PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیگه نماد 2 ستاره با ssl دادن نمیشه.

psmith
December 26th, 2015, 13:18
سلام
از یک سایتی که نماینده SSL معتبر بود بعد از کلی انتطار برای فعال شد سرویس DV SSL ارزان (http://day.ir/DV-SSL) برای دامین IR و فروشگاه شخصی گواهینامه گرفتم و امروز کاراش انجام شد. حالا که برای نماد 2 ستاره تماس گرفتم گفتن رویه تغییر کرده و فعلا یه سایتهایی که گواهینامه SSL دارند ستاره دوم ارائه نمیشه.

کسی این موضوع رو تایید می کنه؟
اگر دیگه ستاره دوم ندن که عادلانه نیست فروشگاه رقیب من سایتش .com بود و 2 ستاره شده حالا من با ir به خاطر اینکه روال عوض شده نمی تونم بگیرم؟؟:102:

company_hosting
December 26th, 2015, 13:39
سلام

شما اگر با ای نماد تماس گرفتین خب وقتی میگن نمیدن

تایید از کی میخواهید ؟

psmith
December 26th, 2015, 13:46
سلام

شما اگر با ای نماد تماس گرفتین خب وقتی میگن نمیدن

تایید از کی میخواهید ؟

آخه احساس کردم پشت تلفن منو پیچوندن.

serverhaa
December 26th, 2015, 13:57

دوست عزیز کارشون همینه ، یعنی چی پیچوندن :دی

kool
December 26th, 2015, 14:01
احتمالا خیلی چیز ها تغییر خواهد کرد. چرا که به نظرم هنوز به درستی و کامل و مناسب تصمیم گیری و هدف گذاری نشده.

psmith
December 26th, 2015, 14:04
دوست عزیز کارشون همینه ، یعنی چی پیچوندن :دی
مثل اینکه شما از طرف اونجا صحبت می کنی.
کارشون چیه؟ شب بخوابن صبح خوابنما بشن یه تصمیم جدیدبگیرن؟ اگر جوابش نه باشه باید مال بقیه رو هم بگیرن همه بشن 1 ستاره چه دلیلی داره 2 تا فروشگاه رقیب با یک شرایط یکیشون 2 ستاره باشه یکشون نشه؟

tikweb.ir
December 26th, 2015, 14:10
خیلی ها از اینکه کلا نماد گرفتن پشیمونن !
حالا شما درگیر اینی که چرا بهتون دو ستارشو نمیدن...

company_hosting
December 26th, 2015, 14:11
مثل اینکه شما از طرف اونجا صحبت می کنی.
کارشون چیه؟ شب بخوابن صبح خوابنما بشن یه تصمیم جدیدبگیرن؟ اگر جوابش نه باشه باید مال بقیه رو هم بگیرن همه بشن 1 ستاره چه دلیلی داره 2 تا فروشگاه رقیب با یک شرایط یکیشون 2 ستاره باشه یکشون نشه؟

شما اگر تو ایران هستی

شب موقع خواب باید بدونی فردا خیلی تغییرات بوجود میاد

اگر نیاد باید شک کنی اشتباهی پیش امده

اینجا وطنم وطنم ایرانه ...

GREAT
December 26th, 2015, 14:19
سلام
از یک سایتی که نماینده SSL معتبر بود بعد از کلی انتطار برای فعال شد سرویس DV SSL ارزان (http://day.ir/DV-SSL) برای دامین IR و فروشگاه شخصی گواهینامه گرفتم و امروز کاراش انجام شد. حالا که برای نماد 2 ستاره تماس گرفتم گفتن رویه تغییر کرده و فعلا یه سایتهایی که گواهینامه SSL دارند ستاره دوم ارائه نمیشه.

اگر دیگه ستاره دوم ندن که عادلانه نیست فروشگاه رقیب من سایتش .com بود و 2 ستاره شده حالا من با ir به خاطر اینکه روال عوض شده نمی تونم بگیرم؟؟:102:

اگه میخاید مالیات ببرن واستون نماد بگیرید!

serverhaa
December 26th, 2015, 14:25

شخصا به خاطر درگاه مستقیم نبود سمت نماد نمیرفتم ، ولی باید قبول کرد دقیقا همینه که شما میگید یعنی شب میخوابن صبح قانون یا شرط جدید میذارن چون قوانین لازم نیست به تائید جایی برسه و اولش هم برنامه ریزی درستی صورت نگرفته حتی برنامه ای برای سه ستاره شدن نماد هم ندارن !

iwpanel
December 26th, 2015, 16:11
سلام

فعلا پایه اساس نماد دوستاره اس اس ال هست شما هم بزای اطمینان فقط از طریق ایمیل زیر باهاشون در تماس باشید تایید همه چیز با این ایمیل هست

info@enamad.ir

Armis
December 26th, 2015, 17:10
بزار جواب پیام هاتون رو بدن 3 ستاره شدن پیشکش.
به هیچ عنوان خارج از اتوماسیون ثبت نماد ، به هیچ ایمیلی جواب نمیدن . تازه جالب اینجاست برای افرادی که نماد داشتند و نماد اعتمادشون تمدید شد ایمیلی دادند که تاریخش اشتباه بود!!! حالا نمیدونم کدوم یک از دوستان این موضوع رو متوجه شدند