PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرکت های محترم مدیر فروش نمیخواید ؟!

lvlehrad
October 6th, 2010, 16:43
سلام .

خوب من 4 5 سالی هست که میام نت و تو محیط های مختلفی فعالیت کردم و با ادمای زیادی سر و کار داشتم

میخواستم ببینم کسی از این هاستینگ های معتبر و با کیفیت حاضر هست من واسش کار کنم ؟(فروش وی پی اس و هاست ... مشاوره قبل از خرید ...) میتونم تو محیط های مختلف تبلیغ کنم براتون و در عوض هرچی فروختم یه درصدی به من بدید !

خواهشا مسخرم نکنید و فقط اونایی که میخوان براشون کار کنم پست بدن (نیاز مالی به 1 2 تومن پول ندارم ولی 24 ساعت پای پی سی هستم و بسیار بسیار بی کار - تازه گیم رو گذاشتم کنار و ... :دی )

حقوق اینا هم نمیخوام فقط هرچی فروختم یه درصدی شو بدید من

---------- Post added at 03:43 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

تو این انجمن 2 3 نفر رو میشناسم خیلی دوست دارم وی پی اس و هاست اونارو بفروشم ولی فک نکنم نیاز داشته باشن ...:65:

Ali-718
October 6th, 2010, 16:44
اگه خواستی هر کدام از plan های ماهیانه ما رو که فروختی 50 درصد هزینه ای که مشتری برای ماه اول میده برای شما ٫

lvlehrad
October 6th, 2010, 16:50
هم پلن های وی پی اس و هم هاست ؟چه پیشنهاد عالی !!! بعد من میتونم به اون مشتری های که میارم از 50% خودم تخفیف بدم و بگم این تخفیف فقط برای ماه اول هست ؟

Ali-718
October 6th, 2010, 16:52
هم پلن های وی پی اس و هم هاست ؟چه پیشنهاد عالی !!! بعد من میتونم به اون مشتری های که میارم از 50% خودم تخفیف بدم و بگم این تخفیف فقط برای ماه اول هست ؟

بله برای همه plan هاست
ما برای ماه اول به شما ۵۰ درصد تخفیف میدیم شما متونید ماه اول قیمت رو هر طور که دوست دارید به مشتری بدید

Ali-718
October 6th, 2010, 16:52

بله برای همه plan هاست
ما برای ماه اول به شما ۵۰ درصد تخفیف میدیم شما متونید ماه اول قیمت رو هر طور که دوست دارید به مشتری بدید

lvlehrad
October 6th, 2010, 16:56
خوب باید راهی باشه تا مشتری هایی که من معرفی میکنم مشخص شه دیگه :دی اگه کد تخفیف بدین بهم مثلا از 50% که به من میدین 20% تخفیف بدم به مشتری تا مشخص شه از طرف من اومده بخره ؟یا راه بهتری سراغ دارید که من این 20% رو هم پیاده نشم ؟:دی

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

راه بهتر برای معرفی مشتری هام

Ali-718
October 6th, 2010, 17:00
خوب باید راهی باشه تا مشتری هایی که من معرفی میکنم مشخص شه دیگه :دی اگه کد تخفیف بدین بهم مثلا از 50% که به من میدین 20% تخفیف بدم به مشتری تا مشخص شه از طرف من اومده بخره ؟یا راه بهتری سراغ دارید که من این 20% رو هم پیاده نشم ؟:دی

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

راه بهتر برای معرفی مشتری هام

میتونم کد معرفی بهتون بدم -
ولی بهتره که شما ماه اول خودتون طرف حساب ما باشید چون بعضی ها حوصله وارد کردن کد رو ندارند ٫٫٫٫

Arashdn
October 6th, 2010, 17:03
لطفا تلفن تماس تون رو بدید

lvlehrad
October 6th, 2010, 17:05
یعنی من بخرم بفروشم به بقیه ؟ اونوقت پشتیبانیش چی میشه :دی من نمیتونم پشتیبانی کنم

لطفا یه کد تخفیف 20% برام پ.خ کنید ! و یه مبلغی رو هم تعیین کنید که هر وقت مثلا 50 تومن جمع شد بریزید به حسابم :d

IranianServer
October 6th, 2010, 17:09
در خدمتیم با شرایط شما.
با ما تماس بگیرید.

lvlehrad
October 6th, 2010, 17:09
سلام

میشه همین جا بگید یا پیغام خصوصی و یا مسنجر ؟!

Talahost.Com
October 7th, 2010, 00:06
با سلام
پیغام خصوصی ارسال شد.

mamali5
October 7th, 2010, 04:08
سلام
پیام خصوصی ارسال شد.

lvlehrad
October 7th, 2010, 10:04
مرسی از همه دوستانی که کد تخفیف دادن :) و خواستن که باهاشون همکاری کنم :x

delta
October 7th, 2010, 11:04
مرسی از همه دوستانی که کد تخفیف دادن :) و خواستن که باهاشون همکاری کنم :x

سایت شخصی داری؟ ما برای فروشگاهمون برای فروش ویزیتور میخواهیم.. اگر سایت داری میتونم بهت پنل محصولات رو بدم که هر کدوم یک لینک داره.. میتونی فروشگاه اینترنتی بزنی و از لینکهایی که بهت میدم استفاده کنی و هر کسی از ان لینک خرید کرد 25 % هر فروش محصول مستقیم مال شما..
اگر هم سایت نداری مشکلی نیست. میتونی بازاریاب ما بشی واسه مغازه ها و ... عمده بفروشی.. هر 1000 محصول 25% فروش مال تو!!
هر 100 تومان 25 تومان مال تو میشه!! کلی افراد هستند دارند برامون تو شهرهای مختلف بازاریابی میکنند.. اگر خواستید در خدمتیم..

lvlehrad
October 7th, 2010, 11:52
سایت شخصی دارم البته در دست احداث هست !

اتفاقا این حرف شما رو قبلا یجا دیدم خیلی پیشنهاد خوبی هست ولی کسایی رو که من میشناسم بازی نمیخرن اکثرا تو کار فیلم و کارتون و تیشرت و اینجور چیزها هستند !!! برای این کار هم من فکرای جالبی دارم البته حوصله تکثیر و پست و اینجور چیزهارو ندارم :d

اما اگه خواستید 2 3 تا پیشنهاد خوب دارم برا فروشگاهتون

CYB3R
October 7th, 2010, 14:40
آقا آرش ایشون همون فروشنده شماست :دی !!!

lvlehrad
October 7th, 2010, 15:01
یکم واضحتر بگو اگه چیز خنده داری هست منم بخندم :) من فروشنده ایشون نیستم ایشون بهم تخفیف میده واسشون بفروشم :) هرچی میتونی اسمشو بزاری ! ولی منظورتو نگرفتم ؟

ایشون یاهو مسنجر - ام اس ان مسنجر - پیغام عمومی و خصوصی دارن میتونی اونجا سوال کنی :)

secure_host
October 7th, 2010, 15:41
با سلام
ساکن کدوم شهر هستید ؟

lvlehrad
October 7th, 2010, 16:05
اینکه کجا زندگی میکنم چه تفاوتی تو فروش هاست و وی پی اس اینا داره ؟