفه قضاوت کرد
ولی
اگه واقعا فکر میکنید حقش نیست به هیچ عنوان بهش ندید شکایت نکنه بزرگتر از اونو بکنه!

Mr.Pouria
December 28th, 2015, 02:22
من تازه یه طرح شکایت رو تنظیم کردم و از جزعیات کاملا آگاه هستم ...

توی این مورد شما ما از چند بخش برسی میکنیم :

1 - این فرد از زیر کار تفره رفته و از تموم کردن کار در مدت زمان مشخص تفره رفته توی اینحالت شکایت برای اون فرد هیچی نداره و شما به راحتی تبرعه میشید اما میتونید یک شکایت هم بر علیه ایشون تنظیم کنید و از ایشون خسارت مالی دریافت کنید ...

2 - شما به فرد مورد نظر فحاشی کردین و به هیمن دلیل فرد از ادامه کار خودداری کرده در این حالت فرد میتونه شکایت بکنه از شما تمام هزینه + سود و زمانی که برای شکایت قرار داده را دریافت کند زیرا شما حق نداشتین به ایشون فحاشی کنید ....

3 - شما هزینه ای به فرد مورد نظر پرداخت نکردین و اون فرد کار شمارو انجام داده در این حالت مثل مورد بالا میتواند به راحتی شما را محکوم کند ...

4 - فرد از نظر تخصص قابلیت های معرفی شده را نداشته و کاری برای شما انجام نداده در این صورت هیچ حکمی علیه شما صادر نمیشه و همچنین شما میتونید ادعای خسارت کنید ...

-----------------------------

خارج از این 4 مورد فک نکنم باشه

لازم به ذکر هست حتی پیام هایی که با استفاده از ایمیل ها و یا چت های دسکتاپ مثل یاهو رد و بدل میشوند قابل پیگیری هستن ... طبق تجربه ای که به دست اوردم حتی فرد ناشناس هم باشه پلیس امنیت اطلاعات با همکاری فتا تمامی اطلاعات رو استخراج میکنن (تا 7 سال طبق سیاست ایران تمام فعالیت های هر کاربر ذخیره و پس از آن ریز جزعیات مهم به بایگانی انتقال داده میوشد)

T.Toosi
December 28th, 2015, 08:54

1 - این فرد از زیر کار تفره رفته و از تموم کردن کار در مدت زمان مشخص تفره رفته توی اینحالت شکایت برای اون فرد هیچی نداره و شما به راحتی تبرعه میشید اما میتونید یک شکایت هم بر علیه ایشون تنظیم کنید و از ایشون خسارت مالی دریافت کنید ...

2 - شما به فرد مورد نظر فحاشی کردین و به هیمن دلیل فرد از ادامه کار خودداری کرده در این حالت فرد میتونه شکایت بکنه از شما تمام هزینه + سود و زمانی که برای شکایت قرار داده را دریافت کند زیرا شما حق نداشتین به ایشون فحاشی کنید ....

3 - شما هزینه ای به فرد مورد نظر پرداخت نکردین و اون فرد کار شمارو انجام داده در این حالت مثل مورد بالا میتواند به راحتی شما را محکوم کند ...

4 - فرد از نظر تخصص قابلیت های معرفی شده را نداشته و کاری برای شما انجام نداده در این صورت هیچ حکمی علیه شما صادر نمیشه و همچنین شما میتونید ادعای خسارت کنید ...

لازم به ذکر هست حتی پیام هایی که با استفاده از ایمیل ها و یا چت های دسکتاپ مثل یاهو رد و بدل میشوند قابل پیگیری هستن ... طبق تجربه ای که به دست اوردم حتی فرد ناشناس هم باشه پلیس امنیت اطلاعات با همکاری فتا تمامی اطلاعات رو استخراج میکنن (تا 7 سال طبق سیاست ایران تمام فعالیت های هر کاربر ذخیره و پس از آن ریز جزعیات مهم به بایگانی انتقال داده میوشد)

(تا 7 سال طبق سیاست ایران تمام فعالیت های هر کاربر ذخیره و پس از آن ریز جزعیات مهم به بایگانی انتقال داده میوشد)

این قسمت را بیشتر توضیح بدید، یعنی چی فعالیت های کاربران ذخیره میشود میدونید همچین کاری غیر قانونی و جاسوسی کاربران محسوب میشه ؟

senatord
December 28th, 2015, 12:17
سلام

منظور از سئو تو مکاتبات سئوی قالب بوده
سئو قالب این هزینه رو داره و بالا آوردن تو گوگل هزینه بیشتری داره شاید سئوی قالب رو انجام دادن و من نمیدونم پیام های بعدی شما به چه شکل بوده و نمیشه یکطرفه قضاوت کرد
ولی
اگه واقعا فکر میکنید حقش نیست به هیچ عنوان بهش ندید شکایت نکنه بزرگتر از اونو بکنه!

آخه قالبم سئو نکرده
ایشون قرار بود سایت سئو و بهینه سازی کنه ، بعدش فقط همون مشکلاتی که من گفتم بهش رو انجام داد اونم به صورت ناقص ...
بعد گفتن هزینه سئو میلیونه و سئو قالب خوبه ...
بعد ی ماه میگه من قالب رو سئو کردم تغییر h1 تا h6 ها و ... ولی میری نگاه میکنی با کدای قالب قبل از نصب میبینی هیچ تغییری تو اینا ایجاد نشده ن تنها اینا بلکه کل قالب هیچ تغییری نکرده... خط به خط چک کنی همش یکیه به چز اون قسمت هایی که بنده بهشون گفتم درست کنن...

- - - Updated - - -

ایشون گفت سه چهار روزه کار تمومه بعد فرداش پیام داد چک کنید مشکلات حل شده بود واریزی رو بزنید که چک کردم باز ی سی مشکل بود که بهشون گفتم
بعد از یک هفته گفتن دیدم انجام ندادن دسترسی شونو بستم.
اصلا به ایشون توهین نشده فقط بعد از بستن دسترسی برگشتن گفتن ابروی بنده رفت برای سایت های اماتوری مثل شما با مبلغ پایین کار انجام دادیم.
ایشون اول کار 100 گرفتن و قرار شد بعد از پایان کار 100 تومن دیگه بگیرند که کار را انجام ندادن کامل...
به جز اون 14 مورد که بنده به ایشون گفتن بعد هش گفتن این اسکریپ این مشکل را داره اینم درست کنید که گفتن بنده بلد نیستم...

zambi
December 28th, 2015, 12:23
به نظر من یه مبلغی کنسلی بدید بهشون خودتونا راحت کنید

senatord
December 28th, 2015, 12:25
به نظر من یه مبلغی کنسلی بدید بهشون خودتونا راحت کنید

اخه 100 تومن برای کارایی که من ازش خواستم و ناقص انجام داده زیاد هم هست...

مینا-صیفی
December 28th, 2015, 12:40
اخه 100 تومن برای کارایی که من ازش خواستم و ناقص انجام داده زیاد هم هست...

اگر میترسید پولو بدید .
اما هیچ کاری نمیتونه کنه فقط جهت ترس بهتون اینو گفت خودش بره فرم پر کنه اول دادگستری 200 تومان حد اقل باید از جیب بده یکبار ما خواستیم شکایت کنیم گفت 250 تومان اینجا بریز گفتم خداحافط :d منم مثله شما ترسو هستم :d ولی این تابلو هست چون شما دلیل و حرف حساب داری برای خودت تمام شد رفت خیالت باید راحت باشه . یارو نه مال باخته هست نه خلافی کردی یک مشتری هستی که حالا کنسل شد ناراضی بودی بقیه هم ندادی اصلا مسخره هست این پرونده بره به دست اونا برسه میخونند میخندن پاره میکنند میندازند دور پیگیری نمیشه .
من دوستم وکیل دادگستری هست یک موردی ما داشتیم ترسیده بودم یارو منو تهدید کرد بعد صحبت کردم با دوستم گفت اصلا هیچ کاری نمیتونه کنه و شکایتم کنه خوانده نشده دادگستری اون اسم هم برد یادم نیست گفت اصلا پاره میکنند میندازن دور .

senatord
December 28th, 2015, 12:50
اگر میترسید پولو بدید .
اما هیچ کاری نمیتونه کنه فقط جهت ترس بهتون اینو گفت خودش بره فرم پر کنه اول دادگستری 200 تومان حد اقل باید از جیب بده یکبار ما خواستیم شکایت کنیم گفت 250 تومان اینجا بریز گفتم خداحافط :d منم مثله شما ترسو هستم :d ولی این تابلو هست چون شما دلیل و حرف حساب داری برای خودت تمام شد رفت خیالت باید راحت باشه . یارو نه مالخته خست نه خلافی کردی یک مشتری هستی که حالا کنسل شد ناراضی بودی بقه هم ندادی اصلا مسخره هست این پرونده بره به دست اونا برسه میخونند میخندن پاره میکنند میندازند دور اصلا پیگیری نمیشه .
من دوستم وکیل دادگستری هست یک موردی ما داشتیم ترسیده بودم یارو منو تهدید کرد بعد صحبت کردم گفت اصلا هیچ کاری نمیتونه کنه و شکایتم کنه خوانده نشده دادگشتری اون اسم هم برد یادم نیست گفت اصلا پاره میکنند میندازن دور .

من دوستم قبل از اینکه کارو به این اقا بسپارم بهم گفت این یکم بپیچونه هااا گفتم چطور گفت برو سایت من قالب سایتمو همین اقا طراحی کرده قرار بود 20 روزه تحویل بده کارو پولم گرفته بود . بعد از ی ماه که کارو تحویل نداد و جواب درستی هم نمیداد و گفتم پولو پس بده کار کنسله جواب داد که دارم روش کار میکنم. میگفت بعد ی هفته بهش گفتم میرم شکایت میکنم و... تا کارو نکمیل کرد باز ن اونی که من مد نظرم بود...
باز با این حال دیدم اسمش تو سایتای رنک زیر 100 هست گفتم کارش درسته کارمو دادم بهش... البته امروز که رفتم به همون سایتا دیدم دیگه اسمشون نسیت و زده یکی دیگه سئو کرده ...

meysam021
December 28th, 2015, 12:52
جناب به طور میانگین از هر 100 نفر در نت که تهدید به شکایت میکنند 99 نفر فقط جهت ترسوندن این حرف رو میزنند
اون 1 نفر هم که شکایت میکنه بدون این که به فرد بگه این کار رو انجام میده کسی که بخواد شکایت کنه به طرف نمیره بگه میخوام ازت شکایت کنم
من جای شما بودم هزینه رو بهش میدادم تا خودم رو راحت کنم
ولی اگر نخواهید هم بدید هیچ کاری نمیتونه بکنه...

senatord
December 28th, 2015, 12:55
جناب به طور میانگین از هر 100 نفر در نت که تهدید به شکایت میکنند 99 نفر فقط جهت ترسوندن این حرف رو میزنند
اون 1 نفر هم که شکایت میکنه بدون این که به فرد بگه این کار رو انجام میده کسی که بخواد شکایت کنه به طرف نمیره بگه میخوام ازت شکایت کنم
من جای شما بودم هزینه رو بهش میدادم تا خودم رو راحت کنم
ولی اگر نخواهید هم بدید هیچ کاری نمیتونه بکنه...

نمیخوام پول زور بدم

kool
December 28th, 2015, 13:11
در هر حال هر پروژه ای زمان داره و اگه باهاشون صحبت و شرط کرده بودید که در مدت زمان مشخص تحویل بدن و ایشون واقعا نتونستن تحویل بدن این پول حقش نیست...
همچنین ظاهرا 50 هم برای واکنش گرا کردن قالب درخواست کردن آیا این مورد رو تست کردید که انجام دادن یا خیر؟
با درج یک نام در سایت های دارای رنک خوب هم نمیشه به راحتی به اون فرد اعتماد کرد حال هم که میگید نامش رو حدف کردن ... ممکنه اصلا خود مالک سایت این بازی رو انجام داده ...

saeed1988m
December 28th, 2015, 13:26
ببینید دوست عزیز
اگر طبق توافق عمل نکردند پس معنی ندارد که پول کاری که انجام ندادن رو بدید نترسید کاری نمیتونن بکنندر همون پیام ها ذکر کردید گویا که کار رو نصفه انجام دادید و موارد رو کامل رفع نکردید به این حتی خود شما می تونید هم شاکی باشید
همچنین دقیقا همین نکته که خانم صیفی گفتند نیز بنده تجربه کردم و دقیقا مبلغ 250 تومن از بنده برای پیگیری شکایت و ... خواستند که کلا بیخیال شدیم جالبه برای به دست آوردن حق خودمون هم باید پول بدیم یکی میخواد از خوشون شکایت کنه بابت این پولایی که میگیرن

senatord
December 28th, 2015, 13:31
در هر حال هر پروژه ای زمان داره و اگه باهاشون صحبت و شرط کرده بودید که در مدت زمان مشخص تحویل بدن و ایشون واقعا نتونستن تحویل بدن این پول حقش نیست...
همچنین ظاهرا 50 هم برای واکنش گرا کردن قالب درخواست کردن آیا این مورد رو تست کردید که انجام دادن یا خیر؟
با درج یک نام در سایت های دارای رنک خوب هم نمیشه به راحتی به اون فرد اعتماد کرد حال هم که میگید نامش رو حدف کردن ... ممکنه اصلا خود مالک سایت این بازی رو انجام داده ...

اره واکنش گرا رو انجام داد که اونم اول انجام نداده بود بعد گفتم واکنش گرا رو هم انجام ندادید گفت اون ی افزونس الان انجام میدم که چند دقیقه هم نشد گفت اوکی شد... افزونه نصب کردن 50 هزار تومن ؟؟

- - - Updated - - -

ببینید دوست عزیز
اگر طبق توافق عمل نکردند پس معنی ندارد که پول کاری که انجام ندادن رو بدید نترسید کاری نمیتونن بکنندر همون پیام ها ذکر کردید گویا که کار رو نصفه انجام دادید و موارد رو کامل رفع نکردید به این حتی خود شما می تونید هم شاکی باشید

اگه ایشون شکایت کنه منم شکایت میکنم چون منم شاکی هستم

ictpars
December 28th, 2015, 13:55
با سلام و خسته نباشید

دوست عزیز به جای که شما شکایت کنید که کار ول کرده رفته اومدید می گین از من شکایت نکنه اون پول گرفته کار کامل تحویل نداده در صورتی که کامل انجام نداده شما می تونید از اون شکایت کنید .
الان هم به قول دوست عزیزمون پاتونو بزارید روی اون یکی پاتون آب پرتقال بنوشید
موفق پیروز باشید .

مینا-صیفی
December 28th, 2015, 14:05
دیگه استارتر عزیز 100 نفر پست دادن گفتم کاری نمیکنه دیگه پس موضوع حل شده پست الکی بالا نبرید مدیر محترم یک نظارتی روی این پست کنه قفل یا حذف کنه که دیگه اسپم منبد نشه با تشکر

sav
December 28th, 2015, 14:12
شکایت اگه به همین راحتی بود همه میرفتن شکایت میکردن
یه رسیلر داریم 550 یه ساله به عنوان نمایندگی با هارد ssd هزینه دادیم هر ماه ایشون بخاطر اینکه هزینه لایسنس سی پنل و لایت اسپید و ... رو ندن
سرور تغییر میدن چند روز هم سایتا داون میشه !!!! اولین سرورشون هارد ssd بود بعد دیگه به چشم هم ندیدیم
نصف ماه اول بخاطر انتقالشون سایتا داون بود بعدم ایشون انتقال بلد نیستن همه سایتا با بکاپ اولین روزی که اونجا بودیم انتقال داده شده بودن با مشکلات فرآوان
الان 3 ماهه همین مشکل رو داریم و دست و پنجه نرم میکنیم
برای شکایت باید کلی هزینه بدی خیلی هم وقت گیره و بری اینور اونور کشور !! کلا پولیو که بخوای بگیری باید خرج کنی !!! تازه قرارداد کتبی هم داریم !!!

xphost
December 28th, 2015, 14:14
یک چیزو رک بگم
پیامک به هیچ وجه مدرک حساب نمیشه
اگر توهینی بهشون نکردید اصلا نگران نباشید
بزارید برند شکایت
تنها از یک راه میتونند شکایت کنند اینکه قرار داد کتبی با شما نوشته باشند
در صورت اینکه ننوشتن اصلا نگران نباشید
فقط در دعوا ها و بحث هاتون توهین نکنید چون اگر بکنید برگ برنده دست ایشون میفته
اگرم تماس گرفتن و شروع به تهدید کردن سعی کنید قبلش به طریقی صداشون رو ضبط کنید
این نو ع سو استفاده ها زیاد دیده شده در ماه های گذشته که اکثرا پوچ هستند

shahabhost
December 28th, 2015, 15:00
خیر به هیچ عنوان کاری نمتیونن بکنن
شکایت هم بکنن چون کاری که قول دادن رو نیمه کاره ول کردن مقصر هستند

shivahost
December 28th, 2015, 15:22
شکایت اگه به همین راحتی بود همه میرفتن شکایت میکردن
یه رسیلر داریم 550 یه ساله به عنوان نمایندگی با هارد ssd هزینه دادیم هر ماه ایشون بخاطر اینکه هزینه لایسنس سی پنل و لایت اسپید و ... رو ندن
سرور تغییر میدن چند روز هم سایتا داون میشه !!!! اولین سرورشون هارد ssd بود بعد دیگه به چشم هم ندیدیم
نصف ماه اول بخاطر انتقالشون سایتا داون بود بعدم ایشون انتقال بلد نیستن همه سایتا با بکاپ اولین روزی که اونجا بودیم انتقال داده شده بودن با مشکلات فرآوان
الان 3 ماهه همین مشکل رو داریم و دست و پنجه نرم میکنیم
برای شکایت باید کلی هزینه بدی خیلی هم وقت گیره و بری اینور اونور کشور !! کلا پولیو که بخوای بگیری باید خرج کنی !!! تازه قرارداد کتبی هم داریم !!!

البته اگر برنده بشید در دادگاه کل هزینه های دادرسی و مخارجی که برای شکایت کردید هم می توانید بگیرید! همچنین می توانید درخواست غرامت بیشتر هم بکنید!

cartman10mpi
December 28th, 2015, 16:41
با سلام و خسته نباشید
به نظر بنده هم کاری از پیش نمیتونن ببرند .
اگر کار به دادگاه کشیده به دو راه هست که دوستان بیان کردند
1- یا قاضی قرار داد رو با صحبت های(چت) شما میشناسه ، که در نتیجه چون کار ناقص بوده و به موقع انجام نشده حق با شما خواهد بود
2-یا قاضی چون قرار داد مکتوب نیست ، قرار داد رو نمیشناسه ، اون موقع هم شما هیچ دلیلی ندارید که هزینه ی برای چیزی که نیست پرداخت کنید . اینجا باز شما نیاز به پرداخت چیز دیگیری نخواهید بود . فقط اون پرداخت اولی هم که انجام دادید میشه کار خیر که به یک نفر پول دادید . که پس گرفتن اون پول اولتون باز داستانش و بررسیش جدا خواهد بود .