PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات DDoS Protection چیست ؟

serverstar.ir
December 27th, 2015, 11:27
دوستان به نظر شما بهترین شرکت رابط DDoS Protection چیه ؟

و ار نظر هزینه هم تجربه دارید بفرمایید

T.Toosi
December 27th, 2015, 11:31
چرا از cloudflare استفاده نمیکنید ؟ سایت های بزرگی برای DDoS Protection ازش استفاده میکنند.

OmidX
December 27th, 2015, 12:02
دوستان به نظر شما بهترین شرکت رابط DDoS Protection چیه ؟

و ار نظر هزینه هم تجربه دارید بفرمایید

سرویس های cloudflare و سنترال هاستینگ پیشنهاد میشه ...

قیمت ها تو سایت شون هست ، البته اگر برای سرور های داخل ایران میخواید ، قبلش باهاشون صحبت کنید .

مینا-صیفی
December 27th, 2015, 14:13
اگر ایرانی میخواهید central-hosting.com کلا سرور هاش و فعالیتش مخصوص و متخصص دیداس هست . ( پلان های انتی دیداس پروتکشن دارند و هم هاست دیداس پروتکشن )
تا 50 گیگابیت دیداس مقاوم هست .
اگر هم خارجی میخواهید دیتاسنتر روسیه و دیتاسنتر امریکا بلک لوتوس هست اما دیتا سنتر روسیه هم خیلی قوی هست اسمش یادم رفت اقای سنترال هاستینگ میشناسه این چند دیتاسنتری که در این ضمینه فعالیت قوی و حرفه ای دارند .

serverstar.ir
December 29th, 2015, 10:03
با تشکر از دوستان سرویس سنترال را میشناسم خیلی ترافیک کمی دارد و برای سرور دانلود جوابگو نیست

InterServer.ir
December 29th, 2015, 11:09
با تشکر از دوستان سرویس سنترال را میشناسم خیلی ترافیک کمی دارد و برای سرور دانلود جوابگو نیست

سلام

حجم دانلود و دیداس چقدر هست برام پیام خصوصی کنید شاید بتونم کمکتون کنم

yastheme
December 29th, 2015, 12:22
پیشنهاد من بهتون سرور OVH هست، حد اقل خوبیش اینه آی پی شما نال نمیشه. البته در خصوص بعضی حملات TCP مثل ACK فایروالش قدرت تشخیص نداره؛ حتی تو DDoS protection Pro هم تاحدودی این مشکلاتو دارن؛
ولی خوب با یه کانفیگ حرفه ای برای فایل دانلود ( که بسیار راحت تر از کانفیگ برای وب سرور و وبسایت ها) می تونید جلوی خیلی از حملات را بگیرید. تقریبا مشکلتون برطرف می شه، حتی رول های Iptables برای فایل سرور ها در اینترنت پیدا میشه و حتی نیاز به تخصص نداره اما در خصوص سرور های میزبان وب سایت کمی داستان متفاوت است.

serverstar.ir
December 29th, 2015, 23:09
با تشکر هجم دانلود زیاد است شاید در روز 1 ترابایت هم باشد سرور داخل ایران است

سنتوز است قعلا دیداس سنگین نیست اما فکر میکنم سنگین شود

دوستان چه پیسنهاداتی دارید ؟

با تشکر

yastheme
December 29th, 2015, 23:24
با تشکر هجم دانلود زیاد است شاید در روز 1 ترابایت هم باشد سرور داخل ایران است

سنتوز است قعلا دیداس سنگین نیست اما فکر میکنم سنگین شود

دوستان چه پیسنهاداتی دارید ؟

با تشکر

برای سرور داخل ایران هیچ راه حلی به جز محدود کردن آِ پی ها به ایران آن هم توسط دیتاسنتر نه سرور ؛ برای مقابله یا بهتره بگم فرار از حملات سنگین لایه 4 ندارید.
Ovh ترافیک ماهیانه نامحدود دارد و پورت قوی؛

Hostpolis
December 29th, 2015, 23:34
یک IPS رو به یک فایروال متصل کنید. ترافیک رو capture کنید. pattern حمله رو در بیارید و در فایروال تنظیم کنید که traffic pattern رو ***** کنه.

serverstar.ir
December 30th, 2015, 00:33
برای سرور داخل ایران هیچ راه حلی به جز محدود کردن آِ پی ها به ایران آن هم توسط دیتاسنتر نه سرور ؛ برای مقابله یا بهتره بگم فرار از حملات سنگین لایه 4 ندارید.
Ovh ترافیک ماهیانه نامحدود دارد و پورت قوی؛

از سرور ایران دیداس میخوریم

کلا خارج رو بستیم

به نظر شما چه راه حل هایی یا برنامه ای مناسبه ؟

DOS deflate خوبه و یا csf خودش به تنهایی جوابگو است ؟
تنظیمات محدود کردن اتصال در آپاچی انجام شده

yastheme
December 30th, 2015, 01:01

کلا خارج رو بستیم

هیچی مثل خود iptables خوب نیست، کمی با رول هاش آشنایی داشته باشید. اما زمانی که بحث حملات سنگین لایه 4 (البته برای دیتا سنترهای ایرانی) مثلا 1 گیگابیت و حتی کمتر از آن ؛ اصلا مهم نیست شما آی پی خارج بسته باشید یا نه؛ اصلا سرورتان خاموش باشد یا روشن ! (البته این مورد خاموش بودن سرور در خصوص UDP ) ؛ باز هم دیتا سنتر آیپی شما را نال می کند و در مواقعی حملات سنگین تر ؛ خود زیر ساخت آی پی را نال می کند!

InterServer.ir
December 30th, 2015, 01:10

کلا خارج رو بستیم

سلام

برای ایران نمیشه کار زیادی کرد چون بستر لازم برای دفع دیداس رو نداریم تنها دیتاسنتری که ادعای آنتی دیداس بودن سرور ها رو داره دیتاسنتر جایگاه هست
باهاشون تماس بگیرید شاید بتونند برای دفع مقداری از دیداس ها کمکتون کنند .

دیداسی که جدی باشه با csf مسدود نمیشه وقتی تعداد پکت ها زیاد بشه csf هیچ کاری از دستش بر نمیاد .

در مورد ddosdeflate هم بگم برای دفع حملات داس هست نه دیداس و گاهی آیپی خود سرور رو هم بن میکنه و باعث از کار افتادن برخی از وب سرور ها میشه. csf خودش این امکان رو داره و نیازی به این برنامه نیست.

یه راه حل دیگر هم هست که بدون انتقال سرور از ایران تا حدی از دیداس راحت بشید فردا براتون پیام خصوصی می کنم .

serverstar.ir
December 30th, 2015, 15:20
با تشکر از لطف دوستان که شرکت میکنند بنده هم فکر میکنم برنامه های مثل داس دیفلیت کار سی اس اف را انجام میدن ولی فکر میکنم کنار همدیگه باشن بد نیست

در مورد روش برگرداندن مقداری از ترافیک به سرور که دیداس میفرسته جالبه و جوابگو است ؟

- - - Updated - - -

یه راه حل دیگر هم هست که بدون انتقال سرور از ایران تا حدی از دیداس راحت بشید فردا براتون پیام خصوصی می کنم .

تشکر فراوان

- - - Updated - - -

دوستان ما ddos protection نداریم در روتر دیتاسنتر هم محدودیت خاصی ایجاد نشده سرور اختصاصی در ایران است
و فقط باید با تنظیمات و فایروال نرم افزاری و ادمین آنلاین پشت سرور نشسته با دیداس مقابله کرد
دی داس هم از ایران زده میشه رنج خارج رو بستیم
سرور اختصاصی هم فقط دانلود سنتر است

در این حالت چه کارایی انجام بشه و چه چیزایی اپتیمایز بشن ممنون میشم تجربیاتتون ر راه حل ها رو بیان کنید

yastheme
December 30th, 2015, 20:14
در خصوص حملات که باید از همان فایروال های ذکر شده نرم افزاری استفاده کنید.
اما شما می خواهید بدونید وقتی حمله DDoS لایه 4 سنگین باشد چه راه حلی دارید؟
قصد تعویض دیتا سنتر هم ندارید. با شرایطی هم که گفتید.
بزارید با یه مثال جواب کامل بدم؛شما با یه ماشین بدون چرخ با دو لیتر بنزین وسط بیابون گیر افتادید. اگه تونستید یا اون بنزین حرکت کنید و از بیابون خارج بشید؛ این مشکل شما هم حل میشه !
موفق باشید
یا علی

serverstar.ir
December 31st, 2015, 00:40
در خصوص حملات که باید از همان فایروال های ذکر شده نرم افزاری استفاده کنید.
اما شما می خواهید بدونید وقتی حمله DDoS لایه 4 سنگین باشد چه راه حلی دارید؟
قصد تعویض دیتا سنتر هم ندارید. با شرایطی هم که گفتید.
بزارید با یه مثال جواب کامل بدم؛شما با یه ماشین بدون چرخ با دو لیتر بنزین وسط بیابون گیر افتادید. اگه تونستید یا اون بنزین حرکت کنید و از بیابون خارج بشید؛ این مشکل شما هم حل میشه !
موفق باشید
یا علی

خلاصه شما با شرایط بنده بهترین راه کاری که دارید چیه بلاخره نمیشه توجه نکرد

yastheme
December 31st, 2015, 01:12
خلاصه شما با شرایط بنده بهترین راه کاری که دارید چیه بلاخره نمیشه توجه نکرد
دقیقا به همین موضوع اشاره کردم؛ اگر قصد تغییر در شرایط را ندارید؛ با این موضوع هیچ راهکاری ندارید !

Dictator_
December 31st, 2015, 01:27
اگه بخواید سرورتون رو در خارج از ایران میزبانی کنید. سرور اختصاصی و مجازی از امریکا میتونم تقدیمتون کنم با دیداس پروتکشن بلک لوتوس تا 20 میلیون درخواست و 20گیگابیت اتک با هزینه ای بسیار مناسب :)

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونید پیغام خصوصی نمایید باهاتون تماس بگیریم.

serverstar.ir
December 31st, 2015, 13:42
اگه بخواید سرورتون رو در خارج از ایران میزبانی کنید. سرور اختصاصی و مجازی از امریکا میتونم تقدیمتون کنم با دیداس پروتکشن بلک لوتوس تا 20 میلیون درخواست و 20گیگابیت اتک با هزینه ای بسیار مناسب :)

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونید پیغام خصوصی نمایید باهاتون تماس بگیریم.

درست متوجه شدم ؟ شما میخواید به ما سرور بفروشید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!

دوست عزیز اینجا در مورد رفع مشکلی گفت و گو میشه !