PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ساب دامین

roozbeh837
December 26th, 2015, 09:11
با سلام خدمت دوستان گرامی مشکلی که هست اینه من تا قبلا ساب دامین ایجاد میکردم. و ای پی ست میکردم بالا میومد

ولی به تازگی ساب دامین ایجاد میکنم و ای پی رکورد هاشو عوض میکنم بالا نمیاد یکی که نه چند تا ساب دامین ایجاد کردم یا همینطور رکورد ایجاد کردم و ای پی شو تغییر دادم ولی باز اون ساب دامین بالا نمیاد و ست نمیشه

از دوستان کسی میدونه مشکل از چیه بگه تا حلش کنم

masterphp
December 26th, 2015, 10:24
برای دادن آی پی نباید سابدامین ایجاد کنید
فقط از سیمپل دی ان اس یک رکورد ایجاد کنید

roozbeh837
December 26th, 2015, 11:00
برای دادن آی پی نباید سابدامین ایجاد کنید
فقط از سیمپل دی ان اس یک رکورد ایجاد کنید

رکوردم ایجاد کردیم ولی بازم بالا نمیاد

masterphp
December 26th, 2015, 11:14
دامین بالا میاد؟
از یه سرور خارجی پینگ گرفتی؟
Who.is
از این سایت پینگ بگیر چک کن سابدامین و

roozbeh837
December 26th, 2015, 11:18
دامین بالا میاد؟
از یه سرور خارجی پینگ گرفتی؟
Who.is
از این سایت پینگ بگیر چک کن سابدامین و

هویز واسه ساب دامین گرفتم چیزی خاصی نزد
سایت بالا میاد مشکلی نداره

masterphp
December 26th, 2015, 11:22
یه دامین دیگه پارک کن ببین اونم نمیشه روش رکورد بزنی؟
یا این دامین و آنپارک کن دوباره پارک کن تست کن

roozbeh837
December 26th, 2015, 12:03
یه دامین دیگه پارک کن ببین اونم نمیشه روش رکورد بزنی؟
یا این دامین و آنپارک کن دوباره پارک کن تست کن
با دامین دیگری هم تست شده ولی همچنان مشکل موجوده

Azarin Web
December 26th, 2015, 12:25
سلام
اولا سابدامینی که میخواهید ایجاد کنید را قبل از ایجاد هرگز در مرورگر باز نکنید چون کش میشه و شاید 1 روز طول بکشه!

همچنین شما اصلا سابدامین ایجاد نکنید ، در هاست مبدا از طریق dns zone آدرس سابدامین را ایجاد کنید و آر پی مورد نظر را A record بزنید. مثلا:

domain.com
شما میخواهید sub.domain.com را ایجاد کنید و آی پی بدید ، در dns zone فقط sub را نوشته و آی پی هاست مقصد را A record میکنید.

اگر مشکلتون چیز دیگری هست بیشتر توضیح بدید.

GREAT
December 26th, 2015, 12:32
با سلام خدمت دوستان گرامی مشکلی که هست اینه من تا قبلا ساب دامین ایجاد میکردم. و ای پی ست میکردم بالا میومد

ولی به تازگی ساب دامین ایجاد میکنم و ای پی رکورد هاشو عوض میکنم بالا نمیاد یکی که نه چند تا ساب دامین ایجاد کردم یا همینطور رکورد ایجاد کردم و ای پی شو تغییر دادم ولی باز اون ساب دامین بالا نمیاد و ست نمیشه

از دوستان کسی میدونه مشکل از چیه بگه تا حلش کنم

دسترسی تو خصوصی بفرستید تا بررسی کنیم!

yourhosting
December 26th, 2015, 12:47
مشکل از سمت سیستم/اینترنت شماست و احتمال زیاد ای پی قبلی برای سابدامین در سیستم شما کش شده است.با vp*n یا سیستم دیگر تست کنید

Azarin Web
December 26th, 2015, 12:54
مشکل از سمت سیستم/اینترنت شماست و احتمال زیاد ای پی قبلی برای سابدامین در سیستم شما کش شده است.با vp*n یا سیستم دیگر تست کنید

در این صورت با وی پی ان هم مشکل حل نمیشود ، اگر این مشکل را دارید پیشنهاد میکنم طبق مراحلی که گفتم 1 سابدامین دیگر را که قبلا نساخته اید و در مرورگر نیز باز نکرده اید ، ایجاد کنید. و اگر از شرکت دیگری نیز اینترنت دارید ، با اون هم تست کنید.

roozbeh837
December 27th, 2015, 11:01
سلام
اولا سابدامینی که میخواهید ایجاد کنید را قبل از ایجاد هرگز در مرورگر باز نکنید چون کش میشه و شاید 1 روز طول بکشه!

همچنین شما اصلا سابدامین ایجاد نکنید ، در هاست مبدا از طریق dns zone آدرس سابدامین را ایجاد کنید و آر پی مورد نظر را A record بزنید. مثلا:

domain.com
شما میخواهید sub.domain.com را ایجاد کنید و آی پی بدید ، در dns zone فقط sub را نوشته و آی پی هاست مقصد را A record میکنید.

اگر مشکلتون چیز دیگری هست بیشتر توضیح بدید.

با رکورد هم ایجاد شده ولی همچنان مشکل هست

- - - Updated - - -

مشکل از اینترنت نیست چون مشتریان و کاربران لینک رو زدن و همچنان باز نشده

- - - Updated - - -

با دامنه دات کام باز نمیشه ولی ای ار باز میشه.

T.Toosi
December 27th, 2015, 11:39
A Record هارو از کنترل پنل وب سرور ست میکنید ؟ از پنل دامین امتحان کنید.

roozbeh837
December 27th, 2015, 15:16
a record در پنل دامنه ایجاد شد و مشکل حل شد