PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش حجم آپلود بصورت ریموت (فایل پیوست vb)

OmidX
December 26th, 2015, 23:28
سلام ، یک سرور دایرکت ادمین هست ک در php.ini کانفیگ آپلود فایل بصورت زیر است :

post_max_size = 256M
memory_limit = 512M
upload_max_filesize = 512M

cms ویبولتن هست ، موقع پیوست فایل اگر از کامپیوتر خودم آپلود کنم ، مشکلی وجود نداره ، ولی اگر بخوام یک فایل رو بصورت ریموت (لینک مستقیم) آپلود کنم ، در صورتیکه حجمش بالا باشه ، مثلا ۱۵۰ مگابایت ، ارور میده ک : Remote file uploads have been disabled !

وب سرور nginx_apache و PHP نسخه 5.4 هست .

لطفا راهنمایی کنید ، مشکل کجاست الان ؟!

takpar7
December 27th, 2015, 02:58
سلام ، یک سرور دایرکت ادمین هست ک در php.ini کانفیگ آپلود فایل بصورت زیر است :

post_max_size = 256M
memory_limit = 512M
upload_max_filesize = 512M

cms ویبولتن هست ، موقع پیوست فایل اگر از کامپیوتر خودم آپلود کنم ، مشکلی وجود نداره ، ولی اگر بخوام یک فایل رو بصورت ریموت (لینک مستقیم) آپلود کنم ، در صورتیکه حجمش بالا باشه ، مثلا ۱۵۰ مگابایت ، ارور میده ک : Remote file uploads have been disabled !

وب سرور nginx_apache و PHP نسخه 5.4 هست .

لطفا راهنمایی کنید ، مشکل کجاست الان ؟!

سلام ارتباطی به لیمیتی که قرار دادید نداره و از تنظیمات ویبولتین غیرفعاله آپلود از آدرس

Admin CP -> Plugins & Products -> Manage Products -> Disable

Admin CP -> Plugins & Products -> Plugin Manager

OmidX
December 27th, 2015, 16:59
سلام ارتباطی به لیمیتی که قرار دادید نداره و از تنظیمات ویبولتین غیرفعاله آپلود از آدرس

Admin CP -> Plugins & Products -> Manage Products -> Disable

Admin CP -> Plugins & Products -> Plugin Manager

اگر کلی غیر فعال بود ، چرا فایل های مثلا ۵۰ مگی آپلود میشن ولی ۱۰۰ مگ و بالاتر آپلود نمیشه !

takpar7
December 27th, 2015, 17:08
اگر کلی غیر فعال بود ، چرا فایل های مثلا ۵۰ مگی آپلود میشن ولی ۱۰۰ مگ و بالاتر آپلود نمیشه !

تنظیمات داخل وی بی رو بررسی کنید در هر صورت ارتباطی نمیتونه با سرور داشته باشه