PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماد بگیرم یا نگیریم؟؟

mnajafi33
December 26th, 2015, 14:58
سلام دوستان
همونطور که از عنوان مشخصه سوال چیه
جدیدا بحث هایی مطرح شده درباره کسانی که نماد دارن باید مالیات بدن و ...
به نظر شما نماد بگیرم یا که از همین درگاهای واسط استفاده کنم
باتشکر

zoodweb
December 26th, 2015, 15:01
باسلام،

دوست عزیز به احتمال زیاد اگه نماد نداشته باشید اعتماد کمی نسبت سایت شما میشه.

shetabanhost
December 26th, 2015, 15:03
سلام دوستان
باتشکر
سلام

مالیات؟ از اداره امور مالیاتی باهامون تماس گرفتن فقط قراره بریم اظهارنامه تنظیم کنیم، مالیات همه قوانین خودش رو داره و از هرکسی مالیات نمیگیرن و به درآمد شما مربوط میشه این موضوع
نماد داشتن بهتر از نداشتنه، اگر بگیرین بهتره به نظر بنده.

mnajafi33
December 26th, 2015, 15:04
خودمم به این موضوع فکر کردم که داشته باشم بیشتر بهم اعتماد میکنن
ولی این بحث های جدید دلمو سرد کرد دو دل شدم که بیگیرم یا که نگیرم
حتی ثبت نام هم کردم ولی هزینه رو هنوز واریز نکردم به حسابشون

kool
December 26th, 2015, 17:15
حالا مالیات به کنار اون هنوز دقیقا مشخص نیست. در این تاپیک هم بحث زیاد کردن: http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=79490
یه نکته ای هم هست که اگه واقعا سرویس باکیفیت و با قیمنت مناسب ارائه بدید نیازی به یک تصویر ندارید! اما اگه نماد داشته باشید و سرویس بی کیفیت بدید به خاطر وجود نماد باز هم ماه بعد مشتری منتقل میکنه و پولش هم جز حرام نیست.

xphost
December 26th, 2015, 17:43
نمادت رو بگیر فقط درگاه مستقیم نگیر واسطه بهتره که امور مالیاتی نتونه حساب سایتت رو به راحتی پیدا کنه

GREAT
December 26th, 2015, 17:55
باسلام،

دوست عزیز به احتمال زیاد اگه نماد نداشته باشید اعتماد کمی نسبت سایت شما میشه.

به نظرم حرفتون منطقی نیست یک خورده!
چون نماد پولیه و هر کسی میتوننه بگیره

sepahanserver
December 26th, 2015, 18:09
نمادت رو بگیر فقط درگاه مستقیم نگیر واسطه بهتره که امور مالیاتی نتونه حساب سایتت رو به راحتی پیدا کنه

درود
با حرف شما کاملا موافقم
خودمون نیز تصمیم به دریافت نماد داریم (تعدادی مراحل رو رفتیم و با شندیدن مالیات دل سرد شدیم ولی درگاه واسط پیشنهاد خوبیه !)

mnajafi33
December 26th, 2015, 18:11
خب دوستان
یعنی نماد رو بگیرم
ولی درخواست درگاه مستقیم رو ندم؟؟؟؟
باتشکر

amir2647
December 26th, 2015, 18:31
خب دوستان
یعنی نماد رو بگیرم
ولی درخواست درگاه مستقیم رو ندم؟؟؟؟
باتشکر

سلام بزرگوار
نماد رو بگیر از درگاه مستقیم هم استفاده کن
اگه حسابداری درستی داشته باشی
مشکلی برات پیش نمیاد

majid rostami
December 26th, 2015, 19:14
سلام دوستان
باتشکر

بستگی داره به طرز فکر شما ...
اگه واقعا میخواید فعالیت داشته باشید بهتره همه جوره بهونه دست مشتری ندید ، یکی از این بهونه ها نماد اعتماد هست ... ولی دلیل نمیشه عزیزانی که ندارند قابل اعتماد نباشند ...
بیشتر میشه گفت ما به نماد الکترونیک اعتبار دادیم تا اون به ما ...
شما هم نماد بگیر و هم درگاه مستقیم ، خیلی طبیعی و درست پیشرفت کن ...
ولی اگه دنبال این هستی که از سر و تهه مخارج بزنی و .... بهتره اصلا سراغش نری ...

xphost
December 26th, 2015, 19:24
سلام بزرگوار
نماد رو بگیر از درگاه مستقیم هم استفاده کن
اگه حسابداری درستی داشته باشی
مشکلی برات پیش نمیاد
عزیزم شما که این حرفو میزنی
برای کسی که معاف از مالیات بوده
تو اداره مالیات پردیس بخش صنعتی سیاه سنگ 22 میلیون مالیات الکی بریدن
قانونی مالیاتی درست اجرا نمیشه

hostorder
December 27th, 2015, 00:05
آیا هاست دی ال نماد نداره چیزی شده!!!! بهترین مشتری هارم داره!!!!
من که دیگه علاقه ای به تمدید نماد اعتماد ندارم!

majid rostami
December 27th, 2015, 10:34
آیا هاست دی ال نماد نداره چیزی شده!!!! بهترین مشتری هارم داره!!!!
من که دیگه علاقه ای به تمدید نماد اعتماد ندارم!
نه عزیز چیزی نشده ...
ولی شما توی امضاتون هم ذکر کردین که دارای نماد اعتماد هستید ...
اگرکسی بخواد به صورت حرفه ای کار انجام بده ، این مشکلات و هزینه ها رو هم گردن میگیره ... همانطور که برای لایسنس ها هزینه پرداخت میشه برای تمدید نماد هم سالی 35 هزار تومن فکر نمیکنم به جایی برخوره ...
زمانی که نماد اعتماد توی دهن مردم جا انداختید به فکر این روز نبودید ... الان هم قدرت از بین بردن نماد رو نداریم ... چه از دهن مردم چه از قوانین دولتی .
بهتره در چارچوب شرع و عرف و دولت حرکت کرد نه آزادانه که پس فردا خدای نکرده مشکلی پیش بیاد ...

مشتریان هاست دی ال هم چندین برابر هزینه رو میدن تا سرویس با کیفیت از یه فروشنده معتبر خریداری کنند ...
متاسفانه هنوز سایر عزیزان و همکاران به این درجه نرسیدند و استفاده از نماد حتی برای جذب 1 مشتری ، جز مسائل مشتری مداری محسوب میشه ...

البته نماد فقط یکی از این موارد هست ... موارد مهم تری مثل کیفیت و پشتیبانی و ... وجود دارند که بعضیا غافل هستند متاسفانه !

T.Toosi
December 27th, 2015, 11:41
عقل مردم به چشماشون هست عزیز، حتما بگیر در کسب و کارت تاثیر داره.

kool
December 27th, 2015, 11:47
سالی 35 هزار تومن

بهتره در چارچوب...

البته نماد فقط یکی از این موارد هست ... موارد مهم تری مثل کیفیت و پشتیبانی و ... وجود دارند که بعضیا غافل هستند متاسفانه !

فعلا هست ...

البته که درستش هم همینه و مشکلی در خود این نیست، ولی اگه یکی دو سال بعد مثلا برای 2 ملیون سود نیان 40 ملیون مالیات بنویسن... !

دقیقا این از هر چیزی مهم تر هست. و تعهد کاری که نمیشه با زور و پول و چند تا تصویر ایجاد کرد.

007
December 27th, 2015, 13:14
سلام ما توصیه نمیکنیم نماد بگیرید و خودمونم هیچگاه نخواهیم گرفت.(نظر شخصی هست هرکسم ازاده)
بقول معروف ما ترجیح میدیم نماد نداشته باشیم ولی در صورت بوجود امدن مشکل غیب نشیم و لااقل جواب مشتری رو بدیم و باهاش رو راست باشیم.

ارادت

majid rostami
December 29th, 2015, 00:29
فعلا هست ...

البته که درستش هم همینه و مشکلی در خود این نیست، ولی اگه یکی دو سال بعد مثلا برای 2 ملیون سود نیان 40 ملیون مالیات بنویسن... !

دقیقا این از هر چیزی مهم تر هست. و تعهد کاری که نمیشه با زور و پول و چند تا تصویر ایجاد کرد.

شما فرض کن نماد نباشه و درگاه مستقیم نداشته باشی ...
واقعا هیچ جوره بهت گیر نمیدن تا مالیات پرداخت کنی ؟
ما آیپی سرور رو نمیفرستادیم ( چون چت روم زیاد بود و متاسفانه با چت روم ها بسیار مشکل دارند ) یکی از کارشناسان محترم هر هفته یک بار پیگیر قضیه بود تا اینکه در نهایت تهدید به ***** کردن سایت ، کردن ...مهم نیست تابع قوانین هست یا اصلا جزئی از قوانین هست یا ...
مهم اینه که یه کارشناس این جرعت رو به خودش میده که سایت میزبانی رو تهدید کنه ...
حالا اگه اداره مالیات طرف حساب شما باشه به نظرتون خیلی محترمانه میگن شما نماد نداری و درگاه هم نداری و هیچی مورد حساب قرار نمیگیره ؟
حالا شما نماد نگیر ، یه قانون میذارن که تمام کسب و کار های اینترنتی باید مالیات بدن ... فکر کردین شما رو حساب نمیکنن ؟ صرفا چون نماد ندارین ؟

اینکه مالیات چجوری حساب میشه مسئله مورد بحث نیست ! اینکه نگرفتن نماد به فرار از مالیات کمک میکنه مورد بحث هست !!!!
به نظرتون میشه با نگرفتن نماد از مالیات اجباری فرار کرد ؟

سلام ما توصیه نمیکنیم نماد بگیرید و خودمونم هیچگاه نخواهیم گرفت.
بقول معروف ما ترجیح میدیم نماد نداشته باشیم ولی در صورت بوجود امدن مشکل غیب نشیم و لااقل جواب مشتری رو بدیم و باهاش رو راست باشیم.

ارادت
سلام دوست عزیز
شما توصیه کنید که عزیزان اخلاق و شعور کار کردن در دنیای مجازی ( چه بسا دنیای واقعی ) رو داشته باشند و با فرار کردن به اعتماد افراد آسیب وارد نکنند ...

البته اینکه نماد باعث اعتبار یک سایت و سالم بودن آن بشه ، غلطه ولی خب نماد چیزیه که متاسفانه تو دهن مردم افتاده و الان جز فاکتور های انتخاب مشتری هست ...

kool
December 29th, 2015, 01:38
شما فرض کن نماد نباشه و درگاه مستقیم نداشته باشی ...
در نهایت تهدید به ***** کردن سایت
حالا شما نماد نگیر ، یه قانون میذارن که تمام کسب و کار های اینترنتی باید مالیات بدن ... فکر کردین شما رو حساب نمیکنن ؟ صرفا چون نماد ندارین ؟

اینکه مالیات چجوری حساب میشه مسئله مورد بحث نیست ! اینکه نگرفتن نماد به فرار از مالیات کمک میکنه مورد بحث هست !!!!
به نظرتون میشه با نگرفتن نماد از مالیات اجباری فرار کرد ؟

دو ستاره داشتم طی درخواست حذف کردم که درگیر مشکلات بیخود نشم. مستقیم نباشه از طریق کارت به کارت انجام میشه.
خوب بکنن. آدرس دیگری ایمیل میدیم و ادامه خدمات. مهم این هست که کاربران رو رها نکنیم باقیش مهم نیست ما برای خدمات به کاربر اینجا هستیم نه ...
ما نگفتیم فرار کنیم. ما میگیم طبق اصول باشه. چشم بسته برای درآمد نامعلوم چرا مالیات باید درخواست بشه؟ وقتی زیان میکنیم میان بگن این زیان شما پس باید دقیق و اصولی حساب کنن و فقط سود خودشون رو حساب نکنن.
من نه توصیه میکنم کسی بگیره و نه میگیم نگیره. خودش در نهایت باید تصمیم بگیره. با نظر و احساس من نماد مغایرت داشت برای همین انداختمش دور...
حداقل میشه از شر برخی کاغذ بازی های اضافی و گرفتن پروانه کسبی و ... خلاص شد.
هرکس با نماد اعتماد میکنه طرف ما نیاد لطفا. نمادی که برای هر آدرسی که بخواهید میتونید بگیرید ... نمادی که برای شماره ای میشه تایید کرد ... نمادی که به نام هرکسی میشه گرفت و بعد هم هر طور کلا-ه-بردا-ری کرد و رسیدگی نداشت؟
نمادی که کپی برابر اصلی که مدت اعتبارش حدود 6 ماه بود قبول نکرده و بعد از چند سال ایمیل میده که اطلاعات تایید شد.... نمادی که هنوز تصمیم نگرفته می خواد چه کار کنه؟ نمادی که هنوز متولد نشده یه نماد دیگه کنارش نمایان شده... میخوام به چه کار کنم این نمادهای بی پایان رو عزیز؟
نگران مالیان هم نباشید ... با این کارها نمیشه ... به زودی مالیات رو روی حساب های بانکی همه افراد قرار میدن و از هر خرجی که میشه همونجا مالیات کسر میکنن و این مشکلات و بحث ها نیز بیهوده هست.
موفق باشید.

OmidX
December 29th, 2015, 01:45
نماد بگیر ، درگاه بانکی مستقیم هم بگیر ، اظهارنامه مالیاتی هم پر کن و مالیات رو هم پرداخت کن ... ب همین سادگی !

نمیدونم چرا همه میخوان مالیات رو بپیچونن ، آقا مالیات رو اول و آخر باید بدید ، پس بیخود ازش فرار نکنید :دی

ServerDL.com
December 29th, 2015, 01:46
سلام دوستان
باتشکر

بزارید سوالتون رو با سوال جواب بدم !!
- شما فکر می کنید داشتن نماد آیا براتون دردسر سازه ؟ چه مشکلی می بینید در نماد ؟

پیشنهاد من : داشتنش در روند اعتماد سازی خیلی موثر می باشد .

majid rostami
December 29th, 2015, 01:48
دو ستاره داشتم طی درخواست حذف کردم که درگیر مشکلات بیخود نشم. مستقیم نباشه از طریق کارت به کارت انجام میشه.
خوب بکنن. آدرس دیگری ایمیل میدیم و ادامه خدمات. مهم این هست که کاربران رو رها نکنیم باقیش مهم نیست ما برای خدمات به کاربر اینجا هستیم نه ...
ما نگفتیم فرار کنیم. ما میگیم طبق اصول باشه. چشم بسته برای درآمد نامعلوم چرا مالیات باید درخواست بشه؟ وقتی زیان میکنیم میان بگن این زیان شما پس باید دقیق و اصولی حساب کنن و فقط سود خودشون رو حساب نکنن.
من نه توصیه میکنم کسی بگیره و نه میگیم نگیره. خودش در نهایت باید تصمیم بگیره. با نظر و احساس من نماد مغایرت داشت برای همین انداختمش دور...
حداقل میشه از شر برخی کاغذ بازی های اضافی و گرفتن پروانه کسبی و ... خلاص شد.
هرکس با نماد اعتماد میکنه طرف ما نیاد لطفا. نمادی که برای هر آدرسی که بخواهید میتونید بگیرید ... نمادی که برای شماره ای میشه تایید کرد ... نمادی که به نام هرکسی میشه گرفت و بعد هم هر طور کلا-ه-بردا-ری کرد و رسیدگی نداشت؟
نمادی که کپی برابر اصلی که مدت اعتبارش حدود 6 ماه بود قبول نکرده و بعد از چند سال ایمیل میده که اطلاعات تایید شد.... نمادی که هنوز تصمیم نگرفته می خواد چه کار کنه؟ نمادی که هنوز متولد نشده یه نماد دیگه کنارش نمایان شده... میخوام به چه کار کنم این نمادهای بی پایان رو عزیز؟
نگران مالیان هم نباشید ... با این کارها نمیشه ... به زودی مالیات رو روی حساب های بانکی همه افراد قرار میدن و از هر خرجی که میشه همونجا مالیات کسر میکنن و این مشکلات و بحث ها نیز بیهوده هست.
موفق باشید.

دقیقا
بحث مالیات رو که بیخیال بشیم ، میرسیم به مشکلات و سواستفاده ها و ضعف های نماد !!!
قرار نیست درست بشه ؟ نمیشه دست جمعی درخواست کنیم درست بشه ؟ پس حداقل دست جمعی کنارش بگذاریم ...
لازم نیست تحریم کنیم و اطلاعیه بزنیم و ... فقط کافیه دیگه توی سایتمون تصویر یا مطلبی از نماد حضور نداشته باشه !!!
مگه همه از این قضیه شاکی نیستند ؟ خب چرا بزرگش میکنیم ؟ چرا بیخیالش نمیشیم ؟ چرا یکی نمیشیم ؟
من طرفدار نماد اعتماد یا لوگو ساماندهی و یا ... نیستم!
ولی میدونم که وحدتی بین ما وجود نخواهد داشت ، پس بهتره با سران صلح کنیم و حدالامکان خواسته مشتری رو برآورده کنیم ...
خودمان کردیم که ...

mnajafi33
December 29th, 2015, 01:51
دوستان یه سوال
مگه ما وقتی تو این درگاهای واسته ثبت نام میکنیم ازمون اسکن کارت ملی و اسکن کارت بانکی باهمون نام رو نمیخوان لوگو اون درگاه روهمتو سایت قرار میدیم اگه کلاهبرداری شد مگه نمیتونن از طریق اون درگاه پییگیری کنن ؟؟؟
چرا به این نماد اینقدر اعتبار دادیم ؟؟
خب برا نماد نمیشه آدرس فیک داد تلفن فیک داد
ما مشتریان خاص خدمون رو داریم اکه اکثرا محدود به محل زندگیمون هستن همه ما رو تواون منطقه میشناسن
برای چند تا اداره هم طراحی و میزبانی میکنیم این اعتبار حساب نمیشه برامون آیا؟

takpar7
December 29th, 2015, 03:55
دوستان یه سوال
مگه ما وقتی تو این درگاهای واسته ثبت نام میکنیم ازمون اسکن کارت ملی و اسکن کارت بانکی باهمون نام رو نمیخوان لوگو اون درگاه روهمتو سایت قرار میدیم اگه کلاهبرداری شد مگه نمیتونن از طریق اون درگاه پییگیری کنن ؟؟؟
چرا به این نماد اینقدر اعتبار دادیم ؟؟
خب برا نماد نمیشه آدرس فیک داد تلفن فیک داد
ما مشتریان خاص خدمون رو داریم اکه اکثرا محدود به محل زندگیمون هستن همه ما رو تواون منطقه میشناسن
برای چند تا اداره هم طراحی و میزبانی میکنیم این اعتبار حساب نمیشه برامون آیا؟

از نظر من اعتبار درگاه های واسط بیشتر از نماده منتها اعتبار سایت رو کاربر تعیین میکنه نه مدیر سایت

و متاسفانه مردم هم به نماد بی اعتماد اعتماد زیادی پیدا کردن,تا حالا دوبار از سایتهایی که نماد داشتن مورد در بخش سرور اختصاصی و لایسنس مورد کلاهبرداری قرار گرفتم و موضوع رو به نماد گفتم دریغ از یک حرکت کوچیک از طرف نماد!

ولی درگاه های واسط مثلا زرین پال کاربر و خریدار مشکل یداشته باشه مطرح میکنه مدیریت فرونده رو متصل میکنه به تیکت و تا حل تیکت خودش ناظر موضوعه خیلی سریع هم اتفاق میافته

- - - Updated - - -

نماد بگیر ، درگاه بانکی مستقیم هم بگیر ، اظهارنامه مالیاتی هم پر کن و مالیات رو هم پرداخت کن ... ب همین سادگی !

نمیدونم چرا همه میخوان مالیات رو بپیچونن ، آقا مالیات رو اول و آخر باید بدید ، پس بیخود ازش فرار نکنید :دی

متاسفانه علت فرار نحوه برخورد مدیران و کارمندهای مالیاتی هستش که بی حساب کتابه کارشون و رشوه هم زیاده تو کار

یکی میلیاردی سود داره با یه رشوه کوچیک سروتهشو هم میاره یکی 50 میلیون سودشه 40 میلیون مالیات میزنن براش.مطمءن باشید کارها درست انجام بشه خیلی از فرارهای مالیاتی حل میشه